Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
19. aug 2009

chuda este vydrzkaj...potom ti bude este aj chybat 🙂
a muzika mas kde? a svagrovci tiez byvaju s vami?

zoska
19. aug 2009

blumi, pamataj hlavne ziadny stres! neboj tych par mesiacov prejde rychlo 😉
hlavne neplackaj, ved ti za to nestoji... pokoj babenka je dolezitejsi

ja viem ze sa to lahko vravi, ved nakoniec aj ja stresujem a placem, ale nakoniec si vzdy ubedomim, ze tym ublizujem len sebe...

blumka
19. aug 2009

zuci, muzik je tu pri mne...plne ma vo vsetkom podporuje 😉
zoska, ja viem...ked som revala tak prisla ku mne moja TETE a stiskala ma ako nikdy...tak som sa rozrevala este viac 😀

zoska
19. aug 2009

blumi 🙂 ta tvoja Tete je take slniecko... to je dobre, ked ti je zle tak ta zahreje pri srdiecku

idem ja kocky, zelam vam dobru noc...akosi ma berie na spanok, kazda den chodim do postele skor a skor a spavam 12 hodin- ved si prespim pol zivota 😲
ale vlastne nie ked bude babo, tak budem spominat na 12 hod. spanok so slzami 😀

blumka
19. aug 2009

zoska, spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....paneboze, co by som za to dala keby som teraz mohla spat viac ako 7-8 hodin

zucana
19. aug 2009

inak aj olif asi spi...a o chvilu pojdem aj ja...zosi vidim ze sme na tom podobne 😉
blumi juj no ty si si mala predspat predtym 🙂 ale moznoze sa ti este postasti 😀

olifcek
19. aug 2009

diana napises mi do IP receptik na tie, ktore robievas i so vsetkymi fitami a pomermi? ja som ich este nikdy nerobila, ale rada by som to napravila. uvazujem aj, co drahemu navarim v sobotu, a lassagne by boli skveleee

zuci juj, ja lubim cesnacik, ale nemozem ho...je mi velmi zle po nom 😅

neujak mi je z vela veci zle, ako sa tak teraz sledujem 😅

ja tak trosku dufam, ze ked nasim oznamime, ze cakame babo, ze mamka niekedy pride i s nejakou papou, alebo nas sem tam pozvu 😀 😀 ved mamky najlepsie varia, ze>? i ked sa nepekne pochvalim, ze i ja som dobra, lebo varim s laaaskou drahemu. on to tak vdacne vsetko spapa 😉

zosi ja ani zeleninu nemozem hehe, moooooc zdrave, take v sebe neudrzim 😅 ale cukinu ja moc nemusim

zuci opat raz podarena x;o) ctam s napatim, ze..:,,jasne, ze s nou nejdem,, chiiii

blumi kedy to mate ist do svojho? tiez teraz v novembri?

zucana
19. aug 2009

vidim ze tu bude hromadne stahovanie februaroviek v novembri 😉 😀

olifcek
19. aug 2009

blumik jaaaaaaa, odpove dna moju otazku som nasla hned na dalsej strane, chi, pardon...bude super, ked uz budete mat vlastnu domacnost x;o)

pri stiskani TETE blumku mi normalne vyhrkli slzicky. mna ked niekto, ieco rozrusi, tiez ma neslobodno objat, ,lebo sa este viac rozplacem x;O) a to i ked niesom tehu x;O) ja hlavne ale neplacem casto, lebo mi paq ide hlava prasknut. no jasne, ze som sa placu neubranila pred dvoma, ci troma tyzdnami, ked drahy letel..tentokrat som to uz udrzala, takze v poho. ale verim, ze sa na bolave srdce da i zomriet..

blumi ale mozeme pospat i za Teba. ja by som tiez mala viac spat, priemerne spim asi 6 hodin len x;o( cez tyzden...vikend sa nerata 😅 ale polepsim sa...

ved ako zuci pise, spinkala som. hehe dlhsie, ako som predpokladala. ale uz v buse som nevladala...mala som pocit, ze zaspim na sedadle a nik ma nezobudi uz...

o chvilku idem pokracovat x;o)

olifcek
19. aug 2009

zuci jj, my sme sa tu fakt dobre nasli, hehe... spolocny mesiac narodenia babatka, spolocny mesiac stahovania sa..vsetko hromadne 😀

blumka
19. aug 2009

olif, hej v novembri ale este nie do svojho...konecne do svojho a dufam, ze posledny krat v zivote az o rok v lete..ale teraz ideme do svagrovho domu...kupil taky stary, dal ho prerobit a pristavit zopar izieb a terasu a ze ho preda...tak kym ho preda tak ho budeme obyvat my...on zije v usa, takze budeme mat klud 😉

blumka
19. aug 2009

idem spinkat...dobru noc maminky a babatka 😉

zucana
19. aug 2009

blumi aj my az tak potom o rok do svojho...
inak uz som sa rozhodla ze spim dole...lebo hore je 31 stupnov a dole iba 29 a mozem mat dole pootvorene okna a zapnut alarm pri hornom otvorenom nem 😒

olifcek
19. aug 2009

blum juj, paradicka. mozno i my raz budeme mat nejaku chatku aspon x;o) bytik by se mali splatit tak o 8 rokov az skor x;o) ak vsetko bre pojde. sladke snicky, blum

zuci super...ja som sice taky bojko, ze by som nemohla mat na nizsom poschodi okno otvorene, ale ved x;o) psika uz teraz nemate, co? od tragedie toho boxerika...

safla, taky hlas ma chytil..ale uz papam jogurtik x;O)

zucana
19. aug 2009

hlas bol asi hlad olif ze?
no nizsie poschodie olif znamena druhe 😉 my mame dotiz podkrovny dvojpodlazny...je to taky dom trojposchodovy mensi....prizemie maju svokrovci, na prvom su 2 byty a horne s podkrovim mame my 😅
a je lepsie byt nizie lebo si zapnem alarm a keby len pohli zaluziou tak zacne hukat 😎

joanna333
19. aug 2009

citam, ze rozoberate rozne temy...od svokry k stahovaniu...ani nestiham vsetko citat. po dvoch mesiacoch som bola prvykrat v robote, a som z toho mimo...
inac ja mam svokru 350km vzdialenu, a nastastie muz nie je na nu naviazany a vidame sa 2 krat do roka...ale viem si predstavit ake mate nervy z tych vasich...

olifcek
19. aug 2009

zuci jo veru, hlad to mal byt x;o) len nech Ti poplach nespusti prievan, hehe...ale jasne, ved ked je nizsie menej stuonov a rano ani holuby nebudes musiet plasit x;o)

joanna i ta moja buduca je cca 350km od nas x;o) vztah mame dobry, a takto je sanca aby to tak i ostalo, hehe

olifcek
19. aug 2009

no nic, idem si lahnut, nech sa vyspinkam na zajtra x;o)

v utorok mi merali tlak na 5x x;o( mala som ho moc vysoky, nakoniec t skoncilo na 140/75...predtym bol vzdy ukazkovy....ale i srdiecko som citila ako mi bije. tak uz to snad bude opat f poho x;O)

sladke snenie vsetkym prajem

joanna333
19. aug 2009

maj sa olif, dobru noc. ja tiez idem hajat...papa

hajdylca
19. aug 2009

ahojte, tak ja som bola dnes dat ukoncit PNku, najprv sme sa vsak so setrickou nepochopili- pytala sa ma ze kde mam papier na matersku, a ja ze vsak ja idem do roboty, nie na matersku... vsak ani brusino na odchod na matersku nemam... v piatok nastupujem do roboty po dvoch mesiacoch, tak snad nejako prezijem- joanna da sa to, ze???

joanna333
19. aug 2009

no je to tazke,hajdy, to je uplne iny rezim...u nas v kancli mame 33 stupnov, klima nehrozi, takze sa dusim vo vlastnej stave. a uz som aj olutovala ze som neostala doma aspon kym su taketo horucavy...
mozno to budes zvladat lepsie, ja cestujem mhd hodinu, takze aj to nie je bohvieco..........

hajdylca
19. aug 2009

fuha, no my mame v robote klimu, tak to snad nejako prezijem, drahy ma bude vozit... ja do prace uz ani nie ze musim, ale mala by som ist- lebo v septembri mi zacne skola tak by to bolo naraz vela, zacat chodit i do prace i skolina... jaaj no verim ze Ti bude v robote uz len lepsie... a keby nedalo vydrzat, daj sa vypisat... mne sestricka povedala, ze vsak skuste a hned ako Vam bude horsie vypiseme Vas...

olifcek
20. aug 2009

hech a ja dnes stale doma...pospala by som este x;o) ale dnes uz ked pridem, ozaj musim utriet prach a kusok upratat, hehe...x;o)

no idem sa obliect a hajde na to ekg, paq do prace 😎

dianab
20. aug 2009

Ahojte!
Včera som už bola potom off, lebo hneď ako sa dopiekla lasagna, som sa obliekla a ťahali sme na ohňostroj 😎 Na 2. strane Dunaja, v Ostrihome u Maďarov majú sviatok, tak sme šli na breh kukať. No sklamala som sa, asi už aj títo to zvalili na krízu, že nespravili nič poriadne, lebo pre tých 10 minút sa to neoplatilo 😒 Aspoň sme potom šli na pivko 😀 Konečne som si dala svoj obľúbený Hoegarden, malý samo. Maminka hovorila, že to mi isto neublíži a že keď som v 4. mesiaci už vôbec nie 😀
OLIF.. jasne, že Ti dám recept, mám jeden osvedčený, len ja už ho neviem presne, lebo to už robím tak od oka 😉 Večer Ti ho napíšem do IPčka, keď pôjdem domov a vyhľadám ho . Určite to bude Tvojmu drahému chutiť, lebo je asi každý muž, má rád mäso... a tiež hlavne, že je to také šťavnaté a nie suché 😀 😀

dianab
20. aug 2009

ZUCI.. celkom som to nepochopila s tým.. lasagne- široké rezance a to pasticcio. Veď hej, lasagne sú aj široké rezance 🙂 no ale aj celé sa to volá lasagne, nie? (tie široké pláty cestovín, mäsko, bešamel, syr). Veď koľkokrát sme to jedli v tal. reštikách a všade to bolo (dakde dokonca aj chuťovo) také ako to ja robím a na lístku sa to volalo lasagne tiež 😀

zoska
20. aug 2009

ahojte, tak som vyspata pekne zase 🙂
dnes mam nabity program, vcera sa mi ozval kamarat zo skoly, ci nepokecame pri kave, tak za 45min. mam rande 😀 tiez konci pravo, ale na inej skole a predtym sme spolu absolvovavi ZS aj gympel spolu...vlastne sa poznme uz 18 rokov
potom bezim ku starkej, optrovat ju na 2 hodky
potom rychlo domov, pridu plynari
potom s kamoskou, mojou svedkynou pokecat niekam do mesta na terasku 🙂

doma zase nic neurobim ☹ no ale co, manzo dojde az zajtra, takze poriadim a uvarim zitra a mozno aj strudlu mu upeciem 😀

Asi budem mat vecer co citat, tak vam prajem pekny den a pekne kecanie na konikovi 😀

kakatka1
20. aug 2009

Ahojte! Tak musim sa priznat ze sa zo mna stava teta 😅 30 na krku, asi sa s babom pojdeme ozrat 😎 😀

blumka
20. aug 2009

ahojte...tak uz sme doma od ocneho...Terezka bude mat svoje okuliarky, ma tazku dalekozrakost, dioptrie trojky...zatial ocko nemusime lepit...v optike si vybrala sama okuliarky, ktore sa jej pacili a sa potom v nich pretrcala pred zrkadlom, tak dufam, ze nebude tazke ju naucit na ich nosenie

zucana
20. aug 2009

cafte babeny...no to bola noc...kazdu hodinu som sa budila a rano som isla otvrat hore okna a samoska nie holuby dneska ale vrabceky sa rozhodli ze zaspievaju 😠
dia no tu v IT su lasagne len siroke cestoviny ale inde sa to vola to co si robila 😉
katka mam to chapat tak ze mas narodky a zablahozelat ti ? 😀

zucana
20. aug 2009

blumi smutne ale neboj bude dobre a zvykne si a potom mozes ist na laser ako ja ... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre