Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
23. jún 2011

@avaka
@alex
@maculik
@zoska
@lolka ako sa mate babenky? Co nove? Normalne mi chybaju vase prispevky. 😖

teuska
23. jún 2011

@katka888 dnes mas termin, myslim na vas, ako sa mate? Ked budes mat cas daj vediet.

katka888
23. jún 2011

@teuska
no mam nejake kontrakcie, ale zatial nejdeme do nemocky, vecer mam volat porodnicke, zajtra rano ma kukne a ked do soboty nc, tak v sobotu ma sluzbu, tak uz by ma nechala v porodnici.
vcera ma kukala, ze je to na spadnutie, ale ze si ma enbude nechavat a nic umelo surit, ze nech ej to prirodzene ked samo bude chciet.

teuska
23. jún 2011

@katka888 no tak to je uz naozaj na spadnutie, nech ti to stasne dopadne 😉

lenica81
23. jún 2011

@katka888 😵 tak drzim palce... 😵 tesim sa s tebou... uz to bude pomaly za tebou... 😉

katka888
23. jún 2011

@teuska
@lenica81
dakujem 🙂

teuska
23. jún 2011

@lenica81 uz si pomaly v polovici, ale to rychlo ubehlo 🙂

lenica81
23. jún 2011

@teuska veru, ide to rychlo... a pri tom mojom sinterovi ani neviem ako... iba si vecer nohy vylozim a dakujem panbozkovi, ze mam chvilu klud... 😔 😀

teuska
23. jún 2011

@lenica81 tak to ti normalne verim 🙂

mimisash
23. jún 2011

@katka888 drzime palce🙂

zoska
23. jún 2011

@teuska ahoj Monika 🙂
ďakujem za opytanie, mame sa fajn, Nelka je zdrava klopklopklop 😉 dnes sme skoncili dalsi plavecky kurz a od noveho skol. roku asi pokracujeme, mala vodu zboznuje...
dnes som mala den blbec, nic mi nevychadzalo, ale uz je ok 😉

alex
23. jún 2011

ahojte, @teuska máme sa fajn, už sme konečne aj zdravý, krpec stále mal nejaké kašlíky, soplíky, potom 6-ta choroba, ale už je dobre. Vyberám aj dovolenku, ale až koncom augusta pôjdeme a asi Chorvátsko. Hotel mám vybratý, je to kúsok od Zadaru, all inclusive, nech nemusíme variť, len tej cesty autom sa trošku obávam, aby neboli kolóny... Ale aj Grécko ma láka, tak ak nájdeme dobrý last minute 🙂

teuska
24. jún 2011

no tak sa nakoniec znova vyklula z toho 6.choroba.

@zoska to je super, aj ja by som rada s Petkom niekde chodila, musim pozriet nieco blizko nas od septembra. Ja mam pocit, ze mam tych dni blbec v polsednej dobe troska viac 😝 😖

@alex tak pekne hladaj a najdi to najlepsie, cesta autom s malym dietatom je vzdy velke dobrodruzstvo 😉 najhorsie je, ze sa neda vytiahnut s tej sedacky, ked som cestovavala s Livkou, este neboli povinne sedacky a ked plakala, tak som si ju zobrala na kolena, alebo mi spala na rukach a celkom rada cestovala. No ale bezpecnost deti je na prvom mieste, s malym by som to uz neurobila, to vzdy radsej niekde zastavime a prejdeme sa, aby sa mu narovnal chrbatik. A zas je chvilku dobre.

maculik
25. jún 2011

@teuska ahojky 🙂
my sme skoro mesiac bez netu, pri burke nam odisiel net aj pevna linka, boli to opravit, pevna linka funguje, ale spalilo nam sietovu kartu, takze net stale nejde. Vcera sme dosli k nasim na Sk, tak konecne som online 🙂
mame sa dobre, Petrikovi teraz idu ocne zuby, tak si "uzivame", ale inak je zlatunky, sikovny, Adelka tiez. Ja som robila 2t u mm na konferencii, tak sme u nas mali mamu, bola od rana do vecera s detmi a ja som mala trochu zmenu a aj peniazky nejake som si zarobila.
Petrik nastupuje od 8.8. do jasli, som zvedava, ako to zvladne, s detmi je velmi rad, nema problem byt bezo mna, ale tak v skolke je to nieco ine.
Ja asi od sept. pojdem naspat do skoly, mam len Bc, tak si chcem dokoncit Ing, este to nemam oficialne, ze som prijata, ale tak hadam to v polke jula potvrdia. aj ked zatial neviem, ako to budeme riesit, ale nieco vymyslime.,
a vy ako?

hajdylca
25. jún 2011

@maculik a vraciate sa spat na Sk, ci ostavate? drzim palce, aby potvrdili prijatie Vs 😉 nam idu momentalne 4 zubky naraz- z toho jeden ocny a plus dalsi ocny sa uz trosku prerezal... ale ked sa s tatinom jasia, tak je vsetko v poriadku 😀 😀
@alex @zoska ak by ste planovali nejake stretko v Ba, dajte vediet, uz by som snad i ja konecne prisla 😵

teuska
27. jún 2011

@maculik drzim palce, nach to, co najlepsie zvladnete. ja si to ani predstavit neviem, lebo Petko je stale so mnou. No ale uvidime casom, mozno ma prekvapi. Zatial, aj ked sa mu niekto cudzi prihovori, tak sa schova za mna a vykukuje 😀 Co sa chystas studovat? Ty si kde, ked si na Slovensku?

@zoska baby, dajte vediet aj mne, len to potrebujem poriadne dopredu, aspon tyzden

zoska
27. jún 2011

@hajdylca @teuska no ja ked sa budem do BA chystat tak ze bude cas aj na stretko tak dam vediet, len teraz sa tam na dlhsie nechystam a inak to mam od ruky 😉 🙂
ale jaska dam vediet 😉

hribikana
27. jún 2011

ahojte,
tak po 100 rokoch sa opat ozyvam 🙂
my uz mame dovolenku za sebou, niecopre @alex boli sme v Grecku, ale laka nas este na konci leta Chorvatsko autom, tak uvidime, ak kupime pozemok a zacneme stavat domcek, tak uz len prstom na mape 🙂 ... @alex - ak ste si vybrali hotel Donat, tak mozem iba odporucit, ale plaz je tam kamienkova ... boli sme tam este ked sme nemali deturence 🙂
utekam, Tomas zas nieco vymysla

alex
27. jún 2011

@hribikana ahoj, vďaka za info. Áno, vybrali sme Donat. A aké kamienky sú tam, také tie maličké, štrkové, či veľké kamene. Inak ale píšu, že pred nejakým iným hotelom tam v tom komplexe je piesok, síce navozený, ale je. A ešte by som ťa poprosila o info, či tam je aj nejaká promenáda nablízku s kaviarničkami, reštikami, alebo len autom, alebo busom do Zadaru treba ísť.

hribikana
27. jún 2011

@alex - sestra bola minuly tyzden, opytam sa jej a dam vediet, ona to ma teraz v spomienkach cerstve 🙂 a dalo sa prechadzat po okoli, bolo tam zopar obchodikov, krasne ulicky s letnymi domcekmi plne farebnych kvetov ... pripadne,my sme si dali pesiu turu aj do Zadaru, vtedy sa mi to nezdalo az take dlhe, ale s dietatkom by to bolo asi umorne, ale aj autom sme boli a to je pohodicka aj s malym

alex
27. jún 2011

@hribikana super ďakujem pekne. 🙂

maculik
28. jún 2011

@teuska no ja tiez neviem, ako to zvladnem, ale hadam nejako 😉
dorobim si Ing na EU v BA, neviem este, ako to budem robit, kedze zatial sme stale v Nem, aj ked neviem, dokedy. Zhanam si aj robotu, tak uvidim. Dufam, ze sa podari vybavit tak, ze budem moct chodit len na skusky, ale to zavisi od ich ochoty.
Inak som teraz v Mestecku, to je pri Puchove, mam tu nasich, a v juli prideme na 2t, z toho cca 10dni budeme u svokr. v BB a zvysok chceme niekam do hotela s detmi, kde sa da aj kupat, no nemame este nic vybrane. tak uvidime, co najdeme 🙂

hribikana
28. jún 2011

@alex - takze sestra vravela, ze treba kupacie plienky na dupku a maly sa v pohodicke pohral aj vo vode na kamienkoch, ta pieskova plaz je tak ako pred 4 rokmi, tak aj teraz strasne spinava a do Zadaru chodi vlacik, cena na osobu je 1,30€ na hlavu

maculik
28. jún 2011

@hajdylca no, zatial ostavame, ale mm nechce ostat v tej robote, tak hlada ine a ja tiez, aj ked ktovie, kde sa zadari, davam si ziadosti, kde je volne - jednu som poslala do Danska, dve do Nemecka a hladame dalej. Nemusi vyjst nic, ale moze. Treba skusat 🙂
a s tymi zubkami aj u nas, ked sa jasi, vsetko ok, aj vonku, ale niekedy z nicoho nic zacne velmi plakat, to ho asi zaboli. Vidim, ze s ocnymi si uzijeme 😒

teuska
29. jún 2011

@maculik gratulujem Petikovi k meninam a prajem vsetko naj, naj, naj, nech ma stale usmev na tvari 😉 🙂

teuska
29. jún 2011

@zoska vsetko najlepsie k meninam

lenica81
29. jún 2011

@teuska aj tvojmu malemu zlaticku vsetko naj... hlavne nech je zdravy... 😉

lolka
29. jún 2011

@teuska ahoj, nejako mi uslo, ze si ma spominala 😅 Petkovi prajem krasne meniny 🙂
My sa mame dobre, Viki stale nieco vymysla, neobsedi, pocasie nam praje, tak sme stale vonku niekde na ihriskach. zamilovala sa do trampolin, vsade by len skakala a kedze su uz skoro vsade.....pri nakupnych centrach, vacsich ihriskach, tak len cakam kedy si ich vsimne. niekedy jej staci 10 min. (viac jej nedovolim), inokedy ju tam vobec nepustim.......ved by som tam minula celu matersku 😝 😝
noci su take-vseljake, myslim, ze jej idu ocne zuby, lebo nenormalne slinta a nad ranom byva hore cela nespokojna, obcas si poplace 😒 Ale inak je cez den dobra, usmiata a staaaale keca, viska, pisti, predavacky kam chodime nakupovat nas uz poznaju....dava o sebe riadne vediet. samozrejme, ze obcas chyti nejaky ten amok a poreve si, ale nastastie to nie je casto. 😅

alex
29. jún 2011

@teuska Peťkovi všetko najlepšie k meninám! 🙂

hajdylca
29. jún 2011

@maculik @teuska @maminnka Petrikom prajem vseko len najlepsie 😵 😵

@maculik tak silno drzim palce i v praci i zo skolou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre