Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
4. aug 2010

@laxity, ale u nas to je take ze raz za den sa niekde preplazi takym divnym pohybom...to este nie je nic...len ked jej podkladam nieco pod paticky tak sa vie odrazit a pomaha jej to...od naozajstneho plazenia este mame daleko

laxity
4. aug 2010

@blumka ale predsa 🙂

olifcek
4. aug 2010

@zucana to co pise @matesl @maculik som myslela x;O)

no a moja oliv sa mi z bruska pretaca na chrbatik....snazi sa niekdedy i lozit ale ide jej to ako husenke, akurat uz hlavku nezabara do postele 😵

bujaka!

oliv sa davno pyta na ruky a aj k cudzim....i v nemocke sa pytala ku chirurgovi, ked sme pruh sli operovat....teda den pred.... 🙂 ale to asi preto. ze je stale na rukach....kto ho vie 😉

olifcek
4. aug 2010

lozit mozno budeme posledne, hech...nevadiiiiiii

olifcek
4. aug 2010

baby, kupit? je dobra? velmi sa mi paci x;o)

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8086885

boli sme v ke v optime a vsetky v alltoys nad 100eur a nechapali sme, co je na nich take skvele...horor...

olifcek
4. aug 2010

abo kuk sem a poradte, prosim, definitivne...x;o) dakiii

http://www.babatkosk.sk/130,otočná-vysoká-stoli...

olifcek
4. aug 2010

to som tu sama? super, noooo x;o)

asi sa idem s oliv hrat ako vcera, paq podriemkat, paq sem kuknem a paq ideme olivke robit pas a na bytove si idem zmenit konecne priezvisko, hehe...

olifcek
4. aug 2010

teda tu tie stolicky

http://www.babatkosk.sk/skladacie-stolicky,7.html

odtial to kupime zrejme...abo vyberieme a kukneme v babatkove a u bociana, ci nemaju, nech to postou nejde...a ked nic, tak proste posta, co uz x;o)

svetlankat
4. aug 2010

@olifcek ja ti neviem poradit, my mame zdedenu po segre drevenu, co sa da oddelit stolik so stolickou ked bude Miska vacsia

svetlankat
4. aug 2010

@maculik aj ja prajem stastnu cestu.

Uz som vas baby docitala. My zaspavame sami v postielke. Vecer bez plienocky ale cez den vzdy s plienockou v kociku. Tiez uz natahujeme rucky ked chceme ist na rucky a popri tom robime take komicke grimase, akoze sa radujeme. V postielke putujeme celu noc, tie chytame tycky a uz aj do nich kopeme, presne vie kde konci hniezdo tak sa tak nasteluje aby vedela kopnut. Tiez nam padala hlavka, ked sme boli na brusku, ale to sme uz prestali robit, a na ruckach sa este sem tam hodime dozadu. Hlavne vtedy ked mame z niecoho radost alebo nas nieco z nicoho nic prekvapi.

svetlankat
4. aug 2010

Idem zehlit, konecne sa trosku schladilo, v tych horucavach som odmietla. Inac je to moja najneoblubenejsia domaca praca, ale co uz aj to treba.

zucana
4. aug 2010

bujaka !
ja som spala do 9.20 viki do 8.15 a neviem co robila do 9.20 v posteli vedla mna 😅
baby nasli ste ten box pre babatka ktore su zaroven prenosna postielka s matracom co sa da dat aj vysie arozopnut???nehodite link?dakujem moc

jja
4. aug 2010

dievcence, ktore uz prikrmujete ako ste varili tekvicu pre babatka? my sme zacali papat v nedelu, velmi nam chuti, nestiham naberat 🙂 ...len mame trosku problem s kakanim, predtym to bolo aj 3 krat denne a teraz sa tlaci, puci a nejde to...chudatko...

zucana
4. aug 2010

@jja to a zaciatku aj u nas ta...teraz uz pekne...
olif tie stolicky ja som nejak neriesila....ale asi ta bambi....

maminnka
4. aug 2010

@blumka chcem ta podoporit vo vcerajsej diskusii o zmanch v socialnych davkach pre rodicov. Rozmyslame rovnako. Len oci otvaram, kolko zien sa buri, lebo "ich stat ide okradat" a preto uz nebudu mat deti. 🙄 🙄 🙄 🙄 pre par stoviek euro po narodeni???

jja
4. aug 2010

@zucana tak to si ma potesila, lebo mi je jej normalne luto ked ju vidim ako sa trapi 😒

olifcek
4. aug 2010

@jja skus urobit redsie, my kakame stale aspon 2x denne @zucana daki

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
4. aug 2010

Ahojte.
@olifcek ja mám niečo takéto:
http://www.babatkosk.sk/212,agnieszka-i.html
ešte Lenkina bola a som spokojná, aj teraz to ešte Lenka využíva ako stolík a stoličku.

olifcek
4. aug 2010

@rivatha do 100eur, ale nechcem zbytocne platit za znacku...chcela by som, aby vydrzala do cca tych troch rokov, proste kym nebude sediet na klasickej stolicke x;o)

@andrea2603 SUPER, dakujem kraaasne...mm itak radsej drevenu chce a tato ani nie je zbytocne drahaaaa...a sediet tam itak bude Oliv az sama bude sediet x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
4. aug 2010

@rivatha ty mas ten box nie?je taky ako si chcela?je aj s posuvnym matracom a zipsom??? das link?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
4. aug 2010

@rivatha a iba tu sa to da kupit? a kde je to vyrobene a si teda spokojna?

zoska
4. aug 2010

baby neviete ci mi malú do pasu zapíšu napočkanie? chystam sa tym v piatok, treba doniest len rodny list a moj pas....dufam, ze to nebude trvat mesiac... 😕

a este dotaz....da sa uz v tomto veku zistit, ci bude dieta lavak alebo pravak? neli vsetko chyta do lavej riky, potom prelozi aj do pravej, ale primarne vsetko do lavej, aj ju viacej pouziva 😕 my s mm sme pravaci 😨 asi to od toho nezavisí, ani z toho nebudem robit ziadnu vedu, ja som len zvedava ci sa to z v tomto veku formuje....

olifcek
4. aug 2010

@zoska vraj na pockanie za par eur 😵

olifcek
4. aug 2010

@zoska vraj az po roku a pol...ja som lavacka, mm pravak...a oliv jeden cas vsetko najprv lavou chytala, ale teraz uz to strieda x;o) i do oboch stran sa pretaca...takze este nie je zdaleka rozhodnuteeee x;o)

a som hrda na to, ze som lavacka, je nas maaalo x;oD

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre