Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
28. jún 2009

ewe: stahovat len v ramci kosic, ale uz do vlastneho...x;o) zatial sme v podnajme 😉 aaaa...ta tabulke je jednoducha, kazdy by ju zvladol x;o)

ivet: kazda z nas ma na konci riadka tri ikonky, dve su urcite jasne viditelne, jedna je trojuholnik s vykricnikom a vedla nej zlava je taky list so sipkou, tak toto je ss /sukromna sprava/ x;O)

olifcek
28. jún 2009

hech, ja som odpisala a az tak prisla na to, ze pribudla strana....idem pozriet mailika, mam 3 nove spravy od vas tu 😉

zucana
28. jún 2009

cafte baby aj ked som tabulku este nevidela uz teraz sa mi paci 😉
prajem krasnu nedelu ...
tu je strasne teplo...
polka rodiny isla s clnom na more a my tento rok ho moc nevyuzijeme ☹ bojim sa totiz...aj ked je to viac menej lodka ked su vlny tak ci tak natriasa a muzik chodi rychlo ....
takze sa idem aspon vyvalit na dvor a dufam, ze bude aspon troska vietor 😎
prave sa vratil muz z bicykla a v garazi na seba vylial ciernu napln z tlaciarne takze najprv musim ist poriesit este toto...ale pochybujem ze to zo sedych teplakov skoro bielych pojde dole.... ach jaj nove teplaky...
cafte zatim

olifcek
28. jún 2009

zucana: jo, i my mame teplo x;o( 30 stupnov a slniecko, bleeee...pozeram smalville, ale potom pojdeme s drahym kusok von hadzat si lietajuci tanier a kusok sa prejst x;o)

ja som biela ako veduca vapenky a asi sa to moc nezmeni, lebo ja neviem lezat na slnku len tak...roky dozadu ma opalilo vzdy pri volejbale, ktory sme hrali vonku, teraz to ,,nehrozi,, tak neviem..asi to poriesim s hydratacnym mliekom, ktory obsahuje kvapku samoopalovacieho kremika 😉

cukruska1920
28. jún 2009

Ahojte... prajem peknu nedelu.... to pocasie vonku by sa mohlo uz umudrit...ved to je otraaaaas.... 😒 co inak? babatka posluchaju??

ivet123
28. jún 2009

baby nic nepisete hehe, u nas je mizerne, prsi a prsi.

olifcek
28. jún 2009

no, my sme s drahym chceli ist von, ale..dala som si vodu so sirupom a zjavne mi to neurobilo dobre...asi uz nemozem nic sladke papat, lebo je mi potom velmi neprijemne 😒 drzi to doteraz, ale premohla som sa a chystam obedoveceru drahemu..ja este neviem, ci budem, je mi bleeee....

ale je dost mozne, ze i to teplo mi nerobi dobre, frf

olinka6226
28. jún 2009

ahojte ak mozem pridavam sa do klubu februaroviek... ze som tehu som zistila pred dovolenkou a kedze sme sa len v piatok vratili na kona som sa dostala az teraz. tak vas idem trosku citat aby som vedela co kto ako kedy a kde 😀

alex
28. jún 2009

ahojte maminy, tak mňa našťastie všetky neduhy tehotenstva obchádzajú.
Jediné čo začínam pozorovať, je častejšie cikanie a stále sa mi grgá.
Včera sme boli oslavovať kamarátovu 30., tak dnes oddychujeme doma pri tv. Manžel pozerá
futbal a ja som na nete.
Spapala som skoro celý balík choco bons 😅

alex
28. jún 2009

olinka vitaj 😵

riamim
28. jún 2009

Ahojte, všetky!
Cez víkend som tu nebola, tak vás idem dočítať. 🙂
Zdravím všetky nové februárovky!

olinka6226
28. jún 2009

ja sa zatial celkom tesim z toho ze mi je relativne dobre. minule tehu som o tomto case vracala o zivot a fungovala na piskotach a vode asi 3 dalsie mesiace. takze teraz si uzivam ze mozem jest a celkom mi aj chuti 🙂

olifcek
28. jún 2009

ahoj Olinka, vidim, ze spolu nielen slavime meniny ale aj babo sa nam ma podla konika narodit v ten isty den 😉

nezabudajte, ze ste mi este stale vsetky neposlali do ss Va smail, na ktory Vam pride link, cez ktory sa dostanete do tabulky, v ktorej sme, a kde si viete dopisat svoje udaje x;o)

podotykam, zse tie, ktore su boldom /hrubym pismom/, uz mailik poslali a vidia tabulku 😉

olifcek
28. jún 2009

olinka: to tie piskoty ozaj pomahaju? no, mne nie je na vracanie, nenapina ma, teda, asi len 2x som mala pocit, ze pojdem na wc, ale nebolo to tak zle..skor mi zvykne byt tak divne nevolno...akoby som cosi zle pojedla, bleee....ved....to pozname 😉 nastastie to nebyva casto, ale ked to pride, stoji to za to....ale i ked to pride, netrva to cely den...vlastne mam stastie, lebo nemam ziadne chute, a nezvraciam, co je super x;o)

olifcek
28. jún 2009

alex: ja sladke nemozem, hehe...x;o) ale to je super, ved pohyb som tiez obmadzila a ostanu mi uz len prechadzky 😉

alex
28. jún 2009

no ja som na sladké, ale nevyžadujem ho nejako extra. Ja tiež zatiaľ žiadne chute nemám, papám tak isto, ako pred tehu, no vlastne ešte aj menej. Nemám takú chuť.

olifcek
28. jún 2009

alex: jj, chut nemam ani ja. hlad pocitujem len okolo obeda, ale aka som hladna, tak malo zjem a uz som plna, hehe...ale to nie je zle, chi, ze? x;O)

ja som nikdy na sladke nebola, ale sem tam som si rada dala cosi chutne a kvalitne...teraz ale nemozem urobit vynimku, ani, ked mam chut na cosi, lebo male riadne zaprotestuje a hned mi je zeleno...

alex
28. jún 2009

no hej, je to dobré. Ja sa naraňajkujem a potom vôbec nie som hladná, až večer. Ale musíme papať pekne aspoň 3x denne, nech má bábo všetko, čo potrebuje.
Čítam si spätne túto témičku, nech sa pekne o vás podozvedám čo ste tu popísali 😵 Došla som k tej tabuľke určenia pohlavia podľa krvi a vychádza nám to na chlapca a aj podľa čínskeho kalendára. Ja som tak strašne chcela babu, ale hovorím si, je to jedno, hlavne aby bolo zdravučké 😵

olinka6226
28. jún 2009

piskoty ani nejak nepomahaju, ale ja som v sebe nic ine neudrzala a pri pohlade na vsetko ostatne (i pachoch - vone jedla, vonavky, pach smeti...) som okamzite vracala. vraj je na nevolnosti vyborny dumbierovy caj (zazvor) niekde maju aj take lizatka... vtedy som o tom nevedela doki mi dala cipky po ktorych som mala take krce v bruchu ze som ich skusila 2x raz prvy krat a potom este raz na utvrdenie ze krce su ozaj z nich a potom som radsej vracala (cca 6-12x denne pekelne si to odniesli zuby) teraz som este neskusala, lebo nebolo treba vdakabohu. teda bolo na dovolenke, ale tam som radsej nezhanala.

alex
28. jún 2009

no ja dúfam, že mňa nevoľnosti pekne obídu. Moja sestra keď bola tehu, tak vracala, ja dúfam, že toto nebudeme mať spoločné.

olifcek
28. jún 2009

alex: daj link na tu cinsku metodu urcrenia pohlavia, prosim. ja by som chcela chlapceka x;O) ale podla krvi vychadza dievcatko, co samozrejme, je tiez vitane, ako pises, len aby to bolo zdravucke babatko a rozumny clovek neskor x;o)

olinka: hmm...ja som tak rada, ze nezvraciam....x;o) ja ale zazvor nemozem, bleeee...no po prvom trimesti uz ma vsetko prejst, ze? teda, vo vacsine pripadov, vsak? 😉

olinka6226
28. jún 2009

ano vo vacsine pripadov nevolnosti zmiznu po prvom trimestri. ale mala som susedku co vracala az do porodu tak som z toho mala dost depky lebo som sa citila ako s crevnou chripkou pri ktorej som nevedela kedy skonci...

my pohlavie vediet nechceme, podla cinskeho aj podla krvi vychadza dievcatko ale nech pride kto chce dufam ze bude mimi zdrave a ostatne nie je podstatne. teda chcela by som dievcatko do paru ale nie nejak urputne 😀

alex
28. jún 2009

kočky urobila som tabuľku, je vložená pod užívateľom februarovky2010, heslo do IP. Pošlite mi potom cez internú poštu doplňujúce info. Môžeme tam vkladať fotky rastúcich brušiek napr. 😉

zucana
28. jún 2009

alex dalsia tabulka? aj olif urobila...kde je vlozena ta tvoja?
ja sa tych tabuliek este celkom bojim...juj nech je uz utorok...mam totiz v moci trochu proteinov tak snad to nie je az taky velky problem...

kacenqa
28. jún 2009

cau alex - len som si pozrela tvoj pas, a chcem sa opytat, ze ak by sa ti muza podarilo ukecat na meno alex - nevadilo by ti, ze ma 27.2. meniny a narodky bude mat +/- den az tyzden?? pisem to z vlastnej skusenosti, ja som novembrova a narodky a meniny mam v 2tyzdnovom intervale a dost som tym ako dieta trpela, pretoze mi vzdy darceky kupili tak, ze 'to mas uz aj k meninam' ... a mne to bolo hrozne luto... tak len tak zo zvedavosti pisem...

cukruska1920
28. jún 2009

Ahojteeeeee 🙂

alex
28. jún 2009

kacenqa ja to tiež poznám, že narodeniny a meniny blízko seba. Ja mám narodeniny 12.12. a meniny 2.1. a to sú tam ešte Vianoce medzi tým.
Ale ja nebudem naše bábo ochudobňovať o darčeky, takže by mi to nevadilo 🙂

zucana, tabuľka je tu na koníkovi v albume februarovky2010. Je to vložené ako foto a môžeme tam potom vkladať fotky brušiek a tak.

alex
28. jún 2009

cukrus ahoj 🙂

mony_ke
28. jún 2009

ahojte..vyzera to tak ze sa ku vam pridam....dnes som objavila 2 ciarky...dufam ze bude vsetko ok...ku lekarovi sa chystam tak o 2 tyzdne

alex
28. jún 2009

mony_ke gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre