Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
6. feb 2011

@jaja32 dik 😉

maculik
6. feb 2011

@blumka jaja uz ti dala link, tak podobne robim, len pre deti nedavam korenie a soli len trosilinku. A to vajko, ked tam budes davat, tak davaj cez vidlicku, lebo ked ho tam len tak budes liat, tak sa to v tej vriacej polievke hned zrazi a uvari, ked to budes davat cez tu vidlicku, tak to budu take male kusocky 🙂 Hustotu uz uvidis, Adelke nevadila aj redsia, ale kvoli malemu uz budem robit trochu hustejsiu (tzn. viac vajicka), aby ho to aj viac zasytilo.

Ja ju neznasam, ble, ale Adelke chuti, svokra jej ju tu spravila takto pred rokom (co tu bola ten mesic vkuse 😝 a velmi jej chutila, tak jej vzdy spravim do maleho kastrolika na 2dni.

kitty333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blumka
6. feb 2011

@maculik dakujem...ved ja ju tiez nemam rada, resp. nemala som ju rada ked som chodila do skoly a preto som ju nikdy nevarila ani sebe ani TErezke ale vyskusam

olifcek
6. feb 2011

ja robim vajickovu polievku... zaprazim muku s cervenym korenim, solou a celou rascou, dam trosku vody, pridam pomiesane vajicko, premiesan a dolejem vodu, o chvilku vypinam, potom ako to zovrie 😉

laxity
6. feb 2011

@kitty333 ja nemám 😒

njonja
6. feb 2011

@maculik mm mi nepomaha, lebo on je doma len cez vikendy, takze som cely tyzden vzdy sama a ani cez vikendy nevstava on.🙂 Takze je to vsetko len na mne, ale da sa to. Zacni s kojenim, ktore je najmensie (kde pije najmenej), skratka bud ho nechaj v postielke, bude mrncat a prevalovat sa, ale zaspi, alebo ked to nepojde inac, vezmi ho k sebe na ruky. mne tiez na zaciatku nechcel zaspat u mna , ale zvykol si. trva to tak tyzden, kym si zvykne na zaspavanie u teba, alebo v postielke, podla toho, co si vyberies a co bude lahsie pre vas. Spociatku reval na rukach ako tur, ale preslo ho to po par minutach, potom sa len motal, kym si nasiel polohu a zaspal. Len musis vydrzat a nedaj mu nic ine na pitie ani jedenie ako nahradu. A hlavne, ak raz zacnes, nie ze na iny den polavis a das mu predsa len prso🙂 On si to zapamata a bude vsetko na nic🙂
Drzim palce!!!

elleniak
6. feb 2011

@loginka len ci jej bude chutit nutrilon mojmu malemu nechuti,chcem ho tiež odstavit. musim vyskusat ine UM skusim sunar vraj je chutnejši...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
njonja
6. feb 2011

@rivatha ja ti neviem, co je lepsie. Moj maly to zvlada super, takze nechcem moc menit. a to ze doslova place tri-styri minuty mi nejako nevadi...a jemu neublizi. Mozno, ked pojdem na to posledne kojenie - t.j. pred spanim, to skusim.. mlieko sa tak-ci tak menej tvori, lebo menej kojim....ale dik za typ, mozno sa niekedy zide🙂

laxity
6. feb 2011

@rivatha ja toto tiež stále sledujem a neviem čo robiť...teraz som malú uspala na druhý spánok na prsníku a odišla som na návštevu a tatovi sa zobudila a plakala, bo sa asi chcela ešte učučkať 🙂 , no ale nebolo, tak po 10 minutách hladkania zaspala a spí 🙂 ...ale noci chcem vyriešiť tak, že budem v obývačke, aby ma necítila a tatinko ju bude skúšať takto hladkať neviem či je to rozumné, či to má význam...ale chcem ju od nočného kojenia odučiť 😕

maminnka
6. feb 2011

@laxity ale kedeze ja a skvela maminka, tolko chyb robim... to som napisala, o co sa vsemozne snazim, ale okrem toho sa mi casto nedari.. hlavne neviem zvladat vzdor mojho syna, ktory trva uz 2 roky v kuse...

maculik
6. feb 2011

@rivatha tak o tomto sposobe som este nepocula, vidis? Mozno aj to by stalo za vyskusanie, musim skusit najst o tom nieco viac. Mne by totiz vyhovovalo nieco, pri com by Petrik neplakal, ja to v noci totiz neviem vydrzat, uz som skusala mu nedat, a vzdy som povolila a dala. A aj kvoli tomu, ze hned cez stenu v izbe spi Adelka, ktora ma sice tvrdy spanok, ale nikdy nevies.... A nerada by som ju rano vodila do skolky nevyspanu..

no nic, na dnes koncim, mm ide pisat veci do prace, tak ja idem pozriet Bobule2 a spat. Dobru noc 🙂

blumka
6. feb 2011

huhu, je tu niekto? 😀
juli uz spi, zmorena po oslave... @svetlankat @olifcek @lienka2 dakujem za pekne poobedie..aj Terezka dakuje..tej sa nechcelo od Sveti 😉

olifcek
6. feb 2011

@blumka veru, super bolo x;o)

laxity
6. feb 2011

@maminnka 😉

jaja32
6. feb 2011

@blumka super....tak uz ste oslavili rocikove narodeninky 🙂 🙂

laxity
6. feb 2011

baby aký mávate kurz, keď objednávate Next z mimibazaru? Bo som našla 1,35 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10305234&tab=0

dokonca Ba osobný odber 😕

tak super, že ste sa mali dobre, určite ste oslávili tak ako sa patrí 🙂

martinaj
6. feb 2011

ahojte ako sa tu mavate?
@blumka som ti pisala spravu ci mozem aj ja do temy februarovky 2010 varia a zatial si mi ani nic neodpisala, tak sa prosim vyjadri 🙂 dakujem 🙂

katina2209
6. feb 2011

@supi @raa2 vsetko najlepsie k rociku vela lasky
My dnes den katastrofa zacalo to uz vcera vecer nic nechcel papkat a dnes tiez ani obed 3 lyzicky polievky potom poobede jogurt zjedol som sa tesila a vecera trochu kase potom sme sa blaznili dostal stikutku a vsetko to vyvracal ach jaj som z toho smutna co to moze byt poradte ☹ a pije mi tiez malo vypije max 125 ml za den nie je to velmi malo?

njonja
6. feb 2011

@laxity mas stastie, ze ti moze tatinko pomoct🙂 Ja si musim vacsinou poradit sama...esteze ho mame aspon cez vikend..drzim palce, sprav to co najskor, vraj po roku sa uz zle oduca od nocneho kojenia, respektive vstavania..aspon som tak pocula....

blumka
6. feb 2011

@martinaj joj, sorry, som na teba zabudla..jasne ze ta pripisem, ved si "stara znama" 😉

blumka
6. feb 2011

@martinaj uz si tam 😉

zoska
6. feb 2011

cafteee @supi @raa2 gratulacie aj od nás k nadhernemym 1. narodkám, všetko naaaaj 🙂
@blumka ma nestviii, ty si to este nevidela? na markize tusim chodi a mozno aj na jojke uz min. 10 dni a je tam na zozratie, ja teda niesom nejaka big fanynka ale tedaaaa, kukni aspon obrazocek
http://www.fann.sk/novinky/detail/boss-orange-man

blumka
6. feb 2011

@zoska OMG, orlandoooo 😵 😵 😀
no nevidela som reklamu lebo ked uz kukame telku tak reklamy pretacame...ale teraz poviem mm nech nepretoci 😀

loginka
6. feb 2011

cafte,
no Lauri som ponukla teraz pred spanim nutrilon, bola zvedava a pekne pila asi 70 ml, no ale potom sa musela docuckat
@zoska z flasky vie pekne pit, pijeme tak cajik
@maculik no mame podobny problem, ja sa tiez bojim placu pre Dominika ju nemozem a nechcem nechat plakat
@blumka popis oslavu
@supi gratulujem dalsiemu oslavencovi
@njonja ja kojim len vecer a v noci takze som zacala s tym vecernym odstavovanim
@rivatha no skusim jej ponukat len pravy prsnik, inak uz 2 den sa zacala vecer hnevat pri lavom prse, tak ten odstavim, uz je tam asi malo 😅
@katina2209 my tiez nevypijeme viac, skor menej - ak teda myslis vodu a caj, a Lauri mi 2 den skoro nic nezjedla pri obede, 2 lyzicky, no ale netrapim sa, jej je dost a deti po roku nepotrebuju uz tolko papat, lebo aj rast sa spomaluje, tak to nechavam na nu, samozrejme kym nie su ine problemy

loginka
6. feb 2011

inak ja im uz ani polievku nebudem moc robit, zatial sa nam to neosvedcilo, staci nam na spapanie jedno hlavne jedlo
aj tak , necham to zatial na neskor

lenica81
6. feb 2011

ahojte baby, teda vcera to nevyzeralo tuna ze je vikend... uz 2 hodky docitavam a uz sa mi to pletie a aj som zabudla, co som chcela... 😅

@rivatha ja ked dam 2x to iste prso po sebe, tak ma kuse... takze u mna tento system asi fungovat nebude... dnes napr. sme boli vonku, tak nemal doobedne prso a poobede iba jedno, kvoli tekutinam pred prechadzkou a az teraz vecer... ale budem to musiet nejako dotiahnut, lebo kazdy den je iny... a ked mi velmi mrnci, tak dam prso... a po chvili je kludny... 😀

aj ja chcem vidiet orlanda.... 😵

lenica81
6. feb 2011

aaaaaaaaaaa este vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaj dnesnym oslavencom od @raa2 a @supi... nech su detvaky hlavne zdrave...

@njonja... bozinku, nech sa vam uz konecne trosku polepsi... 😅

lenica81
6. feb 2011

@laxity len ja som si tak odvykla spat s nimi, ze vcera som sla do spalne a som sa prehadzovala do jednej a potom som sa odliefrovala do obyvacky... 🙄 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre