Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
30. jún 2009

blumi aj ja mam kamosku co predava parfemy lacnejsie ale su to originaly aj balenia ale jej kamos to nosi z letiska...tak keby si chcela mozem sa spytat
zosi my sme otehotneli prvykrat po 4mesiacoch a druhykrat po 2 mesiacoch....
cukru a neboj uvidis co bude... 🙂 drzime palce
ja sa tiez bojim a teraz zasa cakat do 17.7.nech je vsetko ok a drobec nech dorastie

cukruska1920
30. jún 2009

zuci...ty aspon vies v ktorom si tyzdni 😀

silta
30. jún 2009

zucana nie nestratila len mi dnes nie je dobre a za hodinku idem k doki pre vysledky mozno to je strach ☹

silta
30. jún 2009

prajem vam pekny den idem sa chystat k doki a vecer dam vediet ako som dopadla 😉

zucana
30. jún 2009

oki silti caf

cukruska1920
30. jún 2009
zusika
autor
30. jún 2009

no vidis cukruska.... pohodka...mimi bude iba rast.... 🙂
silta, tak veru daj vediet....

cukruska1920
30. jún 2009

zusi...no sak beham po strankach ..ale uz nebudem 😀

zusika
autor
30. jún 2009

babulky, dnes to zabalim trochu skor...docitania zajtra 🙂

zoska
30. jún 2009

ja som skoro zabudla, ze zajtra idem na krv 😲 mam dnes pondelok ako vysity, som nejak pozadu 😀
mne povedala sestricka ze mam prist nalacno, no neviem ci to zvladnem, rano si musim dat aspon banan inak mi je dost zle 😒

zoska
30. jún 2009

zuci pekny oriesok peknyyy 🙂
kde ste boli na honeymoon? krasne more tam je...

zucana
30. jún 2009

zosi dakujem...len nech pekne rastie.mi dal doktor aj centrum materna tak od zajtra beriem.... 😅 beriete to niekto? jedine co ma stve je ze su tam 4 E a ja sa chem.latkam zasadne vyhybam...
boli sme vo francuzskej polynezii-tahiti, bora bora a tikehau a na spiatocnej ceste sme sa stavili v NY...bolo to nadherne a asi sa tam uz nikdy nedostaneme 😔
bol to nas svadobny dar od vsetkych hosti a vybrali sme si to naschval lebo ked by sme tam nesli teraz uz by sme sa tam nedostali 😵
pobyt v NY sme zas mali od kamosky co je odtial a prenajima svoj byt keby niekto chcel ist do NY za super cenu vybavim 😉 byt je na 34 poschodi - na foto sme na balkone a je v blizkosti byvalych dvojiciek ☹ trochu reklamy ...ale moj muz sa do NY a do toho bytiku zamiloval....

zoska
30. jún 2009

zuci ja beriem calibrum baby plan, podla mna je to na rovnakej baze ako materna len nazov iny...ecka som sice v popise nenasla, ale kto sa ma v tych nazvoch vyznat... ze karboxy...., hydroxy...., zvlhcovadlo, farbivo... 😕
myslim, ze to je neskodne

fuuu tak tahiti atd, no krasa, aj by som chcela 🙂 moj sen su Seychely, ale tam sa asi tiez nikdy nedostanem...jednak financie a jednak mimi teraz a za desat rokov ich ma aj tak zaliat more 😢
No a NY tak tam raz pojdem..ked vyrastiem 😀 minule sme sa drahym bavili ze do ameriky sa musime ist niekedy pozriet, tak snad sa nam to podari ....niekedy
Minuly rok sme si aspon urobili vylet do londyna, tam sa mi velmi pacilo 😉

zucana
30. jún 2009

zosi tak ked pojdes do NY tak daj vediet a vybavim vam zlavu 😉
je to sice o inom ako hotel ale stoji to za to...
londyn je pekny tam som bola pred 7mimi rokmi a chcem sa vratit...
s tymi financiami mas pravdu ked si predstavim co sme mohli mat za tu cestu...ale ked nam to bolo ponuknute ako variant tak sme si povedali ze ostatne materialne veci nadobuneme pracou a potom sa uz budeme sustredovat na rodinu a tak...takze to fakt stalo za to...
a co ty vies ci nevyhras nejaku cestu na seychely 😎
a vies tu je trochu ina mentalita...do svadby sa investuje maximum a tak aj do svadobnej cesty lebo je to len raz za zivot...

zoska
30. jún 2009

ja som tiez takeho nazoru ze zijeme len raz tak si to treba riadne uzit, teda ak to situacia dovoluje... manzel ked bol este aktivny sportovec tak pochodil krizom krazom celu Europu a ja mu len zavidim co vsetko videl, teraz ho to taha tam kde este nebol a ja snivam aspon o Parizi, kde on uz bol asi 10krat , ma ho okukany...
v lete sa aspon snazime striedat destinacie aby sme videli vzdy daco ine... tento rok chorvatsko, ale uz mam slubeny vylet do Benatok odtial, tak sa tesim, v Taliansku som este nebola

zucana
30. jún 2009

zosi tak sa zastavte...my byvame 22 km od benatok... 🙂 a chodime tam casto.... v lete aj na lodi
v parizi som bola aj ja prvykrat pred 2 rokmi...jedine emsto z Europy co som nevidela a chcela...oplati sa ist...aj tam mam kamosku co ma bytik keby si chcela 😉

zoska
30. jún 2009

🙂 tak vidim, ze ty mas dobre znamosti.. dobre vediet 😀 Ja by som na dalsiu dovcu chcela ist na Sardiniu alebo Santorini, to je trosku realnejsi sen... Sardinia ma v poslednom case nadchla, bola si tam?

zucana
30. jún 2009

zoska nebola som ale moji svokrovci tam maju dom ktory tiez prenajimame tak aj to ti viem vybavit 😉 😀
sardinia je krasna ak sa podari isli by sme aj my v septembri ale najprv musi byt vsetko ok 😎
v grecku som este nebola a chcem ist co najskor aj s malym 🙂 presne santorinima laka a cierny piesok
inak krasna je aj sicilia tam sme boli pred 2 rokmi

zucana
30. jún 2009

a ak si nebola v rime tak to je podla mna anjkrajsie mesto na svete 😵

zoska
30. jún 2009

ja z teba umrem 😀 vsade niekto znamy 😀
Na santorini bola kamoska, ta sa zamilovala do toho ostrova... my sme boli na rodose, tam je tiez fajne, ale horuco strasne, a v Grecku som bola aj na Skiatose ale len na fakult. vylete, tam bolo krasne, som si videla na prsty nôh ked som bola po krk vo vode, cistucka plaz...teraz tam uz vybudovali stredisko, inak to je taky maly ostovcek...ale dovolenka tam je dost draha, co som pozerala ceny...

zucana
30. jún 2009

v grecku nemam nikoho ☹ 😉
muz bol na rodose a my mame radi take pekne tiche miesta
pozri si toto na sicilii tam sme boli pred 2 rokmi: http://www.monteluce.com/html/monteluce.html
nadherne v strede olivoveho haja...
juj idem upratovat lebo o 6 pridu okuknut byt chceme ho totiz vymenit za maly domcek 🙂 ale velmo tazke

zoska
30. jún 2009

aj ku mne prid upratat prosiiim 🙂
som si aj ja dala nejake fotky do albumu 😉 idem kuknut ten tvoj link a potom varit, lebo mi uz skvrka v bruchu 😀

olifcek
30. jún 2009

ahojte, vecer, alebo rano pridam do tabulkz meno otecka i mamickz, jop? ak este cosi, piste mi prosim na ss...x;o)

dakujem...dnes tu nestiham byt, uzavierka...

zoska
30. jún 2009

zuci - pekne to tam vypada, taka pohodicka 🙂

olif- som si hovorila ze co je s tebou a to uzavierka 😀 tak nech je to rychlo za tebou

ahojte zatial

zucana
30. jún 2009

zosi krasne saty uz som ti to asi pisala....aj my sme mali ryzu a priniesla stastie...ten tvoj vyzera viac talian ako ten moj 😀
ahoj olif uz som sa chcela pytat kde si cely den 🙂
inak ja bych mozno dala aj datymy kontrol ... takto aspon dudeme vedie kto kedy ide 😲

zoska
30. jún 2009

zuci- mna to tiez napadlo, ze tvoj manzel taky svetly typ na taliana a moj akoby sa tam narodil...
ked sme boli v turecku tak nam jeden casnik povedal, ze vyzerame akoby on bol turek a nabalil si blondinku na dovolenke 😀
no a saty 🙂 dakujem...povodne som chcela take nieco cipkovane ako si mala ty, ale ked ma do tychto navliekli tak som ich nechcela vyzliect 🙂

zucana
30. jún 2009

ved to ja som najprv anineverila ze je talian...ale jeho tato je dost tmavy ked je opaleny len mamina je taka biela 🙂
saty som si ja vysnivala cipkove a zober si ze som ich objavila na nete a naslepo objednala...len cipku som si bola pozriet ako vyzera...

zucana
30. jún 2009

zosi inak mame ju jednu celu stranu nasu 😀 😀 aspon budu mat baby co citat ked sa povracaju z vychadzok 😉

ivet123
30. jún 2009

heh presne baby, super sa to cita 🙂 Prisla som s Dani z prechadzky a takato suepr dovolenkova tema 🙂

gabuliacik
30. jún 2009

ahojte tehulky, ja som z marcoviek 2009, ale rodila som vo februari, chcem vam popriat to najkrasnejsie tehulkovanie, zda sa to ze to bude dlha doba ale vdaka MK vam to spolu ubehne velmi rychlo a svoje radosti budete mat v naruci. drzim velmi palceky a nehnevajte sa ze som vam sem vbehla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre