Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jja
8. feb 2011

Caute babulky...
@lolka Vikinke prajeme vsetko naj naj ńaj🙂)
@svetlankat namiesto smotany som dala pribinaka s bielym jogurtom...a ides..piskoty , zmes, ovocie, piskoty zmes.......atd...vsak to urcite vies. zmena je fakt iba v tom ze nie kyslu smotanu, ale pribinacik a biely jogurt, lebo ten pribinak je trosku hustejsi tak sa to zle natieralo. a robila som kombinaciu, biely a kakaovy pribinak🙂)
@avaka...super ze malinka je uz ok, som sa bala aby nechytila chripku...lebo u nas v TN uz vraj sarapati....oslavu spravime neikedy ked budeu Miska a Nelka zdrave, ok? 🙂
vcera nam dosla iba jedna kamoska Viktorka, a stou sa hrali az do 7 🙂 mam aj nejake foto, potom postahujem a nieco poslem. Viktorka ma aj starsiu sestru v Barcinom veku, a kedysi boli spoluziacky, tak sa vyblaznili aj ony 🙂

a este ked sa bavite baby o mliecku..mne sa zacali prsia zase kazde dve hodiny nalievat tak ze mam pocit ze mi prasknu...a ani nemam pocit ze Kajka nejako zvysila pitie...no neviem 😒

avaka
8. feb 2011

@matesl ,tak vie co si ma vybrat,to ma asi pochutku k mm 😀 😵

@jja ,to som rada teda,ze aspon ste oslavili 🙂 veru aj ja som sa bala chripky a boli sme den pred tym v OC...
no ja taky problem nemam,mne ked mala pri teplote viac cucala,uz som mala ako vyzmykane citrony... 😅 ,az mrnkala,ked uz neslo...a nepapa Ti teda menej ?,preto sas Ti nalievaju mozno..

jja
8. feb 2011

@avaka neviem ci menej, v noci stale rovnako..a cez den? zeby tym ze uz chodi spavat iba raz? pred spanim ..ale ona si aj pocas dna vypyta...nevadi..hlavne ze to mliecko tam je 🙂
Evi ako si robila tarhonu? asi ju tiez dnes spravim. masko som jej dala varit so zeleninou, spravim je omacku na sposob svieckovej, ale tarhonu som este asi v zivote nerobila...hoc ju aj doma mam 🙂

avaka
8. feb 2011

ani jA 😅 najprv som osmazila na masle,ze budem ako ryzu,ale v navode bolo ako cestovina,tak som zaliala horucou vodou a uvarila ....dobra bola

a omacka na sposom svieckovej je super...som minule robila a bola super,mali sme na 3 dni 😅 1 den maso,omacka ,ryza a potom s knedlou(to bolo ako svieckova 😵 )

idem ,mala je uz hore,pekny dnik,paa 🙂

jja
8. feb 2011

par fotiek zo vcera z prvej oslavy mojej buchticky 🙂

maminnka
8. feb 2011

@maculik karneval bude v jaslickach 🙂 ale kazdy ma iny den, jaslickari skor, skolkari neskor

laxity
8. feb 2011

@maminnka tie masky sú super, potom hoď foto ako vyzerali 🙂 ...my nakoniec nejdeme na karneval bo sa koná 27.2 a vtedy má Naty oslavu

@lolka a cez akú stránku?

zoska
8. feb 2011

@lolka všetulinko najlepšie Vikinke, nech je zdravučká rýchlo a potom už stále 😉

kočky @zusika to už má za sebou a Samko a Dominika su už medzi nami 😵

@jja pekné fotočky malej- velkej princeznej 🙂

@blumka jj na markize, no ale ved sikula uz si si nasla 😉

svetlankat
8. feb 2011

@jja a ake si dala ovocie?

svetlankat
8. feb 2011

@jja krasne foto

a kolko ti trebalo pribinacikov a jogurtov do tortovej formy??????

lenica81
8. feb 2011

@zoska @zusika jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej... 😵 tak sa tesim, ze uz to mas za sebou... a drobcov pri sebe... 😵 tak cakame foto a info, ked budes mat taku minutku casu... lebo s dvoma, drzim palce... 😎

lenica81
8. feb 2011

@jja mala jaka chutna... 😵

lenica81
8. feb 2011

baby, myslite, ze mozem malemu grenadir... skoro som nesolila a je to v podstate sladucke... teda zajtra by som mu skusila dat... dnes mi spasal mrkvickovo-vlockovo-vajickovu polievocku a este zo vcera zbytok cestovin, tak som cumela... 😨

jja
8. feb 2011

sveti, ja mam tu formu o cosi vacsiu ako byva klasicka, ale davala som 6 pribinakov a 3 jogurty....a ovocie som dala marhule a na vrch na ozdobu banany
@zoska
@lenica81 @svetlankat dakujem 🙂

svetlankat
8. feb 2011

@jja dakujem

zucana
8. feb 2011

@jja krasna bambulka vsetko naj naj
@lolka aj vikinke vsetko naj naj najma zdravicko 😵
my sme boli dnes v dizajnerskom studiu a vika tam behala po obyvackach 😅 potom sme sli kupit chleba a bol tam pes a vika tam tak naneho zacala vykrikovat ze vsetci sa po nej pozerali aka je zlata a aj chleba nam dali zadarmo 😅
teraz hajka a tlacia sa jej tie zuby chuda aj tie stolicky 😔 ja nechapem preco ta dr.vtedy povedala ze to zub nie je 🙄 aj tie teploty mala kvoli tomu....

zucana
8. feb 2011

@zusika jeeej gratulujeme 😵

lenica81
8. feb 2011

@zucana tak mozes setrit o dusu... a v designovom studiu nechceli dat nic zadarmo... 😀 😉 betarka Viki...

laxity
8. feb 2011

@jja tá torta vyzerá vynikajúco 🙂 , malá je veľká krásavica a krásne dlhé vlasy má 🙂

laxity
8. feb 2011

@zoska super gratulujem @zusika veľa zdravíčka prajem 😵 😵 😵

maminnka
8. feb 2011

@lenica81 podla mna mozes, ja davam grenadir uz davnejsie.

zucana
8. feb 2011

@lenica81 bohuzial nie 😀
inak ked chodim takto autom tak kociar neberiem a je tu super ;)

lolka
8. feb 2011

@zusika gratulujeme a tesime sa na foto 😉

my sme dnes dali rychli obed, cestoviny s vajickom a trochou parmezanu a smakovalo, az som sa cudovala ako otvarala pusu 😵
@laxity pri pokladni nam dali taky letak+ako keby plat.kartu, kde vypises tvoj mail a na tom letaku je PIN kod a cez neho sa treba zrejme zaregistrovat a potom ti odpocitaju tych 15 eur. este som ale neobjednavala...
@jja krasne foto, mala je paradnica 😉 a dobry napad dat namiesto smotany pribinakov, ja sa chystam taku tortu robit ked dojdu Viki kamosi 😉

laxity
8. feb 2011

@maminnka prosím ťa ak chcem dnes objednávať z Nextu akú veľkosť? chcem na leto...stačí 12-18? ďakujem

selyma
8. feb 2011

Ahojte mamky. Predvcerom princezna rano mi skoro odhryzla bradavku. Normalne mam tam ranku. Tak som sa triasla vecer, len nech to neboli. Normalne ma chytala triaska, som si spomenula na zaciatky, na popraskane bradavky. A to este dobre, ze cely den nekojim len vecer. A pre istotu dnes rano o stvrtej sa tak prekakala, tusim jej vysiel horny zubok. Som sa zobudila na smrad. A ako jej tak utieram dupku, ze pozriem, kde to az mas, ci jej to nahodou nevyslo. A kuk, ono to mala do tristvrte chrbatika. Rovno som ju vyzliekala a utierala do pyzamka. Ved uz aj tak bolo pokakane. No a spali sme asi hodku pri otvorenom okne. Takze zazitkov mam za dva dni az az.

Inak sa uz sama pekne pusta rovno do priestoru, nie len popri nabytku. Zlata je. Anjelik. Uz hodku spi. A este som chcela napisat, ze uz asi dva tyzdne spi doobedu len v kociku. Vzdy ked som ju dala do postielky tak vstala a smiala sa zo mna. A ked som ju uspala na rukach, pomaly ju davam do postielky a ona kuk. uz som hore. A tak som ju dala do kocika a tam spi 3 hodiny. Asi to nie je spravne, ale neviem co mam s tym urobit. Predtym ako sa vedela postavit spala v postielke asi tak tristvrte hodiny. Ale predsa. Teraz do postielky nechce.

lolka
8. feb 2011

@laxity ta stranka je nextdirect.com

laxity
8. feb 2011

@lolka aha bo ja si vyberám tovar z www.next.co.uk ale iba vyberám a objednám u holky z mmb 🙂

maculik
8. feb 2011

@laxity a kolko ta vyjde kurz, lepsie, nez u tej kocky, co sme objednavali predtym? Ja sa stale k tomu akosi neviem dostat, potrebujem cas, cez den sa mi tu tak dlho neda sediet a vecer okupuje PC mm, takze musim pockat do bud.tyzdna, to pojde mm na 3dni na Sk. Tak to uz musim pozriet, ci sa mi nieco bude pacit a objednat.
Ale tiez neviem, aku velkost Petrikovi, ma cca 74cm, tak ci 80 mu bude v lete dobra 😨

Boli sme od pol1 v meste najest sa, potom sme sa dlho prechadzali, isli sa domov prebalit a hned pre Adelku. Teraz asi 10min buva a ja si idem s Adelkou citat, segra jej poslala novu knihu, tak uz za mnou dosla, ze citat 🙂

maculik
8. feb 2011

@selyma joj, a to len tak, ci tak hltavo papala? Ci tym novym zubkom?

blumka
8. feb 2011

@selyma ...moja juli spava 2x denne len v kociku a vnoci krasne v postielke, takze sa toho neboj, dolezite je aby deti spali a nie to kde spia 😉 a neboj sa ze sa na postel nenauci...raz kazde jedno dieta prestane mat rado kocik 😉

@laxity ja sice nie som maminnka ale myslim ze ti bude stacit pre Naty velkost 12-18. neviem sice kolko meria teraz ale nemyslim si ze nejak nadstandardne vela a uz teraz deti nerastu tak rychlo ako ten prvy rok..a to rozpatie 6 mesiacov je dost velke na to aby si sa trafila 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre