Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
28. sep 2009

babce tak len hlasim ze za vsetko nam chce dat 1500 eur a to si chce este nachat aj zaclony (lebo aj tie su upne namieru) takze vecer bude rozhovor a matematika 😉

zucana
28. sep 2009

😀 olif....
take stare veci by som si ani neviem kam nebrala...tu mame vsetko nove...5rocne 😉

blumka
28. sep 2009

olif, nemame nic ☹ rada by som pomohla

loginka
28. sep 2009

dobre sme si pocvickali vo vodicke, tak dobre sa je tak nadnasat a potom ten rozdiel, ked vyjdem von

ewe, dajme to na bud. tyzden, moze byt ten Avion, zusika hovorila, zeby si zobrala auto, alex dosla by si? a dalsie?
olif hod si sluzobku, zuci k tebe prideme potom na dalsi, tak sa uz pekne dovtedy zariad 😉

lienka2
28. sep 2009

baby stava sa vam ze mate vecer take napnute brusko? lebo mne posledne dni hej.. niezeby bolo tvrde, proste taka napnuta koza a pocit ako pri svalovke.. 😖

zucana
28. sep 2009

lienka ja mam vecer take natiahnute a vacsinou po jedle...akoby nafuknute...
logi berem za slovo 😉

lienka2
28. sep 2009

jooj zuci, som si vydychla.. 🙂 som sa pred chvilou postavila na vahu, lebo o tyzden mam poradnu tak som chcela vediet ci som pribrala.. a zrazu po troch tyzdnoch co sa nehybala su tam skoro dve kila navyse.. dufam ze aspon jedno je z jedla 😀

zucana
28. sep 2009

jasne lienka 😉
inak baby asi to vyzera tak ze my sa teda budeme stahovat ....

zucana
28. sep 2009

baby citam teda tu knihu a tam ej napisane ze ked sa bavite s malynkym tak mu aj jemne pobuchajte po brusku a cakajte kym odpovie...stimuluje sa tym nervovy system a funguje to 😀

blumka
28. sep 2009

zuci, my sa s babom rozpravame spolu s Tete...a teda ona mu dava zabrat...jaci na neho..uz teraz sa prejavuje ako starsia sestre general 😀 😀, a tiez mi bucha po bruchu a hojda mi ho akoze ma babo spat 😀 😀

zucana
28. sep 2009

to je zlate 😀
ja som dala muzikovi ruku na brucho a vravim viki, vikinka a nic a on ze viki a buch 😎

blumka
28. sep 2009

no, pamatam si ze aj Terezka viac reagovala na hlas mojo muza ako na moj...asi na nich ten hruby hlas nejak inak posobi 😉

zucana
28. sep 2009

hej citala som to dnes v knihe...lepsie ho pocuju 😉

blumka
28. sep 2009

zuci a co porabas? manzela mas doma?

zucana
28. sep 2009

nie ☹
pondelky hrava fotbal tak snad dojde cely 😉
vecerala som a kukam taku hovadinu...a citam mudre knizky 😎
ty?

blumka
28. sep 2009

no ja kukam superstar, manzel je v KE a ja na Orave..a nudaaaaa 😀

zucana
28. sep 2009

a tete haja? ja som sa prave natlacila krupicovou, bananom, slivkou a broskynou a asi praskenm 😀
mate zimu na orave?

blumka
28. sep 2009

Joj, minuly tyzden som nechala Terezku v postielke sa trosku vytrapit...velmi pred spanim vystrajala, tak som ju nechala si porevat a odvtedy zaspava ukazkovo 😀 aj dnes to bola rychlovka...
no ja som prave dostala chut na banan 😀
Je tu tak prijemne jesenne...slnecno a do 20 stupnov ale v noci uz okolo 4-5 stupnov 😅

zucana
28. sep 2009

ty brdo...tu stale 26 cez den v noci 15..
a vo stvrtok pride mamina...ma herpes tak snad to nechytim ale uz ma chrasticku 🙂
a v piatok ideme pozriet a vybrat a schvalit veci pre vikinku a koncom oktobra zac.novembra objednam
vy kedy hodlate?

blumka
28. sep 2009

no my musime zistit ci to je baba alebo chalan a podla toho sa rozhybeme...teda ked bude baba, tak nebudem kupovat asi nic...nooo mozno nejaku prkotinku viac pre seba ako pre babo, mam toho na mraky po Terezke aj ona je februarovka, takze to mam vybavene...no a ked bude chlapcek, tak asi hned a zaraz od samej radosti 😀 😀
inak ten kosik co mas v albume vyzera uplne fantasticky...kebyze sa ma niekto pyta co chcem ako darcek tak si pytam toto 😀

zucana
28. sep 2009

dikes 😉 ja sa tesim ale na ten novucky...aj tento sa mi moc paci ale dost ho vyuzijem a tento je taky trochu rozhecany tak by som sa bala o vikinku aby kos nespadol...
mam take zmiesane pocity z toho stahovania...asi uz zacneme aj malovat ten byt....len to bude taka zmena...dokelu tu som si tak zvykla...

blumka
28. sep 2009

zuci, ja sa zasa neviem dockat kedy sa prestahujem...aj ked sa tiez trosku desim z toho upratovania a vybalovania...ale konecne bude klud..ale uplne naj to bude o rok, ked sa uz prestahujeme do svojho a uz tam zakorenim a nepohnem sa a zlych ludi nepustim dnu 😎

zucana
28. sep 2009

no ved napodobne..len vy uz mate aspon zaklady a my nic...tak bojim ☹

blumka
28. sep 2009

neboj, aj to bude 😉 nejako zacat treba.
a kde sa ostatne baby flakaju?

zucana
28. sep 2009

neviem ale ocividne oni maju muzikov doma...
mne dojde o 20 minut....snad cely 🙂
no a teraz kuchyna, farby a kupelky....

blumka
28. sep 2009

mne dojde az v stredu vecer ☹

zucana
28. sep 2009

viem sorac...ale o to to bude krajsie 😉

blumka
28. sep 2009

no to budeeeee 😀 ...ale takto to je lepsie..on moze v klude pracovat na domceku, neotravujem ho ani ja ani Tete a mne je zasa lepsie tu, bez strestov

janielah
28. sep 2009

nenene, ja tiez nemam manzela domka, isiel zasa zarabat korunky na nas zarabat 🙂 tak si vas tu citam, kukam superstar a ucim sa...horor...
zuzi, mna mamina vzdy zaockovala proti chripke, ani neviem kedy, to len tak medzi recou pri veceri 😀 , ale teraz asi nie, lebo aj tak nikam nechodim a ani chodit nebudem, max.tak na skusku a zasa domov...

zucana
28. sep 2009

jani no tak dalsia zienka osamotena...ale ja uz o chvilku nebudem ....
a som unavenucka...
idem zohriat fazulovu... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre