Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
17. dec 2010

@lenica81 ano, to som zabudla napisat 🙂

blumka
17. dec 2010

sewas zeny, je tu niekto?

jaja32
17. dec 2010

@blumka a kto by tu jedol 😀 😀

raa2
17. dec 2010

@jaja32 ja, arasidy a vinko si davame 🙂

jaja32
17. dec 2010

@raa2 🙂 😀 no, ja som dojedla ...obed ci vecera? ani neviem

blumka
17. dec 2010

@jaja32 no ty, tie tvoje vianocne kolaciky 😀

jaja32
17. dec 2010

@blumka 😀 😀 som sa dnes sama na sebe smiala...kolacikov plna komora a ja som jedla kupovany banan v cokolade 🙂

avaka
17. dec 2010

@jaja32 ,tak to chodi,na kolaciky pride chut,az ked nebudu... 😀

avaka
17. dec 2010

@zoska,to aj ja spominam,minuly rok,aky poriadok bol,vsetko nove po prerabke,vylestene...ale od stredy bude mm doma,tak hadam polestime.. 😅 aj zajtra cosi
@raa2,ten pudingovy niekedy robievam,je naozaj dobry a robim biele cesto a kakaovy puding,tak je farebny... 🙂
@maculik,tak aj Adelka obtazuje starsich chalanov.? 😀

jaja32
17. dec 2010

@avaka presne tak 🙂

lolka
17. dec 2010

cafte baby,
@maminnka to centrum vyzera super, uz som o nom pocula, ale este tam nebola. ja som za, dopravim sa kam treba 😉
dnes sme boli s mm kupovat darceky a vsetko sme kupili, tak sa mm tesil, lebo neznasa preplnene nakupne centra 😅 stromcek mame uz na balkone, ozdobovat budem asi v pondelok.
Viki sme kupili u Batu prve topanocky, je taka srandovna v nich, ako keby mala lyziarky na nohach 😵

blumka
17. dec 2010

@jaja32 @avaka to poznam 😉
ja neupratujem lebo nemam cas..teda tak klasicky ano ale nie velke upratovanie. mm bude na stavbe asi az do stvrtka, radsej nieco upeciem aby som mamine mohla vziat... 😉

lolka
17. dec 2010

joj, minuly rok bolo aj u nas vylestene, ani brucho nezavadzalo 😀 teraz to nebude taka slava, ale asi vyslem mamu kocikovat a snad stihnem upratat. no okna uz asi umyt nestihnem... 😒

svetlankat
17. dec 2010

@zucana stastnu cestu

avaka
17. dec 2010

@lolka
@blumka ,ja tiez take bezne upracem,podlahy,kupelna,sporak...a okna asi tiez nestihnem,teda skor kvoli zime nie a vyzeraju teda,aspon zvnutra prebehnem,lebo E je stale na parapete a kresli na sklo prstami.. 😅
a mas pravdu,radsej kolaciky 😉 bude vona vianoc

avaka
17. dec 2010

@zucana,tiez Ti zelam stastnu cestu,ale to este prides nie?,ved 19 ides,ci to mam popletene? 😕

blumka
17. dec 2010

@avaka ja nejak na tieto velke predsviatkove upratovania nie som, lebo mna vacsinou chyti upratovacia mania vtedy ked ziadny sviatok nehrozi, vyupratujem vtedy a ptoom pred sviatkom sa mi uz nechce 😅 ale tu nemam ani motivaciu, absolutne sa mi nechce prehadzovat krabice z jednej strany na druhu stranu, z izby do izby 🙄

avaka
17. dec 2010

@blumka ,to Ti verim,my ked sme isli prerabat som bola tehu,tiez sa mi uz nechcelo,cistit ,ze ved aj tak to pojde o chvilu prec....aj Ty si potom v novom porobis 😉

jja
17. dec 2010

Ahojte vsetky....taaaak a mame prerobene...cely tyzden to bola makacka. vymalovali sme obyvacku s kuchynou a prerobili podlahy. tu povodnu sem mali znicenu z prerabky...a teraz som konecne poumyvala vsetky kvetiny a porozhadzovala po byte a konecne si idem oddychnut. znicena som , uz sa tesim na sviatky. 🙂
docitat vas nemam sancu....dufam ze sa mate vsetky dobre, dietyk vam robia pokroky....
my sme dnes este boli na ockovani, ale klop-klop ziadna reakcia nebola, tak dufam ze bude do rana klud.
prajem pekny vecer....
p.s. @avaka dojdi kuknut 🙂

svetlankat
17. dec 2010

dobru noc baby

olifcek
17. dec 2010

@svetlankat bru, sveti x;O)

alex
17. dec 2010

@zucana @maminnka @laxity @dorotka @lolka @matesl @lenica81 @raa2 @maculik, ešte niekto? Ja som tiež za Hopsasa. Už som tam bola a je to tam pekné a detičky sa vyhrajú, len dúfam, že tam nebude veľa detí a takých starších, lebo keď som tam bola ja, tak sa tam taký väčši chlapci jašili dosť a bála som sa lebo behali ako splašený... ale tak hádam budú decká po škôlkach a školách ešte o takom čase.

lolka
17. dec 2010

@alex dame deti na jednu kopu a snad ich nikto nedoslape 😅 inak, bude to sranda, ked sa rozlezu kazde inym smerom 😀

olifcek
17. dec 2010

boze... takto pred rokom som uz par hodin lezala v nemocnici s odtekajucou plodovkou... hore zadkom a liali sa mi po tvari hrosie slzy...

alex
17. dec 2010

@lolka no tak to bude zábava, sa aj zapotíme 😅 😀

@olifcek našťastie všetko dopadlo dobre, Olivka je krásne, zdravé dievčatko a robí vám veľku radosť! 😵

olifcek
17. dec 2010

@alex to ano, len mi nejak hrdlo zviera... no mas uplnu pravdu 😵 😵

alex
17. dec 2010

@olifcek ale rýchlo to utieklo, ten rôčik, že, už len deň a máte doma ročnú babuľku 🙂

olifcek
17. dec 2010

@alex veru, boze, fakt ten cas leti...

olifcek
17. dec 2010

pridala som i nove fotecky.... ak by niekto chcel kuk

dorotka2
17. dec 2010

Ahojte babule. Somtu popar dnoch,prave som docitala. Mala som v stredu trochu nehodu, nejak som preslapla posledny schod a zletela s malou na rukach, esteze je v poriadku, som sa stocila,aby som nespadla na nu.Ja mam dochramanu nohu, vyron teda,ale nejak som to v celku precvicila, tak chodim. Dufam,ze budem schopna v stredu soferovat, velmi sa na vas tesim a este musimnejake darceky pokupit. Mne je jedno, kde bude stretko, pozerala som,mala by som trafit, takze beriem ktorukolvek alternativu, no asi radsej hopsasa,lebo viki sa nejak nepaci v kociku a tam bude moct behat, cize sa jej bude pacit podla mna viac, aj sa budu moct nase deturence pohrat. 🙂 Este palacinky by mohli mat, a bola by to uplne parada. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre