Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
23. sep 2009

zuci, no brat asi nevie, čo sa patrí.
Ja mám super švagrovcov, manželov brat si zobral za manželku moju spolužiačku zo strednej a máme super vzťah. A strašne sa tešíme, lebo aj oni už čakajú, takže budeme spolu kočíkovať.

ewelyne
23. sep 2009

jeeej allex, to je mile 😉

grando, len nech si ohrnaju, a nech sa im neskrivi, kym sa mala narodi 😉

granado
23. sep 2009

Alex to máš fajn. Ale mne ide o švagrinú - manželovu sestru takže žiadne kamarátky skôr na nože 😀

zucana
23. sep 2009

no to mozno....ma totiz 42 rokov....ale to neznamena ze svojmu bratovi nezagratulujes...
a prave som sa dozvedela dalsiu uzasnu vec...ja mam totiz tetu co zije v Bolzane a ma 2rocnu dcerku....je to mamina sestra a po dlhsej dobe co sa rodina nebavila sa pred 2 rokmi zacala bavit....no ale moja babka (zije na SK) a teta mi vsak neprisli na svadbu aj ked boli pozvane (kvoli dalsim 2 clenom rodiny ktori sa stale s nami nebavia- na vysvetlenie abys te si nemysleli ze sme s mainou nejake zle a nieco sposobili my...ale mamin brat mal firmy s mojim byvalym otcom a po rozvode za vspikli proti mame aj s dalsou sestrou)
no a vcera volala ta teta z Bolzana mojej mame, ze ked sa mi narodi babo a pride za mnou ze by mohla prist aj babka (lebo ta este nebola v IT ani za tetou) a ze by mohli byt u mna a ze oni sa u NAS s babkou stretnu ze sem pridu lebo to maju 2 hodky...no mamu skoro vystrelo tak jej povedala svoje a mna teraz tiez...tak na svadbu nie lebo to je daleko, ani na krstiny nas nepozvali lebo tam bola ta dalsia sestra a teraz ked ja budem mat starosti ine ma tu chcu este vyuzit...no takze baby asi tak....a potom ze nenervuj sa...

zucana
23. sep 2009

jaaj granado tak to mame podobne...brat muza ma frajerku ktoru volame s muzom zmyja...naucil sa po slovensky....asi sa nasli lebo je taka zla a podla a vychcana materialistka ako aj on....ale pretvarka o 106 ;)
a pisem vam to tu baby lebo ani muzikov to nechcem povedat....on by bol z toho smutny ked aj hentakeho brata ma ze aj ja mam takych 😔
poviem mu to neskor 😒

ewelyne
23. sep 2009

joooj, zucana 😖 to su take veci, su skoro v kazdej rodine, ale teraz sa ich musis snazit pustit z hlavy...
ja viem, ze to neznamena, ze vlastnemu bratovi nezablahozela, ale vidis,... aj nam sa stalo.... ja uz na to kaslem, nech si oni ziju svoj zivot, hlavne aby ste vy traja boli stastni ako rodinka a "kvazi clenovia rodiny" co len robia nervy-dovi dopo... 😉

zucana
23. sep 2009

ved jo jo ja to uz tak beriem...ale chudina mamina...je to jej vlastna sestra a brat....

alex
23. sep 2009

zuci, no ako si to pekne vymysleli... 😠 a teba sa ani nepoýtajú, to čo sú za móresy...

môj manžel má len brata, takže to je v pohode. Máme dobré vzťahy.

granado
23. sep 2009

zuzanca to chce klud a nohy v teple. Tak im odkáž že či nevedia že malé bábo má mať minimálne 6týždňov klud a žiadne návštevy aby nechytilo neaký bacil/a povedz že v ich prípade besnotu 😀 / aže keď ty sa budeš na to cítiť, určite ich prídeš navštíviť. Ak im povieš že prídeš ty možno sa úplne zataja, u nás to aspoň tak funguje a mám svatý pokoj 😉

maculik
23. sep 2009

babule, dnes nic nestiham, docitam vas zajtra, prajem vam krasny slnecny dnik, ja utekam pre malu a k dr 😉

alex
23. sep 2009

maculik pa pa a pekný zvyšok dňa! 🙂

zucana
23. sep 2009

granado ved jo....vsak mne ani nevolala chapes?lebo vie co by som jej povedala...oni si naplanuju a idu za mojou maminou s tym....a teraz budeme zas najhorsie 😉
nevadi hlavne ze sa mame my tri so segrou a mam naj muzika na svete 😎 a aj vikinku v brusku 😵

ewelyne
23. sep 2009

no, alebo im navrhnes, ze ak chcu prist a vidiet babo, nech pridu na navstevu az vtedy, kedy ty uznas za vhodne a na par hodin, a ked chcu ostat dlhsie, nech sa paci hotel, ale ze u vas byt nemozu 😀 😝

alex
23. sep 2009

zucana presne tak, nech si myslia čo chcú.

ewelyne
23. sep 2009

😉 to je hlavne- vy tri, muzik a vikinka
pekne si to vystihla.

granado
23. sep 2009

tak to je správny pohlad na svet. Mna teraz napadlo, že keď sa mi narodil malý hneď a bez nahlásenia sa mi sem dovalila celá familia z dediny/ja nie že som nemala nič nakúpené to kašlať na nich/ ale kým sa zžiješ s bábom a si neskutočne unavená a muž/ich syn/ani nebol doma bol v robote. Ja som skoro dostala mrcha nemoc ale naštasti prišla akurát moja mama ma vystriedať aby som si trochu pospala a keď ich tu uvidela tak ich slušne vyhodila. No a odvtedy tu nikto nebol a mám pokoj. Bolo to tvrdé ale ani oni mna nešetrili tak čo. 😉

ewelyne
23. sep 2009

😉 😀 grando, super ti to poriešilo situáciu 😀
inak ale ja musím napísať, že moje kamošky sa chceli dovaliť, a mužík len kukal, ja neschopná, doma bordel. ..Oni prišli, upratali a ešte si aj doniesli chlebíčky, koláče, šalát atď.... a mužík, že môže chodiť častejšie 😉
to bolo milé, lebo oni prišli za malým a nami a nie preto, aby sme ich my obskakovali a vedia ako to chodí, že nestíhačka 😉

granado
23. sep 2009

ewelyne tak proti takej návšteve by určite ani jedna z nás veru ničnemala, ale veď ja ti vravím že kamoška ťa lepšie chápe ako svokra. Podla mna to bola len kontola u mna doma že to určite nezvládam, to vieš ona musela do záhrady chodiť a mala viacej detí a ja nezvládnem jedno decko 😠 😠 Ale nemôžem povedať, malý má 5 rokov, chodíme tam iba my oni sem nie a vzťahy sú už o niečo lepšie. 😉

ewelyne
23. sep 2009

hej hej oni sa starali o nevládneho strýka, svokra, muža, záhradu a statok a domáce zvieratá, dom, chodili na pole a mali 6 detí a my sme neschopné, že? také bájky som už počula...a potom stíhali ešte aj do roboty chodiť 😀 no super ženy boli kedysi...

ewelyne
23. sep 2009

co dnes varíte babulky?

granado
23. sep 2009

superženy to sú a my sme iba také fifinky 😀 a čo nám je zle? Ono možno aj trochu závidia taký ten pokoj na výchovu, veď kolko sa oni venovali deťom keď ich bolo tolko . Ja som so sebou a mojou výchovou zatial spokojná, uvidíme čo bude v puberte 😀

blumka
23. sep 2009

no teda, zuci, taky brat...ved to sa neda nazvat bratom 😠 ..cista zavist 😉
ja sa uz nejdem vyjadrovat k nasej svagrine, to je take tela, ze az...no sorry za vyraz 😅
a svokry...ja mam ok svokru...niekedy ma vie vytocit ale to je tym, ze zijeme v jednej domacnosti (uz nie dlhooooo), ale inak je ok...moja druha mama 😉
ked sa narodila Tete, boli u mna cele sestonedelia moji obaja rodicia, prisli z SK aj kvoli malej aj kvoli mne...ja som mohla oddychovat, ked som to potrebovala, ocino bol s malou, mamina navarila, poupratovala...teraz uvidime ako to bude...svokra bude na blizku tak snad pomoze 😉

granado
23. sep 2009

No baby takže pre dnes kšlem na to 3D stále mi to nikto nebral/to sú už len služby/. Idem malého prekvapiť da školky na obed, už vidím ako sa bude tváriť. Ja mu rada robím takéto prekvapká. Potom vás tu dočítam tak zatial 😉

zucana
23. sep 2009

aj ja poznam take bajky 😀
moja tetka est azhlasila ze: no vsak ty (akoze moja mama) tak budes aspon mesiac nie? a moja mama ze no to neviem (moja mamina ma totiz dolezitu veducu funkciu na jednom z nasich uzasnych ministerstiev) a ze ked tam budem tak idem pomahat a nie na navstevu...no sila
a moja teta (inak ma 35 rokov) mojej mamine ohovara mojho muza ze ma vrasky na cele....to ked som pocula tak mi z nej doslo zle...ja by som v zivote nic nepovedala na toho jeho muza (ani zobrati nie su) a pritom ma 100 kil holu havu a nausnice....a ona mojho najkrajsieho muzika co ma vrasky lebo maka a ma starosti (a inak vyzera mlado) bude ohovarat a este mojej mamine co si ho neda za nic.... 😠

zucana
23. sep 2009

ja idem robit telaci ena prirodno plnene horcicoua mortadellou a s ryzou 😉

zucana
23. sep 2009

a inak svokru mam dobru...aj ked treba vediet kedy ju zastavit a priviest do reality 😀
ked som ale pracovavala do 8smej chodila mi kradnut pradlo spnave a poprala mi a pozehlila...vraj lebo ona mala len 2 veci co surne musela prat a nechcela to prat v rukach 😀

joanna333
23. sep 2009

tak to si vaz zuci tu svoju svokru. ked si tam bez svojej rodiny, aspon ona ta podpori. a na svagra sa vykasli, viem, boli to, hlavne tvojho muzika ale ked niekto nevie co sa slusi tak to je jeho hamba...

zucana
23. sep 2009

jj joana...ved aj moja mamca mi to vravi...
inak slaninka pecena sa moze ze?

zucana
23. sep 2009

prave sme sa s muzom rozculili lebo ta co chce kupit nas byt robi problemy potom co sme jej povedali, ze si odmontujeme vsetky sietky proti komarom (vsetky su velmi moderne riesene) a na mieru robene zaclony a aj umyvadlo z pracovne a umyvadlo so skrinkou z jednej kupelky ale jej tam dame ine....ze ked chce sietky so zaclonami tak ma zaplatit 1800 eur (pritom stali zaclony 3500 a sietky 1500 eur) ....moj muz sa tak vytocil ze nepovoli ani za nic...a radsej nepredame...ostaneme tu az kym sa nepostavi dom a predame potom....tak uz sa aj s touto moznostou zmierujem 😀 beriem to ako osud 😉

alex
23. sep 2009

zuci a prečo sa vlastne chcete sťahovať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre