Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zuzana1971
3. feb 2010

ahojte, kolko mame uz babatiek z vasej februarobej temy? ja som z apriloviek, drzime vam palce a nevieme sa dockat uz nasich bambuliek 🙂

danka2920
3. feb 2010

no blumi dakujem. hovorim zatiaľ to je len také žlte ale je toho dosť tak uvidime .

lolka
3. feb 2010

ja idem tiez do sprchy, ale so spankom to bude zasa o nicom 😖 Viki vecer nabera asi druhy dych, lebo dost kopka - zrejme to bude nocne vtaca 😅

alex
3. feb 2010

no my máme opäť štikútku 🙂

Zuzi tu si môžeš pozrieť náš prehľad:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

joanna333
3. feb 2010

alex, velmi pekne sa staras o tu tabulku, je to super...

alex
3. feb 2010

joanna ďakujem za pochvalu 🙂

joanna333
3. feb 2010

si sikulka,alex 😉 a dost nas je v tej tabulke...

janielah
3. feb 2010

ano Alex aj ja ta musim pochvalit 🙂

joan, ved toto, aj ja som Janka a nie Jana, a to ma mamina pomenovavala pred 28 - mi rokmi...tak hadam to bude ozaj v pohode...len to druhe meno vymysliet.... 😎

joanna333
3. feb 2010

jani, alexandra sa aj mne pacilo, aj paci, len som chcela velmi jednoduche meno, lebo manzel je robert, maly richard, a ja som jana tak som chcela len nieco kratke. zatial vedie nina...

alex
3. feb 2010

ooo tak moje meno má úspech 😀 ja som inak mala byť Sandra, ale môjmu otcovi sa to veľmi nepáčilo, tak urobili kompromis a som Alexandra.

Inak aj Nina je peknučké 🙂

joanna333
3. feb 2010

alex, a ako ta volaju? alex? alebo aj saša?

alex
3. feb 2010

Len Saša. Iba sestra mi občas povie Alex.

katina2209
3. feb 2010

Ahojky tak som hu hu na chvilku priletela, vidim ze rozoberate mena ja si myslim ze by s tym nemal byt problem vsak aj moj syncek sa vola Marko a to nie je v kalendári a druhe ma Peter po tatinovi pre dievcatko som mala pripravene Nelly Sofie strasne sa mi pacilo no budeme mat chlapceka tak bude Martin manzel mu od zaciatku do bruska hovori Matko 🙂

lolka
3. feb 2010

aj ja som chcela Alexandru alebo Lindu 😵 a zvitazila Viktoria 😀

blumka
3. feb 2010

aj mne sa paci Alexandra aj Viktoria, ale to maju svagrovci.. 😉

alex
3. feb 2010

No tých pekných mien je viac. Inak aj mne sa páčia také kratšie. Ako Nela, Nina, Alex, Linda.

matesl
3. feb 2010

babulky, uz som ja po vecernej ociste 😉

ja len chcem povedat, ze to nie je na matrikaroch ako vam babo zapisu, maju svoje predpisy, a ked je nejake meno co nemaju v povolenych musia to konzultovat...kedysi to nejaky jazykovedny ustav musel odobrovat a poslovencovali mena, ale dnes uz to take prisne vraj nie je.
moja mamina je totiz matrikarka... 😉
a skusim zistit Simone 🙂

maminnka
3. feb 2010

nazdar zienky,
dllho som docitavala 🙂

k tym trojickam: neboli to tie kosicke, tieto, o ktorych ej rec, sa narodili v 24.tt, co je teda ozaj dost skoro ☹ ☹ ☹ ☹ Kosicke trojicky sa tej mojej kamoske narodili v 29.tt. Inak dnes boli na Markie, mozno ste nitkora zachytili, maju sa dobre, su zdravucke vsetky tri. Nastastie.

k menam na matrike: zauzivany zvyk vraj uz na vsetkych nasich matrikach je, ak sa meno nachadza tu: www.babynamesworld.com, mali by ho zapisat.

alex
3. feb 2010

maminnka ja som to pozerala dnes o tých trojičkách 🙂

blumka
3. feb 2010

mami, tak som dobre hovorila ze to neboli tie "nase" trojicky...super ze sa maju dobre...a este su v nemocke?

blumka
3. feb 2010

na tom zozname je aj Simone 😉

maminnka
3. feb 2010

Blumi, este ano, este su v nemocke, ale su zdravucke, v poriadku 🙂

matesl
3. feb 2010

no ale aka nahoda s tymi trojkami, ze tiez sa narodili 2 baby a 1 chlapcek

matesl
3. feb 2010

alex, velka pochvala za tabulecku, sikulka 😉

maminnka
3. feb 2010

a s tym jedenim dobre ze ste prestali provokovat, lebo ja tu citam gulasik, kolaciky, smotanova torta 😵 a do hlavy pri tom tlacim polystyrenovy chlieb...

ozaj, Supi a Andrea, kde ste?

joanna333
3. feb 2010

skuste pozriet aj tento link k menam...tam je aj cislo zakona o krstnych menach...

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=30208

alex
3. feb 2010

moje dieťa sa chce asi z bruška vykopkať. Toľko mi tu tancuje... 🙂

matesl
3. feb 2010

baby jak som bola vo vani som si vsimla ze uz mam liytka a vlastne cele nohy ako anticke stlpy, pekne som sa zacala nalievat teraz ku koncu 😒

blumka
3. feb 2010

matesl ja mam nohy ako Terezka 😀 kolena mi uz nevidno ani clenky...ako babatko 😀 😀

maminnka
3. feb 2010

Alex, asi ta chce Jakubko motivovat 🙂

ja osm si dnes vsimla, ze mam paradne popraskane brucho a to som si hovorila, ze po prvom porode viac strii byt nemoze a... moze 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre