Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mimi
27. jún 2009

loginka, super, gratulujem, teraz len davaj pozor na seba!!!! Hovorila si s lekarom o planovej dovolenke, co na to povedal? 😉

eva3107
27. jún 2009

Ahoj cukruska
Tak ty si sa zatulala aj do februaroviek? 🙂

loginka
27. jún 2009

dakujem, ved este uvidime 😉
hovorila som s dokim z centra - on neodporuca a moja gynekologicka by isla, tak som si vybrala - nebudem nic riskovat a budem doma v klidku v chladku 🙂

olifcek
27. jún 2009

loginjka: upsss x;O)

olifcek
27. jún 2009

loginka: aspon usetris, chi

zucana
27. jún 2009

loginka supisssss!

olifcek
27. jún 2009

co papate dnes na obedik? ja si teraz davam mussli s mliekom, ale o take dve - tri hodky si dame i s drahym a malickym zemiakove gulky plnene broskynou a posypane struhankou, alebo grankom x;o)

ewelyne
27. jún 2009

Blahoželám k dvom machuľkám 🙂

Vám je dobre baby, ja som sa práve naraňajkovala /od rána som na nohách/ a vyzerá to biedne...
nechápem, pri prvom ma takéto skoro celodenné nevoľnosti netrápili. Malý by už chcel ísť von, od rána trčí doma, chúďa malé a ja nevládzem nič... max. si s ním čítať a pustiť mu rozprávku... ach jaj. drahý je v robote až do večera a doma je bordel ako v tanku... a mne je taaaaak zléééééééééééé 😢

blumka
27. jún 2009

ahojkyyy...hlasim sa len na par sekundiciek, bo sa mala uz budi...
loginka, GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEM...
inak k tym dvojcatkam..moj manzel je z dvojcat..jeho bracho ich uz ma, takze u nas asi nebudu..ale ja by som brala...mala by som odrodene a verim, ze by som to zvladla...
a este k holeniu...aj ja som hanbos..ale s takym brusiskom ako som mala som sa musela prestat hanbit a poprosila som manzela o pomoc...a bolo vybavene..a tentokrat sa uz hanbit nebudem 😀
inak zacina mi byt neskutocne zle kazde rano a toto tehotenstvo je pre mna akesi tazsie ako to predtym..dufam, ze to prejde...
tak paaaaa...ozvem sa zas zajtra tak piste piste aby som mala co citat 😉

blumka
27. jún 2009

jo a este mena...Julianka a Tomas..dievcatko je na 100 percent a chlapcek na 75..zvysok je Adam 😀 ...
a cukru samozrejme gratulujem aj tebe...som rada ze je vsetko v poriadku..
ja idem k dokimu v stredu dufam, ze bude vsetko ok, necitim sa dobre ☹

blumka
27. jún 2009

este som tu...
urobi niekto tabulku? kolko nas je, kto vlastne..terminy, pohlavie babatka a tak?...ak sa nikto nepodujme mozem aj jaaaa...a potom ked sa babatka narodia mozme si do spolocneho albumu hodit aj par foto a taaaaak...robia si to baby skoro v kazdej teme...hm? co vy na to? 😉

zucana
27. jún 2009

olif neprovokuj ja milujem zem.gulky a tu nemaju a robit sa miich nechce :(
a dnes mi je dost nanic...spala som do 11 a jedla ryzu s kuracim na kari a rajcinkami a manzel to do mna tlacil 😕 to jedlo lebo mi v poslednej dobe vobec nechuti...

olifcek
27. jún 2009

zucana: no, ja si ich robim, nekupujem x;o) aleeee, mozem Ti nejake kupit a poslat, hm? x;oDDD

blum: no nie zly napad, ale ja moc nemam prehlad o vsetkych, stracam sa x;o) chi

ewe: hmm...nezavidim veru ☹

blumka
27. jún 2009

zucana to poznam, ked si mimo SK a mas na nieco dobre nase chut... 😉 My sme do USA chodili s kuframi plnymi tatarskej, horcice a rozkov...a samozrejme klasicke nase horalky nesmeli chybat...a najlepsi darcek pre vsetkych zo Slovenska je stale rozok s majkou 😀

olifcek
27. jún 2009

viete co? poprosim ja draheho, nech mi pomoze vymysliet nejaku page, kde sa udaje odtial zapisu, hm? x;O)) a budeme ich moct i doplnat, ak to vyjde...uvidim, co na to povie a kolko casu na to bude mat...momentalne je uz dve hodiny vonku na bicykli xo)

hajdylca
27. jún 2009

olifcek- neviem este na kt. strane si sa ma pytala, ze kedy mam statnice- tak ak vsetko dobre dopadne tak o rok. teraz druhacka- teda koncim druhy rocnik... ale verim ze jeden semester s bruskom zvladnem a druhy aj statnice s mimcom.. a budem hrda bacilka, a potom ma uspne prijmu do 2. stupňa...

ewelyne- Ty si tusim na predchadzajucich strankach pisala, ze mas chut uz nakupovat vybavicku (dufam, ze som si to nesplietla) tak ja mam to iste s drahym sme uz dokonca kocik vybrali...

vcera sme to povedali mojej mami, aj svokrovcom... mami tesila viac ako ked som zmaturovala, a svokra jeej bude dalsie, svokor zahlasil, ze to bude ako on (on je vodnar) ze to bude urcite chlapec, tak som sa nahnevala a svokra to zachranila, ze to je uplne jedno co to bude hlavne nech je to zdrave.. (ono svokor, a moj muz s nim, strasne tuzi po vnukovi, svagor ma dve baby)

a co sa tyka mien, tak aj sa stale neviem rozhodnut... mne sa velmi paci Alexander, aj Alexandra, aj Samko, aj Branko, aj Simon, aj Simonka, aj Timko a Timka, aj Katka... hmm to bude tazke.. ale moj muz o alexovi nechce ani pocut :((

ewelyne
27. jún 2009

Hajdylca, no áno, hlavne čo sa týka kočiara mám dilemu už teraz 😀 neviem si vybrať...
a čo sa týka školy, neboj to zvládneš, ja som mala denné štúdium VŠ a celý 4.r. som bola tehu a mala individuálny š.plán a na skúšky na konci som prišla už aj s krpcom a piaty sme zvládli a keď som štátnicovala, mal rok a na promócie mi doniesol kyticu väčšiu ako on 🙂

...ale inak vždy keď mi je tak zle, že ešte ani teraz som v podstate neraňajkovala a nevládzem k malému...
tak som taká nazlostená... že toto mi bolo treba... ale ja sa teším, len som nazlostená... že aká schíza 😀

olifcek
27. jún 2009

ewe: pust malickemu rozpravocky, alebo ho uloz spinkat...ved...ked nevladzes, tka nevladzes...nemozes si robit zle, hm?

ewelyne
27. jún 2009

no jasne, ved uz peknu hodku pozerame medveda Balú 🙂 pocuj odkial si z KE al. od KE? Ja som v KE na Furci 🙂 a chodim za kamoskami do KE sem tam 🙂

olifcek
27. jún 2009

ewe: ja som cesta pod hradovou, ale od novembra, decembra sa to mozno zmeni x;P

ivet123
27. jún 2009

blumka super napad ta tabulecka, sup do nej 😉

olifcek
27. jún 2009

s drahym sme uz cosi vymysleli jednoduche, a zmenim to podla poziadaviek x;o) len mi prosim napiste Vase mailiky...nemuste sem, mozete ako ss. nebudem Vam to na ne posielat, len ich potrebujem zadat u seba, aby ste tu tabulku videli 😉

olifcek
27. jún 2009

tak baby, tabulka je na svete. zatial obsahuje iba por. cislo, meno, pohlavie babatka, pocet babatiek /cakajucich/ termin porodu podl akonika, termin porodu podla lekara,

hajdy mi uz dala mail, cize jej pride link, na ktory ked klikne, uvidi tabulku. prava dam kazdej tak, aby vedela menit udaje, ale prosim, mente len svoje, a tak, aby sme to mali jednotne, ak budete chciet pridat stlec, napiste a ja pridam, hm ? 😉

cakam baby na Vase mailiky v ss...mozete sa spolahnut, ze to nikomu dalej neposuniem, je to ozaj potrebne len kvoli tomu, aby Vam mal kam prist link, na ktory vzdy ked kliknete, uvidite tabulku a pripadne zmeny v nej 😉

dobru nocku

olifcek
27. jún 2009

a jo, boldom /hrubym pismom/ su tie, ktore mi uz dali mailika a tak som ich len rozlisila, nech viem, ktora sa uz vie do tabulky pozerat x;O)

olifcek
27. jún 2009

a jo, udaje uklozite cez file /vlavo/ a tam save & close

hajdylca
27. jún 2009

olif, tabulku uz aj okukala, kedze neviem, co by v nej malo byt respektive nemalo byt nemam k nej ziadne vyhrady, len velku pochvalu 😀

dobru nocku

olifcek
27. jún 2009

hajdy: moze tam byt, co len chceme 😉

a jo, podme uz spinkat...

hech, dakujem, ale ako si videla, nie je to nic zlozite ani narocne...ale ved..v jednoduchosti je krasa, no nie?

zatial je to urobene tak, ze len cez link, ktory pride na mail, je mozne tabulku vidiet, ini ju neuvidia.mozno casom zmenime, hm? x;O)

ewelyne
27. jún 2009

som zvedava oli 🙂 co ste vymysleli 🙂 a kam sa planujete stahovat? bru n.

ivet123
28. jún 2009

olifcek, prosim co to znamena poslat ti mail na ss, nie som na konikovi dlho hehe takze netusim 🙂

ivet123
28. jún 2009

oli, jej uz som to asi pochopila a poslala ti email 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre