Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
23. aug 2010

@zucana ja som kupila mliecnu kasu a robim ju z vodou, lebo si neviem odsat take mnozstvo mlieka a myslim, ze mojho mlieka ma dost, lebo este aj casto kojim, aj po 2 hodinach

zucana
23. aug 2010

@andrea2603 no ja moc mliecne vyrobky a mlieko nejem ale tiez mi to bolo spomenute ked mala sa odtrhala od prsnika a nechcela niekedy jest....tak ale neviem
juj nech jej to prejde som smutna z toho....

teuska
23. aug 2010

@zucana no teraz som si precitala, mala ma alergiu na mliecko? tak ty asi taku kasu nemozes...

zucana
23. aug 2010

@teuska len ja som kupila kukuricnu a ryzovu....

teuska
23. aug 2010

@zucana to ti verim, ze si smutna, snad jej to prejde drobcekovi malickemu 😉

teuska
23. aug 2010

@zucana no ja sa bojim, aby ho z tej ryzovej nezapieklo ☹

teuska
23. aug 2010

babenky kde ste vsetky?

zucana
23. aug 2010

@teuska nasu moze kakame 4krat denne 😀

dorotka2
23. aug 2010

Ahojte, tak Viki riadne od poslednej poradne pribrala, dnes sme boli, sice po dost dlhom case, no ma 7510g, co naposledy mala okolo 6350g tusim. Nasa mala tlstoska. A merat nas doc nemeria, ale ked som ju merala naposledy niekedy minuly tyzden, mala 67 cm usim. Dnes sme spapali celu hipp brokolicku, teda nechala nejake tri lyzicky,som hrda na mojho papkaca. Dufam,ze to s mnozstvom neprehanam. A inak som sa pytala, ze co ak Viki nekaka kazdy den, aj ked je uz prikrmovana, tak vraj je to oki.

garonka
23. aug 2010

@olifcek som domaaaaaaaaaa, bola som v optime a tak sme šli na Aničku lebo mm chcel tu smradľavu vodu Gajdovku či ako sa vola 🙄

olifcek
23. aug 2010

@dorotka2 pekne miery 😵 😵 mne olivka minuly tyzden vazila uz 5850g 😵 😵
@garonka bleeeee, ja tu vodu neluubim

garonka
23. aug 2010

@olifcek joj šak ani ja 😝 ale mm mal zakaz aj tobimu pusu dať 😅

lucia411
23. aug 2010

cafte cafte...ako mame sa???? 😉 my pohodicka pohoda....dnes som sa spotila ako pes...vyglancovala som cely byt 😝 mala sa len rehotala, ked pocula vysavac a vsimala si kazdy moj pohyb 😀ale potom uz bola nervna lebo chcela ist zo sedacky von a hrat sa...tak som na chvilku pracu ukoncila...potom dosiel na pauzu muzik tak sa pokracovalo 😅 na tyzden uz odchadzame na SK tak som chcela mat vsetko upratane...na tyzden len povysavam a ide saaaa!!!!teraz mi mala uz spinka, ja som si dopriala pohar cerveneho a kukam na byt aky je cistucky a som maximalne so sebou spokojna 😀 zajtra mame ockovanie lebo uz ma Celi 6 mes....tak dostane 1 injekciu do nozicky.... 😝 potom mame pokoj na dalsi polrok!konecne!

maminnka
23. aug 2010

@olifcek uz nas dobiehateeee... my mame 68 cm a 6,8 kg 🙂

blumka
23. aug 2010

ahojte baby, nestiham vas docitat...padol nam dnes net ale uz je ok
@zucana ja som ti uz raz pisala o svagrovej malej, ze mavala tiez take flaky ako tvoja viki a ona je teda alergicka presne na to co viki..mlieko, vajcia a este plus ma aj bielu muku. tiez jej povedali ze do 2ch rokov to zvykne vymiznut, ona ma uz 4 a mlieko jej ostalo, vajcia aj muku uz v malom mnozstve moze...ona ma este kopu inych alergii, orechy a tak, takze musi davat velky pozor.
ked to malej zistili, tak lekarka nakazala svagrine sa prisne vyhybat alergenom, kedze kojila..takze ani ty..ziadne mliecne vyrobky by si nemala a vajicka...
inak nie je to az take strasne ako sa to na prvy pohlad zda, jasne ze kazde taketo zistenie je pre mamku takzo zniest, ale neboj, viki sa z toho postupne dostane...a v dnesnej dobe a hlavne v IT uz je vela roznych nahrad 😉 svagrova mala napr. fici na sojovom mlieku, na sojovych jogurtoch, kedze muku moze len v malom mnozstve tak sa jej pecu bezlepkove veci...
ja osobne nemozem mlieko a absolutne to nepocitujem ako nejaky hendikep 😉 hlavu hore zuci 😉
a hlavne si nic nevycitaj...

@olifcek, tvrde syry po roku, roztieratelne typu lucina tusim okolo 10. mesiaca...

a nikoho som nezbila 😀 😀

maminnka
23. aug 2010

inak, to meranie je divne, lebo pred 6 tyzdnami jej sestricka v poradni namerala 70 cm... tak sa nam nejako zmensila 😕 😀

jaja32
23. aug 2010

@blumka trosku mi uslo...koho si mala zbit 😀 😀 ?

zucana
23. aug 2010

@blumka uz som sa sla pytat ze kde je blumka ci sa niekde bije 😀
no je mi lepsie....a ja moc tie mliecne naozaj nejem.. max mozzarellu a jeden jogurt denne ani to nemozem?idemv piatok k alergologicke s malou tak sa spytam....ale dik baby za povzbudenie 😵

jaja32
23. aug 2010

@olifcek @blumka ktory to mate ponorny mixer, nech mozem teraz mm ukazat, lebo ten nas uz hapruje

blumka
23. aug 2010

@jaja32 no @olifcek si pytala, tusim aj @garonka 😀

blumka
23. aug 2010

@zucana tak asi 1 jogurt by vadit nemal...ale radsej sa spytaj, radsej prehanaj v tomto ...

jaja32
23. aug 2010

@blumka jaj, tak dobre, ze si ich nezbila, kto by tu potom pisal 😀

jja
23. aug 2010

dievcence nestiham vas terza docitat..to skor rano, iba sa chcem pochvalit, mame prvy zubok vonku 😎 chvalabohu bez vselijakych priznakov , iba co hryzla vsetko co videla, ci moj nos, ci stolicku...ale to asi aj vase robia 😎 tak vam prajem pekny vecer...

blumka
23. aug 2010

@jja gratulujemeee

olifcek
23. aug 2010

@maminnka jj a mame asi 64cm x;o))) tesiiiiim 😵 😵
@blumka dakiiiii
@jja supeeer

ta moja oliv je divna uz dva dni...mozno zubky, uvidime...

svetlankat
23. aug 2010

@jja gratulujem
@olifcek veci su uzasne, dakujeme za smoulika Miske sa velmi pacil ma ho na svojom okne. Trisko a aj bunda su mm akurat.

andrea2603
23. aug 2010

@jja gratulujem k zúbku, nech aj ostatné sa bez príznakov objavia 😵
A idem už uspávať, tak pekný večer a dobrú noc, kočky 🙂

svetlankat
23. aug 2010

@andrea2603 dobru
@zucana drzimpalce, nech z toho vyrastiete. Ja som mala tiez alergie na jedlo, cokolada kakao citrusy ocot.... a vela ineho. preslo to. teraz trosku bojujem len ked je cas menzesu, cize hormonalna zmena, vtedy davam trosku pozor, ale inac nie. Zjem vsetko. neboj verim ze to prejde

olifcek
23. aug 2010

@svetlankat prepac prosim, ja som si myslela, ze bal bude tazky...sama som si mala po to priiist....napravim to inokedy 😵

svetlankat
23. aug 2010

@olifcek co ti sibe, to je ok. ved aj tak by som si prisla po veci. a ako plienka uz si skusala? Ako sa ti pozdavaju?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre