Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
7. nov 2009

mnamky hovedzie mozem 🙂
zuziii a ty kluuuud, pan boh ta skusa 😀

pepita52
7. nov 2009

ahojte maminky chcem sa opitat aky je rozdiel medzi morfologickym ult. a sceerengovym idem v pondelok na nejake velke sono a neviem ani na akee dakujem

mmaarrttiinnaa
7. nov 2009

pepita podla mna pojdes na morfologicky utz tomu sa hovori velky a robi sa tak okolo 21tt tam ti skontroluju babo ci je v poriadku ja som tam bola 45minut pozerali poriadne srdiecko nozicky rucky hlavicku vsetky organy aby bolo iste ze je ok

zucana
7. nov 2009

jani no uz som kludnejsia muzik isiel do roboty...nieco vybavit...na uzmierenie mi kupil tie keksiky co sme vcera zjedli....no a rybu som odniesla svokre...ta mi ju na veceru spravi pre neho lebo ja take ryby cele s kostami jest nechcu 😝
cez tyzden si pojdem kupit ssama...dnes som vyslala jeho lebo v sobotu byva milion ludi....
a teraz idem robit kolozvarsku .... 😎 sice nemam kyslu smotanu ale svihnem tam mascarpone 😀

pepita52
7. nov 2009

mmaarrttiinnaa fu ha to je aj dost dlho ked tam budu predomnou tri to aj bude dost dlho trvat za to sa aj nieco plati lebo tu pisu ze niektore platia niektore nie ale zevraj tri sona su povinne a plati to poistovna

zucana
7. nov 2009

baby ked mi dojde interna posta od niekoho co nepoznam...ako si mozem toho cloveka pozriet???

zucana
7. nov 2009

uz vim 😀

mmaarrttiinnaa
7. nov 2009

pepita ja som platila 14eur tie 3 sona co ti preplaca poistovna robi tvoj gynekolog na poradni a to v 10 20 30 tt samozrejme ze ak je to potrebne tak ti urobi aj viac zalezi od lekara

pepita52
7. nov 2009

nmo len ja idem na to do nemocnice lebo nas take sono nema

mmaarrttiinnaa
7. nov 2009

ja som tiez bola v nemocnici na morfologickom ani moj lekar ho nema v ambulancii moj lekar ma na ambulancii iba obycajne 2Dsono

olifcek
7. nov 2009

chi, tak som sa dohodla s bratrancom na pondelok alebo utorok...pride i s kolegom a poskladaju skrine i namontuju zrkadlo v kupelni a skrinku...paradicka...x;o)

olifcek
7. nov 2009

baby, jedna polievkova lyzica, kolko je gramov? nemam vahu a chcem si urobit krupicku

olifcek
7. nov 2009

a uz to mam...bozsky google...x;o)

zucana
7. nov 2009

olif krupicu som nikdy nerobila s vahou staci ked das varit mlieko a potom sypes a vidis ako ti hustne...ked ti zhustne moc priles este mlieko a rozmiesaj ked malo pridaj krupicku 😉

olifcek
7. nov 2009

zucinka dakujem krasne x;o) uz si pochutnavam x;o)

hajdylca
7. nov 2009

ahojte, tak mne drahy uz odisiel, a pride "az" zajtra ☹ vobec Vam nezavidim kocky co Vam chodia muzi na sluzobky, to si ani predstavit neviem... ale moja mami je uz na ceste 😀 tak idem tu kopu riadu umyt co som si spravila 😠 .. olif dobru chut 🙂 zuci moc sa necerti, asi prepocul to ze nema nic ine kupit, a asi sa bal ze by si nic nepapala, tak chcel ze radsej nieco ako nic 😕 krasny vikend prajem 🙂 🙂

olifcek
7. nov 2009

hajdy mne drahy nastastie moc casto na sluzobky nechodi, ale chodi...tento rok je to uz treti krat...predtym bol 2x po tyzdni, teraz je to naraz na 2 tyzdne. zoske ale chodi manzel veeelmi casto na sluzobky, to by som tazko niesla veru...

dakujem x;o) uz po chuti x';o)

zucana
7. nov 2009

ved jo hajdy 😉
no my sme dnes pokrocili v izbicke...uz tam nie je postel muzik ju zlozil...zajtra este musi stol na pocitac a potom uz pomalycky popremiestnujeme 🙂
inak ja som dotlacila keksiky co mi doniesol 😎

zucana
7. nov 2009

inak dik za ten link vtedy na tu zavinovacku...uz ju mam u maminky a vraj je krasna 🙂

cukruska1920
7. nov 2009

Ahojte bruskane...ako sa vam dari?

oriesok1.
7. nov 2009

cukruska ahooooj!!! ako sa darí Tebe?

mmaarrttiinnaa
7. nov 2009

ahoj cukrus 😉

matka331
7. nov 2009

hojte zuci a ty prides rodit na slovesnsko ?
baby pred neikolkymi dnami som si objednala z netu gelproti celulitide zo stranky www.mojalekaren.sk
vcera mi dosiel tak som ho hned vyskusala naatrelasom si snim stehna aj zadok a vnoci mastrasne stipali az palili stehna aj zadok bolo to strasnee uz nikdy viac si nebude takee veci objednavat z netu ☹ ☹

mmaarrttiinnaa
7. nov 2009

matka ja take veci nikdy neobjednavam na nete ved su ich plne lekarne a drogerie ale aj ja som sa parkrat poucila na vlastnych chybach 😒 radsej ho nepouzivaj ☹

olifcek
7. nov 2009

ahoj cukru...mne osob ne celkom fajn..x;o)

matka i ja mam celulitidu, ale teraz na nu kaslem...az sa bude dat, vybeham..i ked...mam ju uz par rokov, a to i napriek tomu, ze som sportovala...co uz x;o)

zucana
7. nov 2009

aj ja mam celulu ale riesit to budem az po tehu...
nie mati nebudem rodit na slovensku...mamina mi veci donesie na vianoce 😉

matka331
7. nov 2009

ten krem uz pouzivat nebudem.... a ja som tiez taky sportovy typ aj futbal som hrala na stredneejjj ..aj predtehu som chodila behat aleta celulitida sa aj tak objavila ☹ asi ju tiez budemriesit az po tehu ...

granado
7. nov 2009

Ahojte babky žabky hlásim sa po dlhej dobe, nestíham vás akosi dočítať. Ja som dnes neaká sráááááááášne nervozna a neviem čo robiť. Chlap mi odišiel na nočnú, malý chlap je dnes nevyvenčený, lebo ma ešte aj hlava bolela a ten sa tiež nevie zmestiť do kože. Už nech je radšej zajtra. Ozik zajtr máme 6 výročie od svadby tak snaď bude zajtra dobre. Pridala som foto z 3D tak ak nás chcete vidieť mrknite. V utorok idem na tú nechutnú sladkú vodu 🤐 Inak bacha na to čím sa natierate v tehu by sa nemalo. Ja na brucho dávam oliv. olej čo sa natierajú bábetká. No ak ma ešte niečo napadne tak sa ozvem ale sledujem vás stále. 😕 😀

zucana
7. nov 2009

mati ries to az po tehu..bohvie co je v tych kremoch...ja sa pre istotu ani nekremujem len tym na strie a prsia...
kde su zas vsetky??? ja pred vecerou lebo veceriame az o 8mej sidavam trochu kolozvarskej lebo nevydrzim 2 hodky este 😅

olifcek
7. nov 2009

dobru chut zuci x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre