Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
7. okt 2009

🙂 olif...ty apatia - resp. hormony.... u mna sa v poslednej dobre prejavuje tehotenska "demencia" - urt zabudam a niekedy sa pozastavim nad uplne normalnymi vecami... sibe mi obcas.... ale zase mimco bude mudre, ked mi berie tolko rozumu 😀 😀 😀
juj, ale uz som aj ja mala stav horminalych vykyvov - v sobotu - mala som take uplakane rano, trosku nedorozumenie v drahym a ja som to nejako strasne vzala osobne... to toto bude este horsie?!

alex
7. okt 2009

orchidka, no veď uvidíme ako bude svokra múdra, resp. sa múdro tváriť a budeme potom riešiť. Zatiaľ nechcem veľmi dopredu stresovať.

granado
7. okt 2009

Ano alex je to jane a je super lahulinky. Ja mám sráááášnu tehoteneckú sklerozu 😀 .

orchidka
7. okt 2009

granado, drzim palce na usg 🙂 a pekny kocik

vcera som bola na obed v IKEA a bolo tam dost mamiciek s kocikmi, tak som si vzdychla, ze sa uz aj ja neviem dockat zase kocikovania 🙂

v lidli som minule kupila Maximkovi supravu 3 tricka s dlhym rukavom do 7eur a su v pohode 😉

teuska
7. okt 2009

Baby ja mam strasnu tehotensku nervozitu. Vytoci ma vsetko a hned. Chuda moja mala 😝 😢

orchidka
7. okt 2009

inak to ten vcerajsi vypadok konika naozaj zvysil aj moju produktivitu prace 🙂 to by mohol konik vzdy vypnut na par hodin.. toto tu vyzera na tazku zavislost 😉
kedze robim cely den pri PC (takmer) tak si tu mozem klikat kedykolvek.. och

loginka
7. okt 2009

ja som niekedy totalne dementna a rychlost rozhodovania je tiez niekedy na bode mrazu
vstanem ze idem nieco urobit a zabudnem co som chcela...

granado drzim palce na sono a podaj hlasenie! 😉

inak ja asi pomoc budem urcite potrebovat, urcite pride mama na prve tyzdne, no ale stale bude jedno dieta volne, takze sa toho neobavam 🙂

granado
7. okt 2009

orchidka ďakujem, ešte 2 hoďky a idem . joj už aby som tam bola. Aj ja sa neviem dočkať kočíkovania a aj pre to som kočik nechala u našich aby som si ho nevyvozila ha ha ha 🙂

maculik
7. okt 2009

no ja mam tiez sklerozu, stale zabudam, kam co dam a co som chcela.
a zusi, tiez som mala cez vikend nejake hormony rozhadzane, v nedelu sme mali s malou tazku noc a tak to na mna dopadlo, ze som aj na Vladka hucala a sme sa pohadali, no potom, ked o 4 Adelka konecne zaspala, tak sme si to vyrozpravali,, ze to nemozeme sa takto hadat, lebo este nas takych noci caka vela, a hlavne potom s 2 detmi 😔 😝
A nemusela som nanho hucat, bola to moja vina ☹ tak som aj ja asi hodku revala, potom som maleho ukludnovala a hladkala brusko, ze vsetko ok, no blba som 😅 😔

lolka
7. okt 2009

grando, len aby si potom ten ruzovucky overalik nemenila za modry 😉 podaj potom hlasenie, myslim, ze zatial vedu baby 🙂

vcera som bola plavat s kamoskou-tehulou, bol fajn, len asi po 30 min. som dostavala take krce do nôh, az hruuuuza, najskor som sa to snazila rozplavat, ale ked ma to chytalo do lytok a predkolenia, tak sa nedalo 😖
ledva som sa vytrepala z bazena....potom to uz nastastie preslo 😅

orchidka
7. okt 2009

logi to urcite ano, dve naraz je dost vela.. riadny sok z 0 rovno na 2, ale o to viac radost z nich budes mat 🙂

my sme teraz cakali na zaciatku tiez dvojicky, ale zostala nam len Paulinka ☹ , ale som vdacna, ze aspon ona..

granado
7. okt 2009

lolka neštvi ma!!!!! 😉Tak potom ho pošlem tebe. Určite podám hlásenie.

loginka
7. okt 2009

ja sa zase az tak nevytacam, no som doma, takze ani tych dovodov nemam nastastie vela
teuska ber veci viac s nadhladom, aby si nemala nervozne dietko 😉
ja sa zase viac bojim, vcera som bola vecer sama doma, isla som si lahnut a pocula cudne zvuky doma, no hned som mala srdce v hrdle, mobil dole na prizemi, no horor, nastastie to nic nebolo, a zaspala som

teuska
7. okt 2009

Baby ja idem na morfo az na buduci stvrtok, ale uz teraz som nervozna. Zatial tu vsetkym dopadlo morfo dobre, pravda?

zoska
7. okt 2009

zusi ja tou demenciou trpim uz dlhsie, no nie je to bohvieco 😒 😀

inak baby tie veci z LIDL su celkom o.k., hlavne tie co su v letakoch oznacene takym kvietkom... svagrina si ich velmi pochvalovala, kupovala tam malej pyzamko a podkolienky a vravela, ze je to super material 😉

akurat odisiel stolar odtialto co nam bude robit nabytok do izbicky, uvidime kedy to bude hotove, snad do konca roka 😅

inak tento tyzden je nejaky divny, vcera mi volali, ze rusie to sono, dnes mi volali, ze poradna zo zajtra sa presuva na piatok, ale bude tam viac ludi, takze tri hodiny v cakarni to istia 😠

granado
7. okt 2009

jaj teuska ja idem o 2 hoďky a taká som nervozna 😅

hajdylca
7. okt 2009

orchidka to ma velmi mrzi, ale verim, ze malinka uz nebude mat ziadne dalsie komplikacie... inak cez vikend boli hormony asi nejako zblbnute a prenasalo sa to vzduchom, ja som asi 5 krat revala, asi nedostatok spanku, alebo co javiem coho, a tiez som nechapava. respektive vsetko si vysvetlujem po svojom a potom to dopadne zle nedobre... teuska morfo bude urcite ok, nik nemal zatial nejake zle vysledky... logi no sama v dome, mne by tiez nebolo vsetko jedno, este ze to nic nebolo 😉

janielah
7. okt 2009

ejha...baby, vy mate teh. demenciu a sklerozu??? tak k tomuto sa nepridavam, ja mam dnes dalsiu skusku, takze toto vobec nenenene 😀 pekne ucit sa, ucit sa, ucit sa 😀

granado
7. okt 2009

zoška to je v poho moja kamoška čakala v HC od 8.00-14.00 😖 takže tvoje 3 hoďky to je malina. Dúfam že ma berieš s nadhladom 😀 😀 😀 😀

zoska
7. okt 2009

jani ani nehovor, neviem ako si j vsetky veci do hlavy natrepem, ale skusky su az v decembri a januari, tak zatial nestresujem 😉 a statnice me cakaju az po tehotenstve, takze to sa hadam tehotenska demencia vytrati 😀

janielah
7. okt 2009

trenuj mozog zosi, a pis si diplomovku zatial 😀 (ja ani nazov zatial nemam, takze sa mi dobre radi 😀 )

zoska
7. okt 2009

granado uz hej, som si povedala po vceajsku, ze mi nestoja za rozculovanie, a dnes ked ta sestricka zavolala tak mi to az smiesne prislo...

no padam ja do skoly, idem konzultovat diplomovku s takym mladym asistentom co ma vsetko na haku, tak sa tesim ako nanho spustim ze co a ako si predstavujem a ze mu to budem posielat mailom a cakat na jeho korektury 😀 asi ho porazi, ked zisti ze bude musiet daco robit

zoska
7. okt 2009

jani 😀 nazov ja mam, ale to je zatial vse 😉

loginka
7. okt 2009

mne sa len snivalo o skuskach, taka klasika, ze este ma cakaju statnice a zabudla som na to, to uz sa mi viackrat snivalo, aj po 10 rokoch od statnic 😲

orchid, faakt? 😔 a kedy odislo malicke?
no veru nech sa Paulinke dari!

zusika
autor
7. okt 2009

Granado - a to v HC nebola objednana??? ci ako???

teuska
7. okt 2009

Logi no ja sa snazim, ale nejde mi to. Bola som nervozna aj ked som cakala malu a ona bola zlate dietatko. Ale fakt si vstupujem do svedomia. No vcera vecer ma napr. vytocila mala, ked sa kupala a namocila do vane aj nohavice, ktore mala od atramentu. Chcela ma potesit, ze si ich sama vyperie, no ale samozrejme skvrny ostali a nohavice mokre a bolo ich treba teda este doprat a ja unavena ako pes. Viem ze som blba, potom som si to vycitala 😝 ☹
A neviete nahodou, cim pustia skvrny od atramentu?

lolka
7. okt 2009

moja kamoska tiez obcas kupi vecicky v Lidli a je s nimi spokojna, len viem, ze tam musi nabehnut hned rano, lebo inak uz neni 😅
joooj tehu demencia....no, obcas aj mna navstivi a muzik sa len pousmeje a mavne rukou, ze ved co uz 😅
nalady ani depky ma nastastie nechytaju, som taka ukludnena a muzik mi v nicom neodporuje - nechce riskovat hadku 😀

granado
7. okt 2009

zusika ja som jej to isté pýtala a ona mi tvrdila že tam sa neobjenáva že tam si chodia baby brať neaké lústočky či čo. Ja by som sa určite na tákého dokiho vy... aby som tam tolko čakala. Ja bývam objednaná vždy, ale občas sa stane že čakám ak práve rodí, ale to mu snáď odpusím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zucana
7. okt 2009

bre ranko tak som vas docitala....
zusika ziadna dilema...len mi to doslo take smutne ze moj muz nespravil nieco dobre a to si ho zastanem 😉 k demencii sa nepridavam ale pridavam sa k vikendovej nervnej a deprimujucej nalade a to som tu mala este aj maminu....ale ta je tiez na nervy aj so segrou ze nemozu byt so mnou a tak riesia hovadiny a tym mi ublizuju...resp.tie reci a potom placem a mojho muza ide vystriet a tak dookola....vcera som zas plakala lebo som sa pytala ze kedy dojde segra v novembri za mnou a ta mu napisala ze sa jej to na 4 dni neoplati lebo 4 dni bude s mnou smutna a potom 4 tyzdne plakat ze uz nemoze byt so mnou...tak mi to doslo strasne luto az som sa nasrala....a to ma ist muz do Libie a myslela som ze akurat vtedy by dosla...ale ja nutit nikoho nebudem 😔
inak drzim palce na kontrolach dneska

garonka
7. okt 2009

ahojte tehuľky nerada k vam tu skačem 🙂 sem tam vas čítam, ako prebieha vaše tehu? mňa čaka týždeň strachu a obav o babenko 😔 vyskočil mi nejaky pozitívny vírus a na infekčnom mi zistia či je pozitívny aj teraz alebo prekonany, hlavne, že chrustík je zatiaľ ok a pekne sa vyvíja 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre