Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
6. okt 2010

@blumka my tiez mame vakuove obaly na saty. Je to super vec.....ja ich ani neunesiem, ked su naplnene. Usetri sa kopec miesta.

laxity
6. okt 2010

ďakujem všetkým ešte raz za krásne prianie mojej milovanej Natálke 🙂 ...všetko som jej krásne povedala, aby si to zapamätala 🙂

@maminnka jojo kupovali sme toho dosť 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jja
6. okt 2010

aj my sa pripajame a vsetkym Natalockam vsetko dobre prajeme. 🙂

maminnka
6. okt 2010

@laxity ja som kupila iba hrajuce kluciky od fisher price... mame toho vela este po synovi, ale uvazujem na Vianoce o hovoriacom psikovi... mate niekto skusenosti? @blumka? @maculik? @martulanr? @andrea2603?

@blumka ja tie vaky mam, som spokojna, ozaj to setri vela miesta a ked presne ako pise @rivatha, vsetko pradlo ostane take iste, ako si ho tam dala.

dakujeme este raz vsetkym za nasu Natalku 🙂

blumka
6. okt 2010

@maminnka jj my mame psa..juli je za nim salena a terezka tiez..odporucam, lebo sa dietatko vyhra aj ako starsie 😉

a dakujem za nazory k tym vakom..este vas poprosim, neviem ci je lepsie kupit viac mensich alebo vacsie, ako to mate vy?

lolka
6. okt 2010

@blumka pridavam sa k babam co sa tyka tych vakov. tiez ich mam a su super, usetria vela miesta. ja mam take asi stredne (cca 120cmx70cm), lebo v baleni boli aj velke na asi periny, ale tie nevyuzivam.
@maminnka dik za tip na darcek pre Viki. ked sa budu babky pytat co kupit, tak uz viem 😉
@rivatha ja ucim Viki urobit "moja" a pritom ma hladka po tvari, ale to pohladkanie velmi rychlo prejde do skrabania, stiskania a nakoniec sklbania vlasom ....hlavne, ze sa pri tom usmieva a skeri 😀 dnes sme jej s mm ukazovali nech nam zamava (ako to vie Natalka od @laxity ) a pritom sme jej vraveli "pápá", tak len kukala a potom povedala "papa". no, je ukecana 😵

zucana
6. okt 2010

babce a aky je ten hovoriaci pes? ja som zas pocula chvalu na farmu od fisher price mate skusenosti???

lucia411
6. okt 2010

ahojte dievcata...samozrejme aj my gratulujeme vsetkym Natalkam 🙂 inac sa ako mate?my fajn, len Celi ma sopliky uz vyse tyzdna, leje sa jej z nosa, tak bojujeme s odsavanim lebo to nema rada, tak kricime, placeme akoby nas rezali..ale tak musime jej nejako pomoct nie?nosne kvapky davame, ale nic neprechadza, aj v noci sa budi chuda lebo jej sopliky tecu dole hrdielkom...ale po zubkoch ani naznak..je to mozne?nech uz ma aspon 2 vonku...mame tu inac krasne teplucko, tak sme vonku stale...lebo ked pride zima tak budeme sediet poväcsine len doma, tu vo Swiss je zima velmi uprsana, malo co snehu...mala si uz robi tapi tapusky, vykecava sa jedna radost, uz sa pokusa aj sama si sadnut, ucime na nocnik, tak ide jej to skvele...rano sa do pekne vycika uz aj kakla..samozrejme chvalime do nebies aka je sikovna 😉 docitavat nemam sancu, ale tak aj vase dietky robia krasne pokroky 😉 zelam pekny vecer ahojte

lucia411
6. okt 2010

zuci ahoj my mame tu farmu, aj slimaka s abecedou a ucime sa riekanky od fisher price...je to uzasne...aj spievajuci nocnicek od fisher price...

blumka
6. okt 2010

@zucana zuci aku farmu myslis, hod link

blumka
6. okt 2010

@zucana hm..zuci to nepoznam...ale pravdepodobne to vydava zvuky zvieratiek a hra nejake pesnicky, ci? ja myslim ze hocijaka zvukova hracka je dobra volba..a mozno na jeden rok je este lepsie take co napodobnuje zvuky ziverat ako ten pes, lebo on sice spieva pesnicky a rozprava akoze noha, usko, ruka atd, ale z toho rocne dieta nic nema 😉 len zas ten psik je hracka na dlhsie obdobie, a taka len zvukova co napodobnuje zvieratka asi skor omrzi...ale neviem to len tak premyslam 😀

lucia411
6. okt 2010

blumka suhlasim 😉

zucana
6. okt 2010

@blumka je to dvojjazycna hracka...tutok english italian....zvuky a mena zvieratiek

avaka
6. okt 2010

Ahojte 🙂
Tak stiham este aj ja zazelat Natalockam k meninkam.. 😵

Dnes bolo u nas nadherne pocasie slniecko svietilo,boli sme plavat,ale akasi bola E zakriknuta zase.. 😕 Celu dobu mala prst v ustach...zeby tie zuby uz ?aj nas ponarali,ale si logla a potom kricala uaaaááá uaaaááá,akoze,co mi to robiiiisss????
Kocky do kolkej Vam poobede spinkaju deticky a potom vecer kedy zaspia?
My posledne dni hrozne zaspavame.. 😒 aj dve hodiny sme v spalni.Vcera spala poobede len 1/2 hodku a vecer zaspala az 21:15 a dnes spala dlhsie po plavani od 14 -16 tej a zase vecer az o 21:20
@maculik ,som rada,ze stretko sa vydarilo aj cela kratka dofca,ze si sa odreagovala trosku.. 😉

zucana
6. okt 2010

a viki skor ako plysaci bavia taketo do coho moze stuchat a udierat a ma to tlacitka 😅

maminnka
6. okt 2010

@blumka mam aj stredne, aj velke. Tie velke pouzivam na paplony a vankuse, co mame pre navstevy. Stredne na oblecko.

maminnka
6. okt 2010

@lolka jeeej, Viki je zlata, ze vie uz tak krasne opakovat 🙂 inak, ani nasa nekyve na pozdrav, ani neukazuje prstom na veci. Posledne dni nic ine nerobi, iba sa stavia na nohy pri comkolvek o co sa da opriet.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
6. okt 2010

@rivatha ,Ty uz to mas pekne premyslene s darcekami... 😀
a nasa mala nechce dat pusu ani za svet,ani hladkat,skriabe ma,trha vlasy.ale ked na nu vazne prehovorim,tak kuka a potom sa zacne nasilu smiat,ze ci aj ja sa zacnem.. 😅

@maminnka ,my na nohy vobec,Natalka je sikulka a to je skoro o mesiac mladsia 😉 ,ale aspon trochu plazime,dnes si posuvala ponozku pred seba,aby sa mohla plazit za nou.. 😅
a este ma napadlo k darcekom,u nas zatial pes Fred bez odozvy ,obzuva mu iba visacku,ale vedie 0,5 l flasa od Lucky do ktorej som zatvorila kolik na pradlo.. 😅 😀

loginka
6. okt 2010

@avaka aj u nas boli flase nu 1, teraz stipce, vrchnaciky, tuby, plavecke okuliare a zubne kefocky 🙂 a vsetko co sa kruti po podlahe - lopticky a pod.
takze podla zbytocne vyhadzovat tolke eurace za drahe hracky, co aj tak rychlo omrzia, ale zase coby sme pre tie nase deti nekupili, ze?
@rivatha dobry napad s tou temou, ja ja uz zacinam rozmyslat nad vianocnymi a potom rocnymi, my to mame dost tesne
natalkam este dodatocne vsetko naj, naj!!!

blumka
7. okt 2010

dobre rano 😉
@rivatha dobry napad s tou temou 😉 ja uz musim vymyslat, uz aj kupovat lebo potom sa zblaznim, kedze odo mna sa cakaju vymysly pre vsetkcyh 😅
@avaka, juli spi v poslednej dobe max do 15:00 to ide spat o 18:30 a o kolko spi dlhsie tak o tolko posuvam aj kupanie..a zaspi do pol hodiny. Ale napr. ked sa zobudi o druhej, tak ju uz poobede nedam spat, lebo to by mi zaspala okolo piatej, tahala by do siestej a potom by este o desiatej nespala. Takze radsej ju potrapim do siestej a ulozim o tu pol hodku skor 😉

laxity
7. okt 2010

ahojte

@maminnka ja som kupovala sedátko do vane, veľa výživ z Rakúska, oblečenie a dve hračky 🙂 , babka a prababky dali peniaze, tak som musela...od nás dostala ešte pred meninami hovoriaceho psíka a Učíme sa riekanky 🙂

vidím, že detičky tu máme zo dňa na deň šikovnejšie...je to úžasné 😵

Naty včera začala robiť ťapy ťapy 🙂

Krásne spinkáva doobeda raz od 9-11.00 a potom poobede ako sa zadarí...podľa toho či sme niekde alebo nie. No a v noci dnes 12 hodín s jedným papaním 🙂

olifcek
7. okt 2010

@laxity take mame, presne takeeee, kupilasom tu nedaleko v jednom bazare za 6 eur 😵

maculik
7. okt 2010

Dobre ranko 🙂
Tak my dnes celkom dobra noc, mam taky pocit, ze prespal od cca pol11 do pol4 bez zobudenia, ale mozno som bola hore a nepamatam si, ktovie 🙂 Asi musime castejsie cestovat, aby sa unavil a spal takto dobre :D

Teraz sme prisli zo skolky, som cakala, ako Adelka po 5dnoch, co tam nebola, ale super, len mi dala pusu a isla sa hrat.

Mna dnes cakaju dlazky a pradlo a varenie a mozno aj kupelnu spravim, ak stihnem.

Darceky na Vianoce uz som rozmyslala aj ja, Petrikovi asi vela zatial kupovat nebudeme, mame vela veci po Adelke, mozno jednu-dve veci nove a radsej potom nech mu daju stari rodicia na knizku. Aj tak este tym darcekom nechape, zahra sa s hocicim.

selyma
7. okt 2010

@laxity Klaudika tiez rob i tapy uz asi 3 dni. Zlate, vsetci sa na tom smejeme

avaka
7. okt 2010

Dobre ranko,aj u nas noc celkom vpohode,uz teraz spinkame..ja idem varit...
Kupelnu a pradlo som spravila vcera(som zvitazila na svojou zavislostou na MK 😀 )

@blumka ,to Ti krasne zaspinka..Mne doobeda v pohode po 2,5 hod.zaspi.Som myslela,ze ked poobede spala 15-15:30,tak ze o 19:30 zaspi a nic..potom,ze ci uz nie je moc unavena...ale nie,po kupani ako znovuzrodena,plna zivota...,ale ked sa mi zobudi napr. o 12-tej naobed este ju musim dat poobede aspon na 1/2 hodku..takze zaspi az o 15-tej..
@selyma ,my tie Tapy stale ani za svet.. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre