Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
15. sep 2009

dakujem velmi pekne. idem ja uz...baby, nech je babo zdrave...

maculik
15. sep 2009

olif bude, neboj 🙂

loginka
15. sep 2009

baby, musim sa "pochvalit" , ze sa mi urobili strie na prsiach, napriek znackovemu kremiku 😒

blumka
15. sep 2009

ahojteeee..
janiii...gratulujeem k dievcatku 😉 budes mat taku malu princeznicku ako my 😵
My sme s manzelom od nedele poobedia do teraz boli na chate s mojou partiou..bolo super, len si musim ist teraz lahnut, lebo sme jeden vecer tahalai do pol stvrtej rana a druhy do jednej 😅

kakatka1
15. sep 2009

Ahojte! Musim Vas docitat, co neviem ako stihnem, ale idem sa pochvalit ze dnes sa nam do rodiny narodila Natalka. Prve dieta mojho brata 😵 😵 😵

zucana
15. sep 2009

cafte baby len oznamujem ze vsetko je v poriadku a ze cakame dievcatko 😀
jediny nespokojny je svokor ale bude ked sa narodi
ideme pozriet kocik
posielam velky cmukac a tesim sa moc
len je od krcku vzdialena 1 cm a mala by byt 2 tak to musime kontrolovat ....

mmaarrttiinnaa
15. sep 2009

zuci blahozelam k diecčatku 😉

blumka
15. sep 2009

zuci, gratulujeeeeeeeeeeeem...to tu vyzera na poriadny babinec 😉

janielah
15. sep 2009

zuzi, tak aspon to mi vislo, ze to co budem mat ja, tak aj ty....aj ty teraz vyberas iny kocik?
blumi dakujem pekne, od teba si prosim teraz taku miernu podporu, ako su vyhody dievcatiek a tak, hm?
logi? to ako sa stalo? prilis ti narastli, alebo ani nie?

blumka
15. sep 2009

janiiii...dievcatka maju len vyhodyc 😀 😀
ja som teda prvu velku vyhodu videla v tom, ze pri nej nebudem mat problemy s tym ci stahovat alebo nestahovat predkozku 😅 ..lebo doteraz som na to nenasla nejaky jasny nazor...
dalsia vyhoda, mnozstvo oblecenia..podstatne krajsieho pre dievcatka ako pre chlapcov..ja som sa vzdy tesila ze ked budem mat dievcatko budem jej cesat vlasky, robit copiky, kupovat sponky, obliekat satocky. Viem sa s nou asi lepsie zahrat ako by som sa vedela s chlapcekom...ona je take typicke dievcatko...babiky, kociky, rada sa paradi, uz zacina vytahovat moje topanky a obuva si ich...proste mojej povahe je blizsie dievcatko 😉
Chlapci urcite maju ine vyhody, to neviem, ale moj manzel, ktory je z troch bratov sa raz vyjadril, ze keby si mal vybrat ci chce tri baby abo troch chalanov tak by si vybral tri baby...asi vie o com hovori 😉
a v kazdom pripade...hlavne ze je babo zdrave..bude ti robit radost ci je to chalan alebo baba a uvidis ako sa ti zmeni zivot ked ju prvykrat uvidis 😵

loginka
15. sep 2009

ja si tiez myslim, ze s dievcatkami je to lahsie, aj ako babatka aj vacsie - pomozu a su aj vacie kamaratky a hlavne, synovia odidu, ale dcery budu stale viac naviazane

no prsia narastli ... a to som sa od zaciatku mastila sice nie 2x denne, ale kazdy alebo obden...

loginka
15. sep 2009

zuci a srdecne gratulujem 🙂 🙂 🙂

zucana
15. sep 2009

caute baby tak z kocikov som jelen....musim ist do ineho obchodu lebo ta predavacka bola jedna v obchode a bolo tam milion ludi a nemala na mna ani cas....
a ked vam robili morfo tak aj vase babo bolo az vlastne nad pupok az uplne dole ako zacinaju chlpky?... a este ma zaraza ta jedna vec lebo az teraz to citam spravne ze okraj placenty od otvora maternice je 12,1 mm (a mal by byt 2 mm) aj vam to merali?

zucana
15. sep 2009

inak mame 21 cm a 3459 gramov 😉

zucana
15. sep 2009

teda som ja talan uz som si to prelozila to je okraj placenty od krcku maternice ale to vraj sa kontroluje v 3tom trimestri lebo v druhom je to normalne ....chvalabohu ze existuje forum mama a ja 🙂

zucana
15. sep 2009

349 gramov 😀

zucana
15. sep 2009

a dakujem za gratulacie a jani ja som stale za casualplay ale ani jane salom nie je zly 😎

hajdylca
15. sep 2009

pekny podvecer prajem. Zuci srdecne gratulujem k super spravam 😀 olif sa nam este neozvala, ze? ani foto sme este nevideli? logi strie to su moje najvacsie kamosky ☹ mam ich uz tolko... na prsiach mam teraz najnovsie 🙄 😔 a na bokoch nenormalne, aj zo zadu na stehnach... na brusku este nie- teda len na bokoch- poctivo po kazdom kupani si natieram so speci kremom od dermacolu, a este mam aj taky 100% olej od eucerinu, tusim- ale ten mi celkom pekne z nich tu krvavu farbu vytahuje 😖 nevadi, hlavne nech je baby zdrave, ja ako zebra prezijem 😀
a katke gratulujem k novemu prirastku do rodiny

olifcek
15. sep 2009

zuci gratulujem x;o)

no my sme 19tt+2 dni, vazime 284g +-41g

malickej sa zivalo a smiala sa...bolo to tak milucke....normalne sa usmievala, az to lekara milo pobavilo x;o) chi..fotku sme nerobili, lebo, ze je to este male, a teraz su itak vsetky baba rovnake, ale v 30tt sa robi este dalsia kontrola, tak potom si mozno uz aj fotku necham urobit, uvidime x;O)

malicka je v poriadku, tak, ako v minule, co mi mimochodom robili tiez 3D+4D, hehe, so vsetkymi meraniami, ako i teraz, sa len potvrdilo x;o)

olifcek
15. sep 2009

hajdy nasa zebricka? x;)

nedockava4
15. sep 2009

olif...BLAHOZELAME 🙂

zucana
15. sep 2009

olif blahozelam 😉
my sme 20+5 tt
tak a teraz sa moze zacat nakupovat 😎
uz som dala foto inak jednu tvaricky

martulanr
15. sep 2009

gratulujeme k dievčatkám aj ja chcem uz nemôžem vydrzať do pondelka ja to chcem vedieť v pondelok palim na sono asi tam budem prva sedieť 😀

olifcek
15. sep 2009

nedockava dakujem. ako cvicenie? pytala si sa lekara?

zuci no, ja zatial nenakupujem veru. aleeee, uz mi jedna kocka daruje kociarik po svojej malej, i s vakickom, fusakom, i choditko k tomu 😉 kolega z Ba po to zajde a paq mi to prinesie az pride do KE, tesim, tesim 😉

matka331
15. sep 2009

jeej takze ked zuzka caka dievcatko aj janka co janka pisala ze budeme mat chlapcekovtak by som mohla mat aj aj dievcatko....nie? 🙂 🙂 a inaac gratulujem vaam k dievcatkaaam

matka331
15. sep 2009

musim sa vas nieco spytat...velmi by som si chcela odychnut vo vanicke plnej vody ale vsetci mi hovoria ze tehotne zeny by sa nemali kupat len sprchovat tak neviem ..hmm?

olifcek
15. sep 2009

matka tak je, nekupat, len sprchovat, i to nie v moc teplej vode..

joanna333
15. sep 2009

kocky, gratulujem k super spravam o babatkach 🙂

zucana
15. sep 2009

dakujeme za gratulacie 😎
olif supis ja to s tym kocikom vidim dost zle....lebo ten casualplay je dost velky a tazky :(

joanna333
15. sep 2009

matka, ja som sa dnes prvykrat kupala. citala som ze voda okolo 38 a menej stupnov neskodi, tak som skusila a fajne som si oddychla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre