Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
24. jún 2010

a de je @blumka ?

jaja32
24. jún 2010

...a potom nastal plač, lebo sme nožičky nevedeli odtiaľ vybrať

olifcek
24. jún 2010

@jaja32 😀 😀 to je peckaaaa

blumka
24. jún 2010

@olifcek tu som 😉
trosku som si povegetila bez pc 😀
ked tocite o svokrach, moja je ok, ma svoje muchy ale to ja musim pustat jednym uchom dnu, druhym von. Som rada ze mi berie cez den Terezku a venuje sa jej kym ja nieco robim. Juli jej este tak velmi nedavam, ale zacnem...viem ze pri nej nehrozi zeby jej dala jest nieco co sa nesmie...neviem sice ake ma ona nazory, ci je to stara skola, lebo respektuje co jej ja alebo mm povieme. a ja budem len rada ak si deti vytvoria k nej dobry vztah 😉

blumka
24. jún 2010

@jaja32 aka kocka malicka 😉

jaja32
24. jún 2010

@blumka 🙂

jaja32
24. jún 2010

my sme sa dnes boli dať preočkovať...až som dostala strach, keď ju išiel očkovať lekár, pretože nemal sestričku. Našťastie to zvládol a my tiež

blumka
24. jún 2010

my ideme na preockovanie 6.7..mali sme ist uz buduci tyzden ale nam to sestricka posunula..a spojila s poradnou...

jaja32
24. jún 2010

som zvedavá čo nás dnes čaká. Zatiaľ spinká už 1,5 hod. ....rekord.

garonka
24. jún 2010

@olifcek ja z nefrologie viem, že čím väčšie ph moču u deti je tym dobre aj Tobi mal naposledy 7 takže oki
a na tie testy lieky nedavaju nam nedali nič
joj ku tomu doktorovi? my sme nešli lebo nas sleduje neurolog a nefrolog tak hadam to bude bre

garonka
24. jún 2010

@olifcek tu v ke je jedina nefrologicka ambulancia nas tam horkoťažko zobrala lebo maju plno a naposledy sme fakt sa plesli po vrecku 30 € za utz, za neviem čo že to je poplatok za nadštandardne služby, skoro ma porazilo

garonka
24. jún 2010

@olifcek už mate vodu? ja som prikazala nech mm vola het do tych teplarni či kam lebo mne už hrabe, že teplu vodu nemame
kurnik 3 deň 😠 😠 😠 😠

garonka
24. jún 2010

a jej svokry? ja mam užasnu 😀 😀 😀 😀

olifcek
24. jún 2010

@garonka a u varadyho by si mala utz zadara, vidis? 😀

garonka
24. jún 2010

@olifcek no šak hej ale nefrologička ma zdrbala, že on neni na obličky odborník 😒 a reku on fakt robil utz zadara 😅

lienka2
24. jún 2010

@garonka do dnes je odstavka celokosicka.. musis vydrzat 🙂 aj ked ja tiez cakam ci nepustia skor 😅

garonka
24. jún 2010

@lienka2 mňa už poraziť ideeeeeeeeeeeee
tak idem umyť vlasy že zohrejem vodu v hrncoch no
a nemocnice maju teplu vodu preboha?

olifcek
24. jún 2010

@garonka pytala som sa i sestricky u lekarky kam budeme chodit...a, ze na tu hodnoty sa davaju lieciky x;o(((((((((((( preco 😢

zucana
24. jún 2010

@olifcek to je minimalna vykyvka takze sa nestrachuj mozno si jedla nieco mastnejsie akurat a mliecko bolo mastnejsie....
inak svokra dnes na obede lebo opat mi zavolala 12.15 ze robi cestoviny ze ci nedojdeme tak som odlozila obed na veceru ze aj ty si vikinka prosim cestoviny???akoze velka sranda....a potom si ju tam v kocari dala do kuchyni kde mala vsetko rozhadzane aj noz na doske a svokor ze nech da ten kocik s malou prec pre istotu tak akoze to svokor musi povedat????ja jej ju veru nedam samej preto ani nechcem aby bola s nou sama doma u nej...max na prechadzku...uz nebudem pohodlna ze nech s nou ide von iba sem tam ked naozaj nieco treba....

zucana
24. jún 2010

to fakt olif???a aky je teda inteval? asi v ml/mol teda

zucana
24. jún 2010

jaj a este som sa na obede vytocila
akoze ked ideme na dovolenku tak som chcela aby ta upratovacka (rumunka aj ked to je nepodstatne)nechodila....a svokra ze ale ona tak pride o jeden den prace a jej muz nepracuje a ze zo zakona ma na to narok mat zaplatene tak vravim ze nema narok lebo nema v zmluve ze kolko hodin musi odpracovat.a ona ze jej muz je nezamestnany a ze oni nemaju peniaze a ja ze ani my nemame na vyhadzovanie a chceli sme usetrit...akoze keby v tom nebolo to ze oni platia schody (lebo ona umyva vramci upratovania nasho bytu aj domove schody a platia jej hodinu) tak by ma to este viac vytocilo...akoze tak ja budem este mysliet na upratovacku nech chudinka ma pritom jej davam dost aj pomimo hmotnych veci a jedla ked my nemame na vyhadzovanie...

olifcek
24. jún 2010

@zucana ja sm jej len povedala co viem, ze hodnota pec. testov je ...x;o(( ale je faktom, ze je to iba viac no...uvidime...,,

..pozeram, ze pol roka ale ubehne az 27.7. takze dovtedy si budem musiet k tejto chodit...ale uz ju pripravim na to, ze odchadzam k inej...

olifcek
24. jún 2010

@zucana svokra asi nevie, ze jej davas aj ine a at rumunka si to iste vazi

olifcek
24. jún 2010

@garonka tepla voda pojde az zajtra...odstavka ke je od 22.-24.

zucana
24. jún 2010

@olifcek vsak som svokre povedala svoje....ale mne kto da ked nebudem mat???isto nik

blumka
24. jún 2010

do kelu, terezka ma hnacku... ☹

zucana
24. jún 2010

@blumka jezis co to???z coho?

blumka
24. jún 2010

@zucana netusim...2x sa pokakala co nestihla dobehnut, 3x stihla do nocnika...dala som jej probiotika lebo nic ine nemam doma, mm kupi cierne uhlie...
ved nic take nejedla...svokra jej davala prazenicu, tak dufam, ze boli vajcia poriadne dorobene ☹

zucana
24. jún 2010

tak snad a dufam ze nie po zaruke lebo to je zasa uzasna dalsia vec co neznasam u svokry..vajca z 31.5. a normalne z nich vari...podla nej veci po zaruke este mesiac su dobre...hroza

blumka
24. jún 2010

@zucana tak dufam, ze ne...ona ma domace vajicka od svojej mamy, dufam, ze neboli stare...ale terezku nic neboli, tvari sa ze je setko ok..chudinka taka vyplasena bola, lebo ona sa v zivote nepokakala takto do gatiek, nechapala ze nestiha ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre