Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. nov 2010

@blumka super, ze sa vam dari 😵 😵

jaja32
5. nov 2010

dáko to tu pomaly ide...teda myslím, že sa to všetko pomaly načítava. To čo?

svetlankat
5. nov 2010

@raa2 ja si tiez myslim ze su to zubky, vela deticiek pri zubkoch maju riedku stolicu, ale tiez by som pre pripad zbehla k dr. A neprehanaj velmi s vyvarmi aby ste potom neboli velmi zapeceny.
@zucana mala na zjedenie, tie cizmicky su uzasne krasne

@laxity nebolo mojim cielom niekoho odhovarat, to somlen tak napisala co som dnes citala. Ja to fakt neriesim, len tu bola o tom debata tak som to dala do plena, nech si uz kazdy vezme z toho co chce. Kludne ak sa vam levik paci a mas pocit ze vyuzijete kup, ale podla mna za tie peniazky kupite aj krajsie co viac vyuzijete. Ale tot len moj nazor.

svetlankat
5. nov 2010

@blumka dvojita??? budes mat vlastne auticko??? 🙂 🙂 🙂 Juj ja by som brala

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat @laxity napriklad autiiiicko 4v1 😀

svetlankat
5. nov 2010

@olifcek 😀 😀 😀 napriklad

vy mate to deluxe ci quatro???

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat deluxe x;o)

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat inak Miska ma prekrasne ocicka a krasne modreeeeee...zubana jedna usmievava x;o)

zucana
5. nov 2010

@olifcek ja sa tesim ale tak schody su schody.....stale tam chce ist a nemozem sa pohnut lebo tie schody mame do priestoru a taka ohradka stoji 100 eur....tak iba preto 🙄
inak je to moja sikulka narychlejsia 😵

svetlankat
5. nov 2010

@zucana myslim ze ponukaju aj pouzivane, ale nie som si ista, skus kuk.
@olifcek Oli dakujeme, ma ich po tatkovi, aj ten ich ma take modre. my sme tiez nakoniec kupili to deluxe.

inac @laxity prave som kukala to choditko, to moze byt aj ako odrazadlo nie? tak to by ste mohli aj celkom vyuzit.

olifcek
5. nov 2010

@zucana ale jo, viem, ma dalsie nebezoecenstvo pred sebou...a jo daju sa kupit i pouzite uz a celkom vyhodne x;o)

@blumka odkedy asi babatka vedia, ze by mohli odniekial spadnut?

@svetlankat to auticko je perfektne....quattro som nechcela kupovat bez videnia a na videnie to nemali, nakolko quattro ani nikdy nemali 😅

zucana
5. nov 2010

no len kde....bo tu veru nie 🙄

svetlankat
5. nov 2010

@olifcek my sme videli quatro, maju ho v kike, ked pojdes niekedy tak mozes kuknut, ale uz je to v podstate jedno

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat no veru, uz teraz je to jedno...super je, ze deluxe mozes ist urcite aj von x;o)

lucia411
5. nov 2010

@zucana skus e-bay to iste je aj v IT

svetlankat
5. nov 2010

@olifcek vies co, v podstate medzi nimi nebol velky rozdiel, rozdiel je v tom, ze quatro je od 9 plus, a deluxe je 12 plus, nam s mm sa quatro zdalo mensie. ono by bolo super uz teraz, ale mi sme chceli pod stromcek tak sme sa rozhodli pre deluxe, ale su velmi podobne a pekne.

lucia411
5. nov 2010

ja tu este strasim, cakam na mm a o 1.00 vyrazame... 😅

svetlankat
5. nov 2010

baby mate niektora tieto kocky??? http://www.pricemania.sk/katalog/didakticke/fis...

chcem len vediet ci sa s tym deticky vyhraju, ci sa oplati kupit

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat my ich maaaameeeee od utorka x;oD zaujali, ale nie tak ako som si predstavovala... 😅

svetlankat
5. nov 2010

@olifcek co to znamena?

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat nekupuj 😅

andrea2603
5. nov 2010

pekný večer.
nestíham dočítať, ale zato Viki od @zucana som kukla, tak drobec je ako vystrihnutý z módneho žurnálu, zlatá je 😵
Liv brali v stredu krv, tak to, že nepapá, má asi z chudokrvnosti, dostala železo, len som smutná, lebo má zlé pečeňové testy, dostala tabl. a o mesiac znova na kontrolný odber krvi. Ani Lele ani Bajo takéto nikdy nič nemali, tak kúsok bojím, že čo sa z toho ešte vykľuje ☹ , alergiu nepotvrdili na nič, tak také nezrvózna a nespokojná je pravdepodobne zo zubov /ozaj dnes vyšiel 3./, teda žiadna potravina by jej nemala robiť nejaké trampoty v brušku. No a už plače, tak idem ju douspávať.
Dobrú noc

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat dakujem za porovnanie tych dvoch autiiiiicok...aspon uz mam dusu na mieste 😵 😵

lenica81
5. nov 2010

@svetlankat my mame, ale zatial tym mlati o podlahu... a obcas potoci valcekom... ale tie hlavicky treba dost silno potlacit, a to zatial Vilko nezvlada... ale su tam aj cisla, pismenka a tiez slniecko/mesiacik, psik/macicka a este nejake zvery po stranach... takze urcite to bude prospesne... niekedy tie hracky dost zle zaradia do vekovej kategorie si myslim... 😅

svetlankat
5. nov 2010

@andrea2603 juj to je mi luto, tak nech sa to da cim skor do normalu.
@olifcek takze nedoporucujes kupit, tak ok. hladam tu inspiracie na co minat peniaze 😀 😝

svetlankat
5. nov 2010

@lenica81 ja hladam pod stromcek a presne toho som sa bala, ze uz bude na to velka 😉

lenica81
5. nov 2010

@andrea2603 😢 tak nech sa drzi mala a nech sa to upravi... 😔

lenica81
5. nov 2010

@svetlankat pod stromcek uz mozno vhodne budu... 😀

avaka
5. nov 2010

@raa2 ,ja tiez myslim,ze 3x nie je vela,ved to nasa da aj normalne niekedy...teda pokial nie je naozaj voda...a ked malej isli zuby,kakala 6x denne a trvalo to skoro 3 tyzdne(ale nie vodove,ale trochu redsie,ako inokedy)

@zucana ,Viki je uplne bohovska,no krasne si ju vyparadila ,uplna modelka 😵 ,a to davanie pozor na schodoch veru nezavidim... 😒 a to s tvojim mm poznam... 😅 ,nie skusit chodit tichsie,ale nebudem chodit... 🙄 😀

@laxity ,mne tolko mala este nikdy nezjedla 😕 ,uz jej davam automaticky male porcie(80-100ml)a ak z toho zje polku,tak je dobre,niekedy da viac...ale predsa pribera,aj ked malo 🙂

my sme dnes boli v meste,ale mala mi cestou naspat plakala,neviem,co jej bolo,zaspavala a stretli sme susedov,maly ju zobudil a potom uz nevedela zaspat,tak sa jedovala,vykladala nohy hore,vyzuvala ponozky a hadzala na zem...uz som bola na nervy,ludia sa otacali po nas,.. 🙄 potom mi zaspala az o 16-tej

avaka
5. nov 2010

@lucia411 a kde idete?som prehliadla... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre