Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
28. jún 2010

@jaja32 dobruuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

garonka
28. jún 2010

@zoska ani my sami nezaspime ani za svet, raz na prse a raz sa musime uhojdať 😖 😲

hajdylca
28. jún 2010

@olifcek dakujem za link, zajtra na Vas myslim 😔
@zoska juj tie deturence, a potom mami vyzeraju ako klamarky 🙂 a prstek sa snad cim skor zahoji, lebo si neviem predstavit ani prebalovanie, nie este kupanie, ci uspavanie...
@jaja32 ja presne tak isto skracujem nechty...
@blumka rano som si odsavala mlieko (sice len 60ml), ale kedze i dnes drobec kvoli tomu hrasku plakal, tak rozmyslam ci ho mam vobec mrazit 😕 ked mu potom budem kasu z neho robit, alebo nejaku mrkvicku riedit to mu moze i potom zle urobit, ci ked uz bude vacsi nebude mat problemiky? juuj normalna veda toto kojenie 😔

loginka
28. jún 2010

cafte,
no zaspavanie, u nas je to rozne, prve ranne spanie spinkaju doma a to Laurinka niekedy zaspi aj sama v postielke, ale poslednu dobu strajkovala, takze na rukach - ale vo zvislej polohe, maly sa uspi na rukach - inak by po polozeni nezaspal, dalsie 2 spania uz zaspavame v kociku, niekedy sa to nevydari a Donminik rumazga, takze ho musim vybrat a uspat na rukach, vecerne uspanie je s Laurinkou super - to zaspi okolo 8 na prse, Dominik zaspava s mm alebo s babkou na rukach, alebo na posteli vo vedlajsej miestnosti, potom sa prelozi

predtym sme ich stale uspavali cez den na rukach, lebo sme nechceli aby sme v kociku mali stereo a navzajom sa budili, teraz je to uz lepsie, a aj vecer Domninik na rukach strajkuje, co som rada, lebo uspavat ich na rukach je uz riadna drina

maculik
28. jún 2010

ahojte,
tak Petrik zaspal az teraz 😝 A to som ho zacala krmit nieco po pol9, napapal sa a zacal sa vykecavat, vyskat, vrcat, no proste po spanku ani stopy. Tak som ho doniesla do obyvky, nech nerusi Adelku (boze, uz nech sme prestahovani...) a tu tiez vymyslal a az teraz zaspal... 😒
Ale viem preco, my sme totiz isli z V.roboty do parku rozlucit sa so znamymi, kt.odchadzaju zit do Washingtonu, no a PEtrik zaspal o pol7 do 7. Preto sa mu toto posunulo. Musim uz dat na to pozor, aby tak vecer nezaspal.
Ma to stve, ze nemame este rezim, on si zaspi ako chce cez den a vecer ani nevravim 😒

@olifcek zajtra budem aj ja drzat palce, aj potom, ked vas budu operovat, tfuj tfuj 🙂

a viac nestiham docitat, lebo ideme dopozerat film, tak zajtra docitam 🙂

Dobru nocku

loginka
28. jún 2010

@olifcek drzte sa!!!! neboj zvladnete to a budete ma t pokoj

olifcek
28. jún 2010

my mame operaciu 30.06., zajtra nas len prijmu...

dakujeeemeee

loginka
28. jún 2010

baby v com davate spat deti? ja davam teraz body s kr.rukavom a dupacky a teraz som prikryla len uterakom ked je teplo

loginka
28. jún 2010

inak, niekto pisal o tom petrzlene, lzesa nema, lebo pamatam sa, ze v Damskom magazine bola dr. ktora spominala, z e na zaciatku davat mrkvu, petrzlen, masko, tak neviem fakt sa nema?
ale aj tak ho velmi v obchode nemaju, zajtra varime prvy raz morcacie masko 🙂

garonka
28. jún 2010

@loginka my hajame len v kratkom bodynku a polodupky lebo tobi haja odkryty 😵

loginka
28. jún 2010

prave som zistila kolko j ehodim tak uz padim do postele, lebo bude velky deficit
bru

loginka
28. jún 2010

garon, aj nas Dominik je stale odokryty, lebo robi velke vykopy 🙂

olifcek
28. jún 2010

@loginka jak si v prikrmoch postupovala?

my hajame v opalovackach dnes a ponozticky a neprikryjem, lebo oliv sa itak odkryje

loginka
28. jún 2010

uz fakt idem 😉

dorotka2
28. jún 2010

Ahojte, strasne vela pisete, clovek ked tu nie je tri dni, nestiha docitat, no konecne sa podarilo. My spinkame v pyzamku, aj ked je takto teplo neprikryta je, no kamoska radila stale pyzamko a zatial je jej oka. Co sa tyka zaspavania, od 6 tyzdnov zaspava malinka sama v postielke, napapame sa a sup do postielky, a spinkame na brusku, aj ked sa to teraz neodporuca, ale jej sa tak spinka lepsie, nebudi sa mi v noci vobec, dava mi 10-12 hodinove spanky. Do 6 tyzdnov sme sa aj my uspavali niekolko hodin, hlavne ju stale bolelo brusko, aj ked maminka nic nespapala, tak sme pouzivali espumisan a je to fakt super vec. Idem uz konecne spat, uloha splnena, komunikacia docitana, aj ked niektore veci som musela preskocit, 20 atran je 20 stran. 🙂 Bru noc vsetkym, drzim palce na operaciach.

olifcek
29. jún 2010

bre ranko

jja
29. jún 2010

@olifcek drzim palce

svetlankat
29. jún 2010

Dobre ranko,
@olifcek drzte sa

@maculik petrikovi vsetko naj naj naj k meninkam.

olifcek
29. jún 2010

@svetlankat
@jja

dakujem kraasne....ale dnes tam len ideme, zajtra operujuuuuu

@zoska vsetko naaaaaj k meninkaaaaaam

@maculik i petriikovi x;o)

garonka
29. jún 2010

dobre rankoooooo všetkym Peťkam, Petríkom a Pavlom želam všetko naj naj naj naj naj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@olifcek držkam palčokyyy 😉

svetlankat
29. jún 2010

@zoska je petra?
@olifcek aj ja sa pripajam

svetlankat
29. jún 2010

@olifcek a nevadi ze az zajtra operuju, my ti drzime palceky uz od dnes. 🙂

andrea2603
29. jún 2010

ahojte.
Krásne meniny všetkým Peťkom a aj zoske 🙂
@olifcek budeme na vás myslieť, aby ste to bez komplikáciíí zvládli.

zoska
29. jún 2010

Ahojte,
mla bola hore v noci kazde 2,5hodiny 🙄
a strasne ju fascinuje moj obviazany prst, furt by ho chytal...preblovnie som celkom zvldl aj oblieknie...no nebude to take strasne...len pri vacsej namahe bolí 😒

@svetlankat jj som Petra 😀
@maculik Petkoi vsetko naj, @maminnka aj tvojmu syncekovi vsetko dobre 😉
@lolka pekne meniny 🙂

snad som na nikoho nezbudla 😕

@olifcek drzim prstiky, nech olivk dobre zvladne pobyt v nemocke 😉

andrea2603
29. jún 2010

@zoska teuska má tiež Peťka 🙂 a lolka je Petra?, to som ani nevedela, tak aj jej krásne meniny 😵

laxity
29. jún 2010

dobré ránko

v prvom rade @olifcek držte sa 😉

a všetkým Petríkom a Peťkám prajem všetko naj, maminky nech sú šťastné z radosti a nových pokrokov detičiek a detičky nech vám robia neskutočnú radosť 🙂

a ja hlásim super no 9,5 hodiny a paq ešte hoďka po papaní a teraz ideme na prechádzku....stačia opaľovačky? Keď je len 9 hodín...a máme novinky, Natálka sa krásne pretočí z chrbátika na bruško a pekne pasie koníky...už to dnes ráno urobila 5 krát 🙂

@dorotka2 rýpeš? 😀....Vikinka taká spachtoška? a zavítaj aj častejšie, lebo nikdy nebudeš stíhať čo sa tu popíše 😀

svetlankat
29. jún 2010

@maminnka aj vam pekne meninky, aj lolka je Petra? Podla tych nickov to nevieeeeeeeeeeeeem. Tak vsetko naj. Pocko vas vyslo pekne aspon tu na vychode. Tak si tento den pekne uzite oslavenci

katina2209
29. jún 2010

Maminnka, Maculik, Teuska krasne meninky Petkovi prajeme aj dievcata zoska,lolka vsetko najkrajsie k meninkam...

@olifcek drzime vam velmo palceky nech vam to dobre 30.6. dopadne my oslavujeme tatove narodky a dnes meniny...
My mame noci coraz horsie budime sa kazde dve hodinky neviem co som pojedla,ale Matka tak zapieklo uz treti den nekakal myslite babulky, ze mu mam pomoct s teplomerikom? Inak si prdka,ale kakat nic....ale budi sa kazde dve hodinky v noci a chce sa pricucnut jedla som spenat pred tym nic ked som ho jedla a zeby teraz mu spravil sarapatu?Dnes som toho velmi nenaspala uz tri noci skoro vobec nespim a Matkovi sa urobili nad laktikom take supinky drobnunke dufam,ze to nebude atopicky ekzem skusim zmenit mliecko cim ho natieram.....
V noci sme cvicili aj nozkami zatial pekne kakal pravidelne neviem co sa mu to porobilo...

lolka
29. jún 2010

dobre ranko,
@zoska dakujeeeem a aj tebe prajem vsetko najlepsie k meninkam, nech su nase deticky zdrave a poslusne 😀

A samozrejme prajem aj Petkom vsetko naj, aby pekne rastli a maminy sa z nich tesili 🙂

laxity
29. jún 2010

@katina2209 ja vždy pomáham teplomeríkom, keď vidím, ne jej to nejak nejde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre