Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
16. sep 2010

baby,mozem sa postazovat? Aj Vam stale niekto vnucuje nazory ohladom jedla deti? 😕 Alebo len ja vyzeram taka neschopacka?a hlavne mi radia ludia,co nikdy nekojili...A chudatku nedam poriadne napapat a len ho kojim...Pol roka mi vsetci pilili usi,ako mam malej davat ovocie,stavicky....a vsetci to riesili,dokonca mala neter sa ma pytala,ci jej davam ovocie(ako pocula,ked sa mama s babkou bavili..)Tak som si povedala,bude mat pol roka,budem mat pokoj,uz bude papat,vsetci budu spokojni...prd.Zase,piskotky tiez nie??a ved toto moze,tamto moze.Minuly tyzden moja mama uz mala na lyzici krystalovy cukor a psie oci na mna,ze:naozaj nemoze???vravim Nie! vcera na navsteve uz puding z kremesu na lyzici.,ze ved to moze...a ze preco nie???minule chceli dat malej(alebo aj dali ,neviem)solenu kukuricu.. preco nie?uz mam chut niekedy povedat pre h....o Ale potom si spomeniem na Garonkin peceny bocik... 😅
ved ked jej stacia chrumky pohankove,kukuricne,tak co?Neviem preco to niekto nedokaze respektovat.. 😔

maminnka
16. sep 2010

@avaka tito vecne otazky co moze, co nemoze... ja ich nastastie nemam, ale poriadne by mi to liezlo na nervy. Skus odpovedat, ze sa riadis radami doktorky a vyskumami Svetovej zdravotnickej organizacie, ze za mnohe civilizacne choroby moze prave zle stravovanie deti v kojeneckom veku. A hotovo. Viac neries, lebo sa zblaznis!

jja
16. sep 2010

@avaka moja ja mam to iiste...ja som ta krkavcia mater ktora ma prve deco a nevie co od rozkose s nim 🙄 poznam to. minule tak moja mama mala v ruke cokoladovy kolac a tiez ze vsak to moze...no skoro som ju prizabila 😖 treba sa naucit to nejako brat jednym uchom dnu a druhym von. dolna svokra sa zase stazuje ze precom jej to jedlo nedochutim..neosolim...juj. ona soli a koreni tak ze sa to neda jest tak simysli ze aj babo to musi mat... 😒

jja
16. sep 2010

@avaka moja ja mam to iiste...ja som ta krkavcia mater ktora ma prve deco a nevie co od rozkose s nim 🙄 poznam to. minule tak moja mama mala v ruke cokoladovy kolac a tiez ze vsak to moze...no skoro som ju prizabila 😖 treba sa naucit to nejako brat jednym uchom dnu a druhym von. dolna svokra sa zase stazuje ze precom jej to jedlo nedochutim..neosolim...juj. ona soli a koreni tak ze sa to neda jest tak si mysli ze aj babo to musi mat... 😒

avaka
16. sep 2010

@maminnka dakujem,ved to tak aj robim a odpoved:moc citas,aj my sme davali...stale dookola...ved ja tiez nevnucujem nikomu nazor,nech si davaju dietatu aj pizzu s feferonami,ak myslia,ze mu to prespeje.. 😔 My sme mali hadam od narodenie dudel v mede,cukre,a aj tak sme revali a zuby pokazene este nez stihli vyrastat...v rodine alerfie,ekzemy....este to mam aj podporovat?mas pravdu,je to na zblaznenie..

jja
16. sep 2010

juj, preco mi tohodilo dvakrat?
baby aky pouzivate prasok na pranie pre decke vecicky? minul sa mi, a idem kupit, tak mi poradte co mate odskusane..

avaka
16. sep 2010

@jja ,tak nie som sama... 😅 ja som to tak snazim brat,ale uz to trva dlho a fakt mi to neskutocne lezie na nervy,presne krkavcia mat,chudatko hladne,preto place..

avaka
16. sep 2010

ja persil senzitiv,podla mna njalepsi,ale flaky od prikrmov aj tak nezisli...ja davam malej aj plienku namiesto podbradnika,celu ju obalim,ked je oblecena,aby som nemusela prezliekat,lebo to strasne vyvadza...

zoska
16. sep 2010

cafte 🙂
@jja ja pouzivam persil sensitive gel, vyperie pekne aj spinu, skvrny od mrkvy ale asi nejdu dole nicím 😅
mam aj Lovelu, ale tu pouzivam iba n osusky a nespinve veci, lebo je slaba, ale pekne vonia 😅

@avaka uff no nezavidim 😒 tak im povedz ze robis to co ti kaze dr.
pred 20timi rokmi sa dvali stavy od 6tyzdnova potom uz pomaly vsetko co sa navarilo v rodine tak sa z hrnca odobralo a dalo aj dietatu, len nechpem preco v dnesnej dobe ludia nechcu pochopit, ze su nove vyskumy a zistilio sa ze nieco sa ma robit inak, a je to tak lepsie
mne nastastie do toho nikto nerozprava ako krmim malu, babky sa pytali ci uz davm cosi a ze preco nie, a ked som povedala preco tak bol klud a moja mamina ma plne repektuje, obcas povie ze kedysi to bolo uplne inak, ale to len kvoli tomu ze sa cuduje ze ako sa to stale meni...

avaka
16. sep 2010

mne dieta spi od 8:30 😕
asi od hladu.. 😀

blumka
16. sep 2010

@avaka mne od 7:30 😀 😕

teuska
16. sep 2010

caute babulky 😅
ja vobec nestiham nic ani poriadne upratat, stale sa krutime v zahrade 😝 Uz aby bola zima 😀
@avaka aj ja mam s tymito vecami problemy.....Maly ma stale zle vysledky s tych sterov, ma tam vraj nejake e-coli a tiez aj moc ma zly, ideme zajtra k neurologicke a svokor na to povedal, ze to bude asi zle moje mlieko 😠 a minule malemu dal cukor namoceny do kavy, skoro som zinfarktovala, lebo ja kavu koli malemu nepijem a on mu to da priamo 😖

zoska
16. sep 2010

@teuska keby mi toto svokor spravil, tak ma tam neuvidi uz nikdy a mm by ho asi prizabil 😅 🙄 ☹

avaka
16. sep 2010

@zoska ,vidis,ale aspon to respektuju...,nasej zatial nikto myslim nedal,potajomky,no ale mohla by som sa spolahnut?? 😕 ak jej raz dam coko,tak hotovo,ved odkedy ma chrumky,tak ich vyjeda aj v kociku,chodime domov ako masura.ked nedam tak usna pohotovost... 😅
vcera sa jej u masiara stara pani zlakla,ked zvrieskla,skoro infarkt 😀

avaka
16. sep 2010

@blumka ,musis mat navrch? 😠 😀

avaka
16. sep 2010

@teuska ,no super,nasa nastastie kavu este nedostala.. 😅

zoska
16. sep 2010

my sme vstali 8.40 a cakam kedy pode spat
inak ja uz neviem co jej je, lebo so zubami je teraz na chvilu asi klud a furt je hore, asi 8krat dnes, mrnci, kruti sa rit vystrkuje 😔

blumka
16. sep 2010

@teuska 😕 kavu? tak akoze prezila by som cukor a ine podobne veci ale kavu? to fakt niekto nema rozum...

vcera terezka dala juli z cokoladoveho kolaca 😀 trosku z cesta si odhryzla a trosku plnky sa jej uslo, uz bolo neskoro ked som to zbadala..ale malej ocividne chutilo bo na mna zacala jacat ked som zobrala terezku aj s kolacom prec 😀
mne uz nastastie nikto do nicoho nekeca...okrem spania deti 😠 ..lebo som uz aj kricala raz 😀

blumka
16. sep 2010

@avaka, no sorry, ale u nas bol budicek o 4;15 😀

avaka
16. sep 2010

@zoska ,my sme casto v noci hore a podla mna su to neni zuby,hadam to prejde...aj mm sa uz zase odstahoval vedla,lebo nasa mala sa nebudi mrncanim,rovno zvrieskne,akoby od jedu,ze sa zobudila,to sa budime,ze POPLAAAAAAACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pepita52
16. sep 2010

ahojte maminy potrebujem poradiť mam ist na buducu stredu na preockovanie ale mala ma zapchaty nos ale teploty nema mam pockat

avaka
16. sep 2010

@blumka ,ktovie,ci chcela spat Terezku,alebo kolac? 😀
Uznavam,my sme spali skoro do 6:00 🙂

avaka
16. sep 2010

@pepita52 ,asi by malo byt zdrave dieta..myslim,radsej opytaj dr

blumka
16. sep 2010

@avaka asi aj jedno aj druhe 😀 dnes mi skoro chlieb s maslom zjedla 😀

avaka
16. sep 2010

no idem ja prichystat sa na vychadzku.pekny dnik

jja
16. sep 2010

@avaka 😀 😀 😀 😀 😀 to si viem zivo predstavit, tu pani 😀 😀 😀 aj to vase budenie ala poplach 😀 😀

blumka
16. sep 2010

@pepita52 mne povedala pediatricka ze sople nevadia...ale neviem v akom rozsahu to mate

avaka
16. sep 2010

@blumka ,ozaj si vravela,ze davas chlebik,ze?tiez ai nie cerstvy,len striedku?ze by som skusila,lebo z rozku ju zdulo..

avaka
16. sep 2010

@jja ved si mala moznost pocut 😀 a to si nepocula celu paradu.. 😎 😀

blumka
16. sep 2010

@avaka hej, dala som jej raz, len striedku, papkala pekne a nic jej nebolo...rozok ja nejak nemusim pre deti, lebo sa blbo je a je z neho vela "odpadu" 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre