Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
3. dec 2009

dobre olif 🙂 som si Vas konecne docitala 😉 nebojis sa ist dat vypalit tie znamienka? vsak to cez zimu nik nevidi 😔

maculik
3. dec 2009

Dobre ranko 🙂

olifcek
3. dec 2009

hajdy nebojim...len ist asi pojdem uz az ked v januari, po ukonceni 38tt 😉 alebo az bude uz mala doma a hajat 😉

i mormane znamienka si musim nechat pozriet a mozno nejake i von bude musiet ist...mne v 12 rokoch totiz odstranili zhubne namienko...mam po nom velku jazvu, lebo ono samotne bolo velke a s velkymi a dlhymi korenm...

zucana
3. dec 2009

bre ranko....
mam tu upratovacku ktora chce prist upratovat este aj 24. doobeda a aj 31.doobeda chodi totiz stvrtky...a jej vravim ze 31 je silvester (lebo 24.12. tu nie su vianoce ale az 25.12. tak to by este slo) a ona ze ale az vecer...
no tak nevim 😕
inak vcera sa nam omyom v noci zapol alarm a to dost huci...nemohlo to vikinke nejak ublizit ze nie? 😅
olif aj ja mam tie cervene...a doooost a v 1.trimestri som bola u kozneho a povedal ze pocas tehu sa ich vela objavi....ale ze zmiznu tak snad zmiznu aj tie co som mala pred tehu 😀

olifcek
3. dec 2009

zuci neboj, vikinke to neublizilo, spoznala len dalsi zvuk x;o)

a ja tie znamienka nemam cervene...to su klasika hnede, len vyzeraju kusok inak ako tie bezne...tie, co mam ja,sa robia starym ludom x;o( ale vraj to nie je vylucene aj u mladych so svetlou pokozkou, vraj je to reakcia na nieco, comu sa koza branila...ale bolo by prijemne, keby zmizli aspon tie, co sa urobili pocas tehu x;o)

zucana
3. dec 2009

jaaj ja som myslela ze su take malinke cervene lebo aj tie sa robia starsim ludom 😉
vikinka uz kopka dala som jej ranajocky a za chvilu vyrazam do ulic...muzika idem dat k svokre nech tu nestrasi upratovacku 😀

olifcek
3. dec 2009

zuci jo i take hnede fleky sa im robia 😉

juj, ci by som i ja sla do uliiiiiic a nakupila nejake darceky na vianoce...

i oliv ranajkovala, je kludna teraz, tak asi papa 😉 manzelik nas riadne premaznava...

hehe, odloz ho veru na strazenie 😉

zucana
3. dec 2009

no len aby sa zas neposekali 😀
idem mu kupit teplaky na vianoce lebo ma dvoje a to asi ako so slipami musia byt iba hentake....jedny maju pritom takych 10 rokov....esteze tieto vyrabaju...
robim si este poriadky v papieroch a o 9:30 chcem vyrazit...
olif a ty co nespinkavas?dufam,ze aspon cez den trosku hm ? 😕

hajdylca
3. dec 2009

zuci spravne daj ho mamine, nam aj na predporodnej teta hovorila ze ak nam muz ochorie mame ho vystahovat do inej izby dat rusko, a ak mu bude moc zle zavolat mamu nech sa o neho stara 😀
neboj neposekaju sa 🙂

olifcek ja som ani netusila, ze sa moze pocas tehu vyberat a vypalovat znamienka... inak mne sa este velmi na zaciatku robili tie hnede na rukach, teraz zmizli uz...

olifcek
3. dec 2009

zuci cez den nesmiem, bo paq neviem ist spat v noci a buntosim, chi...moje telo je uz asi odpocinute, ked mi staci tolko spat, i ked dnesnych 7 hodin spanku je i o 2hod. viac ako predtym 😉

olifcek
3. dec 2009

hajdy jj, moze 😉

len tie na prsiach sme sa dododli, ze nechame teraz tak, keby mi v minulosti boli povedali, ze su to starecke, a ze sa len vypaluuju, davno by boli prec...ale neva...

tieto su take...zacinaju vo farbe koze az nakoniec stmavnu...a mne stmavli pocas tehu, hormony no x;o) tesim, az ich povypalujeme...mne take bolesti nic nerobia, takze pohodenka x;o)

zucana
3. dec 2009

no bol hajdy v inej izbe a aj rusku nosil ale dnes uz sa citi dobre a chce ist do roboty tak sa zas rozculujem 😠

olifcek
3. dec 2009

zuci, daj mu nocnik a zamkni ho x;o)

hajdylca
3. dec 2009

olif ze nocnik 😀 😀 no to su cely chlapi.... ani saTi necudujem, ze sa zlostis...
mne take este nevypalovali, ale ked som bola mala tak vtedy mi bradavice, ale ja som ich mala nenormalne vela, a stale sa po vypaleni vracali... potom sme nastastie kupili na ne "lak" a odvtedy ,klop-klop, nemam 🙂

olifcek
3. dec 2009

hajdy co za laaak? mne dali masticku na tie znamienka, ze sa zmensia, lebo vyschnu, ale ked, psssst, ja som tak leniva si cosi pravidelne mazat...ale asi manzelika necham, nech ma maze...x;) len prsia opat musime vynechat, chi

a co za ,,lak,,?

hajdylca
3. dec 2009

olif pozriem vola sa duofilm, ale to je vhodne len na bradavice http://www.docsimon.sk/tovar/duofilm-roztok-15ml
prsia moc nedrazdi, veru 🙂 🙂

maculik
3. dec 2009

ahojte
dnes je zase pekne, tesim sa 🙂 Starky zobral malu na hodku von, ja balim, kedze okolo obeda ideme zase k nasim na tyzden.
zuci, ten hluk neublizil, drobci to tam maju take tlmene, takze im to take hlasne nepripada. Ja som pri prvom tehu bola este v asi 33.t na futbale a kedze nebolo inde listkov, dali nas hned vedla tvrdeho jadra fanusikov hosti. No a ti prehravali a zacali robit bordel a niekedy pred koncom hodili delobuch kusok od nas, no ja som skoro od laku a hluku porodila 😝 😒 Nastastie mala kopkala dalej a hned na dalsej poradni som sa pre istotu na to spytala, dr vraj ze to je v pohode, ze to nevadi, ale nadvihol trochu obocie, ze co som robila v 8.mes na futbale 😀

olifcek
3. dec 2009

hajdy x;o) jj, i na kreme pisu,nech si dam pokoj v urcitych oblastiach ak som tehu x;)

macu hehe, veru na futbale v 8 mesiac tehotnosti, chiii

i u nas je kraane tepluuucko, joj...

garonka
3. dec 2009

ahojte guľky 😉

dnes som po poradni šecko oki, cukor, tlak sme zatvorení 😉 a aj sono nam robila takže sme v 32tt maly je väčší 🙂 hlavičku ma dole a nožky hore ale ma zakazane mi rozkopavať pečienku 😀

tu v KE je nadherne teplučkoooooooo a inač baby objednali sme kočík konečne sa aj drahy umudril síce príde buď do Vianoc alebo po Novom roku 😕

hajdylca
3. dec 2009

no olif nam na predporodnej povedala teta (teraz budem chvilku muuudra 😵 ) ze tak si mozme potom porod vyvolat, ze nejakou jemnou kefkou naolejcekovanou aj napriklad.. lebo ze tak sa tvroti oxytocin (neviem, ci spravne napisala), kt. urychluje porod...

macu teda sa necudujem, ze sa lekar divil 🙂

u nas teda pekne vobec nie je. od rana je hmla, dokonca som videla jedneho uja aj auto oskrabavat...

janielah
3. dec 2009

ahojte babky.
garonka, ako mozes byt v 32 tt, ked termin mas 12.2. a to este tu na MK dava termin trosku skor??
oli, mne sa tiez nepozdava jedna sosovicka v pupku, kym som bola chuda, tak som ju ani nevnimala, ale teraz je pupek vypuknuty a sosovicka vytrca...no sranda, najradsej by som si ju tiez dala prec...ale skusali sme to s tym vlasom a vlas padol 😀 a taku mam aj pod podprsenkou, na jednom mieste, kde sa mi sucha, tak aj tu by som zlikvidovat najradsej, ale neviem tiez, ci sa to teraz moze...

garonka
3. dec 2009

Jani to neviem ani ja 😠 robila mi sono a trepe že som v 32tt no a primar mi povie že som v 30tt no vyjsť z mojej doktorky je niekedy ako padnuť na hlavu 😝 ale vravela, že je o 2 týždne väčší no ja si radšej počkam na vyšetrenie u primara 😕

janielah
3. dec 2009

aha a tak ti posuvaju aj termin porodu hore dole? nech si to laskavo ujasnia, nech vies 😀
Hajdy, co to? Ako? Kde s tou kefkou??? 😕

hajdylca
3. dec 2009

jani no fakt nevymyslam, teta povedala, ze ak by sme chceli ze jemnuckou kefkou si mame bradavky drazdit, ze tym sa bude produkovat ten hormon, kt. urychluje, ci vyvolava porod, ale to iste ako stimulacia bradaviek, je aj sexik bez ochrany... vsak ak by som to nahodou nasla niekde tak to presne skopirujem, aby ste si nemysleli ze co to vymyslam 🙂 🙂

olifcek
3. dec 2009

hajdy akoze tak jemne masirovat tou kefkou co? 😉

jani tu na pupku urcite nie, ale pri podpire v pohode x;o) kozne Ti povie x;o)

garonka v pohode mozes byt o dva tyzdne skor, termin porodu sa tiez posunul, kedze je malicky velky na 30tt x;o)))

olifcek
3. dec 2009

hajdy ja nepochybujem, ze recht vravis. pochopila som, preco je sexiq odporucany az do konca tehu, ak nie su zdravotne komplikacie...

janielah
3. dec 2009

😀 ved ja ti veriiiim, ja som sa len zlakla, lebo som nepochopila, ze co s tou kefkou treba robit 😀
asi mi aj tak len toto ostane, ak nahodou mala nebude chciet ist von....lebo na sex so mnou ako s najvacsou velrybou na svete asi nikoho nenahovorim 😀 (ved uz teraz sa nic nedeje... 😒 nieto este v 9.mesiaci...)

olifcek
3. dec 2009

jani jak neeee? my by sme chceli obaja, aleeee...nakolko sa mma setrit a krcok je kratky, tak sa mi to zrejme neodporuca...fnuk

maculik
3. dec 2009

kocky, to s tym masirovanim je pravda, a nemusi to byt len kefkou, normalne prstami si ich masirovat, ale vo fazach. Pomaha to spustaniu toho hormonu, co vyvolava kontrakcie. A nechraneny sexik preto, lebo ejakulat obsahuje tiez nejaku latku, ktora tomu pomaha.

no, ja sa lucim, ozvem sa vecer z domu, idem sa este venovat svokrovcom, kym dojdu nasi. Tak pekny dnik zatial 🙂

janielah
3. dec 2009

no my ne, uz asi mesiac, lebo je to take divne uz aj mne...
mala sa mi tam vrti v bruchu a my toto -- hento... sa mi to nepaci... vsak bude este prilezitosti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre