Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
28. jún 2010

@laxity hej ten poharik...to je nieco uplne ine ako flasa 😉 neviem ti zarucit ze ti mala z neho bude pit ale ak ho kupis, vyuzijes ho neskor na pitie vodicky alebo cajiku 😉 zbytocne je podla mna ucit malu na flasu 😉
skuste radsej striekackou...ked budes prec a mala bude hladna od tatine vezme podla mna mlieko lebo nebude mat na vyber..z neho nebude citit mlieko tak ako z teba...ona teraz nechape, ze ty mas mlieko a nechces jej ho dat a pchas jej flasu...potom mozno ked nebude na vyber tak vezme z hocicoho...v kazdom pripade, od hladu ti nezomrie 😉

laxity
28. jún 2010

@blumka práve som kuk video, super, malá sa krásne smejká a ty ako dobre vyzeráš 🙂

blumka
28. jún 2010

@laxity diky 😀 ale este ne tak dobre ako ja chcem 😀

lienka2
28. jún 2010

@blumka ved vyzeras uplne super 🙂 ja uz sa radsej ani nevazim, stale som mala tie dve kilecka navyse, ale neviem kde.. to akoze nechcem provokovat nikoho 😅 ale vsak nikdy som nebola stihla, tak to neriesim..
tusim idete vsetky pozerat futbal, vsak? my ideme von, ked je konecne krasne..

blumka
28. jún 2010

@lienka2 no ja ma navyse 8 ale bude mi stacit ked dam dolu 5 😉

lienka2
28. jún 2010

@blumka tak ty si musela byt pred tehu aka stihlucka 🙂 ja sa az cudujem, ze mi to tak rychlo islo dole.. asi ten stres na zaciatku urobil svoje 😖

blumka
28. jún 2010

no..som zvedava na futbal

laxity
28. jún 2010

@blumka tak som bola práve v lekárni a tiež mi poradila, že ono to bude iné keď tu nebudem, tak sme sa s mm dohodli, že keby nechcela z fľašky alebo striekačky, tak vybehne si kúpiť pohár....ale chutné to je a stojí iba 10 Evri, len mi to bolo škoda, bo to je na rôzne veľkosti ml...ďakujem 😉

maculik
28. jún 2010

my ideme tiez von, najprv pre Adelku a odtial za ockom do prace, tam pozrieme 2.polcas a potom do parku sa vsetci prejst.
Tak drzte palce, som aj ja zvedava, ako bude, ale Holandania su celkom tazky super. Ale mozno prekvapia :ň

Inak, Petrik spal dnes poobede rekordne 2hodky, som normalne chodila nanho pozerat, ci dycha, ale asi sa mu dobre spalo, v spalni je celkom chladok.

olifcek
28. jún 2010

no a super...kusok ostalo na ruzovom tricenku, teda na ruzovych opalovackach disney krvicky x;o(((( ja bych lekarku zadusila....dopicha mi dieta, lebo netecie krv a potom je od krvicky vsetko 😠

olifcek
28. jún 2010

jaja si tu?

laxity
28. jún 2010

@olifcek ja používam Persil Sensitive a vždy mi to šlo vyprať, teda kakanica, aj trojdňová 😀

olifcek
28. jún 2010

@laxity oki, vyskusam teda...ja len lovelu...ale uz nabuduce asi uz nekupim..vonia fajne ale...

laxity
28. jún 2010

@olifcek no takto, ja používam tiež Lovelu, ale keď Nataly niečo prekaká, tak to vyperiem prve v Persile a paq dám do pračky s Lovelou 😕

olifcek
28. jún 2010

@laxity ahaaaaaaaaaaaaa...snad i ta krvicka zide....je to mierne do oranzova x;o((( za krkom, chjo...a to som chcela ku lekarom...esteze mam dalsie 3 rozopinatelne...ale chcem este take minie... 😵

laxity
28. jún 2010

@olifcek to ti verím, že ti to je ľúto, človek sa vyteší keď niečo nové kúpi pre svoje dieťa a nejaká ...... ti ho zničí 😠

hajdylca
28. jún 2010

ahojme 🙂 @zoska i my sme mali fotak v aute, som myslela, ze si Vas ofotim, i nevestu... ale akosi sa zabudlo 😕 malinka je krasnucka (k tomu grckaniu, nas drobec ogrcal este vecer svokru a to bol hod.a pol po pape, takze neriesim radsej...)
krpec sa v sobotu ukazal aky je anjelik, som si pripadala, ako keby som si vymyslela ze v kociku nechce byvat, ale vcera uz bol "v povodnych kolajach" a skusili sme ist von i v sportovom, i v autosedacke, no proste nechcel byt...
@blumka ma este napadlo, ked si minule hovorila ze tete "uvidela" tatovi pod pazuchou vlasy- moj brasko ked mal asi 4-5 rokov, dosiel za mojou mami ze kedy i jemu zacnu take bylinky ako ma sestra rast 😀 a najlepsi bol ked krical z wecka mami dones este aletak zas mam znacku 😝
maminky neviete nahodou nieco poradit- ked zjem nieco co drobcovi vadi (vcera som zjedla hrasok a vecer nenormalne plakal- az vrieskal- krical) existuje na to nieco? skusali sme uz i pupik krem, no to bolo este horsie...

@maminnka manducu sme este neskusali, zabudli sme ju v sobotu u svokrovcov, ale zajtra k nim ideme tak dam potom info 😉 a este raz DAKUJEME 😵

olifcek
28. jún 2010

@laxity tusim jaja kupila za 3euricka, tak ju poprosim, ci mi nekukne...ja som kupila za 5 plus postovne...

laxity
28. jún 2010

@olifcek hej myslím, že jaja spomínala, že tam u nich v obchodíku majú fajné ceny 🙂

jaja32
28. jún 2010

@olifcek kuk

olifcek
28. jún 2010

@jaja32 ja mam prosbuuuuu

jaja32
28. jún 2010

@olifcek mne keď sa malá prekaká, vyperiem mydlom Lanza na pranie, dnes som dokonca tak vyčistila tričko od krvi... studená voda, mydlo Lanza a šup do práčky

jaja32
28. jún 2010

@olifcek opaľovačky? 🙂

blumka
28. jún 2010

ja tiez najprv mydlom lanza skvrny a potom v lovele 😉

blumka
28. jún 2010

@hajdylca..skus espumisan, alebo sab simplex...ale najlepsie je nejest co drobcovi vadi 😅 ale to vies 😉

olifcek
28. jún 2010

@jaja32 yooo..x;o) ja mam 66cm, co je 50/56, ale vzala bych i vacsie o cislo...a nemusia byt len ruzove...ale aplikacia aku mas x;o)

jaja32
28. jún 2010

...ja tiež teraz používam lovelu aj keď batole tiež má svoje čaro....manžel ho ohundral...nuž vyprala som mu v ňom tielko 😒

laxity
28. jún 2010

to je možno aj lacnejšia verzia tá Lanza 😕 však?

olifcek
28. jún 2010

@laxity uz zajtra operuju, ci pozajtra?

laxity
28. jún 2010

@blumka ja som myslela, že keď by malej niečo vadilo tak by sa vyhádzala...som nevedela, že aj takto môže byť reakcia 😕 ...bože som ja ale 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre