Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
13. aug 2010

@olifcek a neni to alergen? dakedy lepsie nevediet 😀 😀 ved pri Terezke som netusila zeby petrzlen bol alergen a davala som jej ho a aj vnat

suzon78
13. aug 2010

@zoska netráp sa nevad, keď si pár dní nedala, veď si to neurobila naschvál, daj si pripomienku do mobilu ako baby písali a nezabudneš tak 😉

selyma
13. aug 2010

@zoska ja nemam s nicim takym problem

jaja32
13. aug 2010

@zoska ja mám stehná posypané modrinami

zoska
13. aug 2010

a sorry ze tu skacem z temy do temy 😅
len ja v posl. case vsetko co chcem zabudnem a teraz mam nejaku svetlu chvilku 😅

jaja32
13. aug 2010

@zoska 😅

blumka
13. aug 2010

@suzon78 bo do bludu kazdeho ockuje a vsetkym a ked sa jej baby na onom fore pytali ci ona cita aj nejake nove info ohladom ockovania tak odpisala ze keby mala citat vsetko tak by nemala cas na svojich pacientov...ale tak o vigantole sa asi zhodne aj s inymi lekarmi...ale zas tak tragicky by som to nevidela ze 2 kvapky denne a nesmies vynechat lebo bububu...sak je leto...vitamin ide aj zo slnka, ne? ci to je iny? a v pribalovom letaku je napisane ze 1 kvapka, len u nedonosenych deti 2 😉

zoska
13. aug 2010

@suzon78 uz si pisem do mobilu a mm tiez hovorim nech mi pripomina 🙂
@jaja32 a mala si to aj predtym?

olifcek
13. aug 2010

@jaja32 eee ...davam zo sacku x;o)

garonka
13. aug 2010

@zoska ja mam od Tobiho štípance 🙄

garonka
13. aug 2010

@olifcek trička objednane? 😀

suzon78
13. aug 2010

@zoska neviem ja som si dáko nevšimla, len iba vtedy keď ma malá silno rúčkami stláča, tak vtedy veru modriny mám a aj také krvné podliateniny, ako cucflek to vyzerá 😀

jaja32
13. aug 2010

@zoska ani nie, ja som sa nad tým ani nepozastavovala...ja že sa tak dobúcham

garonka
13. aug 2010

@olifcek mm dnes že na meniny mu mam kupiť knihu tak reku dobre ale nedostane knihu dostane trička 😀

a ja som zahlasila, že chcem dolce gusto 😀 tak že porozmyšľa no 😝

suzon78
13. aug 2010

@blumka tiež si myslím, že slniečko dáva ten istý vit. D, sa mi vidí, že aj doky spomínala....

blumka
13. aug 2010

mne je prd platna pripomienka v mobile, ked mam furt vypnute zvonenie aby mi deti mobil nezobudil 🙄 😀

blumka
13. aug 2010

@suzon78 a ty prides na sstretko buducu jar? planuje sa v BB, to mas celkom blizko, ne? 😉

zoska
13. aug 2010

dakujem pekne za vsetky odpovede 🙂
tak a teraz uz mozem ist pekne spat 😀
sladke sny 😉

suzon78
13. aug 2010

@garonka dolce gusto má aj moja segra a je to dobrá vecička veru, mňamky mňam aj blumi ho asi má si spomínam...

jaja32
13. aug 2010

@garonka dolce gusto mám, dostala som ako darček od šéfky, ale asi by som si ho nekúpila. Existujú aj iné stroje, ktoré urobia takú kávu ako dolce gusto a môžeš tam dať aj klasickú praženú kávu. Tu musíš kupovať zvlášť náplne a tie stoja 5 eur a je tam na 8 káv. Málo ho využívam, len ked príde návšteva

blumka
13. aug 2010

@zoska bru 😉
@suzon78 @garonka ano mame dolce 😉 ja si na nom kavu nerobim, bo ja mam rada obycajneho turka ale mm si kazdy den robi a raz za cas si dame cokocino..mnam...

suzon78
13. aug 2010

@blumka faaakt a kto všetko, no to by šlo...ja často chodím do BB, máme tam rajónneho kardiológa a ja tam mám svoju gynekologičku, do BB rada chodím, na námestí bývajú aj rôzne festivali je tam fajn 😉

suzon78
13. aug 2010

@zoska dobrú nôcku 🙂

blumka
13. aug 2010
garonka
13. aug 2010

@blumka ja čokočino ľubim mňam mňam a aj ľadova kava sa da robiť mňam 😵

jaja32
13. aug 2010

@blumka aj ja obyčajného turka...tak to preto asi nem dolce gusto 😀

blumka
13. aug 2010

@suzon78 sme vecer vcera rozhodli ze sa stretneme na sstrede slovenska 😉 a cim viac nas bude, tym lepsie 😉 kukni do tej temy a hlas sa 😉

garonka
13. aug 2010

idem ja do hajan kym ešte som unavena 😅

dobruuuuuuuuuuuuu

selyma
13. aug 2010

@garonka bruuuuuu

jaja32
13. aug 2010

@garonka tak ľadová káva u mňa vyhráva, beriem späť čo som napísala 😀 tá je suprová. My sme nemali ľad, dali sme zmrzku. No a pila som je len raz...normálne som zabudla, že ju máme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre