Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
29. aug 2009

caute baby ....tak my uz odchadzame...
chcela som este podotknut ze my tu vo februari sme celkom stastlive ze mame muzov akych mame..ked tak citam niekedy januar su tam take co sa s nimi muz ani nerzoprava a nedotyka a od niektorych aj odisiel a su same....
takze vazme si co mame aj ked ten moj ma provokuje ked vidi v telke peknu babu ze jaka kocanda....no ale stale ma lubi a pomaha jak sa da a tesi na mimi ....
tak len trosku povzbudenia do pekneho dna ktory bude opat na nevydrzanie ale ideme k moru
cmuk na bruska

alex
29. aug 2009

ahojte babule, no dnes bola noc... teda ráno, od pol piatej tu hrmelo, až sa postel triasla aj manželík sa zobudil tak ma tak pekne objal v posteli, že aby som sa nebála, lejak jak hovado bol, potom som stále na záchod chodila, no hrúza. Ale vyhajaná som dobre. Teraz už neprší, ale je chladno a zamračené.

loginka
29. aug 2009

total sa zmenilo rocne obdobie, neskutocny rozdiel so vcerajskom
zuci mas pravdu, musi to byt hrozne ostat sama a nemat podporu a zdielanie radosti a starosti s manzelikmi
v marcovkach je tiez jedna kocka, ktorej otec jej dietatka sa k nemu nepriznava, chudatko

cakam vikendovu navstevu, priprava obeda a upratovanie mi dalo zabrat, plus som nic nespala, no hadam, to nejako vydrzim
ale moj drahy mi statocne pomahal 🙂

olifcek
29. aug 2009

hm...asi si ti muzi myslia, ze oni za to, ze je ta zena tehotna nemozu, a pritom...kto iny za to moze, ze jo? x;o)

my sme sa pekne na tom zhodli a tak mame baby, vsetky tu x;o) ale asi by som neuniesla byt na to sama x;o( teraz este ano, ale az sa narodi...hech....

nasa Olivia ma stastie, bude mat toho najlepsieho ocka na svete /sorry baby x;o)/ mna oslovuje moj pokladik Olif, a verim, ze tak bude aj malicku, hech...

no...uz som doma a chystam tekvicove placky...x;o) chudacik zlatusik ma cakal od 10.00 - 16.00, kusok sa to ,,pretiahlo,,. ale uz som tu s nim a je nam fajne. cakam, ze poprosi i u nas, ale zatial je len pod mrakom a dost teplo stale...ale aspon pofukuje x;o)

zuci snad sa fajne kupkas v tom mori x;o)

foto bude, ale az zo svadby 😀

olifcek
29. aug 2009

no baby...chcela som byt celu svadbu len vo svadobnych satach...a teraz uz zhanam po kamoskach nejake jednoduche na redovy....jasne, z emoc nemozem prehanat s tancom, nakolko lekar varoval, ale pomalicky mozem...zhanam nejake, ktore su na prsiach obtiahnute, ale od prs padave...nemate doma niekto take na pozicanie? nechcem to kupovat uz...ajtak svadba uz vychadza viac, nez sme planovali 😅

velmi sa mi pacia i take s maslickou...v pondelok idem zajednou kamaratkou, tak snad mi tie jej sadnu x;)

matka331
29. aug 2009

olif drziim prsteky aby sisi zohnaltie saticky..ved nacobudes zbitocne kupovat kedsi mozes poziciat 🙂

olifcek
29. aug 2009

matka veru x;o) najma, ked ich viac ani nebudem potrebovat..poznam sa x;o)

alex
29. aug 2009

kočky ja som si dve hoďky pospala, manželík odišiel do práce o piatej a ja som sa zobudila až o siedmej, no som zvedavá čo ja budem v noci robiť 😅

janielah
29. aug 2009

alex, nic si z toho nerob, ja presne to iste, najprv som dala jednu hodku, potom aj druhu...a aj ja som sama, tiez mi prave manzel odisiel do prace a pride az zajtra vecer....ja som strasne do neho zalubena...
a kedy pride zucana naspat, to nam nenapisala?
olif, ty si taka potvora 😀 vsak pockaj ked ja prifrcim naozaj do tych kosic!!! stale ta len fotit budem a potom to sem zavesiiiiim 😀

alex
29. aug 2009

môj mužík príde ráno, tak sa na neho teším. Neznášam tie jeho nočné, nerada spím sama.

janielah
29. aug 2009

ved to, mne sa bez neho aj tazko zaspava, nieto este spi....
inak mi je strasne zle od zaludka..vy ste na tom ako baby?

olifcek
29. aug 2009

alex no co, kukat telku, chi x;o))) ale jo, verim, ze nespinkas sama...

jani a ako dlho si uz s manzelikom? x;o)

no veru, zuci nenapisala, kedy sa vrati....

a de je blum?

jani to sa mi vyhrazas alebo slubujes? 😀

olifcek
29. aug 2009

jani i mne je divne...ale luskam si slnecnicku a peciu sa nam tekvicove placky, tak snad paq bude bre

alex
29. aug 2009

mne je perfektne, musím si zaklopať, že doteraz mi nebolo nikdy zle, možno trošku divne, ale zle nie. Ani neviem, že som tehu, tak dobre mi je. 🙂

olifcek
29. aug 2009

alex super, tak si to uzivaj veru, chi 🙂

blumka
29. aug 2009

tu sooooom, chybam vam? 😀 😀
uspavala som drobca a predtym sme boli s manzelom na takom vacsom nakupe..zajtra pridu na navstevu moji rodicia, ostanu az do utorka 🙂 🙂

olifcek
29. aug 2009

blum jj, to Ta tu budeme mat pomenej, ze jo? ale prid sem tam, hm? x;o)

baby, my sme boli v piatok podpisat papiere v banke, schvalili nam uvery, takze parada, v pondelok sa to dotiahne a mame bytiiiik

blumka
29. aug 2009

aj mne je uz konecne dobreeee 😔 ..a zacala som normalne jest..teda viac ako kedysi, velmi mi chuti a uz to aj vyzera, uz mam naviac 3kg 😉

blumka
29. aug 2009

olif, to je supeeeer...takze sa stahujete, kedyyy?
no obcas k vam skocim..praveze mozno budem mat viac casu, ocino pomoze muzovi na stavbe, mamina zabavi terezku a ja budem sunky valat 😀 😀

janielah
29. aug 2009

🙂 blum, vsak sa flakas hore dole po obchodoch a my sme tu same 😀
olif, tak teraz neviem, ci slubujem, ci sa vyhrazam, poradim sa s manzelom a naplanujem turu na vychod 😀
my sme spolu dva roky, viem preco sa pytas 🙂 ale nevie ma to zalubenie do neho prejst a to je dobre, stale sa neho viac a viac tesim, i ked ked sa hadame tak to tak nevyzera 😅
alex ani mne nebyvalo nejak brutus zle, iba teraz druhy den to mam, ale ja to tusim, ze to z tej pomazanky co som robila....

matka331
29. aug 2009

ja som tiez cely den lenosila 🙂 a teraz peciem babovku ....nemate chut? 😉

olifcek
29. aug 2009

blum skusime navrhnut domacim tak, ze do 10.10. budeme tu...mame totiz 2mes.vypovednu lehotu alebo podla dohody...a tamta pani, z bytu, ktory uz od pondelka bude nas, sa ma vystahovat do 30.09. tak snad pojde aj skor...opytame sa jej v pondelok x;o)

olifcek
29. aug 2009

jani lebo i my sme spolu takmer dva roky a stale sa lubime x;o) a ja si myslim, ze dlho budeme veru, ze to neprejde do zvyku x;o)

blumka
29. aug 2009

jani, ja som obcas nakukla ale vas nikde 😀 😀
my sme s manzelom svoji dva roky a spolu tri 😀 😀 a tiez ho lubim viac a viac 😵 😵

zoska
29. aug 2009

Ahojky,
no teda olif...my to do svadby ale nevydrzime! ty koťuha 😀 a gratulujem k bytiku... 😉
aspon napis ci si bola s licenim spokojna 🙂

janielah
29. aug 2009

matka a kde su sobrance? za ci moc nevychladne ta babovky, kym by som prisla 🙂
tak sme s tymi nasimi manzelmi priblizne rovnako dlho, to je parada, este nam aj naraz odchadzaju a minuly tyzdem sa aj naraz vracali spat, parada 😀
my sme taka stastna skupina, si predstavte ze by sme si pisali o tom jak nas nehali, ako to pisala zucana z tej januarovej skupiny....fuj...
baby, mna stale strane bolia tie prsia, poradte co s nimi, natieram, masirujem, ale aj tak nic...dnes by som si najradsej vyskrabala bradavky...uz som z toho na nervy...

alex
29. aug 2009

no my sme s manželom spolu 10 rokov a tiež sme stále zaľúbený, aj keď my sa často pohádame ako taký Taliani, ale neviem si predstaviť bez neho život a chýba mi už keď odíde do práce.

blumka
29. aug 2009

jani, ja by som ti rada poradila ale ked neviem co 😕 ja som to nemala ani pri terezke ani teraz...

janielah
29. aug 2009

desat rokov? to je uz veru dost, to odkolkych rokov si s nim alex?

olifcek
29. aug 2009

zoska no, nakolko sa nelicim, tak je to cosi nove, ale jo, spokojna a aj drahy je spokojny, takze to tak uz aj nechame...inak...stale som nalicena, nech viem, ci mi nerobi zle spirala, ci tiene, ci makeup x;o)

jani asi nepomoze nic, ak aj natieras a nepomaha...

alexik takze super...my sa sice vobec nehadame, ale i keby to prislo viem, ze to bude v pohode a neodluci nas to x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre