Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

vevoncek
4. sep 2009

no ja uvidím ako dopadneme v polsku ak tam nevyberieme tak potom neviem ale ešte sa nebudem nad tým nejako zapodievať veď ešte čakám na výsledky zAFP testov a sono že čo sa vo mne skrýva a podľa toho potom pôjdeme zháňať kočík a ostatné veci takže ešte máme asi tak 2,3 týždne čas

lolka
4. sep 2009

macu, drzime palce na buduci stvrtok 😉

hajdylca
4. sep 2009

ahojte.. drzim vsetkym kockam na amnio palce 😀 mne sa pacia kociky bertini, tak uvidim ci aj kupime... pekny vikend prajem, ja sa ozvem asi az v pondelok 😉

alex
4. sep 2009

maculik jasné, že budem na teba myslieť a držať palce, aby bolo všetko ok.

No s nákupom kočíka to bude riadna zábava, dúfam, že keď pôjem kupovať, tak bude nejaký, čo mi bude vyhovovať a nebude stát 1000Eur.

mmaarrttiinnaa
4. sep 2009

mne sa osobne pacia kociare od firmy Dema aj pri dcere sme od nich mali a bola som velmi spokojna 🙂

vsetkym držim palce k dobrym vysledkom

zucana
4. sep 2009

PRAVE ROBIME TENTO KOLACIK
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6560
potom dam vediet aky bol...je jednoduchy 😎

alex
4. sep 2009

zuci také koláče milujem, s marhulami, alebo slivkami, mňami 🙂

zucana
4. sep 2009

alec my robime broslynovy 🙂
svokor doniesol z juhu ovocie na kila a povedal ze ich musim zjes tinak mi ich natlaci .....

alex
4. sep 2009

hmm, hneď by som si dala. Mne svokrovci kúpili šišky, tak si pôjdem asi zobrať.

janielah
4. sep 2009

ahojte baby, mne sa uz zacala skola, dnes som bola cely den a zajtra zasa, az do vecera...uz dnes som mala problem tam obsediet, tak sa hrozim zajtrajsku...
ked v kuse sedim, tak ma to brusko boli...aj vas? dokonca citim akokeby kostrc...nechapem..
zuzi, pohyby uz? ja nie, stale len take tahanie, alebo co...
a prave som si poplakala trosku, nakolko sa moj manzel smial s peknymi chudymi babami a ja som jak balon skareda 😔

olifcek
4. sep 2009

jani hmmm....njn, muzi ani len netusia ako nam je...

alex
4. sep 2009

jani čo si, veď si určite krásna aj s bruškom. Mne sa tehotné ženy páčia viac ako nejaké vychrtliny 😉

janielah
4. sep 2009

mne to tak luto doslo...ze som vylucena mimo vsetkeho...a sama sa zle citim, o to viac, ked mas pekne, vesele bezstarostne baby okolo, ktorym nic nie je, nie je im zle a super su nahodene... a moj manzel pri nich sa smeje...so mnou sa doma nesmial... 😔

alex
4. sep 2009

jani, neboj, ty si pre neho aj tak najkrajšia žena pod slnkom. To sú tie hormóny, ktoré s nami mávajú, že občas depkujeme...

blumka
4. sep 2009

ale janiiiiiiiiiiii...s nimi sa smial a teba lubi 😉

janielah
4. sep 2009

moje babky, esteze vas mam, fakt...dakujem.

alex
4. sep 2009

od toho sme tu, aby sme sa podržali 😉
Jani na to 3D si sa objednala?

vefi89
4. sep 2009

Tak aj ja uz viem, ze budem februar 😀
janielah, najhorsie co moze byt je podozieranie manzelov. Pokial si ho videla a on vedel, ze ho vidis, tak si myslim, ze spolu nic nemooozu mat......to by sa museli skryvat 😀 Hlavne klud, stres babu nepomoze

janielah
4. sep 2009

tu nejde o podozieranie vefi, ja mu verim uplne maximalne, ide o to, ze ja sa teraz pre neho citim skareda a kvoli tomu som plakala, lebo mi to prislo luto...

Alex, este som sa neobjednala na 3D, o tyzden idem na ten velky ultrazvuk - morfo k denisovi a potom uvidim, ci u neho, alebo pojdeme do Brna...vies, kvoli peniazom, pride mi to hrozne vyhadzovanie teraz, ked musime tolko veci nakupit...a nakoniec to pohlavie aj tak neovplyvnim 😉

olifcek
4. sep 2009

baby, kuk http://picasaweb.google.sk/olifcek/Vlasy?authke...

tam su vlasky x;o) len som nevydrzala uz sediet pod susicom, tak nemam vzadu kucery, lebo vlasy este neboli suche a to i napriek tomu, ze sa susili 30 minut 😕 musela som kadernicke slubit, ze 19.09 ked pridem, vydrzim tam sediet, pokial bude treba 😅 tak ma uvolnila a nachystala + nafotila x;o) vlasky vzadu budu viac kucerave x;o) teraz tam este nemam sponky, len tie ich kadernicke 😉

janielah
4. sep 2009

oli, kraaaasne, princezna si 😉

olifcek
4. sep 2009

jani chi...duuuufam, ze budem 🙂 i ked uz s malickou v brusku, ale nedam sa ja...nedam, budem pekna a basta 😀

hajdylca
4. sep 2009

oli budes kocka, jani kludne si poplac ak Ti to pomoze, ale nejako sa nestresuj 😉 😵 a mna boli kostrc, dnes cely den 😖 😒

olifcek
4. sep 2009

hajdy jo, dufam x;o)

inak kostrc...ja mam sedavu pracu a ked som za notakom, nemam prave najlepsiu polohu pri pisani, takze chrbat zatazujem az az...a i napriek tomu, ze som od utleho detstva vrcholovo sportovala, problem s chrbticou ma neobisiel. mam miernu skoliozu a dokonca celu krcnu chrbticu zlu, a jeden trapez kratsi. teraz sa k tomu pridalo akoby pukanie kosticiek v kostrci pri cjodzi...ako ked si niekto puka prsty na rukach. nastastie to nepocut, len to citim a je to neprijemne dost, hech...sefka sa dnes smiala, ze mam stastie, ze porodim do 30, lebo potom sa uz asi rovno rozpadnem, hech...

a jo, i ploche nozicky mam, nastastie len 1 stupen. ploche nohy som nikdy nemala, ale v nasom veku sa mozu prejavit posobenim nosenia topanok na opatku, co nie je moj pripad, alebo, nadmernym namahanim pri sporte od detstva, co je moj pripad. roky rokuce som hral ahadzanu, a treningy boli casto i na tvrdom betone, no a trenovalo sa dvojfazovo....trenovala som to 9 rokov, z toho 2 roky uz aj volejbal, a ten som hrala az do juna tohto roku x;) hech

olifcek
4. sep 2009

idem ja do sprsky a paq hajde haji x;O)

zucana
4. sep 2009

cafte baby tak kolac bol uzasny ...je jednoduchy rychly a uzasny som sa napchala... a nechcem sa ani vazit lebo dnes som zjedla za den 7 tanierov kyslych zemiakov s fasirkami a vecer 4 kolace 😒 😎
jani ja som zasa stale podrazdena a stale pindam muzikovi mama mi uz dnes za to vynadala a nervim sa s nim za uplne koniny a ze maly bude potom vela plakavy...tak sa tiez musim uvedomit....takze jani to su hormony 😉
olif vlasky krasne naozaj a k tym satam budu krasne
idem hajusat cmuk
a inak mna boli podbruskom ked som zohnut anad pocitacom lebo to mi tlaci....a pohyby nist janinka... 😔

blumka
5. sep 2009

dobre ranko, babenky...
olif, krasne vlasky budes mat 😉

loginka
5. sep 2009

olif, very nice 🙂
janiela, ja si tiez moc sexi nepripadam (az na tie prsia 😉 ), ale muzovi sa pacim (aspon mi to tvrdi, ze aka som sexi tehulka 🙂 ), ale asi by mi tiez nepadlo dobre vidiet take scenky, aj ked nevinne, to je tym tehotenstvom, my uz moc flirtovat nemozeme 🙂
tie krize citim ja dooost, asi je to spodok panvovy skor, nemozem lezat na tvrdom, ani dlho sediet

mmaarrttiinnaa
5. sep 2009

dobre ranko jani aj ja mam take stavy ale ja sa niekedy rozplacem aj len tak bez priciny predvcerom som sa tak rozrevala ze si drahy myslel ze mi nieco je a ja som mu nevedela ani povedat dovod placu po placi som sa zas bezdovodne rehotala .manzel si pomali zvyka 🙂

olifcek
5. sep 2009

zuci jo, len aby boli tie saty 😀

logi dakujem x;o) ja viem, ze je to taka klasika, ale ako ma to zmenilo, normalne, ze wow

mati hehe, pekne veselo napisane 😉

inak na tu bolavu panvu....niekde som citala, ze sa odporuca ked stojite, alebo sedite, panvu potiahnut dozadu a vystriet chrbat, aby sa predislo posunutiu panvy pocas tehu, a aby neboli bolesti v panve, krizov a taq.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre