Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. feb 2011
https://www.youtube.com/watch?v=PgIiL5r9GDE

kto chceeee... tocene este zaciatkom februaaara ak nie este v januari x;o)

olifcek
17. feb 2011
matesl
17. feb 2011

@alex no u nas mm nefunguje, to je rev, lebo my nemame dudlik, ale ani nie je treba, nebudi sa, pretoci sa...lazka si a spi dalej, vcera si aj sadol, zaknucal a kym som dosla uz si lihal a spal dalej... mozno je to aj tym ze uz sa vie pretocit jak potrebuje, neviem, mozno je to tym...neviem. 😅
nezakriknime to...a potom sa ti ako budi? mne uz bez placu ale ina na kasel teraz...normalne rano neviem ze ci sme boli hore ci nie 😅

alex
17. feb 2011

@matesl on mrnká, len ráno, keď je už svetlo, tak sa budím na to, že je hore a ťahá mi vlasy, alebo niečo iné vymýšľa.

lalipop
17. feb 2011

@matesl nasa spava tiez dobre 🙂 len co bude robit zajtra po pichacke ☹

matesl
17. feb 2011

@olifcek jaka tanecnica je Oli 😅 parada 😵 😵 😵

matesl
17. feb 2011

@lalipop tak ale u vas je to standard 😀

matesl
17. feb 2011

@alex takze uz sa nebudi do vtedy nejak? super

lalipop
17. feb 2011

@matesl no ale odkedy sme odstahovali tatinka do detskej izby tak je to uplne super 😀 😀 😀

olifcek
17. feb 2011

@matesl jeeeej, dakujem x;o) ale nevieme ju natocit, ked tancuje skutocne celym telickom postojacky, vzdy, ked vidi, ze sa toci, tak sa zacne salit 🙂

alex
17. feb 2011

@matesl budí, sa budí, ale stačí mu dudka, alebo čajík. Mliečko dám najskôr po 4 hodinkách a potom keď si idem aj ja ľahnúť, tak to tak nevnímam, koľko je hore. Mne išlo hlavne o to, aby vydržal aspoň tie 4 hodinky bez mliečka.

katka888
17. feb 2011

@svetlankat
ved tol, uz krasne schadza dole, najprv sa smykala chrbatikom, potom sme ju naucili, ze s ama otocit a zist dole po brusku... preto mam pocit, ze sa asi nevedela na to brusko natocit.... no pozor davame, niekedy pride prilis blizko okraja a ked sa nataca na to brusko, tak mam strach, ci nestrati rovnovahu... mne uz raz spadla z postele, tak asi preto tak "prehnane" davam pozor.
este ked bola malicka, a liezla po brusku a prisla ku kraju postele, mm ju nechal tak nech akoze zleti dole / stale ale len do takej miery, aby ju zachytil, ked uz mala rucky na zemi,ale este nedopadla... / , aby sa obavala liest k okraju... nemam paru ci take nieco ucinkuje na deti, alebo nie, on to jednoducho robil

katka888
17. feb 2011

@lalipop a kde ju parkujes? do kociara? nasa sa do vanicky nezmesti a sportiak co pouzivame k svokrovcom nenosime.

alex
17. feb 2011

@katina2209 rada by som prišla s @lolka , len neviem, či nám do jej kufru vlezú oba kočíky 😒 nejako by sme toto museli poriešiť. Ak by vliezli, tak veľmi rada, len 22. nemôžem.

lalipop
17. feb 2011

@katka888 no nas sportiak je dost velky- len tak tak s nim prejdem cez balkonove dvere 🙂 ale mala tam ma aspon dost miesta a ja som rada, lebo si mozem porobit co potrebujem a aj deti sa mozu v pohode hrat a nemusim ich stale upozornovat, aby boli ticho

lenica81
18. feb 2011

@olifcek 😵 😀

jaja32
18. feb 2011

Ahojte, Natalka nam zacina chodit...3 krocky a bum, 4 a bum a vcera presla asi 2 m potom sa rychlo chytila a isla dalej a potom bum 🙂 Skusa, ale aj tak najradsej stvornozkuje 🙂 Tesim sa

lenica81
18. feb 2011

@jaja32 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer... tak to my budeme asi posledni... co @maculik... 😅 nas chodi jak drak okolo nabytku, ale sam sa nepusti, a za jednu rucku sa este boji, spravi tak dva kroky a ho zacne klatit, tak si sadne na prdel... 😀

dnes to tu zije... idem maleho pomaly ulozit...

inak, ako vy spite - vseobecne, ze potiahnete aj tak dlhsie, @laxity sa nepytam... 😉 lebo nas mm zobudi okolo 7mej a sme hore... 😕

jaja32
18. feb 2011

@lenica81 uz dlhsie skusa...choditko si tlasi sama pred sebou a smeje sa, ze aj ona si ide kam chce. Asi tyzden sa pokusa sama chodit....vcera presla najviac. 🙂

lienka2
18. feb 2011

@lenica81 my chodievame spat vecer okolo osmej, a rano vstavame o siedmej.. plus-minus.. dlhsie nepospi..

katina2209
18. feb 2011

pekny dnik prajem vsetkym a vsetko naj oslavencom 🙂
@matesl a uz ste zacali uzivat tie homeopatika? ked tak pekne spi my sme dnes mali hroznu noc do stvrt na tri sa stale budil a plakal a potom kazdu hodinu tak som sa vobec nevyspala teraz zaspal a od pol osmej je hore.
@maculik ani nas Matko nechodi, len popri gauci ale uz sam stoji vydrzi aj 10 sekund a potom sa da na styri...My sme neboli uz dva dni vonku vacsinou chodime kazdy den no teraz som to nejako zanedbala, dnes musime ist aspon na chvilku, ked mna odradza to pocasie a tie 4 poschodia 😒
Zliezat z postele sme sa uz aj my naucili tiez spava so mnou a postielku mame na okrasu a cez den my zaspava v kociku to sme asi jedini...

katina2209
18. feb 2011

@alex @ lolka tak to naplanujeme trebars 24 alebo 25 co vy na to? A kto sa este prida budem rada aspon tu budeme mat detinec 😀
@lenica81 my zaspavame najnovsie o pol deviatej deviatej vecer a vstava definitivne okolo siedmej pol osmej rano a zaspal o 10,45 tak som zvedava do kedy vcera som varila sosovicovu polievku a dnes chcem pre nas s Markom kuracie pecienky, babulky davate uz dve jedla pre deticky?Lebo ja len jedno bud polievku,alebo nieco druhe. Nas Matko zjedol o pol desiatej jogurt no ten rohlik,alebo chlebik nechce stale budeme my asi najchudsi.

blumka
18. feb 2011

@lenica81 juli chodi spavat medzi 7-8 a rano vstava medzi 6-7, poslede dni uz o 5:45 🙄

blumka
18. feb 2011

@jaja32 jeeej gratulujeme...my budeme asi posledni s chodenim 😅

jja
18. feb 2011

@katina2209 my tiez stale iba jedno jedlo, bud polievocku, alebo druhe...polievky robim trosku sytejsie aby ju to zasytilo..
@lenica81 my chodievame okolo pol8 - 8 spavat a vstavame 7- 8 rano....ale posledny mesiac je noc co noc hore asi dve hodinky. dnes od 2 do pol 5....brrrrrrr...

lalipop
18. feb 2011

@katina2209 nasa tiez spi cez den najradsej v kociku 🙂 takze nie ste jedini 😉

jja
18. feb 2011

@blumka myslite aj na nas....urcite nebudete posledni v chodeni 🙂 aj ked ju musim pochvalit, posledne dni strasne ide hore do stoja...sice ako opity zandar 🙂 ale stvera sa 😉

lalipop
18. feb 2011

@katina2209 nasa laurika papa skoro stale a najviac jej chutia rozky na ranajky, na obed aj na veceru 😀 😀 😀 a na obed spapa aj polievocku aj druhe, ked jej chuti

lenica81
18. feb 2011

@katina2209 aj u nas len jedno jedlo... myslim, ze 2 chody zacne jest, az ked bude s nami papat... ale to este nehrozi... 😅

lenica81
18. feb 2011

tak diky za tie odpovede ohladom spanku... takze je to v podstate ok... 😉 len ja by som asi mala tym padom chodit skor spavat... o 10 max...
aj u nas kocik vedie, ale teraz klop, klop som pri nom lezala a po 10 min zdrhla a pohoda... spinka cca hodku uz...

dnes robim hraskovu kasu so zemiakmi a skusim mu tam pacnut trochu na teflone oprazenej na sucho sunky... som kupila taku 96% morcaciu, tak hadam to bude ok... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre