Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
29. okt 2009

uz som muzikovi vravela ze pojdem do BA 😎
olif aj ja sa bojim ...ved tu sa ukaze ze nic nie je iste....a aki lekari to ribili dokelu????ze jeden to objavi az v 23 tt....ach jaj
myslime pozitivne!

alex
29. okt 2009

olif neboj, bola si u odborníka a on ti povedal, že je to ok, tak sa zbytočne nestresuj.

selyma
29. okt 2009

Ahojte babky. TAk vam prajem pekny dnik. Kociariky mate krasne, mna to caka o mesiac, coi vlastne niekedy v novembri.
No a ja slivkove gule nemam rada. Ja si dam zemiaky s kyslou kapustou a maskom. Ja milujem kyslu kapustu, halusky. Mnaaaam.
Co sa tyka tvrdnutia bruska, ja som to mala par krat. Ked som to vravela doktorke, tak mmi predpisala magnezium. Teraz to uz asi ani nemam, alebo aspon to tak necitim.
Inak u nas dnes tiez prsi
A stretla som znamu, ktora rodila v marci alebo v aprili, a aona akaaaaa je tenka. To pribrala vtedy 20 kil

maculik
29. okt 2009

uf, tak som spat z obeda, spraskala som polievku a celu pizzu a teraz sa ledva pohnem 😝

maculik
29. okt 2009

aleeeex, tak super, ze je vsetko v poriadku, gratulujem a tesim sa s Tebou 🙂 😵 Presne viem, ako sa citis, ja som tiez verila, ze vsetko je v poriadku, ale predsa len ma tak vnutorne ukludnilo, ked mi to potvrdili po odbere.

slivkove gule milujem, hned by som si dala, mnaam 😵

tie vysledky, co vysli komarikovi, tak nemam slov... najprv ze vsetko ok a potom zrazu toto.... nepozrela som do NT, ci uz napisala nieco viac k tomu, takze neviem, co vlastne im je a ci nebodaj budu musiet spravit to tazke rozhodnutie, ale je mi ich velmi luto... Hlavne, ked dovtedy boli v tom, ze je vsetko v poriadku. Ach jo ☹ ☹ 😔

olifcek
29. okt 2009

veru...

alex
29. okt 2009

tak tak 😔 ja by som sa asi picla, ak by to zle dopadlo.

olifcek
29. okt 2009

chi, prave odisla baba, ktora ide na moje miesto...snad sa im nakoniec nezapaci viac ako ja a zrusia mi miesto, hech..nastupuje v pondelok...ja som 16.03. ona je 04.03 a sme i ten isty rocnik, hehe...akurat, ze jej dieta uz ma 2 roky x;o)

blumka
29. okt 2009

ahojkyyy...
joj, baby, tak mi je luto komarika ☹ ja neviem co by som robila v jej situaciii 😔

zucana
29. okt 2009

neboj olif ved ty si najsamlepsia 😉
inak takuto stolicku som kupila so stolikom 😎
http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/8015...
http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/6015...

lenica81
29. okt 2009

inak baby, su na nete nejake tabulky k tomu screeningu... neviem sa dopatrat... mne len bolo povedane, ze je vsetko super tuti... tak hadam to tak aj je... 😅

zuci, milunke...

blumka
29. okt 2009

zuci a to pre viki?

zucana
29. okt 2009

ano blumi...preco? jasne ze ked bude vacsia 😀 ale neodolala som 😎

blumka
29. okt 2009

jj..jasne ze ked bude vacsia, len ze ci to je male alebo velke 😀
my mame doma taky pomalovany zvieratkami a dve stolicky k tomu 😉

zucana
29. okt 2009

😀 malinkeee to je 😉
a zatim staci jedna stolicka ....neni viac miesta 😎

zucana
29. okt 2009

samoska biele...a ked si kliknete na bianco tak na stolicke su take 2 zvieratka 😅

blumka
29. okt 2009

jaaaj...ja som si to nezvacsovala...tak som nevedela velkost ale podla tych zvieratiek je to jasne 😀

petuskaxfun
29. okt 2009

jeeej baby ja sa rozpyvam nad tymto http://www.meblik.cz/kolekcje/9/podroznik/ kuknite 😉

petuskaxfun
29. okt 2009

alebo cela stranka http://www.meblik.cz/oferta/ 😀

janielah
29. okt 2009

ahojte babky, tak sa tesim, ze mi schvalujete kocik 🙂
olif, tak ta vitam spat, ale zda sa mi, ze nasadzujes vrazedne tempo...moje chudatko, ze to takto vyslo...vsetko to stahovanie a tak...davaj si pozor ako sa len da prosim ta...
idem si najst komarika, ze co sa to deje...

kakatka1
29. okt 2009

Ani ja neviem co sa deje s komarikom, ale ako vycitavam maju nejake problemy. 😢 Ako sa maju, viete niekto?

zucana
29. okt 2009

kari chod do temy tehotenstvo NT hodnoty....

janielah
29. okt 2009

baby a ona sa ma teraz rozhodnut????????????????????????

zucana
29. okt 2009

janinka no ze ci nechat si babo chorucke alebo ist na interupciu....do 25 tt sa moze...

nedockava4
29. okt 2009

baby a preco bola Komarik na amniocentezu, ked mala dobre NT???...nechapem

zucana
29. okt 2009

nedockava lebo na druhom morfologickom v 22tt jej povedali ze vidno nejake znaky na DS....

nedockava4
29. okt 2009

zucana...jaaaj...neslo mi to nejako do hlavy....fuuu, tak to na nu myslim, nech sa uz rozhodne akokolvek...a posielm vela sil 😔

andrea2603
29. okt 2009

ja, že vás kuknem, čo píšete. Kde ste? Asi máte drahých doma a venujete sa im 😉 . Môj je ešte v práci, do 22.30 😒

andrea2603
29. okt 2009

tak aspoň dočítam dneskajšok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre