Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
30. apr 2010

hajdy, ja sama za seba poviem, ze radsej sa budem starat o tri deti ako sa ucit a starat o jedno 😉 takze z mojho pohladu to mas tazsie ako napr. ja 😉
hajdy, to cmulanie rucok nemusi byt len ze je hladny...Juli si cmula rucky ked je unavena, normalne strci ruku do ust a cmula az kym nezaspi..snazim sa jej ruku vymienat za cumlik ale nie vzdy ho chce...
alebo si cmulala rucky ked ju palila zaha...nepali tvojho maleho? to by vysvetlovalo aj to preco tak casto pyta papat, chce to zahasit, to palenie..a to je zacarovnay kruh...mliecko mas 100% dobre..nekvalitne mlieko neexistuje..mozno ste len v rastovom spurte.
A to ze spal uz dobre a zasa spi zle, ver mi moja, ani jedno babatko co su tu nebude do roka spat stale rovnako, raz sa to spanie pokazi a zasa zlespi u kazdeho, len u niekoho skor u niekoho neskor, Pridu zuby, nejaka choroba a aj tie najspavejsie babatka sa zacnu budit aj kazdu hodinu....nestrasim, len aby ste si uvedomili, ze aky rezim maju tie nase deticky dnes o mesiac dva to uz nemusi platit 😉 a treba ratat zo vsetkym

garonka
30. apr 2010

olif 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa šuam od smiechu 😀 😀 😀
tak ja na seba nahodim šuštiačky 3/4 a tričko čierne pasikovane nech ma zosštíhli ta farba no
a bežovy kočík kus trafena kombinacia ale neva no 😀

olifcek
30. apr 2010

gari tak snad sa nebudeme s kociarom ladit, a je teplo, tak co, nech sme ako kvietky, pestrofarebne ;))

gari a pasiiky idu ako? lebo vodorovne rozsiruju 😝 😝 😀 😀 😝 😝

olifcek
30. apr 2010

inak..dnes v noci som dozehlila, ale uz zase mam, lebo olivke sme vecer prali, a este to nebolo sucheee , tramtadadaaa...aj som pozmyvala ale len obyvacku,lebo uz bol drobec hore x;o)) asi budem takto fungovat...predvcerom som ale mm zobudila...saq po mesiaci...uz sa nedalo vydrzat x;oD

garonka
30. apr 2010

olif no šak to že mam vodorovne lebo trika so zvislimi basikami net 😠 tak budem široka 😀

olifcek
30. apr 2010

gari kaslat na to...na mna ked kuknes zozadu vsimnes si obri zadok a az paq mna, takzeeee...x;o)

olifcek
30. apr 2010

obry

olifcek
30. apr 2010

aj sa kusok opalime, chi....a mne dalsie znamnieka vyjdu... 😖

zoska
30. apr 2010

garon hadzes na mna bobek?? som sa pytala ze odkial mas ohradku?? 😀 😀 😀

garonka
30. apr 2010

olif 😀 😀 😀 😀 😀
tha netrapit sa s dietou ako blumka alebo zeby sme si s k nej na trampolinu sli poskakat? juj to by bola sranda aj by sme tu trampolinu roztrhli 😅
moje dieťa nie a nei byť v ohradke

garonka
30. apr 2010

jaj zosi moja akurat som šla písať no 😀
tu sme dostali na krstiny ale opytam sa krstnej kde jju kupila lebo Tobimu sa v nej neľubi 😝 a inač je super lebo da sa potom rozložiť ako hracia deka a je vhodna do roka ta deka

garonka
30. apr 2010

olif mňa spečie do červena 😠

olifcek
30. apr 2010

gari vies si predstavit skakas na trampoline so zmrzkou a bagetou v brusku? ja nieeee, inak by som sla 😀 😀 😀

olifcek
30. apr 2010

gari i mna chyta do ,,raka,, 😀 mam vziat krem, nakremujes sa? 😉

garonka
30. apr 2010

idem sa ja chystať pomaly jo?
tak draha čakam ťa na zastavke ak budem meškať ani sa nepohni jo? 😀

zoska
30. apr 2010

oki garon, daj vediet potom 😉

garonka
30. apr 2010

do raka? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nakremujem len s obyčajnym kremom hadam si neuškodím lebo krem ešte nemam furt odkladam ho kupiť

garonka
30. apr 2010

zosi oukiiiiiii dnes zavolam a napišem na koňa jo?

janielah
30. apr 2010

garon - nekasli na Zosku !
a ani na mna nekaslite, kam sa zapisuje vsade to druhe meno, ktore davame len pri krste ???

to je tu horor, niekto ide von na vychadzku a nevie sa do koze vpratat kvoli tomu 😀 ze dievcata ??? 😀

olifcek
30. apr 2010

gari tak vezmem? chces 10, ci 30? 😉 i ja zacnem o chvilku Olivku davat grgat, paq jej navleciem to triko, capicku a pojdeme 😵

olifcek
30. apr 2010

jani ale do mestaaaaa sa ideeeee a vo dvojkeeee, bude veseloooo

snad uz fontanu spojazdnili, bo na nej uz dost dlho cosi robia....

ja bych poradila, ale neviiiim,,,,my an nekrstime, nechame na malicku, az sama bude chciet..

blumka
30. apr 2010

baby vam bude veselo dnes 😀 😀
a o trampolinu sa neboj gari, uz na nej ini koni skakali 😀 😀

jani ja ti neviem ako to je s tymi dvomi menami..my mame dve ale aj na rodnom liste

olifcek
30. apr 2010

blumi 😵

olifcek
30. apr 2010

tak pa, vypinam to tu, ideme vooon...pomalicky x;o)

blumka
30. apr 2010

tak si uzite babce 😉

janielah
30. apr 2010

tak co je toto ???? To akoze ked si vyjde Pudingova kralovna na vychadzku aj so stalicou Oli, tak tu uz akoze nikto nie je a o nicom sa nepise ????????? 😕 😀

zoska
30. apr 2010

janka ja tiez neviem ako s tymi menami, tiez nekrstime...
a nie je to nahodou len tak že krstena bude dvomi menami, ale rodny list sa menit nebude? ci chcete aj rodny list menit??? lebo ak nie tak je jedno ako a kolkymi menami ju pokrtia....poznam babu co ma v rodnom liste Jana a pokstena je Janka 😕

a ake druhe meno ste vybrali?
aky dar dostane mala od krstnych? my mozno tiez pojdeme jednemu dievcatku a rozmyslam, ze co by sme v tom pripade darovli, kedze nusnicky uz ma...

zucana
30. apr 2010

ja som tu 😉 😀
som varila a prala veci co mi vika rano presrala a to sprepacenim body a pancusky a dobre ze nie aj saty....
kosice tu vedu zejo??? no svsak pockajte ked my dame blavacky stretko ked dojdem 😎
jani ja ti neviem odpovedat na otazku....
baby co su to capacky?? 😅
a gari tiez som chcela spytat odkial mate tu 😅 deku 😉
zosi ked pojdete do Lignana, Jesola, Grada tak slubujem ze dojdem pozriet 😉
Inak Lignano a Grado asi najlepsie 😉
no a vcera som mala strasne mastne vlasy...ale mala bola vecer mrzuta a boli sme same a ledva som sama si porobila veci....no tak rano som nabehla so sprchy a malu dala do hojdacky 😀

lenica81
30. apr 2010

fuha, vonku je hic jak hovado... sorry za vyraz, ale inak sa to neda popisat... som bola vonku a maly este chrni na balkone, som zvedava, ako dlho mu to vydrzi...

v tescu som vcera bola na nakup, fandila som si a kupila male nohavice, tak som musela ist dnes vymenit, maju take fajnove lanove z 10 ecok v zlave, tak som dnes vzala este inej farby... 😀

inak, moj Vilko je v poslednej dobe taky mrzuty, ked je unaveny, ze iba prso ho utisi... 🙄 a to aj ked pred polhodkou jedol... a vychystajte sa tak von... a strasne scervenie, ked sa durdi, hlavne okolo ociciek... fuha...

lenica81
30. apr 2010

jani, ked je tu garon s oliv, naskakuju stranky, ze sa nestiham cudovat... 😀

my tiez nekrstime, takze neviem, co s tymi menami...

ja chcem tiez k moru... ale az ked tak na buduci rok... 😉

som mala brutal sen... sa mi snivalo, ze som porodila a o den na to znova a take obrovske dietatko - dievca, ze fuha... nechapacka... a este aj segra bola tehotna a rodila, tak som jej asistovala... des... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre