Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

megg
1. okt 2009

ja 13. nemozem 😒

megg
1. okt 2009

Alex a preco ti prelozili amnio? a kam na to pojdes?

alex
1. okt 2009

megg mne budú robiť nielen amnio, ale aj odber krvi z pupoč. šnúry a tam je treba dostatočná veľkosť bábätka, takže preto sa to posunulo.

megg
1. okt 2009

Aha,jasne uz chapem. Tak drzim velmi palceky!

alex
1. okt 2009

a ešte som zabudla odpovedať na druhú časť otázky. Idem do Ružinova.

zusika
autor
1. okt 2009

Maculik, ten kto ma nastval tu nastastie nie je.... mne staci, ze vidim co vcera ZASE pobabral - jeden externista, hlavne ze som ho tu mala vcera na koberceku ze co a ako ma a nema robit...a to bolo ako hrach na stenu.... chlap proste nedokaze zvladat vela veci naraz a este ich aj urobit dobre...
ale otvorila som si studentsku ... takze obalujem nervy....
megg... tak 14.,15. ??? streda, stvrtok?? vyhovuje?? nech je nas co najviac 🙂

megg
1. okt 2009

ano streda by bola uplne ze najsamsuper 🙂

zusika
autor
1. okt 2009

🙂 mne neva....

alex
1. okt 2009

ja sa prispôsobím hociktorému termínu, ja len budúci týždeň nemôžem.

delfinaa
1. okt 2009

Ahojte aj ja by som sa chcela trochu oneskorene pridat do temy 🙂

kakatka1
1. okt 2009

Jaj ako rada by som aj ja prisla, ale..... Delfina vitaj!

maculik
1. okt 2009

zusi,len pekne obaluj, nech su pripravene, ak Ta zase niecim nabuduce prekvapi... 😝 😀
akurat tu pozeram naboku tu reklamu ze Oblecenie s menom dietata a asi tam idem dat spravit rodine take salky pod stromcek a fotoramiky pre babku a dedka, kam dam Adelkinu a drobcovu fotku, ked sa narodi a poslem im.

Aj nejake oblecko pozriem, sestra dala Adelke spravit take ruzove satocky s napisom Tu veli Adelka 🙂 a su take prijemne bavlnene, ziadny smejd.

delfina, vitaj 🙂

orchidka
1. okt 2009

ewelyne... da sa to zvladnut, deti prichadzaju postupne... ale ked som mala prve dve zrazu.. tak som mala pocit, ze toto asi nebude take jednoduche... moja zakladna otazka este pocas 2. tehu bola: ako rozdelim lasku pre oboch 😉 Potom som zistila, ze ta laska sa nedeli 😉
Pri prvom som nestihala ani sa najest, niekedy ani prezliect, wc a umyvanie zubov bolo rychlo utchytkom... myslim, ze tie co uz maju deti, tak mi rozumeju 😉
Nehovorim, ze je to jednoduche... ale naozaj sa to da 🙂 Ale realne netreba mat az tolko deti 😎 staci, kolko sa na kto citi 🙂

orchidka
1. okt 2009

a este vytok.. myslim, ze pre istotu dat vysetrit, nemusi byt nic, ale co ak...

andrea2603
1. okt 2009

orchidka, gratulujem k takej veľkej rodinke. Mne sa to veľmi páči - taká hŕstka detí, ale asi na viac ako 3 si netrúfnem.

orchidka
1. okt 2009

kakatka, joana... to ani nie je na obdiv, som ako ostatne, len pri pocte deti mam toho viac 😉
ale dakujem za povzbudive slova, potesia 🙂

skolka... ufff, na to som si tiez nikdy nezvykla, pri kazdom som si prve dni odplakala, ale od isteho veku je detom v kolektive rovesnikov dobre 😉 tak to ma byt 😉

stretko... rada sa k vam pridam, ja mozem okolo 17tej takmer kazdy den s dvoma najmladsimi v pohode 🙂

Alex.. caka ta tazke vysetrenie, drzim palce, nech je vsetko OK, i ked netusim, preco to musis podstupit

zusi... studenstka je super, mnam, skvela na obalenie nervov 😉 vykasli sa na ludi, ktori nerozumeju, nerob si stresy 😉 pokial sa da

orchidka
1. okt 2009

dik andrea 🙂 uvidis potom.. mozno zmenis nazor 🙂

ivka79
1. okt 2009

Ahojte babenky a zdravím aj novuľky :D,
Zusika..pošli studentsku...zišla by sa aj mne 😝 . Ja som včera bola u nás na 3D...ale figu som videla...babo sa hrozne prehrozne vrtelo..tancovalo...a samozrejme celý čas pozeralo do bruška...takže som videla iba uško a líčko, najlepšie bolo vidieť nožičky, ale aj tie malo prekrížené...takže žiadne foto, žiadny záznam...a dokonca ani pohlavie neviem...lebo malo veľmi šikovne prekrížené nožičky.... 😒 a to mi ultrazvuk robili skoro 45 minút...ach jaaaj

zusika
autor
1. okt 2009

Ivka....a to si potom za to 3D neolatila, ked to nevyslo..alebo ako to je??

inak - este typ na oblecko.... www.mamimo.sk
a ja som si z Bess uz tiez objednala take tehu tricko.... na obrazku sa tavri ze je vytvarovane pre zenu, ale veru nie je... ale zato je prijemne... cervene.....a napis na brusku... tu rastie nase... a obrazok slniecka... krasne to je..len este mi to je kusok velke... ale ved dorastiem 😀

jaj a cokolady mam dost...dajte cislo faxu.... 😉

zuzulik
1. okt 2009

ahojte tehulky, po dlhej dobe Vas zdravim...
to Vas uz vsetky babatka kopkaju?? lebo mna este nie a na poslednej poradni-min. tyzden mi Dr. povedal, ze to u mna ani tak skoro neocakava ...ale preco, netusim 😕
ale ved ono to pride, nie??? 😵
inak alex, olif: pisala som vam IP ako sa zapisat do tabulky..

a orchidka, mas krasnu velku rodinku , aj ja by som taku chcela, ale nevim ci by som to zvladla 😀 😵

andrea2603
1. okt 2009

orchidka,možno, veď nikdy nehovor nikdy! Už toto 3. je tak trochu mimo plánu a stalo sa, tak uvidíme čo ešte "bociany prinesú". 😉

ivka, ja som si doteraz myslela,že na 3D musí byť pohlavie vidieť za každú cenu, lebo zatiaľ vždy kamošky-tehuľky prišli s tým, že už vedia či chalan alebo baba.

zusika
autor
1. okt 2009

kocky... nove foto v albume.. kuk, nech sa s vami potesim.... 😉

maculik
1. okt 2009

no ktovie, ako dnes blumka, ci sa uz dozvie 🙂

zusi, to je super tie videa, aj oci mi zacali klipkat 😀 Ja som mala s takou hudbou hracieho macika a pustala som si ho asi od 20tt na brusku kazdy vecer. A vidite, aj teraz si musim take nieco kupit, nech ani maly nie je ukrateny o vecerny ritual 😉

ivka79
1. okt 2009

Zusika..nie neplatila som nič,veď nebolo za čo :D..ale aspoň prekontrolovala, pomerala, a tak...

zuzulik ako? čo? kde jaká taubľka?

Andrea...no to som si myslela aj ja...ale sama som videla...že nie vždy to výjde....celý čas sa prevalovalo iba z boka na bok, nožičky malo babo pokrčené a zakrívalo rozkrok...raz sa MUDr. aj zazdalo že by tam mohla vidieť pipíka...ale o sekundu už bol drobček zase otočený...a vôbec si už nebola istá tým čo videla, lebo hovorila že to mohla byť aj pupočná šnúra alebo kúsok ručičky

orchidka
1. okt 2009

dakujem zuzulik 🙂

my sme teraz na 3d tiez nic poriadne nevideli ☹ ale buduci tyzden to bude hadam lepsie 😉

zucana
1. okt 2009

😀 cafte baby tak som bola nakupit aby aspon nieco bolo v chladnicke ked mamca pride a idem robit obed...nastastie tu mam dnes pomoc na upratovanie tak aspon nieco....taka hmla bola rano a zima a teraz uz je 23 stupnov...
maculik blumka to ma az zajtra to morfo 😉
inak gratulujem k tolkym detickam musi to byt krasne....
juj tesim na zajtra ideme na nakupy a kocik a postielku a tak 😀
zusika ty sa nenervuj...ja som sa na zaciatku stale ale uz len hadzem rukou lebo by ma slahlo....

zusika
autor
1. okt 2009

maculik... no ja mam v plane si stiahnut z videi iba tu hudbu na MP3..., a budem to tiez drobcovi pustat....teda mne do uska.... mam v praci taky program na digitalizaciu nahravok do formatu MP3.... audacity sa to vola....
ale aj doma viem cez ... http://www.vdownloader.es/

zucana
1. okt 2009

zusika dobre vecicky 😉 to bude miestny macher 😀
iank orchidka daj nejake rodinne foto nech vidime ake je to krasne ked ste po kope 😅

zuzulik
1. okt 2009

baby uz mate vybrate kociky?? ja este stale neviem ktory a to ich sledujem takmer kazdy den...poradte, chcem aby sa dala prehadzovat rucka a aby isla sportva cast do lahu, aby bol lahky a nestal 25.000,- 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre