Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
9. jan 2011

@blumka jaj, tak s hadicou? nooo 🙂

svetlankat
9. jan 2011

@blumka oki, uz mm mu sipal cukor, ze ci povysava, ze ked nie tak ideme vratit, ale nastastie povysaval, aj smietku mu dal na zem na take komplikovane miesto, ze ci vezme a chodil stale kukat, ci je este tam, ale povysaval, takze presiel skuskou u mm 😀 😝

andrea2603
9. jan 2011

@blumka no musíš prísť na koňa, aby si zistila, že máte 11. mesiacov 😉 😀

jaja32
9. jan 2011

Oplati sa mi teraz kupovat detska jedalenska stolicka? My mame drevenu, ale natalka z nej vyskakuje...nema pasy.
@blumka co povies? Terezka dlho papkala v stolicke?

andrea2603
9. jan 2011

tak ja idem deti uložiť, dnes je už mm doma, tak že by sme pokračovali v tom, čo včera tu podaktoré robili? 😕 😀
dobrú noc 🙂

olifcek
9. jan 2011

@svetlankat 😀

olifcek
9. jan 2011

@andrea2603 nam nevyslo, tak snad dnes 😀

laxity
9. jan 2011

@olifcek raz za týždeň no pekne, to by u mňa vyzeralo katastrofálne...a hnusilo by sa mi, že Naty po tom behá...bo máme tmavé parkety a na nich neskutočne všetko vidieť 😅

blumka
9. jan 2011

@andrea2603 ja som na to vcera myslela ale dnes mi to uplne vyfucalo 😀
@svetalnkat mm sa smeje na tvojom mm ze ako testujete vysavac 😀 ale treba treba... 😉
@jaja32 no nie je to robot ale aspon nebudem musiet pocelom dome vlacit cely vysavac a kazdu chvilu prepinat do inej zasuvky...
@olifcek pre terezku nerieste darcek 😉 to bude len taka oslava pre juli 😉

laxity
9. jan 2011

@svetlankat super som rada 🙂

@blumka ozaj všetko naaaaaj 🙂 pozdravujem baby 🙂

olifcek
9. jan 2011

@laxity zmyvam kazdy den...

olifcek
9. jan 2011

@laxity a zametam niekolkokrat denne 😅

olifcek
9. jan 2011

my mame svetle parkety a tiez vsetko na nich vidiet veru

laxity
9. jan 2011

@svetlankat 😀

blumka
9. jan 2011

@jaja32 terezka bola v stolicke asi do 2 rokov, ale neviem presne, ci aj viac ci menej....ja som ju dala prec hlavne preto lebo svokra jej dala taku 'stolicku" co sa pripevni ku klasickej jedalenskej stolicke aby dociahla...lebo ona este teraz ked sdi normalne na stolicke tak nedociahne. u nasich sedavala v detskej stolicke az dokym ju z nej juli nevyhodila...podla mna je bezpecnejsia ako klasicka stolicka takze cim dlhsie v nej tym lepsie...

jaja32
9. jan 2011

@blumka prave pozeram na nete, ze kupime novu. Mna uz nebavi malu krmit v stoji. V poslednej dobe stoji pri taburetke a papka.

Tak radte, ktoru kupit. Tusim @svetlankat @olifcek kupovali cez net. Dajte link.

olifcek
9. jan 2011

@jaja32 ja zatiAl nasu moc nevyuzivam.... mam tuto a od tejto pani, ktora je velmi ochotnaaaa

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3159332&tab=1

svetlankat
9. jan 2011

@jaja32 ja som kupila nakoniec v obchode., je ich vela, tak vela trpezlivosti pri vyberani, ja som sa isla zblaznit

svetlankat
9. jan 2011

@jaja32 no a my vyuzivame, velmi, lutujem ze sme nekupili skor, skoda ze sme nesli skor k @blumka na navstevu

olifcek
9. jan 2011

@avaka dakujem za tiiiiip, uz aj Oliv kremikuje svoje rucicky, krasne to jeeeee 😵 😵

zoska
9. jan 2011

caute,
tu jablkovo piskotovu poznam, robi ju svokor stale, ale na zaciatku bola taka stavnata a cim dlhsie ju robi tak je nejaka suchsia a menej dobra 😅
@svetlankat dobry test ste urobili 😀 tak nech robot sluzi 😉
@zucana juj Zuzi, mne dala dr. hedelix- ten mozu aj babatka alebo este je na to stodal- homeo sirup, su slabsie ale aspon cosi...teraz ked som uz nekojila tak som mala mucosolvan
tak neviem, skus aspon ten cibulovy sirup a popozeraj na nete cosi z homeopatie, ak tam nemate ten stodal tak hadam cosi ine najdes
skore uzdravenie zelam
ja som dnes dobrala atb, tak snad uz bude dobre

a zajta kocky drzte palce, ideme na kontrolu, budu brat malej krv a aj crp-cko robit, chuda si to zase odplace a este chcem aby ju popocuvala kvoli tomu ako chrchle, lenze ona nema trpezlivost a ked Neli huci tak povie ze ju nemoze popocuvat, ze to zle pocuje 😠 no a este kuknut sa jej do hrdla to je nadludske usile, mala reve jak tur...
normalne sa toho bojim
nastastie mm ma dovcu cely tyzden, tak ideme spolu

svetlankat
9. jan 2011

@jaja32 ja tiez doporucuje tu stolicku, som rada ze sme ju kupili, teraz neviem ale si z BA, lebo v ba sa daju kupitmalopouzivane od ruky a usetris hodne penazi. My budeme pouzivat tak dlho ako sa len bude dat, kedze mame stol vyssie ako je klasicky stol, Miska v nej pekne papa, ked pred nu nieco dam,co predtym ked sme ju nemali, nebolo, lebo z toho dreveneho stolceka to vzdy zhodila. Takze, urcite kupte

svetlankat
9. jan 2011

@zoska drzim palce, nech mate vsetky vysledky negativne

svetlankat
9. jan 2011

baby dobru noc, idem si lahnut.

olifcek
9. jan 2011

@zoska no, ked place, ozaj sa moc neda pocuvat ☹ drzim paste!

@jaja32 ja tiez stolicku odporucam... my ju uz zacneme vyuzivat x;o)

blumka
9. jan 2011

@zoska, nech ju lekarka popocuva len co vojdete dnu, to snad este neplace, ci? juli tiez ryci ako tur, ale uz vieme kedy zacne, tak vsetko na co potrebuje doktorka klud robi najprv...a do hrdla je tiez umenie jej pozriet ale pozrie, ja ale musim drzat juli ruky a tisnut ju silno k sebe aby sa nemykala

drzim palce nech mate dobre vysledky 😉

zoska
9. jan 2011

@blumka jj chcem jej povedat nech ju popocuva hned...lebo minule jej najprv do hrdla pozerala, pritom som jej povedala ze bude vyvadzat a potom sa cudovala pr pocuvani ze aka je nepokojna...nehovoriac o tom ze mala vyse 39teplotu a skoncili sme v nemocke
@olifcek ja viem ze sa zle pocuva, ale je to o pristupe...ona nema trpezlivost ani ochotu podla mna, v nemocke ked dr. videla ze mala place tak popocuvala najskor plysaka pred nou a ked bola neli v poho tak sa nechala popocuvat...
ale to by som asi vela chcela od nej, ale zajtra vraj berieme kartu mi mm oznamil 😅
@svetlankat dikes 😉

ved dam vediet ako sme dopadli

idem i ja off
dobru noc

olifcek
9. jan 2011

Oliv dnes hajala len necelu hodku, a nehaja uz od 17.45, cizeeeeeeee, dnes uz mozno o polnoci hajameeeee, teda Oliv hajaaaa.... ale pssst, nech nezakriiiiknem

olifcek
9. jan 2011

@zoska urcite od nej vezmi kartu... zajtra cakam na info i jaaaaa

blumka
9. jan 2011

@zoska, tak sa zajtra drzte 😉 bru...
baby, mate este niekto doma stromcek a vyzdobu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre