Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cukruska1920
27. júl 2009

hlinu???? fuha... nooo... klobuk dole

granado
27. júl 2009

no aj ja som teda bola prekvapkaná 😀 ale prežila aj ona aj dieťa/to má teraz 18 rokov/ 😀 😀

joanna333
27. júl 2009

s tou hlinou to je super...

cukruska1920
27. júl 2009

ako pocula som ze zeny jedia omietku ale o hline som nepocula 😀 boozinku..este ze mna take chute obchadzaju

olinka6226
27. júl 2009

caute tak som doma z poradne a babo ma 5cm, a je to maly divoch, doktorka mala problem zastavit si uzv na takom mieste kde by nebolo bejby rozmazane, lebo stale tancovalo. az sme sa museli smiat. no a to som dufala, ze druhe bejby bude kludnejsie ako samko. no nevadi - satka to isti 😉 inak vsetko ok, brali mi aj krv.

ani vas nejdem docitat, lebo nestiham.

zucana
27. júl 2009

oli gtaulujem 😉
ja budem podavat hlasenie vo stvrtok vecer 😎

mmaarrttiinnaa
27. júl 2009

kočky ja idem zajra na ôsmu do poradne a mam trošku strach dúfam že všetko bude ok držte nam pršteky

olinka6226
27. júl 2009

martinka mne tiez nebolo jedno ked uz asi 5minut cucala bez slova do ultrazvuku a nic nehovorila len sa divne tvarila... uz mi napadalo, nehybe sa, ma 2 hlavy a tak... 😀 chvalabohu vsetko v poriadku len tancujuce babo 😀

cukruska1920
27. júl 2009

mati...drzim palce...inak mame rovnaky termin porodu 😀

olinka6226
27. júl 2009

no a vypadlo mi ze ti drzim ppalce a ze vsetko bude ok 😉

mmaarrttiinnaa
27. júl 2009

cukru všimla som si dufam že sa to podari toho 17.2. to by bol najkrajsi darček k mojim 28 narodeninam tak nam to vyšlo samo ani sme to presne neplanovali

cukruska1920
27. júl 2009

olinka...to robi aj moj a mna vtedy ide roztrhnut... ale ked mi ukaze monitor tak hned mi je lepsie

mmaarrttiinnaa
27. júl 2009

ďakujem dievčata olinka ja zas nemam taky problem moja doktorka vzdy vsetko komentuje pozera na monitor a komentuje 😀

olinka6226
27. júl 2009

aj moja komentuje za normalnych okolnosti, ale dnes len cucala som sa az bala 😀

cukruska1920
27. júl 2009

mati...ja by som chcela na valentina 😀

olinka6226
27. júl 2009

mne doktorka zmenila termin z polovice februara na 8.2.

mmaarrttiinnaa
27. júl 2009

cukru mne je to v podstate jedno aj tak je tam tolerancia + - 7 dni len nech bude zdrave. pri prvej dcerke som mala termin 1.1. a narodila sa spontanne 2.12. o mesiac skor takze uvidime ako to bude teraz ale aj ked mam strach tak sa na zajrtajšok tešim 🙂

cukruska1920
27. júl 2009

ved mne je to tiez jedno.... to ja len tak srandujem... inak ja som tiez zvedava kolkokrat sa mi este bude menit termin

mmaarrttiinnaa
27. júl 2009

ja mam podla menz. termin 17.2. podla utz 18.2.od zaciatku este mi nic nemenila tak uvidime ci mi zmeni uvidim zajtra ako narastlo

blumka
27. júl 2009

ffffuuuuujjjjj baby, mne je na grc... 😝 to ta cesta z oravy do ke urobila 😝 😝 😝
ja mam vo februari viac oblubenych dni...1.2 je narodena moja svokra, 9.2 moja dcerka, 24.2 moj brat, 14.2 je valentina, takze sa nenahnevam ked sa babo narodi na jeden z tychto dni 😀 ..ale samozrejme je mi to uplne jedno akurat by som chcela aby sa to velmi nepretahovalo...pri Terezke som prenasala 8 dni a uz mi to liezlo pekne na nervy 😝 😅

mmaarrttiinnaa
27. júl 2009

tak sa dnes majte idem i dobre pospat pred zajtrajsim vysetrenim dobru noc vsetkym

olifcek
27. júl 2009

no baby, tak asi som si saty vybrala, ale nakolko nevieme, ake budem mat brusko 19.09., tak snad to dokazu i spravne nastavit paq x;O) povedali, ze jo..

ale este zajtra ideme do par salonov, nech mam istotu x;)))

no paq sme sa sli s babami napapat, a ja som to teraz vyvratila x;po((((((( ale je mi kusok lepsie aspon...no asi este pojdem...x;o(

olifcek
27. júl 2009

kedze som nebola na velku, predpokladam, ze okrem vecere, je uz aj obed vonku x;o( tak toto mam prvy krat ☹

hajdylca
27. júl 2009

olif viem velmi dobre ako Ti je, neboj ono to bude lepsie... hlavne treba prestat na wcko mysliet 😝 to je ako naschval zrovna ked nemas draheho doma, taketo stavy ☹ a dakujem za radu ohladom socialky 😔

olifcek
27. júl 2009

hajdy: neviem ani spat, citim zaludocne stavu v hrdle...mam pocit, ze ... 😖

drahusik prave odporucil sodu bikarbonu, tak ideme kuknut, ci take mozem.. tiez sa divi, ze este nehaji...uz som ale spala, ale s tazkostami...stale mam pocit, ze vybuchnem..

boze, baby, o to vacsia ucta voci tym, ktore toto maju denno denne x;o(

hajdy: rada som pomohla 😉

olifcek
27. júl 2009

baby...drahy mi odporucil, nech sa obratim na svojho kamarata, lekarnika, a predstavte si, on ako na zavolaie prisiel na icq, skoro som neuverila vlastnym ociam. hned som ho popropsila o pomoc, opisala som mu, ako mi je, a viete co mi odporucil? chlebik s maslom. maslo, ze ukludni hrdlo, ktore som si myslela, ze sa chcu cez hrdlo prerezat, a chlebik ze spotrebuje kyselinu na travenie. chlebik ani rozky som samozrejme nenasla, kedze som si dnes chcela kupit, ale kedze som vecerala vonku, povedala som si, ze chlebik kupim zajtra, ale nasla som piskoty, malo to byt nieco z bielej muky x;o) a fakt je mi lepsie....wow...

skuste to niekedy x;o)

olifcek
27. júl 2009

..ale, ze s masielkom opatrne, aby i z neho zle neprislo...ze tak malinko na to hrdlo je akurat..x;o)

loginka
28. júl 2009

bre ranko 🙂
inak na tom utz bola moja dr uplne super, bol pri tom aj manzel, ona sa stale usmievala a komentovala, podla toho som si ju vybrala, ze je taka mila

a ked sa ma pytala na vahu teraz a predtym, ja som sa nejako zasekla a rozmyslala ako dementik 🙂 , tak moj manzel povedal za mna, a dr, ze: vy ho tu naozaj potrebujete 🙂

zoska
28. júl 2009

caute baby,
logi 😀 to sa stava... ja som minule musela rozmyslat kolko mam rokov a to som tu pomaly najmladsia 😝

inak zda sa mi nemozne precitat vsetkych 30 stran co ste zapisali kym som bol prec, aj som zacala ale potrebovala by som na to min. jeden den...tak sorry ak sa budem pytat na nieco co sa tuuz rozoberalo...

zoska
28. júl 2009

Kočky chyta ma panika, dost sa mi zmensilo brucho, je take normalne, aj manzel si to vcera vsimol...niezeby predtym bolo velke ale zacalo tak trosku vycnievat a odvtedy sa nic nedeje, nepribrala som ani gram od min. mesiaca a to som na dovolenke doslova zrala vsetko co som videla...
stvrtok rano idem na sono, ale nemam dobry pocit, strasne sa zacinam bat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre