Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
30. sep 2010

ke kedy to stretko?

alex
30. sep 2010

@olifcek Verím, že to aj k niečomu bude, tiež sa chystám vytlačiť si petičné hárky a dám popodpisovať v rodine a známim.

olifcek
30. sep 2010

@alex 😉

alex
30. sep 2010

No krpec je už hore, moc tomu teda nedal...

lucia411
30. sep 2010

garonka dakujem za info..idem kuk ze po com ide tu u nas vo Swiss

selyma
30. sep 2010

Ahojte babeny. Tak a choroba je tusim vyriesena. Dnes ma telicku take drobne vyrazky, tak to bude ta 6 choroba. Dnes ideme k lekarke, asi nam to potvrdi

laxity
30. sep 2010

@alex a dobré v Rakúsku?

@maminnka to nie pre mňa 😕

@lenica81 Duško je dobrý v Paneláku 🙂

olifcek
30. sep 2010

@selyma fiha

maminnka
30. sep 2010

@laxity tak potom nech sa paci tomu, komu je chces dat 🙂

laxity
30. sep 2010

@maminnka dúfam, že poteší 😕

lenica81
30. sep 2010

@laxity presne toho som myslela... moj mm pozna jedneho z reziserov (lebo sa menia nejako) a ten povedal, ze scenar nie je pevny, takze tie hlasky stoja niekedy fakt zato... 😀 "a kam by si sla moja pekna" ... 😎

avaka
30. sep 2010

ahojte 🙂 ,my uz od 8 buvame,lebo sme o 5 vstavali..ale konecne sa nebudime po pol hodke 🙂
@,joj,Blumka,dufam,ze to aspon bude mat lahky priebeh a budes rychlo fit 😉

@rivatha ,ceska ordinace bola skor,ako nasa 😉 ,tak som jej zostala verna..ale tiez uz nevedia co nove,uz kazdy s kazdym a dookola.. 😅
@maminnka 😀 ,pekne si upresnila tu Papriku,aby si niekto nemyslel,ze si zavislacka na nejakom erot.kanale,lebo aj take som uz pocula,ze si mysleli... 😀 😀
@alex ,tebe maly tak skoro zaspinka po zobudeni?To nam nehrozi..

olifcek
30. sep 2010

uz len Oliv je bezzubacik? ci tu je este nejake babo, co nema zubky?

dufam, ze Olivke nechybaju vitaminky, alebo co...

avaka
30. sep 2010

@olifcek ,ne ne aj my 😉

lenica81
30. sep 2010

@olifcek ani my nemame zubadla... neboj... 😉 aspon nehryzie, ako svetlanka poznamenala...

jja
30. sep 2010

ahojte babulky, iba vas narychlo pozdravim. dnes od rana makam, chystam pre velku navstevu obed, veceru, kolacik , vlastne vsetko na tri dni, spanie a tak. a este idem s malou aj plavat. ozvem sa vam po vikende 🙂

maculik
30. sep 2010

dobre ranko,
tak ja uspavam Petrika, nedala som ho pred hodkou, lebo som sa zakecala s mm (isiel do prace neskor, lebo prisiel neskoro z tej akcie, tak dospaval), no a teraz nie a nie zaspat.

@blumka skore uzdravenie aj ja prajem. Ak by ti to neprechadzalo, chod k dr, ci tiez nemas ten virus. Vraj je toho vela, potom treba atb. Mne pomohli, uz mam len nadchu, a to som sa citila fakt zle.

kocky, neviete, co by mohlo byt, ked mam na lavom prse okolo bradavky cervene, bradavku mam opuchnutu a veeelmi to svrbi? Petrik z toho normalne pije, ale ja si to v kuse musim skriabat. A neviem, ci s tym ist alebo neist k dr...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katina2209
30. sep 2010

@olifcek ahojky olifcek ani my nemame zubky, dnes sa Matko sam posadil tak sa tesim....z kocika sa dviha uz automaticky nechce tam lezkat a v postielke sa tiez dviha, chyti sa tyciek a kuse do postielky 🙂 ale este sa postavit nevie...postielku mame iba na okrasu spi tam sice ten prvy vecerny spanok to je tak 2 hodinky a potom sup ho k nam do postele a tam spi az do rana s prestavkami na cuckanie....
Na mm som nahnevana v poslednej dobe sa nam nevenuje stale je v praci,alebo s kamaratmi tak som smutna, mame tichu domacnost aj cez vikend som sama s detmi,lebo ide pomahat bratrancovi na chatu,stale som na vsetko sama niekedy uz nevladzem... Matko mi spal vcera za cely den asi pol hodinu tak nemam cas vas ani docitat....
@maminnka aj ja pozeram rada papriku 🙂 a aj som zavislacka od ordinacie...
babulky za aku dobu od ranneho mliecka davate ovocie?
@maculik chod s tou bradavkou moze to byt aj mikoza a Petkovi by sa mohla spravit zabka v pusinke....Ja tiez uspavam Matka nech spi aspon na hodinku idem varit granadier pre nas a pre matka mam zo vcera morcacie so zeleninkou

katina2209
30. sep 2010

Mne hrozne padaju vlasy ale uplnymi hrstami vankus je rano cely vlasaty no ja uz neviem co mam robit za chvilu budem plesata, kazdy den musim vysavat co su vsade same vlasy

maculik
30. sep 2010

@rivatha @katina2209 diky. A to mam ist ku gyn alebo k vseob.dr? Lebo vseob.mam chlapa, tak radsej by som ku gyn, to je zena 🙂

kati, a vecer ti tiez s nimi nepomoze, ze okupat, chvilu zabavit a spat? Keby aspon tie vikendy s vami travil, nemozete sa dohodnut, ze by mu chodil pomahat len v sobotu a v nedelu by ste boli spolu?

kocky, co varite k brokolicke? Malemu nechutila, ked som mu ju kedysi asi 2x spravila, tak chcem teraz po asi 3t vyskusat znovu, len neviem s cim. Mam zemiaky, cukety, mrkvu a pravdaze aj masko.
Ozaj, kolko davate maska? Stale taku malu kocku? Lebo ked ho uvarim a nadrobno nakrajam, tak je toho cca plna mala lyzicka, staci to?

raa2
30. sep 2010

@katina2209 neboj to prejde, ja som uz mala plesinu a teraz mi to zacina vyrastat, je to sranda ako mam dvojcentimetrove vlasky vyrastene...trvalo to cca 3 mesiace..

raa2
30. sep 2010

@maculik ja mu davam k brokolici zemiak, masko a niekedy este aj mrkvu...ale aj bez mrkvy je to dobre...

maculik
30. sep 2010

@raa2 diky 🙂 a robis to hustejsie, ci skor taku polievku?

@katina2209 ja davam ovocie poobede, tak ti neporadim, ale ked zacnem v piatok jogurt (doobeda), tak cca 2-3h po rannom mliecku, podla toho, kedy ho bude papat.

raa2
30. sep 2010

@maculik robim to hustejsie, ale aj keby to bolo ako polievka by to zjedol, lenze ja ked ho krmim, tak on kope nohami, cape mi po lyzicke, tak by som to cele porozlievala 😀 on je take sidlo, sa vrti a vymysla. davam trochu olivoveho oleja...

maculik
30. sep 2010

@raa2 vidis, ten by som zabudla. Uz sa to vari, chcem ale skusit zemiaky len roztlacit, lebo ked ich mixnem, tak potom je ten prikrm taky asi lepkavy alebo ako by som to povedala, velmi mi to nechuti.

aj Petrik sa cely mece a rukami rozhadzuje, asi uz mu dam lyzicku a prikrm do nejakeho mensieho tanierika (teraz to mavam v Avent pohariku, kedze my papame tak max. 100ml) a nech sa bavi. Len to mu musim dat asi prsiplast alebo co :D

idem robit na obed asi toto, myslite, ze ked tam nedam bujon, bude to aj tak ok? Resp.cim ho mozem nahradit?
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27141

katina2209
30. sep 2010

@maculik ja davam k brokolicke porik, zemiacik a masko a velmi chuti.... ja by som ku gynekologovi predsa bradavky su zenske zalezitosti...mm sa zacal zvlastne spravat ked ma chvilu volneho casu tak ho radsej travi s kamosmi v krcme na pive ako s nami dufam,ze sa to polepsi lebo neviem ako dlho toto budem zvladat , hovori ze ma depky a co potom mame mat my zeny ked sme na vsetko sami? S dvomi detmi s Markom treba robit ulohy skontrolovat,zvlast varit jemu zvlast matkovi a matko je zive striebro stale v pohybe,ale tesim sa aspon s deti ked uz z nicoho ineho....

@raa2 aj mne vlasy padaju asi uz 3 mesiace brala si aj nejake vitaminy?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katina2209
30. sep 2010

@raa2 som sa zasmiala nas Matko robi presne to iste uz mame vsetko spinave co nejdu tie flaky vyprat ked mi vyrazi lyzicku je strasne rychly 😀 aj ja davam olivovy olej ale ked to varim do toho vyvaru

maculik
30. sep 2010

@katina2209 hm, porik tu teraz maju len ten obrovsky, ten ja nerada kupujem, to urcite sadia niekde pri ceste a por nabera a uklada do seba olovo, tak to ee. Musim pohladat v obchode aj tie normalne ci maju, mozno teraz v pond.a ut., ked budem v BA a donesiem si zopar sem 😅

@rivatha tu vegeta nie je, ale tak neva, dochutim to inak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre