Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
11. mar 2010

macu, DAKUJEM krasne 😵

Olivka si tu teraz lezi na kojeneckom vankusi, s bradavkou v puse, hech....aj by som sem hodila fotku, tak ale...nehodi sa x;O)

andrea2603
11. mar 2010

macu, to robieva moja Livka tiež, ale len večer že aj chce cecať aj nechce, jeduje sa a tak , vždy od cca.18.00 do 21.00.

zucana
11. mar 2010

teus to mi annag poradila...ale nie odsavat ale odstriekat aby si nemala este viac miecka....
moja mala dnes cez den spala 3 hodky...fasa...
olif mala je nadherna taky smejko.... 🙂

matka331
11. mar 2010

mojej malickej som zatlacilahlbsie doritky teplomer a uz sa vykakala a uz je takaa spokojnejsia ,,,,az takeedost huste z nej na zaciatku vyslo....baby ak davate svojim babetkam odsavane mliecko z flase ho zohrievate??ako??

maminnka
11. mar 2010

Matka, ja malej mliecko zohrievma vo vodnom kupeli. Mne pride po odsati uz troska studene.

olifcek
11. mar 2010

zuci dakujem 😵 jo, prevazne sa usmieva, kedze uz pri prebalovani nie vzdy plackaaaaa a uz ju zoznamujem s postielkou 😉

olifcek
11. mar 2010
blumka
11. mar 2010

baby, ja tu sedim na gauci, juli na mne nemozem sa ani pohnut a moj muz zasa zaspal s terezkou 😠 😀

blumka
11. mar 2010

olif, mala je krasna 😉

maculik
11. mar 2010

adka, aj my to mame len vecer, prave to zacalo, doteraz som ho ududlovala, ale len si to posunul 😒 a manzel uz odisiel pre segru, lebo som ho vytocila, to z tej unavy som nervozna ☹ ☹

olif, aj tu vlozku pouzivam. a kolienka ma mat do 3mes vnutri, teta povedala, potom uz mozu trcat von.

a dufam, ze sa mu to napravi... ved je este malicky, tak ´vekom hadam pochopi 😀

alex
11. mar 2010

no my už krásne hajkáme. Zistila som, že náš problém je v zlom prisatí. Maličký papal cez klobúčiky, ale už som ich zrušila. Teraz sa musíme naučiť pekne prisávať. On sa aj chytí, ale zdá sa mi, že nie dobre. Potom to nie je efektívne, keď papá a nechcem aby mi zničil bradavky, aby som mohla pekne kojiť. No musíme trénovať... Chudáčik sa pritom jeduje, dnes tak plakal, že som si poplakala s ním.

olifcek
11. mar 2010

blumi a co si vlastne dostala na narodky od mm? 😵 a daujem 😉

macu takze ma nozicky vo vnutri, to i olivke mi tak vychAdzalo...ale mi pride, ze je na nozkach, resp., ci nemam zle jej kolienka...posli fotooooo, pls

ali juuuj..ale vydrz, malicky sa nauci a bude bre 😉

maculik
11. mar 2010

olif, zajtra segra odfoti a hodim, jo? ale ja som mu ich tak akoby trosku rozkrocila a skor ich ma tak akoby po mojich bokoch alebo ako to mam povedat. No ved skusime odfotit, hadam to pojde, lebo neviem, ako to bude vidno, ked je dnu. Ale pospekulujeme 🙂

alex, neboj, hadam sa to Jakubko nauci. Vzdy mu pomoz otvorit pusinku a prip.mu zospodu potiahni trosku tu peru, ak si ju sam nevie napasovat, ja to tak robim Petkovi, lebo casto ju ma akoby vcucnutu. Drzim palce, nech vam to ide dobre 🙂

Teraz Petrik buva v postielke, som ho prelozila, ja sa idem odmalovat, po 100rokoch som sa dnes namalovala, kedze sme isli do toho obchodu. Aj manzel si rano vsimol ze "jej, ako si dnes pekne namalovana" 😉
a pozeram popri tom Arabelu, Vladko objednal, tak si pripominam detske casy 🙂 Ale idem uz buvat, nech to vyuzijem, kym sa nezobudi a kym nepridu nasi. Ktovie, aka bude noc.

olifcek
11. mar 2010

macu skus, lebo i oliv ma nozky tak rozkrocene, zadocek podsadeny ale tymi kolienkami si niesom ista... a musim ramena skratit, lebo su dlhe...chi

a chrbatik ma petko ako? i toho fotku pls 🙂

maculik
11. mar 2010

oki, nejako to skusime. Aj ked ja tiez este musim vychytat nedostatky, ved len raz som ho v tom mala. Teda aj vecer raz, ale to len asi 3min, lebo reval ako o dusu, takze na tieto zachvaty to asi nezabera. Ale neva, kludne bude stacit, ked v tom vydrzi cez den
🙂

Tak dobru nocku a nech sa vsetci dobre vyspime 😉

blumka
12. mar 2010

dobre ranko...ja som tuto noc spala len od piatej do siedmej..a to tiez preto ze som uz vyhnala manzela nech on ide k tej krochkajucej princezne 😅

olif, dostala som kyticku kvetkov, take netradicne, nie ruze ani nic co sa stale dava a uz davnejsie som si predplatila jeden casopis z anglicka, dost drahy tak som si sama povedala ze to budem mat na narodky a valentina dokopy 😅

maculik, skusaj tu manducu kazdy den a uvidis ze pomoze 😉

jja
12. mar 2010

Ahojte dievcata, chcem sa vas spytat, ako riesite ked vam malinke zaspi pocas kojenia...pocas kazdeho kojenia.aj cez den, nielem v noci..kedy davate odgrgnut?mam ju zobudit?...bojim sa aby sa mi nazadusila..

maculik
12. mar 2010

dobre ranko
jja, ja by som nebudila. Ked zaspi, nechaj ju lezkat (neviem, ci ju nechavas na sebe alebo prekladas do postielky, ak prekladas, davaj ju bud na bok alebo vyvysene) a odgrgne si, ked sa zobudi. A niekedy si ani nemusi, ked kludne papka.

My sme mali konecne normalnu noc. Vecer som Petka prelozila asi 22,15 a spal do skoro 1, kedy som ho nakrmila a hned zaspal. Ja som spala skoro do pol3, to ma segra zobudila, ked isla ku mne do postele, o chvilu sa Petko zobudil, napapal a zaspal. A asi o 5 papal zase, ale to uz trosku vymyslal, no este sme potom asi na 1,5h zaspali. Bez revov, bez vymyslania, juuuj, keby kazdy vecer a noc boli aspon taketo 😵

blumi, ja mam tiez rada take kvietky, co nie su klasicke ruze alebo co, skor take ze tulipany alebo potom rozne zmiesane kyticky. No ja mam v lete 30ku, tak tiez uz rozmyslam, co budem chciet na narodky.

Oki, idem sa venovat detom a segre s frajerom, tak zatial pekny dnik 🙂

maminnka
12. mar 2010

nazdarek 🙂 nasa mala v noci spala od 21,00 do 4,30 hod., podobne aj vcera... Viem, ze ked to tu napisem, tak sa to zakonite zmeni, hehe... ale dobre mi padlo, dve noci po sebe sa paradne vyspat!

jja, ani ja by som nebudila spiace dieta... vacsinou ked im treba odgrgnut, sa na to zobudia, zacnu plakat a hned ako dieta dvihnes, si grgne.

janielah
12. mar 2010

ahojte babky.

my ideme na ockovanie dneska...bojim bojim..ako vyzera taky ockovaci preukaz? tam sa pise i krvna skupina, alebo nejake diagnozy dietata?

dakujem.

alex
12. mar 2010

Ahojte,
my sme tiež pekne spinkali v noci, boli sme hore o tretej, malého som nakojila, odsala som mliečko a o pol piatej som opäť išla spať, potom sme vstali okolo pol deviatej, malý sa napapal a teraz zase spinká.
Podarilo sa nám už pekne prisať a papáme už kratšie konečne. Aj kaku už mal žltučkú, takže sa nám darí 😵

alex
12. mar 2010

baby tie homeopatiká ricinus communis 5ch sa môžu užívať dlhodobo? Už som minula to jedno balenie, tak či si môžem kúpiť ďalšie.

matka331
12. mar 2010

ahojteee....no moja malickaa uz kaka normalne ...mi spinkame v noci dobe ....juj tie hugiesky plienky niesu dobree.....jendine co je na nich dobree je ten suchy zips ...nic ineee...taku chut som mala na pomaranc ze som ho nakoniec zjedla dufam ze malickej nic nebude... 😒 dnes sme vybavili uz aj karticku poistenca mame apollo a sme dostali aj darcek ....deku taku zltuuuu aj podbradnik jednu flasu a cumliiik ...

matka331
12. mar 2010

alex a naco vlastne su tie homeopatika???

blumka
12. mar 2010

no sa tu chvalte ako vam deti spia..pridem vymenit 😀 😀 😀
juli sa zasa celu noc pucila..som uz od zufalstva ratala ze ako casto..tak prosim pekne kazdu minutu a pol sa zacne pucit, puci sa tak 30 aj viac sekund a potom je zas minutu a pol ticho a tak dookola od desiatej do rana siedmej...no a puci sa tak ze ju pocut cez dvojo zatvorenych dveri 😠 ...ale aspon sa uz sama vykaka a vyprdka

jja, nebud malu 😉

zucana
12. mar 2010

blumi my sa pucime zasa rano .... a tiez aj plac pri tom
a noc bola nanic..o tretej sme tahali solpliky zasa sme toho moc nevytiahli a jej to steka do hrdielka a drazdi takze sme spali na mne...nakoniec teda s pauzami po 10.30 tak spon nieco ale keby ste videli ten moj herpes tak sa ma aj zlaknete....cez celu hornu peru 😖 a este to aj tak strasne boli.... 😢

olifcek
12. mar 2010

blumi moze byt, ze uz zaciname nekakat do kazdej plienocky?

zucana
12. mar 2010

baby ja som z toho tak nanervy z toho respesu.....normalne nejaka depresia ma z toho chytila
a olif moze byt...my tiez uz nie uplne do kazdej 😉

alex
12. mar 2010

matka to je na zvýšenie produkcie mliečka

blumka
12. mar 2010

ollif, jasnee..moze..sak vy uz budete mat 3 mesiace...juj, keby my sme uz maliiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre