Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
28. máj 2010

@olifcek deckam sa hračky pačili nešetrila som na nich v Dračiku 😀 aaaaaaaale maju toho dosť odkedy su tu, furt sa im niečo kupuje, Emmka je z Tobiho hotova, aj ho už prebaľovala i kočíkovala zlata je.
Do Blavy sa vratiť nechcu tu im je lepšie už vidím s akym revom budu odchadzať a ja budem revať takisto 🙄

garonka
28. máj 2010

fajne už sme hore aspoň som stihla sem prikvitnuť a naraňajkovať sa 🤐

laxity
28. máj 2010

dobré ránko

olif...jéj ten oslík čo si poslala link je super, naša malá má hrkálku s tým motívom a aj plyšovú hračku 🙂

blumka...ja keď som dávala pre sestru robiť takýto vankúš na sedenie, tak som šla cez mimibazar a holka mi to ušila, bo takto mi to prišlo drahé a hlavne TULI 😕....ale cez ktorú holku neviem, bo to bolo minulý rok 😒

leni...tieto nie sú až také drahé...raz som tu babám posielala link a tie boli fakt drahé 😕

http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

My sme sa túto noc dva krát zobudili asi nás prdíky trápili 😕

no a idem vás dočítať 🙂

olifcek
28. máj 2010

@zucana mas pokojnu a sikovnu dcerenku, super. @garonka aj oliv mala vcera vecer po odratani 37.0 ale o 5 minut to uz bolo ok...vonku je fajna jesen, hehe. Aspon bude oliv v kociari hajat, nemusim manducu x;o)

olifcek
28. máj 2010

Inak este v posteli. Pisem cez mt

blumka
28. máj 2010

kosice su asi zacarovane..aj my sme mali na figu noc... 🙄 terezka este spi, tak aspon nebude na stretku velmi umrncana... jui je hore uz od pol siestej, predtym o 4:00 som s nou musela hopkat polhodku na lopte, no a do toho este zo sna kricala tete...

lenica81
28. máj 2010

ze kosice... uz aj blava... 🙄
Vilko zaspinkal okolo 8, o pol 10 sa pocikal, tak sa zobudil, dala som mu aj papat... o stvrt na 1 hore do cca 2... 😔 a potom chvalabohu do 5 spal... a o pol 8 zaspinkal opat, tak som zvedava dokedy... 😀 uz sa ani stazovat nejdem... idem si zohnat nejake knihy, asi najskor koncept kontinua, aby som ho nenechavala vyrevavat, lebo to uz vobec nezvladam... mi staci, ked place pokym ho obliekam... 😅

zucana
28. máj 2010

bre ranko my noc ako obycajne....
som uz hore lebo odsavam na dnesny vecer ale smejdacka vypila z oboch prs rano a asi poradne lebo som odsala len 70 ml....no tak cakam pol hodku a ranajkujem a vyrabam mlieko 😀

katina2209
28. máj 2010

Ahojky tak mi tiez cudna noc matko papkal o 12.00 - 3.00- 5.00 a od 5,00-do 6,00 bol hore potom sme vstali o 7,15 teraz uz vykrikuje a rozprava asi mu idem dat papkat spinkal po 12,00 so mnou aj tak som spala sama mm spal v obyvacke nebavime sa spolu 😒
Mami mame ist na preockovanie o 8 tyzdnov vraj je to v poriadku....
Supi vy ako idete?My mame tu istu lekarku...
Gari dakujeme to nas Marko fotil a Mami ano podobaju sa podla mna obidvaja sa budu na mna podobat Marko ma po tatovi iba vlasy a jamku v brade a Matko este neviem ten jamku v brade nema a vlasy este nema 😀
Inak ani neviem kedy mm prisiel,ale o 12,00 uz bol doma, ked som isla kojit,lebo mi zatvoril dvere do spalne a potom som ho nasla poskladaneho na gauci a televizor isiel.....

katina2209
28. máj 2010

keby si mala pravdu, ale podla mna to s tymi cigaretami nezvladne to by musel chciet a on ako to vyzera nechce....
@zucana

zucana
28. máj 2010

kati no ja som dala aj trosku ultimata ktore teda nevysli.....fakt to musi prist na 100% od neho....nemozes mu to povedat ze kvoli detom ??? a kolko fajci denne?
moj mm musel prestat fajcit v byte ked som sa isla stahovat....potom iba 4 denne a nakoniec po strasne tazkej chripke keby kaslal ierny hlien prestal sam od seba a uz je to vyse roka....ale teraz zacal vymyslat ze mava strasne chute ze asi zacne tak som povedala ze ked zacne ze sa stahujem do BA 😅

zucana
28. máj 2010

ale mala som byvaleho ktory mi to robil naschval a mi z toho normalne sibalo a normalne sme sa kvoli tomus tale hadali a vela som plakavala kvoli tomu....a som sa s nim rozisla....

laxity
28. máj 2010

...my sa kvôli cigaretám hádame večne 😠

katina2209
28. máj 2010

Zuci on vobec nefajcil mesiac a fajcil tak 20 denne doma len na balkone v byte sa nikdy nefajcilo,ale aj tak ked vosiel z balkonu do vnutra tak to bolo citit... Vsak to musi chciet sam koli sebe nielen koli nam,pretoze to nikdy neprestane...
Budem musiet dat aj ja ultimatum ani neviem ako vcera vyzeral no som ho vcera prosila,aby nechodil a aj tak sa zobral a isiel...
Matko je uz napapkany a dufam,ze za chvilku zaspinka zase na jeho pol hodinku ked nie sme vonku tak spi svoje polhodinovky vonku krasne prespinka.... Asi pojdeme dnes na chvilku aj doobeda vonku.. 🙂

katina2209
28. máj 2010

Laxi aj tvoj mm fajci? Gari a co si pekne nakupila v draciku?
Mne sa velmi pacili tie veci z Gapu co posielala Blumka alebo Maculik teraz neviem tie boli nadherne.... Ale to sa asi neda objednat leda,ze by nam to niekto poslal z Ameriky 🙂

katina2209
28. máj 2010

@lenica81 vsetko naj Vilkovi k meninkam prajeme 🙂

laxity
28. máj 2010

@lenica81 ...tiež sa pridávam ku gratulácií hlavne veľa zdravíčka a aby rodičia poslúchali 😀 😉 😀

laxity
28. máj 2010

zosi...a tu to bola ešte aj aukcia 😕

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2026927

zucana
28. máj 2010

vsetko naj vilkovi aj z nasej strany 🙂
a kde je zoska???
kati pravdu mas ze musi sam....chciet ale mne fajcenie nenormalne vadi ja som na to normalne alergicka a mi to smrdi..... ☹

ivka79
28. máj 2010

Ahojte holky,

stáva sa aj vašim drobcom, že niekedy na brušku udržia hlavičku dlho a niekedy skoro vôbec nie? Už ma z toho chytajú hysáky....inak pri ťahaní do sedu pekne zdvíha hlavičku.

garonka
28. máj 2010

fajne mame 38 dostali sme nurofen sirup a čakam kym teplota klesne ma šľahne som taka unavena
aspoň viem čo prežívaju baby čo po nociach nespiA 😖 😖
dufam, že na stretko dorazime 😒
žeby to dačo vo vzduchu bolo?

laxity
28. máj 2010

@ivka79 ...presne tento problém mám aj ja, doktorka mi povedala, že musím často skúšať, keď sa začne jedovať mám prestať a po chvíľke skúsiť zase 😉

laxity
28. máj 2010

@zucana ...to aj mňa napadlo kde je zosi ale skúsila som poslať možno si to nájde 🙂

lenica81
28. máj 2010

dakujem vsetkym za priania... 😵

zoska asi finisuje s ucenim, kedy to ma... olif, ty masd kalendar... 😉

moze byt, ze sa mi synator za 7-10 min naje... 😕

lenica81
28. máj 2010

teda aj vilko dakuje... 😀

olifcek
28. máj 2010

@lenica81 jasne, babo sa i za minutu naje, neboooj

zoska finishuje veru, ale nemam info, kedy to maaaaa, napisem jej sms?

@garonka nie je naobliekany?

lenica81
28. máj 2010

@ivka79 aj u nas zavisi odo dna ci hodiny...

olifcek
28. máj 2010

vilkovi vsetko najkrajsie a najlepsie k meninkaaam! 😵 😵

garonka
28. máj 2010

@olifcek nie nie ma len bodynko s kratkym rukavom a tenučke teplačky ale je taky mrzuty len tuliť sa chce a potom sa na rukach smeje nechapem
volala som doktorke čo s tym? a ona že môže mať teplotu aj od unavy lebo celu noc nespal a ani včera cez deň tak to som nepočula take niečo vy hej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre