Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
27. jan 2011

@lienka2 a teraz ma? ak nema tak chod 😉 dnes je krasne

svetlankat
27. jan 2011

@lienka2 urcite mozes, je pekne vonku, skoda by bola keby si nesla, pokial uz nema teplotku, tak nie je dovod tvrdnut doma.

lienka2
27. jan 2011

@svetlankat
@blumka dnes uz nema 🙂 zase je zivy ako sto certov 😀 oki, tak pojdeme cez obed pospinkat na vzduch 🙂

laxity
27. jan 2011

@lienka2 ufff ja bych asi nešla...som počula, že vraj 5 dní by sa po teplote nemalo ísť von 😕 😕 😕 ale keď to mal iba včera z očkovania tak neviem 😕

laxity
27. jan 2011

inak ako obliekate keď je 0°C vonku?

svetlankat
27. jan 2011

@lienka2 fakt je dnes krasne, aj my pojdeme, ale trosku neskor

svetlankat
27. jan 2011

@laxity mne dr vravela, ze pokial je teplotta, tak sa nema ale akonahle teplota prejde, tak sa moze. Cerstvy vzduch je najlepsi lekar. Ale to len co moja dr vravi

laxity
27. jan 2011

@svetlankat u nás vôbec nie je krásne, síce nezneží ale je zatiahnuté...ani chodníky sú neni odhrnuté otras 😠

laxity
27. jan 2011

@svetlankat tiež si myslím, že čerstvý vzduch je to najlepšie 🙂 aj na soplíky...

jja
27. jan 2011

@blumka ty ponukas sadielko, ja slaninku a suncicku 😀
ale nieee, nedam ani gram 🙂 do coho by som potom hryzla 🙂 a co stiskala 😉 ze kati? 😉
ja som vcera skusila dat 4tykrat kasu a K. mi 4ty krat v noci plackala ze ju boli brusko...to nemoze byt nahoda...asi jej kase nesadnu....

svetlankat
27. jan 2011

@laxity u nas svieti slniecko, este tak pomenej ale predpokladam ze o dvanastej bude palit, obrazne povedane. Pokial sa nezatiahne. Mam dokoran okno a vyzera byt velmi prijemne vonku. Aj mne dr vravela, ze so soplami von von von, ale nesmie byt ta teplota. Ja sa dost riadim tym, co mi vravi moja dr, zatial mi zle neporadila, klop klop klop

blumka
27. jan 2011

@jja neneneeee..ani deko nedam...presne aspon mame co hryzt a stiskat 😀

blumka
27. jan 2011

@svetlankat ved tu v krasnej svieti do bludu slnko..krasne je 😉
aj moja dr tak vravi so soplami von von von... 😉

jja
27. jan 2011

@laxity bodynko, teply svetrik, pancusky, ponozky, capacky, teplejsie teplacky a budnicku. a sup do fusaku. zatial bola stale teplucka. takze asi jej zima nebola. inac ked sme boli cez vikend na vhychode pri mamine, tak tam boo asi aj cez den -10...to vam bola ina zmena oproti TN. ale K. sa pacilo 🙂 dala som jej navyse sal a oteplovaky a sup do snehu...jaaaj ta sa vyblaznila 🙂

dorotka2
27. jan 2011

@laxity to je tam, kde byvam aj ja, mozeme dat stretko u mna,alebo hromadne a ja @katina2209 zoberiem zo sebou, samozrejme aj s malym Martinkom
@jja viki napriklad boli brusko z nestle kase, ale hami je v pohode

blumka
27. jan 2011

@jja a keby si dala kasu na ranajky? a vecer chlebik alebo nieco ine?
inak ja som juli kupila nutrilon kasu a tu z DM nesladenu...ta z DM v pohode ale ta nutrilonacka akoze juli ju zje ale zeby sa za nou hrnula nemozem povedat a aj sa mi zda ze po nej ma bujnejsiu noc ako po tej z DM..mozno to robi aj ten cukor v nej 😉

jja
27. jan 2011

@blumka dala som jej ju okolo 2..takze to nebolo ani vecer, a potom uz mala iba mm....asi kase nebudem ani uz skusat...zbytocne ju potom trapim...

maculik
27. jan 2011

@laxity a nebojis sa, ze spadne, ked sa nahodou pretoci na druhu stranu alebo sa zobudi a nebudes tam? Lebo Petrik este nevie zliezat z postele dolu a ked spi, tak cestuje, aj ked v poslednom case v spanku uz len hore, tam sa nacapi na tycky a spi. Ale ked zaspava, tak sa hociako kruti, kym nezaspi.

@blumka neviem veru, co ho tak zmohlo 😅 Uz predvcerom som ho budila o pol7, co v kuse spal od 5, a vcera som nechala, ze dokedy bude a takto potiahol. Aj celkom pekne spal, nebudil sa kazdu 1,5-2h, ale cca kazde 2,5-3h.
To bolo poobede az divne, ked som bola vlastne cely cas len s Adelkou 😎

u nas nie je slnko, je zatiahnute, ale celkom prijemne. Vtaciky tak jarne cvirikaju, uz sa tesim na tu pravu jar 😵

lolka
27. jan 2011

cafte, svokra mi zobrala malu von a ja popijam kavicku 😉
@lienka2 ja som sla s malou tiez von den po ockovani a mala mierne zvysenu teplotu. uz jej klesala, vonku bolo krasne a vedela som, ze to neni teplota z choroby, tak sup na prechadzku 🙂

my zatial neranajkujeme resp. mliecko si da okolo 7.30 a potom o 9.30 ovocie a o 3 hodiny ma obed.
@katina2209 radi sa aj my s vami stretneme, deti sa pohraju....sme mobilni, tak neni problem sa k vam dopravit 😉

katina2209
27. jan 2011

@blumka dakujem pekne krasne si to napisala ja idem teraz ku mame,lebo nemame vodu opravuju nam potrubie tak ked pridem tak navecer sa ozvem zatial sa majte krasne....
este raz vam vsetkym dakujem

katina2209
27. jan 2011

@dorotka2 ,@laxity,
@lolka rada sa s vami stretnem tesim sa na vas 🙂 pridite vsetky kto mozete 🙂

lolka
27. jan 2011

baby,co dnes varite detom ? nejako mi dochadza fantazia...

lenica81
27. jan 2011

@lolka zemiak, kalerab, spenat + masko kuracie... uvidime... 😅

lolka
27. jan 2011

@lenica81 hm, to znie dobre, aj spenat mam. rozmyslala som nieco bez maska. sosovicu uz dhsie nemala, tak jej asi tu urobim....a co k tomu ? asi prihodim zeleninu ktoru mam.

lenica81
27. jan 2011

@lolka ja sosovicu nedavam, chudak Vilko sa natrapil... ☹

garonka
27. jan 2011

@jja aj my sme s kašami prestali 😒 doteraz bolo všetko v poho ale už nie a asi fakt zaťažuju žaludok mne sa Tobi zobudi okolo desiatej a prehadzuje sa a plače 😒 ale ak kupim tu z DMky nemliečnu tak ta je fajn ale mliečne ee ☹

garonka
27. jan 2011

@lolka my mame na dnes proso 😀 teľacie mäsko a zeleninova omačka 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
27. jan 2011

ozaj baby... ked davate do varenia plnotucne mlieko, kupujete 5dnove... alebo... 😕 skusila by som nieco z tych vasich receptov, tak poobede skocime do obchodu, nech viem...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre