Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
26. jan 2011

@laxity vdaka 🙂

laxity
26. jan 2011

@lienka2 zase inak 🙂 , na tej predtým Lukáška nebolo dobre vidieť 🙂

lienka2
26. jan 2011

@laxity ved to, nevedela som to posunut.. mne sa tamta viac pacila.. 🙂

alex
26. jan 2011

@avaka Ele prajeme všetko najlepšie k prvému rôčku! 🙂

svetlankat
26. jan 2011

@avaka Vsetko naj naj naj Ele, nech ste zdravucky a rastiete do krasy

Dobre ranko baby, tato noc bola uzasna, Miska spala do pol stvrtej bez zobudenia, tak to u nas uz dlllllllllllllllho nebolo

laxity
26. jan 2011

@svetlankat 🙂 super, je úžasná Miška...zato moja Naty bola 4 krát hore 😅 to preto, že zaspala o 17.00 ale vstávala o 5.30 🙂

svetlankat
26. jan 2011

@laxity vdaka, uch skoro vste sa zobudili, my dnes o pol osmej. Ale dobre to padne takto si pospat, aj ked ja som bola o pol tretej hore, ze co sa deje ze moje dieta takto spi a nepyta jest

dorotka2
26. jan 2011

@avaka Elicke vsetucko naj k prvemu rocku, nech je zdravucka a rastie do krasy

Ja sa musimpochvalikt, Viki sla sice neskor spat,lebo ked sla spinkat povodne okolo pol osmej prisiel tatino, tak sa prabrala, no o deviatej som ju uz presvedcila,ze treba haji, no zobudila sa prvy krat o 4,45 🙂 vacsinou je to uz druhe zobudenie, takto to bolo niekedt so vstavanim, ze sa prvy krat budila o tej piatej, ale do desiatej bola dva krat hore,neviem, co ju trapilo, asi zubok, sa nam druha horna dvojka prediera von,jedna uz je prerezana, len nam chyba lava dolna dvojka, tak vyzera to tak zvlastne 🙂 Dnes ideme skusit varovanie s kamaratkou, musim ist do prace, som sa dohodla raz do tyzdna na rpar hodin a kedze s jej syncekom su kamosi, vraj mi ju postrazi,no uvidime aki budu,leno oni sa zvyknu pekne hrat a aj kamoskama trocha kludu, kedze sa venuju jeden druhemu, tak dugfam, ze tobude ok a budemi ju strazit,lebo do roboty ju stale tahat nechcem a musela by som hladat nejaku opatrovatelku

laxity
26. jan 2011

@svetlankat hej skoro, ale u nás už je to zvyk do šiestej vstávame každý deň...ale včera išla ešte aj skoro spať moooc skoro 😀

@dorotka2 ty pracantka naša...ja bych sa bála dať varovať takto so starším dieťaťom...ale ty musíš vedieť 🙂 , hlavne, aby si si v práci porobila čo potrebuješ 🙂

a nám sa tie zuby nejak zastavili 😀

marina87
26. jan 2011

@blumka no ja kedze tu chodim pomenej, tak Vas musim sledovat, keby ze zamknete temu 🙂
sme z terasy, Vy odkial ?

elleniak
26. jan 2011

mamminka dajem za odpoved vyskusam

lenica81
26. jan 2011

@avaka vsetko naaaaaaaaaaaaaaaj Ele... nech sa jej drzi zdravie aj stastie a nech ma okolo seba veeeeeeeela milujucich ludi... 😵

lenica81
26. jan 2011

inak ahojte...
u nas noc super, kedze som spala sama v obyvke a mm mi Vilka doniesol na cuc okolo 3tej a potom ma zobudili az rano po 7mej ... 😵 takze pokracujeme v tomto aspon tyzden, potom skusim aj ja spat v spalni, ci ho budem este provokovat... bol vraj medzitym asi 3x hore, ale bud sa pohral (taku polhodku okolo 1 a odpadol) alebo ho mm uhladil a uspieval... 😉 uvidime, ako uspejeme...

@dorotka2 @svetlankat dobre spachtosky...

ideme my von, konecne nesnezi a zda sa, ze je vonku paradne... 😵 taka rozpravka...

lenica81
26. jan 2011

a asi som konecne nasla caj pre mojho sintera... od teekane kids tea od ukonc. 9. mesiaca... aspon sa netvari, ze mu nechuti... 😅 😀

katina2209
26. jan 2011

Ahojte dievcata dlho sme sa neozvali, mame toho velmi vela za sebou a stale este nie som v poriadku po psychickej stranke no musela som sa uz ozvat, zostali sme sami manzel sa rozhodol zit sam a zistil,ze uz ku mne nic neciti sme sami od novembra takze Matko mal 8 a pol mesiaca tak to tazko znasam sama s dvomi detmi... neviem kedy pride ten zlom a nejako sa z toho spamatam....19.1 sme boli na poradni Matko ma 9450 gramov a 78.5cm, ma 4 zubky nechce papkat chlebik a rohlik a skusala som uz asi 3 druhy umelych mliek a ani to nechce tak pokial mam este nejake mliecko tak mu dam i ked ho mam uz malicko,lebo nepocujem,ze by prehltal...nechce mi cez den ani velmi pit ak vypije za cely den 50 ml tak je vela, inak lezie postavi sa a chodi pri nabytku za rucicky nechce chodit uz aj niekolko sekund ostal stat bez drzania no potom sadne na zadok....vidim,ze deticky vam krasne rastu..... neviete mi nejako poradit ako by som ho naucila na umele mliecko skusala som to mliecko z dm pretoze z neho ma rad kase,ale nic nechcel a sunar tiez nechce no kupila som krabicu a je mi to luto vyhadzovat takto peniaze kedze teraz to mame dost tazke skoda ,ze v lekarni nemaju nejake vzorky co by sa dalo vyskusat ak budem mat trosku casu prilozim aj fotky aby ste videli ako rastieme...
Tesim sa,ye tak krasne rastiete a budem sa snazit byt castejsie pr vas nech nacerpam od vas energiu a podporu,lebo sa nemam ani s kym porozpravat a ist von...

alex
26. jan 2011

kočky už je náš spoločný nick februarovky2010 funkčný. Ak chcete, môžete do albumu popridávať foto.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/februarovky2...

kto chce, heslo pošlem cez IP.

alex
26. jan 2011

akurát pozerám, že ten môj šinter mi tu zaúradova, keď som upravovala tabuľku, takže z @maculik je len y. Musím to opraviť 😅

alex
26. jan 2011

@katina2209 ahoj, je mi veľmi ľúto, čo sa u vás stalo 😢 Určite prídi aj častejšie, ak sa ti bude dať, budeme len rady.
S tým UM ja neporadím, my sme stále na MM.

jaja32
26. jan 2011

@avaka vsetko najlepsie k 1. rociku 🙂

blumka
26. jan 2011

@avaka, vsetko najlepsie Ele 😉
@katina2209 je mi luto co sa stalo...prid medzi nas castejsie, trosku nabrat energiu a vyzalovat sa 😉
@marina87 ja som z krasnej

jaja32
26. jan 2011

@katina2209 drz sa a hlavne pridi nacerpat energiu a trosku popismenkovat 🙂

katina2209
26. jan 2011

@blumka
@alex dakujem vam urcite pridem najviac mi je luto nasich deticiek a potom vecer to je najhorsie ked zaspia a ja som stale sama preto aj toho mliecka mam uz velmi malo a matko sa budi v noci aj 6 krat a to nonstop 11 mesiacov uz taham sama potrebovala by som sa konecne vyspat aspon 1 noc
A ako je to u vas s papanim? Nas Matko velmi vymysla 🙂 Idem varit polievocku,ale najskor skusim pridat do albumu par fotiek

katina2209
26. jan 2011

@jaja32 dakujem budem sa snazit
@avaka vsetko najlepsie Ele k rociku vela lasky a zdravicka jej prajeme 🙂

jja
26. jan 2011

@avaka Ela, prajeme ti vsetko len to najlepsie k tvojmu dnesnemu krasnemu rocku, hlavne vela zdravicka...ostatne uz potom pride samo...teda mamina s tatinom sa postaraju 🙂 😵

andrea2603
26. jan 2011

@avaka všetko len to najlepšie k 1. rôčku 😵
a ak som dobre pozrela tabuľku aj u @martulanr majú dneska 1 rôčik, tak všetko najlepšie 😵

@katina2209 ahoj, určite sa ukáž častejšie a myslím, že kočky nebudú namietať, že ak by sa potrebovala trošku vyrozprávať, máme aj súkromnú tému, tak môžeš tam. Tvojho manžela nekomentujem, ale už poznám pár takých prípadov, že ... no do zadku ich nakopať 😠 . Verím, že prídu znova aj krásne časy, buď silná.

katina2209
26. jan 2011

@andrea2603 Dakujem pekne, budem sa snazit, pridala som fotky do albumu nakuknite

alex
26. jan 2011

@katina2209 u nás sa tiež moc nepapá... mamine mlieko je najlepšie.
Pozrela som foto, krásnych chlapcov máš. A Maťka si už strihala, či on má také vlásky krátke?

maculik
26. jan 2011

dobre ranko 🙂

@katina2209 som minule ta spominala, ze si tu dlho nebola, lebo som sa ta chcela spytat, ci ma Martinko este ten ekzem, nam sa totiz so zimou znovu objavil, ale v lekarni nam namiesali taky krem, tak vzdy mu to po par dnoch prejde a ked to aj ma, tak nie take silne 🙂
a je mi luto, ze ste ostali sami ☹ Neviem si sama predstavit, ake to musi byt tazke, byt sama s 2 drobcami... Ale urcite sem zavitaj castejsie, aspon sa odreagovat, vecer je nas tu dost, tak ked nemas naladu, kludne dojdi a aspon trosku zmenis myslienky 🙂
mamina ti nevie pomoct trosku, vymenit ta jednu noc, ze by si spala?
Ani @zoska nedava ziadne mlieko, odstavila a Nelka nechce pit, tak jej dava mliecne inak. A cajik ti postupne zacne pit, neboj, skusala si rozne pohariky?

maculik
26. jan 2011

jeeej, @avaka Elinke prajeme aj my vsetko naj naj naj k prvemu rociku, hlavne nech je zdravucka a taka sikovna, ako doteraz a nech ju posluchate 😀 😵

zucana
26. jan 2011

@avaka vsetko naj naj tvojej princeznicke elke sikovnej najma vela zdravicka a nech sa vam splnia tie najtajsnejsie tuzby 😵 a fotky su proste nadherne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre