Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
21. aug 2009

uf...ahojte...Tete spinka, dufam, ze bude lepsie ako v noci 😒 zosikmila som jej matrac tak dufam, ze jej to aspon trosku pomoze..aj ked pocujem cez vysielacku ze ma zas plny nostek..chudatko moje...

zucana
21. aug 2009

chuda tete...to je zle ked nemoze spinkat poznam...muzik ma zas hroznu alergiu mi volal ze sa tiez vracia s plnym nosom lebo klima a horucavy....

alex
21. aug 2009

chudinka maličká, však aj pre nás dospelých je to utrpenie, keď nemôžeme dýchať nosom, nie to ešte pre detičky... Hádam jej to skoro prejde.

Zucana si sa ma včera pýtala na robotu, takže ja som asistentka v jednej firme, ktorá sa zaoberá servisom a údržbou RD, bytov, nebyt. pristorov, kancelárii a tak... Mám na starosti pokladňu, faktúry, poštu, dochádzku a všelijaké prkotinky okolo firmy, ale keďže sme na SVK len od októbra minulého roku, tak sa ešte len rozbihame a je to pohodička.

zucana
21. aug 2009

oki alexka tak mas taku pohodovu roboticku ...len som sa pytala lebo si sa nudila 😉
ja uz mam zamarinovane jahna, papam prave obed som si robila kur.prsia so syrom.dam si hodku oddych a idem trosku este upratat...olif nejak nepise snad je v pohodicke

janielah
21. aug 2009

ahoj zuci 🙂
aj ja som prave dovarila, ale moj manzel prave pisal, ze je strasna zapcha v rakusku, tak to asi aj pekne vychladne teraz...
lets hope, ze je olif v poho a ze negrcka dakde...

loginka
21. aug 2009

ja sa chystam schladit na jazero, lebo ani doma sa to uz nebude dat vydrzat
zuci, ja som jahnacinu nikdy nerobila, jedla som asi raz v greckej restike, verim ze tvoja bude chutnejsia 😵
ja som znova urobila fazulkovu, lebo mam vela fazulky v mojej minizahradke

loginka
21. aug 2009

baby, kedy je dobre ist na 3D? tie co ste z BA kam sa chystate?

kakatka1
21. aug 2009

Jaj vy ste fakt rychlovky, uz vobec nestiham docitat. My sme boli len v obchodiku aj to spadol na kolienko a ako zbadal krv hucal az domov. Poobede chceme vybehnut na kupko len co s nasim kolenom? 😀

jja
21. aug 2009

babulky, ja uz budem pomaly koncit, odchadzam na nakupy a potom varit pre robotnikov na stavbe?((
Prajem vam pekny vikemd, asi sa nedostanem ku kompu cez vikend, tak potom az v pondelok v pracicke.

zucana
21. aug 2009

tak ja som prosim pekne logi tiez este jahnacie nerobila takze bude poprve...ale muzikovi bude stacit ze je to jahna 😉
jani ved zohrejes 😉
inak uz mam vysledky z obycajneho mocu a bielkoviny tam nie su len mam pH vyssie- 7,5 tak uvidime a na virologiu este cakam tak snad tam bude vsetko oki 😒
katka kolienko zalep 😉

alex
21. aug 2009

logi ja idem na 3D 16.9. to budem 17+2tt, ale môj doky robí už od 16tt. Tak ako aj v Gynfive, že najprv malé 3D a potom veľké okolo 24-28tt.

alex
21. aug 2009

zucana super, že už nie sú bielkoviny, hádam to ph nebude znamenať niečo zlé.

kakatka1
21. aug 2009

jaj on neznesie ziadne lepky. Ale nie je nic strasne on je len typicky chlap=bojko. 😖

alex
21. aug 2009

ja dúfam, že sa nám mimčo na 3D ukáže, lebo ja som taká netrpezlivá, až ľutujem, že som na tú krv nešla 😀

janielah
21. aug 2009

alex, prosim ta a v ginfine musis byt zaregistrovana aj s rocnym poplatkom, az potom ti urobia ten maly 3D za 600 sk?

loginka
21. aug 2009

alex trpezlivost! 😉

alex
21. aug 2009

janielah ja nejdem do gynfivu ale k môjmu lekárovi, ale viem, že 3D ti urobia bez registrácie, stačí sa len objednať 😉

zucana
21. aug 2009

ja uz tiez chcem vediet co bude 😎
cakam do vecera a idem sa prelozit na bud.tyzden ku gunekologovi namiesto 31.8. a moznoze by mi uz mohol povedat 😉
ked som mala bielkoviny tak som mala az 8 a pretym 7,5 a nic nepovedal tak snad to nebude nieco hrozne...no teraz sa uz len modlim na tu virologiu...

loginka
21. aug 2009

alex cize ides k tvojmu dr? kolko sa plati?

alex
21. aug 2009

hej ja idem k môjmu. Platím 17 EUR a potom to druhé 50 EUR. Tak nejako je to aj v Gynfive.

olifcek
21. aug 2009

logi a teray sina PN a este zamestnana, ci uz na Pn a nezamestnana, no v ochrannej lehote?

vevon daj fotecky daj, nech sa insprujem 😉

zoska
21. aug 2009

ahojte,
vratila som sa z mesta a som napol uvarena, fuj...strasne teplo je, vcera bolo 34stupnov, dnes 32...nechapem, ani listok sa nepohne...

inak aj my sa chystame malovat detsku...este kym nemam velke brucho...takze zajtra sa ide na to...pravdepodobne bude bleducko zlta izbicka 🙂

janielah
21. aug 2009

tak v gynfive ti neurcia malym ultrazvukom pohlavie...

alex
21. aug 2009

zoska my už máme spálňu bledučko žltú a tam budeme s bábom a potom tam bude mať detskú, keď bude väčšie. Teraz sme maľovali, ešte v tej izbe ani nie sme, máme tam len novú posteľ, položili sme parkety, menili radiátor, ale tá farba je krásna, taká svieža, určite sa do detskej hodí.

alex
21. aug 2009

janielah kamoška tam bola a povedali jej, že to pravdepodobne je dievča a aj bolo.

olifcek
21. aug 2009

blum ja ke dmam plny nos, mam pocit, ze sa zadusim...tiez neviem nejak dychat poriadne vtedy...ako sa teda musi TETE citit? juj x;o( chuda malinke...pojdete ku lekarovi, nech jej cosi predpise? ale cosi normalne, nie antibiotika?

zuci poobede som si kupila ten ginger. hned, ako som to prehltla s aprejavil vedlajsi ucinok, palenie v brusku, ale uz to preslo...citala som, ze ginger pomaha na tehotenske nevolnosti, ale i na migrenu i pri cestovani. neviem, ci sa mi zda, ale fakt je mi kusok lepsie. no mam brat 3 x 1 tabletu a v baleni je ich 20...takto si budem uz za par dni musiet kupit dalsie, nemam to na recept, neviem, ci vobec na recept su, ale stoja cca 5EUR, tak tolko nas nezabije...x;O) zatial som v pohode..x;o)

jani si zlata, ze i Ty si si na mna spomenula x;o) myslela som, ze mi zase hlava praskne, ale suduj sa svete, po spapani gingeru a prejdeni asi pol hodky je mi omnoho lepsie x;o) ale nechcem to este zakriknut...

jja nezavidim Ti vyvarat pre viac ludi a v takom horku x;( ja by som si asi maminu musela zavolat...ale mozno by som to s gingerom zvladla x;oD

zuci super, takze treba nechat odtiect, jo? x;oD na virologii drzim pakceky...tam co vlastne zistuju?

katka a ani nejake pekne rozpravkove lepky neznesie? x;o)

alex stale viac rozmyslam, ze sa v pondelok opytam sestricky, ked mi bude brat krv na tripple, ze kam mi odporica ist, aby som vedela pohlavie babatka uz pred svadbou, kedze oni maju dovcu x;o) ja to musim vediet a nevydrzim do 21.09, chore co? x;O)

olifcek
21. aug 2009

zoska bleducko zlta je fajna x;o)

my budeme cely bytik malovat skor, nez sa tam nastahujeme x;o) nech to citit novotou aaa....nechceme mat steny ruzove...take su tam teraz, hehe 😅

alex
21. aug 2009

olif ja ťa chápem, ja som tiež taká nedočkavá. Určite ti niekoho odporučia.

janielah
21. aug 2009

alex, teraz som tam volala, oni urcuju pohlavie az v 20 tt a po, skor nie a vtedy to uz stoji vyse 60 eur, takze ziadna novinka, tak ako inde, a dokonca tito nerobia medzi tymi dvoma terminmy nic...
a ty kde chodis ku svojmu?

zoska
21. aug 2009

olif- ruzove hmmm romantika 😀

my mame obyvacku bledo zelenu (kusok vidno na tej fotke, co som dala- tie saty) inak vsetko biele, ale detsku chcem farebnu a zlta je taka tepla a neutralna 😉
Nam sa postielka do spalne uz nezmesti, iba ak by muz chodil do postele cez moju postel, ale rozhodli sme sa ze postel pre navstevy v detskej nechame a ja budem spavat tam...on sa aj tak potrebuje vyspat do prace...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre