Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
27. nov 2010

@avaka a s cestovinami si este mäsko nedavala?

avaka
27. nov 2010

@lucia411 ,ja neviem,ale napr.ja som pred tehu mala zvyseny prolaktin a brala som lieky na to

avaka
27. nov 2010

@lucia411 davala,ale ked som to mixla spolu,asi som moc huste spravila a ked som dala cestoviny zvlast,tak sa skor hrala 😒 a ty ako robis s cestovinami?

lucia411
27. nov 2010

@avaka co to je ten protilaktin?mne tu ziadne testy nerobili, chodila som len cikat, nastavila prst na krv, tlak, moja vaha a ultrazvuk...to mi robili celych 9 mes, nic ine...

olifcek
27. nov 2010

@avaka mas krasnu postavu, skoda sirokuuuu... ta by bola vhodna pre mna 😀
@lucia411 jasne, nenahnevam, ale zaujima ma to, das do IP? x;o) jasne, i po troch mesiacoch moze byt laktacia x;o) staci, ked malicka zaplace
@avaka nebuderujeeeeem, fakt ma to zaujima 😵

avaka
27. nov 2010

@lucia411 ,to som mala pred tehu,ak je prilis vysoky,moze sposobit neplodnost a po porode reguluje tvorbu mat.mlieka.zistia Ti to z krvi,Ale to neviem,ci kvoli tomu mas este mm.No pri zvys,prolaktine byva...

lucia411
27. nov 2010

@avaka ja napr si uvarim penne, kuracinku, cuketu, mrkvu, vsetko necham uplne az rozvarit aby sa to dalo popucit vidlickou, do toho repkovy olej ...ja striedam hoci ako, aj rizoto napr s kukuricou, hraskom , mrkvou...

avaka
27. nov 2010

@olifcek ,ved ja zo srandy 😀 ,Ti si to tak smiesne napisala

olifcek
27. nov 2010

@avaka ale saq treba napisat, ked niekedy vyzneju pismenka divnuo 😵 😵

lucia411
27. nov 2010

@avaka no uvidime co mi povie ten moj doktorko....ale uz ho pocujem, ale to nic neni mlada pani....je to Cech al je to najlepsi zen.lekar v Zurichu...aspon pre mna! 🙂

avaka
27. nov 2010

@lucia411 aj ja striedam,aj fazul.strucky pridavam,tie jej najprv chutili,hrasok,cuketa,por,cervena sosovica,kalerab...... aj druhy masa.ale nic nechce,len par lyziciek,ale ved maso a zeleninu musi,rozmyslam,aku a ako by som jej mohla tak nasurovo dat aspon... 😒

avaka
27. nov 2010

@lucia411 ja si myslim,ze sa to upravi,ved je to este kratko a ked mas este dobreho dr. 😉

@olifcek 😉

lucia411
27. nov 2010

@olifcek neviem olif, ale asi ani do IP nenapisem....je to rozhodnutie kazdej maminy dobre som to napisala? 😅

avaka
27. nov 2010

jej,idem spat,dobruuuuuuuuuuuuuuuu 😵

olifcek
27. nov 2010

@lucia411 samozrejme, respektujem, ale moju zvedavost to neukojilo 😉

olifcek
27. nov 2010

@avaka bruuuuuuuuuuuu... my kukame film a raz sme jeden s Oliv, raz druhy, ta nasa duracelka ma stale obrovske ocicka a to spala dnes len raz hodku... hech

lucia411
27. nov 2010

@avaka vidis ja som napr este ani fazulkove strucky nedala, len sosovicku zatial...zatial nas nikdy nebolelo brusko tak ale fazule sa bojim....mne narobi fazula riadnu sarapatu 😀 a myslis surovu zeleninku?ja namiesto jablcka poobede dam nastruhany surovy kalerab s mrkvou achuti

lucia411
27. nov 2010

@olifcek bruuuuu olif..vies pred tebou mam tu velky respekt ani neviem preco 😉 ale si mi sympaticka od sameho zaciatku, tak sa bojim aby nazor na kojenie nas nerozdelil na 2 tabory, ani nie tak nazor, ale to preco som prestala kojit 🙂

olifcek
27. nov 2010

@lucia411 jeeej, ja neodsudzujem 😉 nemam na to praaavo, ale dakujem krasne 😵 😵

lucia411
27. nov 2010

@olifcek ty si taka levica bojovnica 😉

lucia411
27. nov 2010

tak som tu skoncila posledna, cakam na mm kym dojde domkou...idem kuk na TV este, zelam Vám peknu pohodovu nedelu!

olifcek
27. nov 2010

@lucia411 hehe, to asi preto, ze mam predcasniatko 😉

lucia411
27. nov 2010

@olifcek tak to jednoznacne!ale ja som ti raz spominala, ze aj moja kamaratka ma predcasniatko, a je to tak strasne velky rozdiel medzi vami, myslim v povahach...ja vychadzam z tvojich viet tu na konovi a z kamoskin slov ktore pocuvam nazivo....

olifcek
27. nov 2010

@lucia411 😉 jeeeeeej, dakujem

jaja32
27. nov 2010

@lucia411 kuk, nie si posledna 🙂 ja tu este snorim

olifcek
27. nov 2010

@jaja32 😉

jaja32
27. nov 2010

@olifcek a nie som sama 🙂

alex
27. nov 2010

aj ja som tu 🙂

supi
27. nov 2010

ahojte 🙂
myslite ze mozem dat tak za 2-3 tyzdne malej medovniky? ze ci sa mi ich oplati robit, lebo ak ich nebudem davat malej sa tento rok na nich asi vybodnem 🙄 ...
co myslite?

olifcek
27. nov 2010

@supi nedavat... med... priskoro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre