Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. sep 2010

a kde je @garonka? a ako sa volala baba, ktora pracovala na personalnom? ani ona tu dlho nbola uz...

svetlankat
21. sep 2010

dobru noc baby

jja
21. sep 2010

@olifcek oli aj ja som personalistka 🙂

olifcek
21. sep 2010

@jja i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

lolka
21. sep 2010

cafte babce 😉
@maculik ja sa tiez rada stretnem, my sme 1.-3. 10. v Prahe, ale potom pridem velmi rada 😉
inak, aj my mame to sklenene struhadlo, nevedela som ho zohnat, ale nakoniec ho mama kupila v nejakom malom obchodiku. jablcko sa na nom super struha, aj ked Viki viac chuti vo vyzivke 😅

riesili ste sedacky.....my mame este vajco, mysleli sme ze vydrzime do tych cca 12 kg ako to pisu, ale neviem, neviem. furt sa mi zdviha, vykukuje z nej, tak asi budeme musiet tiez nieco poriesit. ale este aj tak nemame 9kg, aj ked to mozno dlho nepotrva 😵
@olifcek super, ze sa Olivke paci plavanie, my sme dnes tiez boli plavat. som si myslela, ze potom super pospi, ale do obeda spala len 30 min. a po obede (a po plavani) spala len 15 minut!! no a teraz spi od 20.00 hod.

zucana
21. sep 2010

baby asi som sa konecne rozhodla...
isto kiddy pre mm:
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
pozrite si video.

https://www.youtube.com/watch?v=v-dhlo2wqKY


https://www.youtube.com/watch?v=dOMaJeoJxPs

asi tuto pre mna:
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

inak neviem ci objednat cez net alebo kupit tu rozdiel je 60 eur....

raa2
21. sep 2010

@maculik toto je ta stonozka http://www.jysk.sk/210/432/435/1964600/a/popup?...

inak som kupila manducu, je zatial super, aj malemu sa paci, som ho mala asi hodku na sebe a uplna pohoda, vobec ma nic nebolelo ani som ho necitila...dufam ze sa mu bude aj nadalej pacit...

zucana
21. sep 2010

sorac ze tu riesim tie sedacky stale 😅 uz koncim ale poviem vm ze mi to dalo velmi zabrat..... 🙄 ale ked budete riesit vy viem poradit 😀
len neviem ci nie je romer lepsia ale tato ma 1.6 a romer nikdy tolko nemal....

zucana
21. sep 2010

aj my mame stonozku ale kratsiu 😎 a v BA

raa2
21. sep 2010

@zucana 🙂 a ktoru si tu sedacku nakoniec vybrala?

zucana
21. sep 2010

no vsak tie 2 :D

lolka
21. sep 2010

zuci, tak potom budes radit, si uz vyskolena 😉
@raa2 super, ze sa malemu paci, aj Viki je v ergu spokojna a aj v nom pekne pospinka 😉

dobru noc, idem spat

avaka
21. sep 2010

@maculik ,to struhadlo mam aj ja,tusim tu u nas v obchode som ho kupila kvoli malej,je take malicke akurat na 1 jablcko a fakt je to lepsie aj kvoli vitaminom..
Jej,ja by som tiez take stretko dala.. 🙂

My mame autosedacku taku zakladnu len,ale staci,malo vyuzivame a to sme ju vyhrali a z vajka nam uz riadne trcia nohy...

Dnes ma nastval sused blbec,susedia mu vycitali,ze buchal a on primitiv zacal hned poukazovat na nas,ze mu tiez vadi,ze nasa mala skrieka...pritom nas sa ich spor vobec netykal..hnup a co?mala ma taky hlas ,viska ked sa tesi aj ked sa jeduje, aj ked skusa,kolko hrdlo vyda.. 😅 a co jej mam prelepit usta paskou?? 😠 Ja som mu tiez nevycitala,ze u neho stale vysedavaju stamgasti a o 6 tej rano uz debatuju.. 😒

Zajtra ideme plavat,tak sa tesim,,to bude radosti.. 😵

avaka
21. sep 2010

vyska 😅

lenica81
22. sep 2010

ranko...

@maculik dooooooooooooooooojdiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... 😵

lenica81
22. sep 2010

@olifcek 😀 do blazinca hadam nie... 😕 na rukach je samo lepsie, bo sa moze vykrutit a vidiet vsetko... 😎

lenica81
22. sep 2010

@alex ozaj, uz ti je lepsie... 😕

blumka
22. sep 2010

ahojte 😉
hmm..ked je rec o autosedackach...my mame nase vajko sice do 13kg ale do 76 cm, takze kazdu chvilu menime 😕
@zucana, ja bych kupila tam kde je lacnejsie 😉 a som tak rozmyslala nad tou kiddy, ze sice vyzera to divne ale z toho si asi deti len tak lahko ruky nevyvlecu...z tych ostatnych im to pojde lahsie 😀

laxity
22. sep 2010

ahojte

@maculik len príď niečo sa určite zorganizuje ak bude dobrý a vhodný termín 😉

@alex ako?

potrebujem radu...Natálka už tri dni nekakala a zjavne ju to trápi, aj keď krásne spinká ale ráno je hrozne mrzutá a len prdká...už som skúšala aj masírovať bruško, aj s nožičkami som cvičila, aj výživku som skúsila dať...neviem poradte prosím ďakujem pekne

laxity
22. sep 2010

@lolka @olifcek takže plávanie baví aj Viki aj Olivku? Super vidno, že detičky majú radi vodu 🙂

@avaka a ty napíš potom ako bolo na plávaní...idete prvý krát?

blumka
22. sep 2010

@laxity skus slivkovu stavu, olej do prikrmu alebo vlocky ak uz papate lepok 😉 a vsetko naj 😵

laxity
22. sep 2010

@blumka nemám slivkovú šťavu ale skúsim ten olej, vločky ešte nepapáme....a ďakujem som si to ani neuvedomila 🙂

olifcek
22. sep 2010

@laxity jj paaaaci a som stastna, uz mala ten sibalsky pohlad a vkuse sa smiala, hrajkala, parada, som myslela, ze to mozno nebudepre naaas, ale jeeeeeee

@laxity skus aj pohankove chrumky

maculik
22. sep 2010

dobre ranko 🙂
Tak my uz sme az do soboty bez ocka, rano letel na Sk. Noc lepsia nez vcera, ale hore bol aj tak asi 2h. Ale asi od 3 uz spal celkom dobre.
Teraz varim polievku a pojdeme von, aj ked zase asi nebude spat v kociku, lebo tahal do 8. Adelka je dnes doma, v skolke isli so starsimi detmi do divadla a mladsie su pomiesane s inymi ucitelkami, tak ju nechceli mylit. Este ze je pekne a da sa byt okrem obedneho spanku a papania stale vonku.

kocky, asi teda pridem. Pozerali sme vcera letenky, celkom ok cena, aj ked neviem, ci do soboty nezdrazia, ale mm vravel, ze pockame. Musi ich kupit on, ja som si v ramci setrenia zrusila kreditku 😀
A kamaratka mi ponukla, ze mozeme spat u nich, este som jej sice na to neodpisala, ma tiez rocne babo, tak nechcela by som tam byt na pritaz, musim to s nou este predebatovat.

Takze ak by som dosla, dali by sme to stretko napr. v nedelu 3. alebo v pond.4.?

maculik
22. sep 2010

a ako robite drobcom ten spenat? A cerstvy ci mrazeny?

dnes chcem skusit na olovrant tie vlocky s jablckom, co ste spominali - ako sa to robi? Dakujeeem 🙂

olifcek
22. sep 2010

@maculik my spenat nepapame....

laxity
22. sep 2010

@olifcek a tie mám skúsim, snáď sa nezadrhne 😀

@maculik ja by som bola aj za nedeľu aspoň by mohol ísť mm so mnou, bo určite to bude asi v Eurovea a ja tam neviem trafiť...takže by ma tam hodil a on by si potom niekde vybehol 🙂

a ja som špenát ešte nedávala 😕

maculik
22. sep 2010

no ja sa asi budem premiestnovat taxikom, resp.pesi, kam sa bude dat, lebo auto sa mi poziciavat nechce.
mne je to jedno, kedy bude mat cas vacsina, vtedy sa mozeme stretnut 🙂

laxity
22. sep 2010

@maculik veď sa vyjadria aj ostatné a dohodneme sa presnejšie takže @maminnka @alex @matesl @dorotka2 @lenica81 .......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre