Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
14. aug 2009

no ja v kojeni tiez nevidim nic pekne, tak ale kojit budem, kvoli babatku a jeho zdraviu a inteligencii x;o)

blumka
14. aug 2009

ano dve februarovcata budemem mat doma...teda mozo si toto babo povie ze sa prenesie az do marca 😅 ale rozdiel bude dva rocky aj nieco...taky pre mna idealny 😉

dianab
14. aug 2009

Hej, je to takto super.
Blumka.. úplne od veci, nevieš mi poradiť niečo na kyseliny? nenormálne ma trápia, takmer každý večer čo mám robiť??? ☹ ☹ ☹

blumka
14. aug 2009

olif, ja kym som este ani neplanovala terezku tiez som na tom nevidela nic pekne ale kojit som chcela hlave kvoli babatku, ale ked som kojit zacala, bolo to uzasne...take najkrajsie spojenie mamy a baba...take nema nik, len vy dvaja a ten pocit, ked terezka najedena odkvacla a te spokojny vyraz tvare...Prerevala som dva dni ked som musela prestat kojit ☹

olinka6226
14. aug 2009

dianab pukance 😉

olinka6226
14. aug 2009

blumi nechce sa mi docitavat ako dlho si kojila?

blumka
14. aug 2009

diana vraj mlieko pomaha a vyvyseny vankus ked spis...mne nepomahalo nic
olinka len 3 mesiace ☹

olinka6226
14. aug 2009

inak suhlasim je to najkrajsi pocit na svete (teda po uvode kym sa naucite spravnu techniku) ja by som bola dojcila aj dlhsie ako tych 9mesiacov, ale kedze som uz bola 7kg pod vahou a citila som sa fyzicky velmi zle musela som prestat. teraz mam ciel aspon do roka, no uvidime ako to dopadne 😉 co sa tyka mamiciek co by mohli a nekoja, skoda reci ako uz bolo spomenute niekto ma ine priority.

dianab
14. aug 2009

Ďakujem krásne, Olinka idem ich hodiť do mikrovlnky! Dúfam, pomôžu 🙂

Blumka: presne takto si kojenie predstavujem, niečo pekné a veľmi jedinečné spojenie s bábätkom 😉

olinka6226
14. aug 2009

ved teraz skusis dlhsie a ak sa nebude dat, tak sa nebude dat... viem, ze isto urobis svoje maximum 😉

blumka
14. aug 2009

pre babo je dolezita pohodova a zdrava mamina...to by som ja zial nebola keby som kojila dalej, takze som musela prestat...ak to bude aj tentokrat tak, tak zova prestanem ak nie budem kojit dlhsie...uz teraz to snad nebudem brat tak tragicky ked sa nepodari

olifcek
14. aug 2009

dianab mne pomohli piskoty s maslom...to mi odporucil kamarat lekarnik. mala som si dat pecivo z bielej mukym ale nebolo, tak i piskoty povedal, ze su fajn. maslo ulahodilo krku a piskoty zaludku....

dianab
14. aug 2009

Blumka: Mlieko nemôžem... od detstva mi nechutí (teda kojená som bola 13 mes., ale vtedy som ešte o tom nevedela 😀 )

A ten vankúš, to nie je zlý nápad, už som na to myslela, ja dokonca ani nespím na vankúši, ale teraz skúsim

blumka
14. aug 2009

diana ty si ako ja..tiez mlieko uz roky nepijem... 😉

olifcek
14. aug 2009

ja mlieko zboznujem, ale teraz ho nemozem, uz len z duska je mi zle...pche...cisty otec 😀 😀 😀

olinka6226
14. aug 2009

ja tiez nepijem mlieko od incidentu v skolke ale to je iny pribeh 😀 😀 ale kojena som bola tiez cca rok.

blumka
14. aug 2009

olinka...zeby kozka na mlieku? 😀 😀 😝

olifcek
14. aug 2009

oli asi Ti chuti len cerstve, priamo zo zdroja 😀 😀 cize...treba kupit kravicku milku 😀

dianab
14. aug 2009

Blumka: hej?? A iné mliečne produkty môžeš?
Olif: piškóty s maslom? Tiež fajn tip!!! TEraz sa napchávam pukancami, toto príde na rad inokedy 😀
Olinka prezraď ten incident.. teraz som už zvedavááááá....

blumka
14. aug 2009

diana, praveze ostatne mam veelmi rada..jogurty, syry, kysle mlieko...

dianab
14. aug 2009

Ja tiež presne, je to len niečo špecifické, neviem presne čo, čo nám v tele chýba a preto nemôžeme mlieko, no neva... vieme si to vynahradiť 😀

blumka
14. aug 2009

lucim sa na dnes...mam za sebou neprespatu noc a uz sa mi oci zavieraju...dobru noc vsetkym 🙂

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

dianab ja som ked sa mi robila kyselina 🙂 alebo ked sa mi robili šťavy tak som jedla marinu keksy aleby tie hnede indianky a mne to pomohlo

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

aj ja sa už zberam spat dobru noc vsetkym 😉

dianab
14. aug 2009

Blumka:Dobrú noc, dobre sa vyspinkaj

Ahoj MArtina: Diki za dalšiu radu, zakúpim si to do zásoby 🙂

janielah
14. aug 2009

Ahojte, dianab, ked si bola na uz na 4D ultrazvuku tak uz aj vies, co cakas?

dianab
14. aug 2009

Ahoj Janie! No to je takto: My sme najprv nechceli vedieť pohlavie, no ale tá doktorka to povedala prv, ako ma napadlo povedať jej, že to nechcem vedieť 😀 Ale povedala, že zo neistý chlapček, vieš, mal tam pupočnú šnúru a stehná mal tak veľmi pri sebe, že sa to nedalo presne vidieť 🙂

janielah
14. aug 2009

uhm, tak zatial neviete, no nic to, uz som ti chcela zavidiet 🙂

olifcek
14. aug 2009

dianab ak to vyskusas, daj paq vediet, mne to pomohlo 😉

takze ked pojdem v utorok k lekarovi, uz mi mmozno povie pohlavie??? to budem v 15tt+4dni, predpokladam 😉

idem i ja haji...zase je mi velmi zle, a nechcem ist k mise, tak si radsej lahnem, snad pomoze ☹

dianab
14. aug 2009

Olif: Jasné. Inak som už konečne tiež v tabuľke 😉 Dobrú nôcku...dovtedy želám: no misa!!! 😀 😀 😀
V pohode Ti už môže povedať pohlavie, ak bude maličké tak otočené a v takej polohe a bude kvalitný obraz :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre