Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
24. nov 2010

🙄 ,mne mala krasne zaspavala o 19:30 a zrazu zacala kaslat( 😕 neviem preco..)a prebralo ju to,potom nie a nie spat,az o 21:15 no a o 21:45 zase hore... 😅 som sa tam dnes nalezala...
a dnes tiez poobede spala vonku dlhsie ako zvykne,uz som normalne odparkovala pred domom,nech sa preberie,lebo uz som bola total vyzimena,nohy mokre,po h...ne som presla... 😠
my tiez chodime von kazdy den,ale teraz mam problem s prsiplastom,stale pod nim reve,tak dnes som dala nanoznik,ved vela neprsalo a slnecnik... 😀 vyzeralo to super a spokojnost bola na obidvoch stranach... 😀
@rivatha,super poradna.. 😀
@jja,super,ze je lepsie 😉 mozno len nieco nesadlo..
@lenica81,spaci vak neviem,mali sme taky do pol roka,ale bola v nom 1x,neviem,ci by chcela,ked nie je zvyknuta...to by bol asi cirkus a tym padom asi zbytocna investicia,kedze vo vaku sa neda hadzat,lozit,stverat na celo postele,chodit tahat kabel od lampy... 😒 😕 zeby som kupila spaci vak??? 😀
@zoska,u nas dnes zelenina isla aspon 50ml asi,robila som vcera zeleninu s cerv.sosovicou a mixla to,tak jedla ale nechala som ju dlhsie,ako Ty 😉 a ten grc....ani nevrav,ja som na take neni zvyknuta a vcera,ako plakala v kociku,tak jej stiekli sople,doma som ju isla nakojit a nezaspala,tak sme boli hore a zrazu ticho v chodbe-pridem a ona si natahuje svoje grcky so soplami...no fuj,ani som to nemala pisat... 😅

avaka
24. nov 2010

@lolka ,mozno aj ten lacnejsi bude stacit,my sme teraz dostali a nie su tam ani zvuky a mala je stale pri nom,sa jej paci 🙂

lucia411
24. nov 2010

@loginka nam sa tu zije super, dakujem za opytanie, Zurich je nadherne mesto a nikdy sa tu clovek nenudi..ale chyba nam rodina, aspon teraz co mame malu..a tu zahradku mame aj my v nasom dome, ale na Sk 😝 skoda ze nie tu..len ci by moja baterka spinkala bez pohnutia 😅
@olifcek juj olif tiez to nemas jednoduche ze?

lucia411
24. nov 2010

babiky, lucim sa ja..mm uz dosiel tak ideme kusok poklebetit 😀 a bubinat...pekny vecer este a dobru noc!

selyma
24. nov 2010

Ahojte mamky. Boli sme v poradni. Na 9 mesiacov ma Klaudika 8600 kg a 71,5 cm.

Babky, kolko maska mam davat Klaudike. Teraz neviem, ked uz jej kusocky davam. Ked som mixovala, davala som podla tych kociek na lad. Ale teraz neviem

loginka
24. nov 2010

selyma ja davam jednu pol.lyzicu
dobru baby

olifcek
24. nov 2010

@selyma 30g
@lucia411 nemam ale nestazujem si, zvykla som si 😉

blumka
25. nov 2010

dobre rano..takze obidve deti chore...juli zatial menej ako terezka, tu to v noci chytilo ze sa ani nevyspala 😔
vy ste tu mali nocnu kukam 😀
@selyma @laxity vsetko najlepsie 😉

jja
25. nov 2010

VSETKO NAJLEPSIE VSETKYM KATKAM, KATARINAM, KATUSKAM K MENINAAAM 🙂

maculik
25. nov 2010

Ahojte kocky,
tak sme vcera dosli v poriadku, sice az o pol2 poobede, lebo segrin frajer meskal asi hodinu, v BA boli velke zapchy, tak sme nanho do 10,15 cakali. Cesta ok, Petrik sice v lietadle nespal, ale bol relativne dobry, aj Adelka bola super. V aute to bolo zdlhave, uz som fakt bola rada, ked sme dorazili. Doma boli unaveni, ale tak hadam dnes bude uz taky normalny den. Ale aspon papali dobre, Petrik jedol tak, ako ani doma nie 🙂
a noc bola klasika otras, do pol11 bol 2x hore, to som mu papat nedala, ale 3.x o pol11 som mu uz musela dat. potom po 1 a potom kazdu 1-1,5h 😝
@zoska mozno to vyskusam, mama aj tak ide do lekarne kupit sirup pre Adelku, ma hrozne suchy kasel, zajtra s nou asi skocime k dr, ale nech dovtedy nie je bez nicoho, tak aspon sirup kupi, a poviem jej teda, nech kupi aj toto.

tak pekny dnik a poobede sa este ozvem. a vsetko naj k meninam Katkam 🙂

alex
25. nov 2010

Ahojte, Katkám všetko najlepšie k meninám! 🙂

jaja32
25. nov 2010

ahojte, tiez sa pridavam ku gratulantom a zelam Katkam len to najlepsie 🙂

zoska
25. nov 2010

Katarínky všeeeetko najlepšie 🙂

inak ahojte,
noc hroznáááá, do polnoci ok(zeby sirup?) a po polnoci kazdych 45minut, som mrtva 🙄
vcera som si aspon navarila vecer, tak dnes mam klud, len dlazky treba umyt na obed idem spat s malou, aby ma tu niekde nevystrelo 😅

@avaka ani nevrav, grcka je njlepsia zabava 🤐
@maculik drzim paste aj so sirupom a nech vsetko ide ako ma 😉 🙂

andrea2603
25. nov 2010

Všetko naj,naj,naj všetkým Katarínkam 😵 🙂

lenica81
25. nov 2010

dobre ranko... ako komu pozeram... u nas noc otras... od pol 3 do 5:10 bol hore... na nervy, az mi bolo zle od zaludka... keby sa aspon ticho hral a lozil si po posteli, ale hofprd... iba mrncal alebo rovno reval... a na rukach sa hned prebral... a predtym bol pol hodku na prse, ja som samoze zaspala a ked som ho odpojila, cirkus humberto...
a k tomu rano nechcel mi tu zeleninu... sa na to vykaslem...neviem co s tym jedenim... 😢

ale Katkam vsetko naj... 😉

@blumka, @maculik, nech sa detom polepsi... 😔

@avaka... najlepsa zabava... 😝

svetlankat
25. nov 2010

Katkám vsetko najlepsie.

Chorym detickam skore uzdravenie.

@maculik uzite si dovolenku, ak sa to tak da nazvat

@selyma krasne miery mate

zucana
25. nov 2010

Co je spln?my SME boli hore od 4-5 akze velka sranda usmevy a rozhoviry zato teraz vstavame....

svetlankat
25. nov 2010

@zucana bol v nedelu

olifcek
25. nov 2010

hehe, zirafka zvladnuta lavou zadnou... asi bych mala kupit ten krniec o ktorom ste sa bavili... myslela som, ze to zvladaju az vacsie deticky, chi... no zjavne i nase uz, paradicka 😵 😵

Katkaaaaaaam VSETKO NAAAAAJ k dnesnym meninkaaaam

avaka
25. nov 2010

caute,babky,nam sa asi naozaj meni rezim,ale nejako divne.. 😒 vcera zaspala po 2,5hod.po zobudeni,dnes po 4,5 hod..to by bolo aj v pohode,len ked som ju konecne o 12-tej uspala ,tak ju zobudil asi 5x kasel,uplne zurila a prebrala sa takze len tak driemala asi 10 minut na prsniku ...sople nema,skusala som aj odsat...

avaka
25. nov 2010

a v noci sme my sice neboli hore,ale celu noc loziala,raz som sa prebrala,ako mala hlavu uz na kraji postele,bola vyvalena na koj,vankusi,ktory mam ako zabranu,aby sa neskotulala...keby zacala lozit,tak leti...druhy krat sa zobudim,ze ju prikryjem,ved lezala tak ako predtym,ale mi to nedalo a este kuknem a prikryla som jej hlavu a nechala dychat nohami... 😅 no a teraz ako ju uspim,netusim...dufam,ze nie az za 3 hodky..

a vsetko naj Katarinam 🙂

raa2
25. nov 2010

ahojte, citam vas, len nestiham pisat 🙂
@avaka aj nas matik beha po postielke ako drak v noci, nebudi sa, ale ked ho idem prikryt v noci,t ak sa mi tiez uz par krat stalo ze mal nozicky na vankusi a hlavu dole, tiez dobre ze som sa pozrela 🙂
Katkam prajeme aj my vsetko najlepsie, vianoce budu hadam na lade 😉
tu prsi, chcem ist poobede do bratislavy, tak dufam ze to prejde, pred chvilou som dala matka spinkat, tak uvidime kolko potiahne, spal uz hodinu a pol doobeda, tak uvidime 🙂 chceme ist kuknut s kamaratkou na vianocne trhy na hodinku, tak snad sa pocasie umudri.

@zoska aj matko grcal ked bol chory, ale dobre bolo ked vygrcal, lebo jemu sopel nesiel cez noc, vsetko chudacik prehltal a potom tie sople aspon vygrcal. ci moc grcate?
skore uzdravenie prajem!

raa2
25. nov 2010

@lucia411 nechystas sa na slovensko? by som ti darovala aptamil 2, mne to matko nechce pit, mam jednu krabicu. tu v rakusku az tak drahy nie je.. pil mi nutrilon a ked som mu dala aptamil, tak nechcel. teraz sme na sunare...

olifcek
25. nov 2010

@raa2 sunar, mnam, asi si kupim a zjem x;o))

raa2
25. nov 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀

raa2
25. nov 2010

A vyslo nam slniecko, tak sa pomaly idem chystat do Bratislavy 😉

zucana
25. nov 2010

vsetko nak katariiiinam 😵
tu svieti slnko vraj posledny den.....
dnes som sa este nezastavila....teda teraz
😅 rano som bola vytlacit foto, na poste (poslat @maculik tie homeo tak mas to poslane do tyzdna by si to tam mala mat) a v obchode potom s viki, uspala ju dala varit jej obed a teraz jem ja a pisem
mm sa vracia domov s nadchou lebo vsak super sa obliekol...kratky rukav svetricek a kabat do dazda..mame 9 stupnov no sak co bude....tak sa tesim ze sa budem starat o 2 a snad to viki nechyti od neho...ziadne bozkavacky a ked bude mat teplotu spi dole
😀
dnes to tu moc nefici aspon nemusim docitavat 😎

olifcek
25. nov 2010

baby, od rana sa hrame a Oliv este nehajala, ale ja bych uuuz... ak do pol hosdky nepojdeme hajat, ide sa von... inak... riadna kosa uz, brrr..chcem ist kus neskor von, ale tak uvidiiime

zucana
25. nov 2010

jaaaj my spime od 12.45 a to sme spali do 10tej cize isto uz do vecera nebude haji potom....prave jej robim papu na dnes a zajtra ..... 😎 mm pride o 5tej aj s nachladnutim 😕

olifcek
25. nov 2010

oliv je az moc ziva, ideme von, snad v manduce pospinka kusok... Vstali sme o 9.30 tusim, do 10.0 sa salili na posteli, a este nespala odvtedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre