Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

vlasa
12. júl 2011

@alex kedy idete do donatu a cez aku cestovku?my ideme 20.7 cez senecu.prave som citala dost zlu recenziu,tak sa desim co nas tam caka.inak za tie peniaze by som cakala trosku aspon standard 😕

hajdylca
12. júl 2011

ahojte 🙂
je tu este niekto taky co nema MMR? a aj bude davat?
mali sme ist v maji, len to som mala skusky, v juny tato skusal na maturitach, ja som dorabala skusky este, a ked sme sa vybrali lekarke ze do 22.7. dovolenka, takze az 25. tam mozme ist a 1.8. mame 18 mesiacov, myslite ze mam ist k zastupujucej lekarke? nech ho zaockuje?
a este ake nosia Vasi drobci plienky- myslim cislo, nas ma cca 11 kg, a mame 5, mne sa zdali 4+ uz male, stale mal nozky otlacene... len som videla ze Drobcekova skoro 3 rocna sesternica ma na noc 4+ tak neviem...
co si mm mysli radsej pisat nebudem 🤐 🙄

hajdylca
12. júl 2011

blee, to mi uz nejako makkne mozog doma... v juni.....

alex
13. júl 2011

@vlasa ak by sme išli, tak cez Koalu, robí tam bratova frajerka, ale budeme to riešiť ako LM, ak vôbec pôjdeme, keďže prerábame kuchyňu, uvidíme či nás rozpočet pustí. Ale daj mi potom vedieť, že ako bolo.

alex
13. júl 2011

@hajdylca podľa mňa môžeš počkať s tým MMR na tvoju lekárku. My sme inak mali reakciu celotelovú vyrážku, ale do 3 dní to bolo ok. A plienky my máme stále 4. Sú do 18 kg a to ešte zďaleka nemáme.

maculik
13. júl 2011

Ahojjte 🙂
@hajdylca podla mna tiez mozes pockat, aj ked na druhej strane je riziko, ze co ak naaahodou ti v tom termine maly nebude uplne zdravy a budete to musiet zase posunut... Ockovanie nie je az taky zakrok, ta zastup.dr ma s tym isto tiez skusenosti, tak ja by som mozno isla aj k nej. Tazko povedat 🙂
A Petrik nosi 4+, ma nieco cez 10kg, zatial su mu dobre. Aku znacku mate? Lebo asi aj na tom zalezi. My mame Babylove. Ja som aj pri Adelke skoncila pri 4+, na 5 sme ani nesli a s plienkami skoncila, ked mala presne 2r.

mimisash
13. júl 2011

@hajdylca ahoj ani my este nemame mmr vakcinu v sebe maly bude mat koncom augusta 18 mesiacov a my prideme na slovensko az okolo 10 augusta....tak som povedala dr, ze teda potom prideme a ona ze v poho..
a plienky pouzivame 4+ babylove a maly vazi cca 12kg

hajdylca
13. júl 2011

@alex @maculik dakujem, asi pockame... lebo maju tam napisane, ze poradna sa nezastupuje... tak snad nic nedostaneme...
@maci plenocky mame pampersky tie zelene, babylove sme mali ale pred rokom, boli o trochu vacsie od tych co sme mali povodne, no drobcovi sa vyhadzala ritka.. my tiez zdaleka nemame 18 kg, ale 4 mal uplne vyrezane v stehienkach- tam hore, alebo mu ich teda nejako zle zapinam 😲 moze byt aj to ze tym ze je trolinku vyssi, ze mi proste potom ten predok mi nedociahne hore tak dobre zapnut, no neviem ci chapete co myslim, vyjadrujem sa ako hotentot 😝

lalipop
15. júl 2011

@hajdylca my pouzivame zelene pampersky a uplne nam stacia 4-ky, lebo mala dost schudla teraz v lete. ma cca 11 kg a myslim, ze este tak do jesene mame zasoby, tak potom zacneme davat 4+ alebo sa zacneme odvykat od plienok.

katka888
18. júl 2011

baby kosicanky, neviete kde by sa dalo ist s vikou na nejake " tancovanie" ?

lenica81
18. júl 2011

@katka888 gratulujem k drobcovi... 😵 ako ste to zvladli... a co doma... 😉

mmaarrttiinnaa
19. júl 2011

@hajdylca aj my mame plienošky 5 mam pocit ze tie 4+ ho tlacili teraz je to dobre

svetlankat
19. júl 2011

@katka888 my sme chodili na robika a teraz od septembra ideme na prve krociky http://www.haliganda.sk/?page=kurz&id=2

svetlankat
19. júl 2011

@hajdylca my mame plienky velkost4 a reakciu na MMR sme mali riadnu,podla mna to nechaj na tvoju dr

kika58
20. júl 2011

@hajdylca my ideme zajtra na tu vakcinu mmr, v utorok volal Ivankin dr., ze aby sme sa dostavili, tak pevne verim, ze to bude vsetko v poriadku
a plienky mame pampers 4+ , Ivi ma 11,5 kg, a su pre nu najlepsie ine dokaze precikat

@katka888 Gratulujem!!!

katka888
20. júl 2011

@lenica81
@kika58
dakujeme 🙂

noooo zvladame , musime 😀 ... pre predstavu, mm chodi od pondelka do stvrtka noci do DE na sluzobky, prerabame źaroven byt, takze murari, elektrikari a k tomu 2 deti.... sa taaaaaaaaaak tesim na sept., mm by mal mat koncom septr koniec projektu a byt castejsie doma, mali by sme byt rpestahovani a maly hadma na tri mesiace uz nahodi aspon nejaky lepsi nocny rezim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja si pojdme pre titul supermatka hahahahahahahahahahhahahahaha

katka888
20. júl 2011

@mmaarrttiinnaa
@kika58
@hajdylca

a my mame latkove plienocky 😉 kuk:

teuska
20. júl 2011

caute babulky 🙂 uz som doma, misia splnena, paradne som si oddychla. Precitala som jednu knihu a vysila jeden vankusik 😀
@katka888 gratulujem aj k titulu supermama 😉 🙂 tie plienocky vyzeraju uzasne.
Ja davam 4plus, lebo 4 uz tiez tlacili. Ale dari sa nam aj pekne nocnikovat, tak rozmyslam skusit bez plienky.
Co mate nove?

katka888
21. júl 2011

dievcata, neviete kde kupim vike na krstiny a svadbu nejake satocky bud v KE alebo cez net? diky

svetlankat
21. júl 2011

@katka888 Kati skus cez mimibazar, alebo tu cez kona, v meste neviem kde by sa dalo nieco kupit, niekedy aj v sekacoch maju, skus aj tam. Ako inac? O chvilocku uz budete mat mesiac. 🙂

lenica81
21. júl 2011

@katka888 bez si pren... pre ten titul myslim... 😉 zvladas to s humorom... 😀

lenica81
21. júl 2011

@teuska tak super, ze uz pomaly prejdete na nocnik, u nas nejako nehrozi, obcas ked som ja na wcku a posadim maleho oproti, tak sa vycika, ale ani nevie ako... zas napr. ked sa pocika alebo pokaka, tak si chyta plienku, ale mohol by dopredu... 😅 😀

a taky oddych padne vhod... normalne zavidim... mna to caka tak o 3 tyzdne... 😵

jja
21. júl 2011

@katka888 katka, ja som s touto pani velmi spokojna, mala som uz od nej velakrat pozicane, je ochotna a pribali aj viacej kusov...skus popozerat, mozno ta to zaujme...

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=147487

katka888
21. júl 2011

@jja
diky, uz som kukala, nam treba na krstiny a o mesiac na dve svadby, to sa mi oplati asi skor nieco kupit 🙂

hribikana
22. júl 2011

@katka888 - ty uz dobry mesiac nie si kinderko 🙂 blahozelam a prajem vela vela siiiil do najblizsieho rocika 🙂

katka888
22. júl 2011

@hribikana
dakujeme 🙂

baby. maly sa narodil 2860 g a dnes ma 27 dni a vazi 4180 g 🙂 papoš malý 😀

vevoncek
22. júl 2011

ahojte teda uz som tu skoro rok a pol nebola a aj konik sa zmenil dost ani sa tu nejako nevyznam

katka888
22. júl 2011

baby, ale neuverite, je mi smutno ze uz nie som kinderko......
aj by som brala tretie babo, asi tak o 2-3 roky, ale kto vie ako bude... mm ma pocit, ze dve je az-az. je pravda, ze ked im treba co to ponakupovat, dozerat na ne... ale pri dvoch sa uz aj tretie nejak utrasie, no nie? uvidime....

svetlankat
22. júl 2011

@katka888 presne, pri dvoch sa uz tretie utrasie a to uz bude Viky velka kocka, Ondrejko je fakt papkac, ale to je dobre

lenica81
22. júl 2011

@katka888 papkac je to fakt riadny, ale ved nech rastie... a spinka dobre... to mas ten pocit asi pre to, ze to prislo tak skoro po sebe... ale asi aj mne to bude luto, no tretie neplanujeme vobec... to by sme sa tu velmi nepomestili... a potom uz bude neskoro... 😒 vam ale prajem, aby ked sa na to date, aby to vyslo... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre