Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. aug 2009

prave citam, ze som mala recht x;O) zuci, ako Ty stihas aj nas aj januar? wow... 😉

olifcek
6. aug 2009

pozeram, ze to uz edavno boli pastnute tie odpovede z januara....tsss..zase mi to nerefreshlo stranu...vrrr

cukruska1920
6. aug 2009

Ahojte..chybala som vam? 😅 co tu mate noveho? som tu len na chvilku tak by mi dlho trvalo kym by som to vsetko precitala... ja sa mam fajn...v utorok som bola na odbery a mam uz knizku... spinenie pomaly ustupuje...dnes som zatial este vobec...klop klop..tak uvidim ako to bude dalej...musim stale lezat tak nic ine robit nemozem...zajtra idem na sono tak dufam ze bude vsetko v poriadku...dnes mam v bruchu pocit ako keby som urobila tisic brusakov...strasna svalovica ci co... zajtra vam dam vediet ako som dopadla na sone... mal by mi robit aj NT tak som zvedava...drzte palce

loginka
6. aug 2009

chybala 🙂 a drzime silno!!

olifcek
6. aug 2009

no vitaj logi x;o) takze lezkas a odpocivas? tak preco len na chvilku, ha? jo, ten pocit v brusku akoby som urobila tisic brusakov poznam, hehe

blumka
6. aug 2009

logi, neboj, to urcite nema nic spolocne s babom, babo je uplne inde ako pri pupku....teraz sa v nas vsetko posuva, organy si hladaju nove miesto tak to moze byt aj z toho
olif a ten pas, je tak len na okrasu, niecim ozivit brusko a ked ten moj najdem tak odfotim... 😀

vevoncek
7. aug 2009

dobré ránko

kika tak keď porodíma budem mať zase také problémy s mikózou tak vyskúšam tú diétu

cukrus no konečne ťa čítam teda som nevedela že máš takéto problémy a čo ti povedal doki že prečo sa to deje veď si bola úplne o.k.?držím ti veľmi veľmi veľmi palčeky aby bolo všetko dobre!

baby ja som sa túto noc vobec nevyspala celú noc ma bolelo brucho úplne taký pocit ako keby sa mi išlo brucho odtrhnúť ale beriem to tak ako ste písali posúvajú sa možno orgány, lebo už mi konečne začalo brucho rásť 😀 dnes ráno si to aj manžo všimol takže teraz keď dám najnovšie foto tak už tam bude konečne aj nejaké bruško

kakatka1
7. aug 2009

Dobre ranko! Tak ja si uzivam posledny den dovolenky aj ked som sa dnes rano moc nevyspala.Simko ma zobudil uz o 6h 😖 Este niektora spavate na brusku, ja sa pravidelne zobudim na bruchu, neviem si odvyknut. 😠 A pekny dnicek!

jja
7. aug 2009

Ahojte....kakatka, ja som stale na brusku..aj vecer zaspavam, inac neviem...len si trosku podlozim perinu alebo ruku pod bok....neviem ako budem spavat ked bude brusko vacsie 😒

blumka
7. aug 2009

dobre ranko, ja som sa dnes suprovo vyspala.... aj mala bola taka zlata, ze ked sa zobudila o siedmej tak do pol osmej len tak tichucko sedela v postielke a cakala kym sa zobudime 😵
dnes idem znova na oravu, tak si uzijem trosku kludu

martulanr
7. aug 2009

ahoojte ja vecer nemôžem zaspat mala som to aj pri malom potom by som rano spala aj do 9 ale maly uz o 7 hore

pozerala som tie stranky s tehu vecami krásne len mam taku postavu ze sa bojim niečo objednat ked je to univerzálna veľkosť

😉

olifcek
7. aug 2009

asi od mesiaca nespim na brusku..nie preto, zeby som si to strazila, nejak mi to teraz nan nejde, i ked je to moja milovana poloha...x;o)

blum sa maaaaas....wow....mala je zlatunka, ze je tak ohladuplna, snad jej to ostane x;o)

martu akuze to mas postavu? x;o)

vevoncek
7. aug 2009

ja si myslím že pokiaľ je vám to pohodlné tak prečo nespať na bruchu aj ja spávam ale občas mi je to nepríjemné a vtedy zmením polohu ale si myslím že aj neskôr keď bude bábo väčšie a bude mu vadiť poloha na bruchu tak to dá určite najavo

olifcek
7. aug 2009

vevo jj, odkopne nas z bruska, hehe x;o)

martulanr
7. aug 2009

Olif od pasa hore 38 a dole 40 a ked mi narastie brusko tak pootom XL 😀

olifcek
7. aug 2009

martu ved to f pohode je...to je peknucka postavicka a myslim to uprimne

matka331
7. aug 2009

ahojte ..vcera mi nas pes skocil na brusko ..ale brusko ma neboli myslim si ze je vsetko ok...ale aj tak sa bojim myslite si ze neako ublizil babetku?

martulanr
7. aug 2009

Olif strach ist do obchodu 😀

vevoncek
7. aug 2009

ja mám opačný prípad dolu mám 36 a hore mám 38 😀

matka akého psíka máš?

olifcek
7. aug 2009

matka neublizilo. vsade pisu, ze je babatko fajne chranene v brusku a vo vodicke x;o)

martu no daj fotku x;o)

blumka
7. aug 2009

matka, babatko je este malinke, a je este veeeelmi hlboko v brusku..takze sa nic nestalo....mne tiez vcera neterka nechtiac capla po bruchu 😉

olifcek
7. aug 2009

babatko este ani nie je v brusku, ale pod nim x;o) az neskor pojde vyssie, ze jo? x;O)

blumka
7. aug 2009

jeeeej, ja uz mam 13tt 😵

blumka
7. aug 2009

jj olif, tak nejako.....
sesterka mojh muz, je od polnoci v porodnici, tak cakame kazdu chvilu na tu peknu spravu....ani nevieme co to bude, tak sme zvedaviiiiiiiiiiiiiiiiiiii

olifcek
7. aug 2009

gratulujem blum 😉 snad uz aj cesta pojde lepsie ako naposledy...hm?

olifcek
7. aug 2009

to vydrzali nevediet? jejda x;o) sla do sace? ci nie je v KE?

martulanr
7. aug 2009

olif pracujem na fotke len musim najst nejaku na ktorej som ja 😀

olifcek
7. aug 2009

ja si pockam 😉

martulanr
7. aug 2009

už aspom niečoo 😀

matka331
7. aug 2009

dakujem vaam .....asi mate pravdu a pes mi skocil na brusko rovno pod prsia a tam babetko neni urcite ...takze by to malo byt asi v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre