Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. jún 2010

@garonka ci tricko das na kratasy? ale itak, v opalovackach menej,myslim.lebo nic nebude mat v pase...

garonka
9. jún 2010

@olifcek skusim opaľovačky alebo ešte neviem no
a zas som sama 🙄

maculik
9. jún 2010

@garonka, mali sme jeden den klobucik a druhy den takuto ciapocku, ale ta s klobukom je fotena inokedy, lebo teraz cez vikend som ho v nom necvakla

ale je pravda, ze 30st u nas este nebolo, len cca 26-27

olifcek
9. jún 2010

@garonka mne mm prisiel dnes o siedmej, sme sa stretli vonku, ked sme s malou uz dom sli 🙂

olifcek
9. jún 2010

@maculik ja bych olivke kobucik dala, ale bojim bojim o uska..x;o(((

garonka
9. jún 2010

@maculik jeeej v tom klobučiku je aky roztomily užas 😉 😉 😉

garonka
9. jún 2010

@olifcek môj sa vyparil do roboty pre papiere že bude celu noc nad notebookom bdieť, tak super zajtra bude taky unaveny a už mi to ide vrcholne na nervy, v obchode tak vedľa mňa znechutene stal, že som ho radšej poslala het a na prechadzku som šla sama lebo by sme sa hadali 🙄

olifcek
9. jún 2010

@maculik veru, kovboj maly

olifcek
9. jún 2010

@garonka ☹ moj mm odmietol byt v novom time...lebo by bol v praci od vidim do nevidim..

maculik
9. jún 2010

dakujeme 🙂
no my sme sa vcera vecer aj pochytili, lebo mm zacal nieco o futbale a ze v utorok hrame my a ze si berie poobede volno. No a ja som podotkla, ze to co, kvoli futbalu si vezme pol dna volno, ale ked chcem, aby si vzal volno napr.kvoli vyletu, tak nemoze, lebo ze ma vela roboty a podobne. No a on vyletel, ze toto je prvy krat a podobne, ja chapem, ved aj ja budem pozerat niektore zapasy, ale aj tak som mala pravdu!
Ale potom uz sme to nechali tak, zmenili sme temu.

A tiez je este v praci, priviezol o pol7 Adelku aj nakup a isiel naspat, dnes musia byt dlhsie. A inak chodieva okolo pol7-7 😒

garonka
9. jún 2010

@olifcek sice možno len teraz take obdobie je, že maju toho veľmi veľa, a k tomu sa pridali tie povodne, teraz maju nariadene, že nemaju pracovnu dobu robia kym treba, v Myšli boli takisto, vidím, že mm nevladze z poslednych síl sa snaží aby sme aj my boli spokojní a aj v robote, bože

maculik
9. jún 2010

@garonka, a mm co robi? ved urcite tu aj ich mrzi, ze nemozu byt viac doma s nami a detmi 😒

maculik
9. jún 2010

no, idem ja buvat, dobru noc 🙂

garonka
9. jún 2010

@maculik vo vodarňach pracuje, a niekedy robí aj za troch, cez deň je v terene kade tade chodí, potom ho občas stiahnu na noc, že musí do prace a na druhy deň zas ide do roboty čiže sa vyspi take 3 hodinky, a ja som na prašky že chodí autom nech sa mu nič nestane.
a teraz mi pošle sms, že si mam kľudne hajať no keby sa dalo 🙄

garonka
9. jún 2010

@maculik dobru nockuuuuuuuuu 😉

maculik
9. jún 2010

@garonka, fuha, tak to ma riadne narocne.. a este teraz, ked bola taka situacia. No ved hadam sa to coskoro vrati do normalu a uzijete si ho cez leto viac..

maculik
9. jún 2010

dobruuuu uz naozaj 😀

garonka
9. jún 2010

idem i ja do postele
zajtra som tu zas 😀 😝

olifcek
9. jún 2010

aa ostala som sama....oliv som prelozila a ona spinka....urcite nie dlho, takze idem na zubky, sprxha uz bola, ze ked sa zobudi, len si urobime pelech a hajame x;o)

zucana
9. jún 2010

@maci maly jaky zlaty ...a s tym fotbalom u nas napodobne...ze ked bude hrat taliansko tak je mimo domu a ze ked budeme hrat so slovenskom tak je doma 😠
@rivatha my mame slnecnik a je oki ...taky isty co odraza....
no idem ja zajtra na slnecne kremy...aj biodermu chcem aj tu eu...ci ako sa to vola 😀
boli sme v ikea s kamoskou ta zajtra fici na slovensko tak budeme sami ☹
zajtra idem na krv....malu dam na hodku k svokre ale moc sa s nou nebavim tak mi je to nie moc povoli....
dobru nocku cmuk malickym

zucana
9. jún 2010

@maminka a ty sa netrap ...nedavaj um ani prikrmy...ty si maminka rob ako myslis ved nezomiera od hladu.....drzkam palceky 😵
@olif mala jaka krasnucka z tych jej ociek nechapem...ale capicku by som uz nedavala ked je hentak v hlbokom 😉

olifcek
9. jún 2010

@zucana dakujem x;o) ja bych jej mozno ciapocku nedavala, ale ona musi byt na rukach, inak plac neskutocny...i ked dnes po straaasne dhej dobe v kociariku vydrzala... nie cely cas, ale skoro cely 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jja
10. jún 2010

nestiham vseto precitat co ste popisali...iba viem ze kosicanky maju dnes stretko 🙂 babule aj ja chcem stretko 😒 a vypadnut medzi ludi 😒
inac takto sa ja ucim na statnice 😎

a vitam nove februarovky 😀

svetlankat
10. jún 2010

Dobré ránko

@jja tvrdý veget.

olifcek
10. jún 2010

@jja hehe...ze jakyyy relax 😀

svetlankat
10. jún 2010

Tak my uz spinkame na balkone, idem kus popratat.

blumka
10. jún 2010

sewaste zeny... boze to zas bola noc,,,uz sa radsej nevyjadrujem 😉

@laxity keby som ja mala ponozky stale tak umrem 😀 dnu mame 26 stupnov vonku je 30, ja som bez ponozek, deti tiez...myslim ze to co pises plati skor o chladnejsom pocasi 😉 terezka beha bosa odkedy vie chodit ked je teplo a myslim, ze aj vdaka tomu nebyva casto chora...niektori pediatri dokonca odporucaju naboso behat detom po nerovnom povrchu, napr. vonku po trave, piesku aby sa tvarovala klenba noh...jasne ze v lete a ked viem ze je to bezpecne...

@rivatha...toto pocasie je pre deti hruza..preto je Davidko taky ako pises...nam sa totalne kazi rezim, lebo Juli nevie spinkat v takom teple..v noci mame v izbe 24 stupnov, darmo ze otvorim okno, vonku nie je chladnejsie a iba spuchnem z pelu...

blumka
10. jún 2010

zeny, dosiel mi next...tie saty co som objednala su super...skoda ze az o rok ich baby oblecu...a ten playsuit co si aj @maculik kupila je prekrasny 😉

maculik
10. jún 2010

@blumka, takze je ten playsuit Terezke este trochu velky? Lebo ja som si nakoniec dala maminnke kupit ten na 1,5-2r, kedze ten vacsi nemali, tak dufam, ze to ponosi este tento rok.

tu je teplo, ale prsi taky letny dazdik a kedze Petik v kociku byt nechce a na vajicko nemam kryt, sme vnutri.
@blumka, prosimta, mas na ten ergo nosic (myslim, ze ten mas, ze?) nejaky kryt, aby si mohla v nom nosit aj ked prsi? Ja som nieco nasla na manducu, ale neviem, ktory mam vybrat, lebo nepremokavy je len jeden (zda sa) a ten sa mi zda velmi teply. Tak neviem, ale rada by som chodila von aj ked takto malo prsi.

inak, dobre ranko 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre