Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
5. okt 2010

nazdis baby my sme spali do 9.45 a isli spat o 21.45 a 3 krat pocuckali....cez den sme vsak nervni lebo nam ide asi druhy zubok...asi urcite
@laxi my toto tiez sem tam mavame...je to ked je emocionalne rozrusena napr. z deticiek sa tesi a tak nespi aj ked je unavena a potom nevie zaspat ale trva to do 5 min.
@cukrus no tak cakaj pekne a radsej teraz ako 5kiloveho 😉
mna boli horne dasno....trochu je napuchnute akoby pozerane uz druhy den ☹
a vcera sme grckali a vela kakame....moze to byt zubkammi?

avaka
5. okt 2010

@dorotka2 ,
@laxity ,super,takze v bodkovanom je Lenica81 ?

@cukruska1920 ,mne dr.stale menil termin a vedela som presne v ktorom tt som,aj tak sa mala narodila skor..takze,keby aj uz je Simonko pripraveny 🙂
Moje dieta sa zobudilo,dala som cucnut a spi dalej.. 🙂

@jaja32 ,mozno to ma len zo zubkov..
My sme tiez boli vcera vonku,fukalo,ja som ju naobliekala a pritom tak zima ani nebola..

avaka
5. okt 2010

@zucana ,my sme viac ako tyzden kakali aj 6x denne,uz zase menej (ale nie hnacka) a zuby stale nikde...vraj to byva zo zubkov..
a ze 9:45,to my uz sme spali doobedny spanok .. 🙂

lolka
5. okt 2010

ahojte 😵 u nas noc nist moc, zaspala o 19.45, potom sa zobudila ked sme ju prekladali do postielky o 22.00, napapala sa a hned zaspinkala, potom o 23.35 cuckanie a potom do rana asi 4x 😖 ked spi v postielke, tak sa zacne prehadzovat, mrnkoty a je hore. u nas v posteli zaspinka hned a spala by len s 1-2 papanim, ale nechcem ju nechavat u nas. neviem preco sa to pohorsilo, ved na postielku je zvyknuta ☹

rano sme boli plavat a teraz som ako matoha, hlava ma zacala bolet....to asi z toho pocasia a nevyspatosti 😖 Viki zadrichmala v autosedacke, tak si idem vylozit nohy kym spinka

alex
5. okt 2010

ahojky,
tak my sme v noci teplotovali. Jakubko mal po odrátaní 39,2. Tak sme dali čípok. Potom nad ránom aj zábaly, lebo mu opäť vyskočila teplota. Ale bol super, kecal si, usmieval sa. Nesie to dobre. Uvidíme, čo sa z toho vyklube, dúfam, že len tá šiesta choroba a nie nejaký hnusný vírus.

dorotka2
5. okt 2010

@avaka v bodkovanom je alex 🙂

jja
5. okt 2010

@avaka ak by sa ti zajtra dalo zastav sa, dam ti par jablcok. mam natrhane, robi vyzivku, aj nastruhane zavaram, ale pre Elu som par odlozila. su fajnove sladucke 🙂

alex
5. okt 2010

@avaka v bodkovanom som ja 🙂
lenica nebola na stretku.

avaka
5. okt 2010

aha,ved Lenica pisala,ze nemohla,tak @alex 😉
@alex,no snad to bude len ta 6.choroa a inak nema sopliky ani nic?

@jja ,dakujem 🙂 🙂 🙂 a nastruhane,dobry napad.. 😉
@lolka ,mozno tiez len zubky.. 😕

lolka
5. okt 2010

@avaka hm,neviem, nezda sa mi ze by sa jej dalsi prerezaval.....uvidime
viki uz je hore, tak som si spravila kavicku, nech ma postavi na nohy 😅
@alex Jakubkovi prajeme skore uzdravenie 😉

alex
5. okt 2010

@avaka no trošičku má soplíky, ale inak nič. No veď uvidíme...

alex
5. okt 2010

@lolka ďakujeme 🙂

matesl
5. okt 2010

babulky aj my noc nic moc
@alex juj dufam ze ti vcera neprechladol, snad len zo zubov
nas je dnes uplakany, asi zuby, lebo spodne ma rovnakop vysoke a len jeden je prerezany ztak ho to asi boliiiii 😨

zucana
5. okt 2010

my spime chvilu idem robit obed
tie zuby aj nas stvu.aj hnackovala trosku 😒
@matesl ty aj sa ozves? ako inac? baby dufam,ze si uz zarezervovavate aj pre mna jeden dnik na stretko 😝
20-26.10 tak dohodnite kedy kto moze nech sa to potom na rychlo nedohaduje 😉

selyma
5. okt 2010

jooj, baby. Vcera som vytkla nohu, ani neviem kde. Pobolieva ma a nemozem na nu stupit. Klaudika uz spi, aj obed uz ma uvareny. Dnes len zemiaky s karfiolom a maskom.

laxity
5. okt 2010

@alex 😔 skoré uzdravenie Jakubkovi

@zucana no ja si myslím, že budem môcť...deň mi je jedno najlepšie okrem stredy alebo piatky-máme plávanie tak vtedy nerada bo poobede spinká 🙂 ...chúďa Viki snáď ju to prejde ☹

@selyma ty čo stváraš dievča? 😉 dávaj na seba pozor Klaudika ťa potrebuje 🙂 ...aj my máme karfiol so žĺtkom 🙂

Ja som sa práve vrátila z Pezinka bola som u kamošky na káve a teraz Naty spinká a ja tlačím slaninku 😵 , nezdravé ale je mi to dnes totálne jedno 😀

@cukruska1920 držte sa nech to príde už kedykoľvek Simonko bude určite pripravený 🙂 ...potom nás informuj...myslíme na vás 🙂

laxity
5. okt 2010

bože už som sa zamotala do druhej témy...si to asi zlíznem 😕 ale nedalo mi nereagovať 😕

olifcek
5. okt 2010

@laxity do akej? 🙂

zoska
5. okt 2010

cafte cafte 😉
boli sme dnes prvy raz plavat 🙂 🙂 Nelka sa ted predviedla, instruktorka povedala ze to bude riadne cislo 😀 😝
najprv plackala, lebo kym som sa obliekala tak nechcela byt v ohradke, proste cudzie prostredie, hluk...tak mala zachvat, ale ako sme vosli do vody tak spliechala , pistala, rehotala sa... no koniec 😅 tolko stastia pokope 🙂
a spala mi v kociku po plavani od 1nej do 4tej 😕 uz som nevedela kde sa mam ist prechadzat, taka som unavena teraz....

inak super stretko, spoznala som vsetkych, len na tej jednej fotke drzi Natalku od @laxity neviemkto 😕
@lolka ty mas vzdy super foto, to uz z tretieho stretka pozeram a vzdy su tam vsetky maminky aj s detickami...no len ty tam akosi teraz niesi 😅

@zucana aj my sme pri zubkoch asi dva dni trochu hnackovali, nech vam to rychlo prejde

olifcek
5. okt 2010

@laxity 😀

svetlankat
5. okt 2010

@laxity 😀 😀
@olifcek 😀

alex
5. okt 2010

@zoska pridám aj ja foto zo stretka a mám tam aj lolku a musím povedať, že vyzerá veľmi dobre 😉

laxity
5. okt 2010

@alex čakááám 🙂

laxity
5. okt 2010

@zoska to bola kamoška, ktorá za mnou neskôr prišla 🙂

lenica81
5. okt 2010

caute baby... vidim, ze stretko vyslo... ale ako furt... 😎 a kedy lolka vyzerala zle... 😉 a hociktora z ucastnicok... 🙂

u Vilka na dasienku brutal modrina... tak hadam to coskoro pride... 😅 dnes to zvladal lepsie ako vcera... ale kakaaaaaaaaaaa dost teda...
@alex nech to Jakubkovi rychlo prejde...
@selyma davaj bacha na seba... ja som si pre istotu tak zarezala do palca, ze zapnut cvoky na body je riadne umenie... 😔
@cukruska1920 😵 tak nech je to pohodove, i ked to blbo znie... 😅 a potom info... 😉 drzim palce...
@zoska fajn, ze aj z Neli bude vodny zivel... 😀
@laxity dobry heft na tu 20tku... 😀

laxity
5. okt 2010

@olifcek a ty žiješ? ako sa máte? taký nezvyk, že ty sem nepridávaš komentáre 😀

lienka2
5. okt 2010

@zoska , @rivatha teda viem len o vas co zatial stojite na nozkach.. ste vzdy pri detoch ked stoja, resp. chytate ich ked padaju? viem ze @blumka raz pisala, ze sa ma dieta naucit padat same, aby stale necakalo ze ho niekto zachyti.. ja lukaska nechavam padat sameho, ked je to bezpecne.. teda niekedy sa pusti pekne na kolienka a uz potom zide dole, ale niekedy sa pusti rukami a potom uz nevie udrzat rovnovahu a leti dole.. tak chytim, aj ked mame koberce pride mi zem tvrda aby tam tresol hlavickou 😔 neviem ci robim dobre..

alex
5. okt 2010

@laxity musím ich pozmenšovať, ale idem na to a hneď to tu pridám 🙂

olifcek
5. okt 2010

@laxity tak vies, no... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre