Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

njonja
1. feb 2011

ahoj @lienka2 , v rure, masko som predtym uvarila, teda mam ho uz uvarene v mrazaku a rybu som udusila na vode na panvici.

jja
1. feb 2011

@avaka dojdite vy...spravite si rovno aj prechadzku..a mozu sa predbiehat po dlhej chodbe
🙂

njonja
1. feb 2011

@raa2 dufam, ze mu budu chutit🙂 Daju sa spraivit aj cisto obilne, len pridaj vlocky, mozes dat aj prosove od Alanatura (hirse)

maculik
1. feb 2011

@avaka @garonka dakujem 🙂
my sme celkom uspesny obed dnes mali, dojedol zvysok nedelnajsej polievky, veeelmi chutila, len uz jej bolo malinko, tak som mu dala (kedze ocko vcera vsetku zeleninu minul do cestovin) z mojho telacie masko a ryzu (ja solim maso az ked je hotove, aj ryzu, takze v pohode mohol) a chutilo fajne. A mal zabavku, zistil, ze ked si zdvihne misku s ryzou a nahne nad tvar, tak mu ryza pada do pusy (a jasne, ze vsade okolo :D , tak sa s tym zabaval, akurat ze musim kupit umelu misku, lebo som ju raz len taktak zachytila, co ju isiel pustit na zem.
Ale som rada, ze tak pekne papal, musim mu polievku robit castejsie.

kocky, kedy zacnete ucit drobcov vysmrkat sa? Vraj je dobry cas okolo roka, ale Petrik neznasa utierat nos, tak si to neviem predstavit. Adelka sa sama naucila nejako okolo 1,5r, aj to v skolke boli teraz prekvapeni, ze 2r uz vie smrkat (to, ze je uz bez plienok, ani nehovorim, tam su este 3,5r deti s plienkami alebo aj bez, ale kakaju do gati... 😅
tak asi to nebudem silit a necham to tak prirodzene, ako pri Adelke...

avaka
1. feb 2011

@jja 😀 ,no veru vy tam mate ine chodby,nie ako u nas 🙂
a kedy pojde Kajka spat?

njonja
1. feb 2011

@avaka skus aj zapecenu pohanku - uvar dopolovice pohanku a na plech vysypany kukurickou mukou davaj na striedacku vrstvu pohanky, namocenych hrozienok a nastruhanych jablk. Ak uz davas, mozes dat aj cukor. Po upeceni v rure to mozes poliat vyzivou alebo uvarenymi a rozmixovanymi jablckami.-)

avaka
1. feb 2011

@maculik mala vie fukat,ale nechce to robit do vreckovky.. 😅

avaka
1. feb 2011

@njonja 😕 ,veru pohanku mam a neviem co s nou,skusim dakujem 🙂

njonja
1. feb 2011

@laxity dufam, ze sa vidime🙂 musime to nejako dohodnut. Pojdem tam na tyzden aj no Liptov, ale dva som urcite v BA🙂 Skus tu pomazanku, je super, chuti aj mne🙂

matesl
1. feb 2011

@dorotka2 len popoludni tam bude milion ludi a budu tam vacsie deti, minule mi maleho skoro zaslapli 😒
a budu tam naokolo fajcit, tam sa fajci...ked budeme doobeda, bude menej ludi tam

laxity
1. feb 2011

@avaka a teraz ako som ho hladala, tak som zistila, že som dala TRAIN-a to som chcela, keď ju budem voziť v tom vagóne 😀 , tak som to pomotala, ale nevadí, hlavne, že si rozumieme 🙂

zucana
1. feb 2011

@maculik vsetko naj drobcekovi sikovnemu aby bol zdravucky a stastnucky a robil vam len radost 😵
aj ostatnymvsetko naj òkeju a @rivatha
@nonja super receptiky ;) a rychlo sa uzdravte
ste toho napisali teda...ja sa chystam zehlit viki spi ale teda tolko vykakala do nocnika dnes ze ani ja tolko nedam 😕 ona ma taky metabolizmus ako ja ze skoro po kazdom jedle....a ten nocnik je indivindy ja som az prekvapena ako nam to ide...potom sa pozrie a ukaze prstom ze kaka 😀
ja som dnes robila sosovicovu s mrkvou a ryzou a velmi chutilo aj mne som si to dokorenila 😅
@jja uprimnu sustrast ☹

avaka
1. feb 2011

@laxity vidis,dobry napad s vagonom 🙂
uz naozaj idem 🙂

zucana
1. feb 2011

@avaka ehodis mi pls do IP ten recept na tortu co si malej robila?dik

mmaarrttiinnaa
1. feb 2011

@maculik všetko najlepšie Peťkovi k prvému ročku prajeme 🙂

andrea2603
1. feb 2011

@maculik , @hajdylca všetko najlepšie drobčekom 😵 , nech sú zdraví a robia vám len radosť 🙂
@jja petshopákov aj my ľúbime 😵

matesl
1. feb 2011

baby k tomu stretku
mozeme sa aj tento stvrtok a aj buduci, kto chce dojde aj teraz o 11 do avionu, ja s martinaj prideme urcite, a kludne aj o tyzden, kedykolvek 😉

matesl
1. feb 2011

@njonja ozvi sa ked dojdes 🙂

njonja
1. feb 2011

@matesl jasne🙂 uz sa na vas tesim🙂)

matesl
1. feb 2011

baby, maly mi po chorobe nechce vacsie kusky jedla, teda lepsie povedane od kedy mi grckal zo soplov, tak teraz ho nadrapuje kazde vacsie susto... juj tak zas ho pekne postupne ucit :(
a zas je z neho velky ceckos, jak ja toto dieta raz odstavim 😅

@maculik jak si toho Petka naucila zaspavat sameho?

andrea2603
1. feb 2011

@matesl, ceckos vie, čo je najlepšie 😀 😉

olifcek
1. feb 2011

jeeej, oslavencom vsetko naaaaj ku krasnemu 1.rociku prajemeeee a Oliv i Pusinky posielaaaa 😵 😵

laxity
1. feb 2011

@maculik Peťko zaspáva sám? 😕 si robila podľa knihy či?

lenica81
1. feb 2011

@matesl ja teda dojdem... lebo ako aj @lolka pisala, ze neskor je tam vela vacsich deti... a to uz v hopsasa 2x stupili skoro Vilkovi na hlavu... 😠 a to je clovek potom taky z toho vystresovany... 😔

maminnka
1. feb 2011

@lenica81 do tychto herni je ozaj lepsie ist doobeda, ked su vacsie deti v skoke a skole...

lenica81
1. feb 2011

@maminnka my sa s jednou kamoskou chystame aj do hop-la tu v danubii, tak uvidime... 😉

laxity
1. feb 2011

@lenica81 hop-la, hopsasa a v tento našej drevenej Modre nič nie je 😠 😠 😠 😀

lenica81
1. feb 2011

@laxity drevenej... 😕 no comprendo... 😔

zucana
1. feb 2011

@hajdylca aj tvojmu krasnemu drobcekovi vsetko naj naj

ozik baby mne povedali ze uz mam dat skusit rajcinu aj pomaranc aj ine.....co vy na to? od roka skusite?

laxity
1. feb 2011

@hajdylca všetko naj prajem k prvému rôčiku 😵 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre