Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
16. jún 2010

zoska, veď si skoro aj trafila, sice nie v 15., ale 3 mesiace pred 19.narodeninami 😕

lolka
16. jún 2010

@andrea2603 s Viki prajeme vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravicka, stasticka a laaaasky 😉

aj my mame supinky na hlavke, niekde som citala, ze je dobre tak hodinu pred kupelom natriet olivovym olejom a potom pri kupeli normalne umyt samponom a potom vycesat. skusala som a idu dost dole 😉

olifcek
16. jún 2010

@zoska z ham ale velkost 56, chi chi....

jaja32
16. jún 2010

@andrea2603 ....keď ja som len do roboty stále chodila a o modrom koníkovi vôbec nevedela. Registrovala som sa 9.2. 2010 a na druhý deň som porodila 🙂 ...stretko by bolo fajn, ved aj tak tu na okolí nikoho nepoznám ☹

olifcek
16. jún 2010

@andrea2603 vseeetkonaaaaj.....a ake prekvapko bolo?

olifcek
16. jún 2010

@jaja32 my sme tiez z prace sem chodiliiiii

jaja32
16. jún 2010

@olifcek 🙂 to verím, len ja som vôbec nevedela, že takéto fórum tu existuje. A ľutujem, aspoň by som načerpala nejaké informácie počas tehotenstva...fňuk.

@andrea2603 všetko naj.... 😉

matesl
16. jún 2010

@teuska @andrea2603
ja mam tento oktober uz 35 😅

a vsetko NAJ oslavencom 😉

olifcek
16. jún 2010

@matesl kokos, co? 35? a kde si nechala vek? doma? x;o)) nevyzeras ale voooobec...

lutujem, ze sme si tel. cisla nevymenili...uz by som ten overalik malaaaaa...

matesl
16. jún 2010

@laxity jo jo, v eurovea su myslim najvacsie tieto obchodaky...a este chod pozriet marks&spencer maju tam akciu, ze ked kupis 3 veci najlacnejsie mas zadara...treba kupit tak rovnko drahe a oplati sa...aj ked samostatne tam sety stoja dost, ak kupis 3 oplati sa, to mas okolo fontany ked prejdes tak ta druha budova, my sme tam nakupili, ak mikimauzove bodycka maju po 5 v baleni 😉

blumka
16. jún 2010

@matesl 😕 😕 😕 nepomylila si si cisla, ne 25? 😕 😕

matesl
16. jún 2010

@olifcek juj a ja mam tvoje cislo ☹ som mohla poslat mms, co? neboj ja ti ho zozeniem 😉

jaja32
16. jún 2010

@matesl ja som tiež októbrová a budem mať 33 😒

matesl
16. jún 2010

@blumka
@olif
no ja som vam uz taka stara paka nooo a to keby som vedela ake je uzasne mat takeho puclika zacnem s detmi skor, ale dlhsie som si musela pockat na toho praveho 😅

matesl
16. jún 2010

@zoska z H&M steš? aku velkost ak by bolo?

olifcek
16. jún 2010

@matesl neva, stacilo prezvonit, ja bych zavolala, opisala by si mi ich a odklepla bych tooooooo, ale neva, ked ich mam mat, budem ich mat x;o)

veru, i ja som cakala dlhsie na toho praveho...len dalsie sietatko neviem, neviem...x;o)

ja v marci, ze 30...budem mat

laxity
16. jún 2010

@matesl no super díkes, tak zajtra to obehám, aj bych ti navrhla stretko, ale idem so svokrou 😕 , bo ideme ešte na návštevu 🙂

matesl
16. jún 2010

@jaja32 ja som 30-teho

a to som tu fakt najstarsia 😀 😀 😀 deti moje 😅

zucana
16. jún 2010

@andy vsetko vsetko naj najma vela zdravicka celej rodinke.... 😵
tak my sme dali urobit do ramika tu fotbalovu a tu druhu sme dali na triko ale bude v sobotu a je to super cez cele triko potom dam foto ale ze 25 eur 🙄
noa boli sme v centre do 7mej pak papali zasa malo a teraz hajka a ja idem na panelak...
a asi dojdu kamosky v juli juupiii 😅

jaja32
16. jún 2010

@matesl ja 16-teho

blumka
16. jún 2010

@olifcek aj ja 😉

olifcek
16. jún 2010

@blumka 🙂

matesl
16. jún 2010

@laxity ja bych rada, ale som bez auta a dnes ma brala kamoska, tak som sa prisposobila casovo aj miesto ze kam, dobre padlo ked prsalo, maly aspon pospal v skrupinke

vidis, keby si nahodou kukla pre olif tie opalovacky co som dala foto...mali to v takom stojane ze vypredaj...aspon v avione teda

zucana
16. jún 2010

ja v oktobri ze 29 😕
aha nove fotky z vonku

matesl
16. jún 2010

@jaja32 to si este vaha, ja uz skorpion 😅

matesl
16. jún 2010

@zucana tak ty si tiez skorpion ... jeeeej

olifcek
16. jún 2010

@matesl ahaaa, asi to stalo menej, nez tato baba ponuka..x;o)))

http://www.babybazar.sk/Opalovacky-hello-kitty-...

olifcek
16. jún 2010

aj moj mm je skorpiooooon

@laxity prosiiiiiiiiiiiiim, kukni mi ich, prosim, prosiiiiiiim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre