Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
5. okt 2009

blumi, tebe nakoniec pohlavie vyslo podla toho cinskeho kalendara?
myslim ze mne a zucane nakoniec ano, podla veku..
a ostatym babam? ako?

kejtty
5. okt 2009

mne to nevyslo, podla kalendara mala byt baba, ale podla doktora to bude chlapec 😅

olifcek
5. okt 2009

Podla cinskeho i podla krvi na nete mi to vyslo x;o) ale rata sa moja krv, lebo manzelik je mladsi o 8mes.a 1den, a podla toho to mal byt chlapcek. Ale ako som uz pisala, chcel velmi dievcatko, tak ho aj bude mat x;o)

cipriska
5. okt 2009

ahoj dievcata, chceme sa k vam pridat, mame termin 17.2.2010. ma niekto rovnaky?

komarik
5. okt 2009

ahojte, tak ja sa ozývam po dlhšej dobe lebo som bola u rodičov.

Vidím že už skoro všetky poznáte pohlavie svojho dieťatka. Tak vám závidím, ale v dobrom. Naše malé je stále otočené prdelkou a mňa to tak zlostí. Aj mu dohováram aby sa otočilo a ono ma flegmaticky odignoruje. Aj mi kceme vecieť čo to budeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Pomooooooooooc.

komarik
5. okt 2009

cipriska, ja mám termín 15.2. 😀

jja
5. okt 2009

Ahojte dievcence, dlho som tu nebola, ani vas nestiham stale preciatat co noveho popisete. ale som doma na PN a nestiham 🙂 to je co?🙂)) ale ked uz sedim za kompom tak nahanam veci na stavbu, chceli by sme to ma v decembri hotove tak makame o 106. tak nahama co mame a co este treba. a potom som uz unavena tak si idem lahnut.

Zdravim aj nove babenky v teme, a vsetksy pozdravujem a drzim palceky nech vsetko plynie tak ako ma.
Ja idem zajtra na kontrolu k doktorovi, tak so zvedava co mi povie. dufam ze bude vsetko ok.

cipriska
5. okt 2009

komarik a vies co to bude? moj doktor nevie a tak sa pohravam s myslienkou ze to ani nechcem vediet neviem ci to vydrzim 🤐

komarik
5. okt 2009

cipriska, veď to že chceme vedieť a nevieme 😲

loginka
5. okt 2009

komarik a kedy mas dalsi utz?

cipriska
5. okt 2009

teraz neviem ani kedy mi bude robit dalsie sono. moj muz ma stale upodozrieva, ze ja viem a nechcem mu to prezradit 😝

komarik
5. okt 2009

idem 13.10. na 4D a potom koncom októbra do poradne. Logi a ty tiež nevieš ešte pohlavie bábätiek?

blumka
5. okt 2009

baby, ked vam robil utz lekar tak aj vas pootacal? mna krutil podla toho ako chcel babatko mat natocene..raz na pravy bok, potom naspat na chrbat a tak...takze Juli sa krutila, najprv sa ukazala, potom sa otocila ritkou a zasa sa ukazala... 😀

andrea2603
5. okt 2009

ahojte dievčatá!
Gratulujem loginka - tak krásne vám to vyšlo s tými detičkami.
Pozdravujem aj nové spolubojovníčky 😉 .
Cipriska, ja mám termín 17.2., dokonca sa mi zhoduje aj podľa menštr., aj pohybov a aj dnešného ultrazvuku.

Pochválim sa: poradňa dopadla o.k. a na ultrazv. gynek. nevidel "gulky", tak predbežne je to dievčatko. Nie je to síce na 100%, lebo nebolo ideálne otočené, napriek tomu, že som sa mala aj ja trochu pohýbať, ale nič na ňu neplatilo. A váži 405 g.

zoska
5. okt 2009

andrea gratulujem k predbeznemu dievcatku 😉

som dnes akasi leniva, rano som skoo vstavala kvoli ceste do skoly a dom som sice uz od obeda,ale sa na mne asi prejavuje to vstavanie 😒
varila som lečo, to sme uz dlho nemali, tak chodim vyjedať z hrnca stale 😝

na utz idem v stredu podvecer a som straaaaasne zvedava, ci sa dozvieme pohlavie 😕

andrea2603
5. okt 2009

zoska, v stredu držím palce.

zucana
6. okt 2009

cafte baby tak po dnesnom vypadku som asi prva 🙂
no nic ...mamca mi dnes odisla...som trochu smutna...aj preto ze som si uvedomila ze som daleko a ze nie kazdemu sa chce sem chodit...ale co uz
a citala som vas aj ked moc nepisala....zastihla som vsak jeden prispevok ze niekto pisal ze muz to 'dobre' urobil lebo splodil chlapca a to sa mi dost nepacilo...akoby to ze ked niekto ma dievcatko tak chlap to dobre neurobil...takze k tomu len tak kazde dieta je bozi dar a treba ho milovat rovnako ...
inak gratulujem k vysetreniam a drzim palce nech sa babtka ponatacaju ako maju 😎

janielah
6. okt 2009

Baby, kde ste? uz to tu ideee 😉

zucana
6. okt 2009

jani no nazdis ja som tu ale idem do obchodu 😉

mmaarrttiinnaa
6. okt 2009

vitaj cipriska ja mam termin 17.2.2010

a kočky je to .......................................... chlapec 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mmaarrttiinnaa
6. okt 2009

a zabudla som ma 382 gramov

zucana
6. okt 2009

marti super gratulujem 🙂
uz sa to zacina vyrovnavat 😎

zoska
6. okt 2009

ahojte,
tak ja som dnes neplanovne bola na sone.... volali mi totiz ze ten zajtrajsi termin pada, kvoli nejakej konferencii lekarov a ze zajtra mi u nas nik sono nespravi....no stres, som obvolavala vsetko co sa dalo a nakoniec nas vzali na take starsie sono, kam nerada chodim....bol so mnou aj manzel, dr. bol fakt super, vsetko poukazoval v ramci moznosti starsej techniky 😒
pohlavie nevidel presne, povedal ze to vyzera na 20tt ale ze semeniky zostupuju az v 22tt takze mozno by to mohol byt boy ale ze zatial sa na 75% priklana k dievcatu...tak a teraz si vyber!

na tom starom sone nemeraju celkovu dlzku ani vahu, takze neviem 😖 .... iba meral stehennu kost a este cosi...inak je vraj vsetko v poriadku ziadne vady 🙂

takze sa chystam o mesiac na 4D, este sa musim objednat

som smutna a nastvana na tych tajtrlikov z toho snatoria ze mi dnes urobili taky poplach...

zoska
6. okt 2009

martinka,
gratulujem k chlapcekovi 🙂

zucana
6. okt 2009

zosi klud ...tes sa ze si videla babo 😉 a tak drzkam palce aj k chlapcekovi aj k dievcatku 😎

zoska
6. okt 2009

no jo zuci ,
ved mne uz bolo jasne ked som zistila na ktore sono idem, ze pohlavie mi nebudu vediet povedat...a tak si este pockam, co uz, ved sa nezblaznim 😉

cipriska
6. okt 2009

ahoj andrea 2603 a mmaarrttiinnaa
vam gratulujem k chlapcekom / aj keby to boli dievcatka gratulujem 🙂 /
moj doktor nevedel co to je,
ale podla doktora Jonasa to ma byt dievca?
potvrdila/nepotvrdila som vam niektorej predpoved dr.Jonasa?

mmaarrttiinnaa
6. okt 2009

zuci zoska dakujem za gratulaciu sme strasne happy vsetci aj manzel aj dcerka 🙂

cipriska mne vsetky predpovede ktore som si robila ukzovali na chlapčeka

zucana
6. okt 2009

zosi inak tiez ti mohli skorej dat vediet 😉

matka331
6. okt 2009

ahojtee.......juj man tu od rana necchelo pustit ....som bola smutnaa z toho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre