Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
20. sep 2009

ahojjkyyyy
aky je rozdiel medzi fusakom do autosedacky a do kociara? neda sa sedackovy pouzit aj do kociara?
ja mam z usa, taky co sa da aj ja...je to znacka jj cole...uz som ju videla aj na Slovensku...
zima mozno ani nebude dlha, a kupovat dva fusaky teda ide do penazi...ja keby som sa mala rozhodnut ze ci jeden alebo druhy tak by som radsej ten do kociara, lebo budete asi viac chodit v kociariku na prechadzky ako niekde autom..a v aute sa aj tak neodporuca aby bolo babo naobliekane, cim viac vrstiev na sebe ma, tym je v sedacke menej bezpecne...radsej lahsie a prikryt dekou 😉 a v autach je ohrievanie tak neni o com 😉

blumka
20. sep 2009
jja
20. sep 2009

Ahojte dievcence...a vitam nove kolegyne 🙂 🙂

marhulka20
20. sep 2009

jja ďakujem pekne 🙂
Inak ahojte.Ja som rýchlo zapla PC kým malá ešte spinká ja už nemôžem kôli brušku a aj kôli tomu,že stále behám na WC tak som to vzdala.Pridala som nejake foto malej herečky a pridám aj foto bruška a zo sona 🙂

zucana
20. sep 2009

marhulka mala je zlatunka...uplna modelka na tej foto s kabelkou...ta foro je uzasna..to je v orlande?
ja som tiez opat zacla viac v noci chodit na wcko ☹
o chvilu ideme do centra na kremes sa tesim 🙂

zucana
20. sep 2009

blumik este si na orave?
kedy sa vracias?

blumka
20. sep 2009

zuci, este...manzel siel dnes do KE a ja ostavam az do 1.10...ostala by som aj dlhsie ale 2.10 mam ten morfo, tak to si nemozem nechat uuuuujst

blumka
20. sep 2009

baby, som sa dnes dozvedela, ze v rodine bude dalsie babo...aprilove alebo majove...uz maju dve dievky 15 a 13 rocne a obe su majove 😀

zucana
20. sep 2009

super blumi gratulujeme 🙂
ja som sa napraskala kremesom (takym lepsim ako na SK to je asi jedna z mala veci ktore musim pripustit ze uzasne kolace tu maju) preto tu nikto nepecie lebo je to lacnejsie z cukrarne a uzasne 😎
ale maminkine su tiez supisne ...
mamca prede 1.10. a muzik ide s chalanmi 2.10-3.10 do toskanska nakupit vinko tak budeme s mamcou same...moooc sa tesim 😉

mmaarrttiinnaa
20. sep 2009

ahojte az teraz som sa k vam dostala vitam marhulku medzi nami 🙂

zoska
20. sep 2009

Cafte kočky,
tak sme doma zo svadby...bolo celkom fajn, zakuskov som prejedena aj vsetkeho ostatneho 😝
Aj sme trosicku potancovali, ale bola som unavena a o 23tej som uz lezala v posteli...muzik ma ulozil a vratil sa tam a tahal do tretej 🙂 takze dnes som soferovala domkov ja a to nas este cakalo zavaranie brusnic...teraz tu lezime obaja hotovi 😅

vitam aj ja marhulku 😉

blumka
20. sep 2009

jooooj, baby, na mne sa uz prejavuje zo som tyzden na Orave...pribrala som dalsie kilo, mozno dve 😀 ...ved sa ale necudujem, tolko toho jem a mamina mi vyvara same mnamky 😀

loginka
21. sep 2009

cafte, marhulka mala je rozkosna, do reklamy 🙂
ja som mala tiez kolacovy vikend kedze sme boli u svokrovcov 🙂
blumka, fusak je pekny, boze to su palky, ja sa zblaznim z tej sumy co nas caka pokupit...a to nastasie nejake vecicky dostanem
dnes ideme plavat so zusikou - dame vediet ako bolo
dufam, ze mi to pomoze na moj chrbat a strpnute ruky 😒

mmaarrttiinnaa
21. sep 2009

dobre ranko 🙂

kakatka1
21. sep 2009

Dobre, dobre 😉 Vitam aj ja nove tehulky, aky ste mali vikendik? My fajn, boli sme kuk malu neterku, v nedelu ich pustili domkov, je zlatunka a strasne malinka. Uz som zabudla ze aj Simko bol taky. 😵

blumka
21. sep 2009

dobre ranko...Terezka ma zasa sople, takze u nas noc nic moc 🙄 ...
ale vikend bol suprovy...akurat ze nam ocino odisiel a ostali sme same ale u babky, takze sa to da celkom zniest 😅

kakatka1
21. sep 2009

Blumka, nam pri nadche dost pomaha Libenar, do troch dnoch mame vzdy po soplikoch. Neskusali ste?

blumka
21. sep 2009

kati, dakujem za radu, zatial mame physiomer, je to len slany roztok, malu nahrievam na speci lampe a odsavame, ale ten rev pri tom...ona ked velmi reve vzdy sa povracia...az mam z toho des ja..uvidime ako to bude prebiehat a ked nebude zaberat nasa klasika, tak pojdem kupit ten libenar

kakatka1
21. sep 2009

Jaj no to s tym placom 😢 Ale veru len stale odsavajtem aj ked je boj, neodsaty sopli moze sposobit zapal usiek, ale to iste vies. A Tete este dostatocne nefukne nostekom, ze by ste nemuseli odsavat.

blumka
21. sep 2009

no ved to kati..ona ked fukne, tak to je taky fuk ako nic 😅 ..uz ju lakam na kadeco...ze ona mne odsaje, potom mame choru akoze aj taku plysovu macku, ze aj jej a potom terezke...no dnes rano to trosku pomohlo, uvidime ako bude dalsie odsavanie

maculik
21. sep 2009

Dobre ranko
co mate nove? Idem vas docitat, kym sa pustim do prace 🙂

andrea2603
21. sep 2009

Ahojte. ja som si v práci urobila malú prestávku, aby som tiež dočítala zmeškané.
Dievčatá, dúfam že vám nevadí že som sa k vám pridala až takto neskôr-v 5.mesiaci, ale do 15.týždňa som kvôli celodenným nevolnostiam len "prežívala". Ale už si tehot. začínam užívať. Zajtra idem na poradnu a ultrazv., dúfam, že sa moje bábo bude ochotné ukázať sa v plnej kráse, samozrejme že som zvedavá - dievča alebo chlapec.

blumka
21. sep 2009

andrea, vooobec nevadi, hlavne ze si tu 😉
a mena uz mate vybrate?

loginka
21. sep 2009

andrejka, vobec nevadi, hlavne, ze si sa ukazala 🙂
drzim palce na poradnu a daj vediet

andrea2603
21. sep 2009

Doma už mám Branka-11,5 r., Lenku-4,5r. a teraz ešte veľmi neviem, ale páči sa mi Šimonko, Timotej/Timonko/, Melinka/Melánia v kalend./ a možno Lívia.

blumka
21. sep 2009

tak ty uz si pokrocila maminkaaa 😉 ..deticky sa tesia na surodencia?pekne mena si si vybrala 😉

joanna333
21. sep 2009

dobre ranko vsetkym...

andrea vitaj

blumka, akurat som minule citala ze je dobre skusit dieta naucit fukat nostekom do nejakej vrtulky alebo listov a tak sa moze naucit aj fukat sopel...tak neviem...

loginka
21. sep 2009

aj mne sa teraz paci Timon, ale nie som si celkom ista takymi "cudnejsimi" menami, ale Lauru mam predbezne istu, aj ked uvidime co z toho bude 🙂

andrea2603
21. sep 2009

Niekto v 30.tke začína s pôrodmi, ja týmto 3. končím - dúfam, síce nikdy nehovor nikdy.
Detičky sa tešia - hlavne na sestričku a manžel samozrejme na syna - futbalistu.

joanna333
21. sep 2009

dievcata, citite pohyby babatka len zvnutra v brusku, alebo aj zvonka ked mate ruku na bruchu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre